خدمات هتزنر Hetzner

خرید اکانت هتزنر وریفای شده

افتتاح اکانت وریفای شده هتزنر

برای استفاده از خدمت هتزنر نیازمند احراز هویت و یا وریفای کردن اکانت خود خواهید بود. در واقع این مجموعه خدمات خود را به افرادی می‌دهد که حساب کاربری آنها احراز هویت شده باشد. وریفای اکانت هتزنر خود را به سفیرپیمنت سپرده تا در اسرع وقت بدون هیچ چالشی انجام شود.

پرداخت فاکتور هتزنر

تمامی پرداخت‌های لازم در هتزنر به صورت ارزی انجام می‌شود و باید به کمک یکی از سرویس‌های بین‌المللی این کار را انجام دهید. چنانچه به این سرویس‌ها دسترسی ندارید یا چالش‌هایی برای انجام اینکار پیش روی شما قرار دارد، پرداخت فاکتور هتزنز خود را به سفیرپیمنت بسپارید.
پرداخت فاکتور هتزنر
شارژ اکانت هتزنر

شارژ پنل هتزنر

خدمات شارژ حساب هتزنر سفیرپیمنت به شما امکان پرداخت خودکار فاکتورهای آتی در پنل این سایت را می‌دهد. هتزنر امکان پرداخت فاکتور با روش‌های مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است. تیم پشتیبانی فنی سفیرپیمنت جهت پرداخت فاکتور با کمترین هزینه ممکن، به‌صرفه‌ترین روش ممکن برای شارژ پنل هتزنر را انتخاب کرده تا کاربران این دیتاسنتر حداقل هزینه ممکن را بپردازند.

مراحل دریافت خدمات Hetzner

انتخاب نوع خدمات از بین لیست خدمات Hetzner سفیرپیمنت، خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
ثبت نام و احراز هویت کاربری در پنل کاربران ثبت‌نام نمایید و هویت کاربری خود را تایید کنید.
ثبت درخواست خدمات درخواست خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید. فلیدهای مربوطه را با دقت تکمیل نمایید.
واریز و تکمیل نهایی اطلاعات و موارد مورد نیاز را تکمیل کنید و منتظر تکمیل فرایند خدمات بمانید.
۵.۰۰ (۳) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

استفاده از خدمات هتزنر در ایران با سفیرپیمنت

خدمات هتزنر در سراسر دنیا از جمله ایران مشتریان زیادی دارد. با توجه به اینکه برای پرداخت هزینه این خدمات نیاز است از سرویس‌های ارزی استفاده نمایید، با موانعی مواجه خواهید شد. در واقع تحریم‌های بین‌المللی به شما اجازه انجام پرداخت ارزی را نمی‌دهند و نمی‌توانید هزینه لازم برای استفاده از سرویس خود را پرداخت نمایید. در این شرایط راه چاره شما برای استفاده از خدمات هتزنر در ایران استفاده از یک واسطه مطمئن و معتبر خواهد بود.

سفیرپیمنت با سابقه‌ای درخشان به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی، تمام خدمات مورد نیاز شما برای استفاده از هتزنر را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر از خرید اکانت هتزنر تا پرداخت فاکتور و یا شارژ اکانت را به تیم ما بسپارید. در چنین شرایطی دیگر برای استفاده از خدمات هتزنر هیچگونه چالشی برای شما وجود نخواهد داشت. ضمنا شما برای پرداخت ارزی در بسیاری از سایت‌ها می‌توانید روی همراهی سفیرپیمنت حساب کنید.

 

وریفای اکانت hetzner
خرید اکانت هتزنر

 

مزایای دریافت خدمات از سفیرپیمنت

همانطور که اشاره کردیم شما برای استفاده از خدمات هتزنر نیاز دارید با واسطه کار خود را انجام دهید. بدیهی است که نمی‌توانید به هر کسی اطمینان کنید و پرداخت خود را به آن بسپارید. با این وجود سوال اینجاست که چرا باید از سفیرپیمنت این خدمات را دریافت کنیم؟ به عبارتی مزایای دریافت خدمات هتزنر از سفیرپیمنت چیست؟ در ادامه به این مزایا اشاره کرده‌ایم:

  • کمترین نرخ: چنانچه از سفیرپیمنت خدمات هتزنر را دریافت کنید، کمترین نرخ را در ازای آن خواهید پرداخت. کارمزد ارائه خدمات سفیرپیمنت صفر است و شما بدون پرداخت هزینه اضافه می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. نرخ پایین ارز نسبت به دیگر رقبا نیز می‌تواند بسیار در کاهش هزینه‌های شما موثر باشد.
  • پشتیبانی دائمی و رایگان: دیگر مزایای دریافت خدمات از سفیرپیمنت پشتیبانی تخصصی، دائمی و رایگان است. شما می‌توانید همواره سوالات خود و چالش‌هایتان را با پشتیبانی سفیرپیمنت برطرف نمایید.
  • سرعت در دریافت خدمات: شما می‌توانید پس از ثبت سفارش خدمت مورد نظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.
  • دریافت همه خدمات هتزنر به صورت یکجا: شما می‌توانید تمام خدمات ارزی مورد نظرتان را به صورت یکجا از سفیرپیمنت دریافت نمایید. مدیریت امور مختلف از جمله مدیریت هزینه‌ها در این شرایط برای شما ساده‌تر خواهد بود.

 

شما می‌توانید تمام خدمات مورد نیازتان را به صورت یکجا از سفیرپیمنت دریافت نمایید. از اولین گام یعنی افتتاح اکانت هتزنر یا خرید اکانت تا به هنگام پرداخت فاکتور یا شارژ اکانت هتزنر در کنار شما هستیم. برای ثبت سفارش و دریافت خدمات همین حالا اقدام کنید تا با کمترین هزینه، بهترین خدمات را دریافت نمایید. فرصت را از دست ندهید!

سوالات متداول؛ خدمات هتزنر

تیم پشتیبانی فنی سفیرپیمنت خدمات کاملی اعم از وریفای اکانت هتزنر، شارژ، پرداخت فاکتور، پشتیبانی و… ارائه می‌دهد.

مهم‌ترین عوامل عدم استفاده از دیتاسنتر هتزنر بین کاربران ایرانی عدم توانایی در وریفای اکانت Hetzner و شارژ حساب آن است. سفیرپیمنت در حل مشکلات فوق به کاربران خود خدمات‌رسانی می‌کند.

برترین مزیت‌های هتزنر نسبت به رقبا داخلی و خارجی کیفیت خدمات، قیمت مناسب و پشتیبانی سریع است.

خیر، در حال حاضر سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزدی روی خدمات شارژ و پرداخت فاکتور خود نمی‌گیرد.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *