خرید گوگل ویس با بهترین قیمت از سفیرپیمنت

خرید شماره مجازی گوگل ویس

امتیاز محصول:

Google Voice یک سرویس تلفن اینترنتی رایگان است که به شما امکان ادغام چندین شماره‌تلفن و ارسال هم‌زمان تماس‌ها به دستگاه‌های مختلف را می‌دهد. با خرید شماره مجازی دائمی گوگل ویس، قادر به برقراری تماس و ارسال پیامک بین‌المللی خواهید بود. استفاده از این سرویس رایگان است؛ اما به دلیل تحریم بودن ایران، شما امکان فعال‌سازی آن نخواهید بود.

قیمت :
400000 تومان
ثبت سفارش

گوگل ویس Google Voice چیست؟

در پاسخ به سوال گوگل ویس چیست؟ اینطور می‌توان گفت که Google Voice با استفاده از پروتکل اینترنت VoIP امکان برقرای تماس صوتی را فراهم میکند. این سرویس در سال 2009 تأسیس شد. شما می‌توانید پس از خرید گوگل ویس برای برقراری و دریافت تماس های تلفنی و همچنین ارسال پیام‌های متنی از این سرویس استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای انتقال تماس‌ها از یک شماره به شماره دیگر نیز از گوگل ویس استفاده کنید؛ بنابراین می‌توانید به راحتی تمام ارتباطات خود را از طریق تلفن مدیریت نمایید.

گوگل ویس فقط از طریق اینترنت کار می‌کند چرا که این سرویس VoIP است. در واقع هر جا که به اینترنت متصل هستید، می‌توانید به این سرویس دسترسی داشته باشید، تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید. از همه مهم‌تر برای استفاده از Google Voice فقط به یک میکروفون و بلندگو نیاز دارید؛ بنابراین اگر تصمیم به برقراری تماس با لپ‌تاپ یا تلفن هوشمند خود داشته باشید، این سرویس به خوبی کار می‌کند. گوگل ویس را شبیه تلفنی در نظر بگیرید که می‌توان آن را در همه جا برد و در هر دستگاهی از آن استفاده نمود.

 

چرا خرید شماره گوگل ویس

در بسیاری از مواقع نیاز به استفاده از یک شماره به جز شماره تلفن شخصی احساس می‌شود؛ برای مثال در استفاده از خدمات برخی وب‌سایت‌ها شما ملزم به وارد کردن شماره تلفن خود خواهید بود. این در صورتی است که استفاده از خدمات این سایت‌ها اغلب برای ایرانیان محدود شده است؛ در چنین شرایطی شما نیاز به خريد Google voice number یا در واقع خرید شماره مجازی گوگل ویس خواهید داشت.

خرید گوگل ویس یکی از بهترین راه‌ها جهت دور زدن تحریم سایت‌های خارجی برای کاربران ایرانی است. با توجه به اعتبار و امنیت این سرویس شما به راحتی می‌توانید یک شماره مجازی دائمی از کشور آمریکا تهیه کرده و از آن استفاده نمایید. با خرید گوگل ویس شما یک شماره تماس برای دریافت و ارسال پیام و تماس‌های صوتی به منظور نصب و راه‌اندازی بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌ها در اختیار می‌گیرید.

 

آموزش ساخت حساب گوگل ویس

 

آموزش ساخت گوگل ویس Google Voice

اگر به جای خرید گوگل ویس قصد دارید تا خودتان اقدام به ساخت حساب Google voice کنید، باید مراحلی را طی کنید که در ادامه توضیح داده‌ایم. دقت داشته باشید که برای انجام این کار به یک حساب کاربری جیمیل و یک شماره تلفن فعال از یک کشور خارجی احتیاج خواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است که با جی‌میل‌های افتتاح شده در ایران امکان انجام این کار را نخواهید داشت. آموزش ساخت گوگل ویس به شرح زیر است:

 

ایجاد حساب کاربری با کامپیوتر

چنانچه با کامپیوتر می‌خواهید ساخت اکانت گوگل ویس را انجام دهید، این قسمت آموزش ساخت گوگل ویس متعلق به شما خواهد بود. ابتدا باید به وب‌سایت Google Voice بروید. در گوشه سمت راست بالای صفحه گزینه “SIGN IN” را انتخاب کنید. داخل صفحه‌ای که می‌بینید، شرایط خدمات‌دهی و سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کرده و در نهایت بر روی گزینه “CONTINUE” کلیک نمایید. سپس در گام بعدی نیز باید کد شهر یا منطقه مورد نظر خود را وارد کنید تا شماره‌های موجود به شما نمایش داده شود. این مراحل را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

 

گام اول آموزش ساخت حساب گوگل ویس

مراحل ثبت نام در Google voice

 

اکنون برای خرید شماره گوگل ویس روی یکی از موارد موجود به دلخواه کلیک کنید. در نهایت گزینه “VERIFY” را برای طی کردن ادامه مراحل بزنید. در این قسمت لازم است تا شماره تلفن خود را وارد نموده و روی “SEND CODE” کلیک کنید. گوگل ویس کد تأییدی را از طریق پیامک برای شما ارسال می‌کند. چنانچه ترجیح می‌دهید شماره تلفن خود را از طریق تماس تلفنی تأیید کنید، گزینه verify by phone”” را انتخاب نمایید.

در هر صورت شما از طرف گوگل ویس کدی را دریافت می‌کنید. کد تأییدی را که دریافت کردید، وارد نموده و بر روی “VERIFY” بزنید. یک پیام تأیید ظاهر می‌شود که به شما اطلاع می‌دهد تماس‌های تلفنی ورودی به شماره “Google Voice” به شماره تلفن فعلی شما هدایت خواهد شد. روی “FINISH” کلیک کنید. این مرحله فرایند ثبت‌نام را تکمیل خواهد نمود.

 

انتخاب شماره مجازی گوگل ویس

تایید شماره مجازی گوگل ویس

 

ساخت حساب با دستگاه اندروید

امروزه اکثر افراد بیشتر با تلفن‌های همراه هوشمند کار می‌کنند تا اینکه بخواهند از یک رایانه شخصی برای انجام امور خود کمک بگیرند. برای ساخت حساب گوگل ویس نیز اگر می‌خواهید با تلفن همراه اندرویدی خود این کار را انجام دهید باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید. در مرحله اول برنامه گوگل ویس را از طریق گوشی اندروید یا آیفون دانلود نمایید. بعد از نصب برنامه و باز کردن، از ابتدا حساب گوگل مورد نظرتان را از طریق یک شماره صوتی متصل نمایید و سپس روی دکمه “continue” کلیک کنید.

 

نصب برنامه گوگل ویس در اندروید

 

اتصال حساب گوگل به برنامه گوگل ویس

 

در صفحه جدید روی گزینه “search” در پایین صفحه سمت راست بزنید تا شماره گوگل ویس خود را انتخاب نمایید. اکنون باید کد منطقه یا شهر محل سکونت خود را وارد کرده تا شماره‌های مربوط به منطقه شما بارگذاری شوند. سپس روی دکمه سبز رنگ “select” که در کنار شماره شما در حال مشاهده است بزنید تا شماره دلخواهتان انتخاب شود.

 

شماره گوگل ویس خود را انتخاب کنید

شهر و کد منتطقه را انتخاب کنید

 

اگر تا به اینجا پیش ‌آمده‌اید گوگل ویس شماره شما را تأیید کرده است. برای ادامه فرایند روی دکمه “next” در دو صفحه که مشاهده می‌کنید کلیک کنید. سپس شماره تلفن مورد نظرتان را به گوگل ویس بدهید تا به این حساب متصل شوید. در صفحه جدید، کد ارسال شده را داخل گوشی خود وارد کنید و روی دکمه “verify” بزنید. در اینجا روی گزینه “claim” به‌منظور تأیید شدن و متصل کردن حساب گوگل ویس خود کلیک کنید و در آخر روی دکمه “finish” بزنید. مراحل ساخت اکانت گوگل ویس شما در اندروید به اتمام رسید.

 

وارد کردن شما برای وریفای گوگل ویس

وارد کردن کد وریفای گوگل ویس

 

ساخت گوگل ویس با آیفون

برای خرید گوگل ویس با اسنفاده از دستگاه‌های آیفون، Google Voice را از اپ‌استور دانلود و آن را اجرا کنید. دقت کنید با طی کردن این مراحل قیمت شماره مجازی گوگل ویس برای شما رایگان خواهد بود. روی “GET STARTED” در پایین صفحه ضربه بزنید. سپس وارد حساب گوگل خود شوید. اگر قبلاً با یک حساب Google (یا بیش از یک حساب) وارد آیفون خود شده‌اید، برای ادامه، سوئیچ کنار نام حساب را روی موقعیت فعال قرار دهید.

 

وارد حساب گوگل شوید

شرایط و قوانین گوگل را بپذیرید

 

شرایط و خط‌مشی حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنید و پس از آن “ACCEPT” را انتخاب نمایید. این گزینه تأیید می‌کند قوانین و شرایط را برای خرید شماره گوگل ویس پذیرفته‌اید. گزینه “SEARCH” در پایین گوشه سمت راست تصویر را انتخاب کنید. برای نمایش شماره‌های موجود کد شهر یا منطقه مورد نظر خود را وارد نمایید و پس از آن در کنار شماره گوگل ویس که می‌خواهید خرید کنید، روی “SELECT” ضربه بزنید.

 

شهر خود را انتخاب کنید

 

در ادامه روی گزینه “NEXT” ضربه بزنید. با انتخاب شماره مورد نظر نیاز است که شماره تلفن موجود خود را تأیید کنید. شماره تلفن خود را وارد نموده و روی “SEND CODE” ضربه بزنید. پس از آن مرحله، Google Voice یک کد تأیید به شماره تلفنی که وارد کرده‌اید ارسال می‌کند. کد تأیید را وارد کنید و روی “VERIFY” ضربه بزنید. پس از این مرحله یک پیام تأیید ظاهر خواهد شد. برای تأیید، روی “CLAIM” ضربه بزنید. با اتمام این فرایند، خرید شماره مجازی گوگل ویس شما به اتمام رسیده و قابل استفاده خواهد بود.

 

شماره مجازی گوگل ویس چگونه کار می‌کند؟

نحوه کار کردن گوگل ویس به این صورت است که در زمان برقراری تماس با شماره Google Voice، صدای شما را به سیگنال دیجیتالی تبدیل می‌کند. این سیگنال دیجیتالی با اینترنت منتقل خواهد شد. درواقع Google Voice با VoIP کار می‌کند و می‌توانید مستقیماً از رایانه تماس بگیرید. برای برقراری هرگونه تماس تلفنی از طریق Google Voice فقط اتصال به اینترنت لازم است. تا زمانی که به اینترنت متصل هستید، می‌توانید مستقیماً از مرورگر خود به همراه برنامه Google Voice برای iOS و Android تماس برقرار کنید. فقط به خاطر داشته باشید که برنامه دسکتاپ Google Voice وجود ندارد.

 

امکانات گوگل ویس Google Voice

با خرید Google Voice شما می‌توانید از امکانات مختلفی که این سرویس در اختیارتان قرار داده است، استفاده نمایید. این امکانات تنها مربوط به برقراری تماس یا پیام نیست بلکه خرید گوگل ویس مزیت‌های دیگری را نیز برای شما خواهد شد. به عبارت دیگر علاوه بر استفاده از Google Voice برای تماس‌ها، پیامک‌ها و پست‌های صوتی، شما می‌توانید از مزیت‌های دیگری نیز بهره‌مند شوید که عبارتند از:

 

امکاناتی که گوگل ویس برای شما فراهم می‌کند

 

 • رونوشت‌های پست صوتی را در صندوق ورودی خود بخوانید و آنها را مانند ایمیل جستجو کنید.
 • پست صوتی شخصی دریافت نمایید.
 • تماس های بین المللی با نرخ های پایین برقرار کنید.
 • از تماس ها و پیام های هرزنامه محافظت نمایید.
 • تماس گیرندگان ناخواسته را مسدود کنید.
 • برقراری تماس رایگان با ایالات متحده
 • به اشتراک گذاشتن پیام دریافتی به صورت خودکار با شماره یا حساب کاربری دیگر

 

مزایا خرید شماره مجازی گوگل ویس Google Voice از سفیرپیمنت

همانطور که در قسمت آموزش ساخت گوگل ویس مشاهده نمودید، برای خرید شماره گوگل ویس نیاز به یک جیمیل و یک شماره تماس خارجی خواهید داشت. از آنجایی که هر کسی این شماره خارجی را نخواهد داشت؛ پس برای تهیه شماره مجازی گوگل ویس با مشکل مواجه است. شما می‌توانید با خرید گوگل ویس از سفیرپیمنت مستقیما و بدون چالش به شماره گوگل ویس دسترسی داشته باشید. همچنین مزیت‌های زیر را نیز به دست خواهید آورد:

مزایای خرید گوگل ویس از سفیرپیمنت

 

 • محدودیت زمانی و تاریخ انقضا برای استفاده از اکانت وجود ندارد.
 • مالیات و هزینه نگهداری بر آن اعمال نمی‌شود.
 • با خرید گوگل ویس یک شماره مجازی آمریکایی و کانادایی معتبر خواهید داشت.
 • هزینه برقراری تماس با کشورهای آمریکایی مرکزی و شمالی همچنین کانادا رایگان و بدون محدودیت است
 • به راحتی با شارژ حساب خود با کشورهای دیگر تماس حاصل کنید
 • مناسب دانشجویان و افرادی است که قصد برقراری ارتباط با خارج از کشور را دارند.
 • دارای منشی تلفنی گویا
 • ارسال فایل راهنما برای استفاده صحیح از خدمات خرید شماره مجازی گوگل ویس سفیرپیمنت

 

نکات استفاده از شماره مجازی گوگل ویس

پس از خرید گوگل ویس لازم است تا نکاتی را برای استفاده از آن رعایت نمایید. چنانچه به هنگام استفاده از گوگل ویس این موارد رعایت نشوند، ممکن است با مشکل مواجه شوید. در نظر داشته باشید که اگر خرید گوگل ویس خود را از سفیرپیمنت انجام داده‌اید، رعایت این نکات برای شما ضروری بوده و در صورت عدم رعایت آن‌ها توسط شما مسئولیتی متوجه سفیرپیمنت نخواهد بود. این نکات عبارتند از:

 • اگر با خرید Google Voice پس از مدتی از این سیم‌کارت‌ها استفاده نکنید احتمال مسدود شدن آنها بسیار زیاد خواهد بود؛ لذا از آنجایی که سیم‌کارت‌های خطوط مجازی به‌صورت فیزیکی در دسترس کاربران قرار ندارد باید به عمر مفید این خطوط توجه کنید و هرگز اجازه از دسترس خارج شدن را به آن‌ها ندهید. معمولا این زمان حداکثر یک ماه خواهد بود.
 • این شماره مناسب برخی از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های فریلنسری مانند fiverr و اپلیکیشن‌هایی مانند wechat نیست.
 • در صورتی که پس از خرید گوگل ویس، شماره یا جی‌میل شما مطابق قوانین گوگل بسته شود، سفیرپیمنت مسئولیتی در برابر آن نخواهد داشت.
 • شماره مجازی گوگل ویس هزینه نگهداری ماهانه یا سالانه ندارد.
 • هرگز با  IP ایران اقدام به استفاده از گوگل ویس نکنید.
 • برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی پیشنهاد می‌کنیم از VPS همراه با IP ثابت استفاده کنید.
 • جهت افزایش امنیت اکانت ارسالی، لطفاً رمز عبور و ایمیل ریکاوری آن را پس از خرید گوگل ویس، تغییر دهید.

 

نکاتی برای خرید Google Voice واتس‌اپ و تلگرام

اگر از شماره مجازی برای واتس‌اپ استفاده می‌کنید، بهتر آن است که آی‌پی سیستم شما با کشوری که خرید اکانت گوگل ویس آن را انجام می‌دهید، یکسان باشد؛ به‌عنوان مثال اگر از سرور هلند استفاده می‌کنید بهتر است که شماره مجازی را از همان کشور تهیه کنید تا در زمان فعال‌سازی و ارسال پیام از فیلترشکن به مشکل خاصی برخورد نکنید.

همچنین باید بدانید که خطوط مجازی تلگرام به‌صورت tdata ارائه می‌شوند و تمامی این اطلاعات مربوط به یک حساب داخل این پوشه قرار دارند. اگر به هر دلیلی این پوشه حذف شود، شما نیاز به فعال‌سازی مجدد خط خواهید داشت. با توجه به اینکه برای هر خط صرفاً یک‌بار پیامک کد ارسال می‌شود، در چنین شرایطی شما این حساب را از دست داده‌اید.

در حقیقت هر پوشه tdata به معنی یک حساب تلگرام است و اگر کنار یک فایل نصب شده نرم‌افزار تلگرام قرار گیرد، بدون نیاز به فعال‌سازی باز خواهد شد. توجه کنید که هرگز بیش از ۵ خط تلگرام راه به‌صورت هم‌زمان در یک سیستم باز نکنید و هیچ‌کدام از خطوط را end session نکنید. در غیر این صورت احتمال اینکه حسابی را از دست بدهید، وجود خواهد داشت.

 

پشتیبانی گوگل ویس از سرویس‌های محبوب

 

خرید گوگل ویس برای چه افرادی توصیه می‌شود؟

شاید به نظر برسد با انجام تمام فعالیت‌های کسب‌وکارتان با استفاده از یک خط عادی، نیاز به خریداری از گوگل ویس نخواهید داشت؛ اما این واقعیت ماجرا نیست. در جهان امروز برای انجام بسیاری از کارهای خود در زمینه‌های متفاوت به خرید شماره گوگل ویس نیاز دارید. در حالت کلی و به دلایل زیر شما نیازمند استفاده از گوگل ویس هستید:

 • اشخاصی که دارای یک کسب‌وکار در خارج از کشور هستند و نیاز به استفاده از شماره‌ای به غیر از شماره‌های داخل ایران دارند.
 • افرادی که تمایل دارند تا شماره تلفن آنها در پیام‌رسان‌هایی نظیر واتس‌اپ یا تلگرام نمایش داده نشود.
 • افرادی که نیاز به استفاده از نرم‌افزارها یا پلتفرم‌های خارجی دارند که شماره‌های ایران را پشتیبانی نمی‌کنند.

 

گوگل ویس از کدام سرویس‌های محبوب پشتیبانی می‌کند؟

بهتر است پیش از خرید گوگل ویس مطمئن شوید که این سرویس از چه پلتفرم‌هایی پشتیبانی می‌کند. در واقع حتما مطمئن شوید که سرویس مدنظر شما تحت پشتیبانی گوگل ویس قرار داشته باشد و سپس برای خرید Google Voice اقدام کنید. در حالت کلی شما با خرید شماره مجازی گوگل ویس قادر به استفاده از خدمات و سرویس‌هایی خواهید بود که عبارتند از:

 • وب‌سایت‌هایی فریلنسری مانند upwork و freelancer که محدودیت حساب دارند
 • نرم‌افزار Taobao
 • ثبت‌نام در سرویس‌ها و بروکرهای forex که بسیاری از آن‌ها شماره‌های داخل ایران را نمی‌پذیرند
 • افتتاح حساب پی پال
 • حساب‌های وریفای شده پرفکت مانی که نیازمند شماره مجازی گوگل ویس هستند
 • فعال‌کردن حساب واتس‌اَپ و تلگرام برای شرکت‌هایی که خارج از ایران دفتر نمایندگی دارند
 • تأیید دو مرحله‌ای توییتر و فیس‌بوک
 • وب‌سایت‌های متاورس که امروزه طرف‌داران بسیاری دارد و متأسفانه امکان ثبت‌نام و استفاده از آن برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست

خیر! شما پس از خرید گوگل ویس یک شماره مجازی دائمی خواهید داشت. نکته مهم این است که حداقل ماهانه یکبار از آن استفاده کنید تا شماره شما غیرفعال نشود.

بله برای ساخت اپل آیدی نیز می‌توانید از شماره گوگل ویس استفاده کنید

خیر شما پس از خرید گوگل ویس به هیچ عنوان نباید با ip ایران وارد حساب کاربری خود شوید. پیشنهاد ما استفاده از ip آمریکا در درجه اول و سپس کشورهایی همچون آلمان، فرانسه و انگلیس است.

بله تمام این شماره توسط خود گوگل ارائه و پشتیبانی می‌شود؛ پس نگران امنیت آن نباشید.

برقراری تماس و ارسال پیامک فقط به کشورهای آمریکا و کانادا با گوگل ویس رایگان است. برای دیگر کشورها لازم است تا هزینه آن را پرداخت کنید.

اگر بیشتر از یک ماه با شماره خود هیچگونه تماس یا پیامی برقرار نکنید و یا اینکه با ip ایران وارد حساب گوگل ویس شوید، شماره خود را از دست خواهید داد.

بدون قوانین و راهنما

دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
نیازمند کاربر سایت ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

سلام
میشه باهاش اکانت تلگرام و واتساپ ساخت؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

  سلام، در اکثر مواقع بله

   
Ali024 کاربر سایت ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

خیلیی عالی توضیحات کامل. محصول بی نظیر

امتیاز محصول:
   
سمیرا محمدی کاربر سایت ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

ببخشید استفاده از سرویس های گوگل ویس رایگانه؟ یعنی الان من این محصول رو ازتون خریداری کنم دیگه بعدا لازم نیست هزینه بابتش پرداخت کنم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  بله و در صورتی که استفاده زیاد از حد نداشته باشید نیاز به تمدید ندارد.

   
صالح آبادی کاربر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام بعد از خرید برای شارژ شماره مجازی گوگل ویس باید چیکار کنیم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  دسترسی کامل از طریق صفحه سفارش و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

   
ارمان صائق پور کاربر سایت ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

سلام و خسته نباشید . شماره گوگل وویس چقدر اعتبار دارد؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام، ممنون
  دائمی هست و فقط بایستی باهاش کار کنید.

   
کمال مرادی کاربر سایت ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام ، واقعا پشتبانی و سرعت عمل پاسخگویتون عالیه و هر موقع سوالی داشتم در کمنرین زمان پاسخ دادن.

امتیاز محصول:
   
فرامز یوسفی کاربر سایت ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام، دلیل تفاوت قیمت بین ارائه دهنده‌های گوگل ویس در ایران چیست؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  هر شرکت و مجموعه‌ای، سیاست‌گذاری‌‌های مخصوص به خود را جهت ارائه قیمت‌ها دارد.

   
پگاه زنگنه کاربر سایت ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام و عرض ادب . اگر سرویس گوگل ویس رایگان هست، چرا باید هزینه پرداخت کنیم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۵ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  فعال کردن این سرویس شامل هزینه و خدمات است.

   
مریم کدخدایی کاربر سایت ۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام و وقت بخیر . دلیل تفاوت قیمت بین ارائه دهنده‌های گوگل ویس در ایران چیست؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۳ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  همه شرکت‌ها و مجموعه‌ها وابسته به سیاست‌هایی که دارند، یک قیمت‌گذاری دارند که ممکنه با سایرین متفاوت باشه.

   
نجمه کچیانی کاربر سایت ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام وقتتنو بخیر، آیا گوگل ویس دائمی و مطمئن است ؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام، بله

   
معصومه پورمحمدی کاربر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام و عرض خسته نباشید. ایا سرویس گوگل ویس نیاز به شارژ و تمدید دارد؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام، وقت بخیر
  اگر استفاده زیاد داشته باشید، بله

   
سپیده احمدی کاربر سایت ۲۴ تیر ۱۴۰۲

باسلام
شماره گوگل ویس خریداری شده چطور به اکانت گوگل مون اضاف میشه
باید اکانت جدید بسازیم یا به اکانت فعلیمون هم میشه اضافه اش کرد؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۴ تیر ۱۴۰۲

  سلام
  دسترسی کامل جیمیلی که روی آن گوگل‌ویس وریفای شده برای شما ارسال می‌شود.
  اکانت جدید که تیم احراز سفیرپیمنت اینکار را انجام میدهد و پس از انجام سفارش، دسترسی‌ها را به صورت کامل برای شما ارسال می‌کند.

   
مژده اخلاقی کاربر سایت ۲۲ تیر ۱۴۰۲

سلام و خسته نباشید
اگر حسابی جیمیلی که بهمون میدید شماره تلفن ایران به حساب وصل کنیم ، مشکلی پیش نمیاد ؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۳ تیر ۱۴۰۲

  سلام و احترام، ممنون و به همچنین
  خیر؛ مشکلی نیست

   
فاطمه اکبری کاربر سایت ۲۰ تیر ۱۴۰۲

آیا برای استفاده از این شماره تلفن ها باید از نرم افزار تغییر IP استفاده کنیم؟ و سوال دوم اینکه اگه با آی پی ایرانی وارد بشیم شماره مسدود میشه؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت کاربر سایت ۲۱ تیر ۱۴۰۲

  سلام
  مسدود نمیشه اما توصیه سفیرپیمنت به شما این هست که از آی‌های معتبری که برای غیرایران است، استفاده کنید.
  نیاز به نرم‌افزار خاصی نیست.