شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی سفیرپیمنت

شارژ حساب پرفکت مانی

برای فعالیت مداوم در عرصه بین‌الملل، پس از افتتاح حساب پرفکت مانی، ملزم به شارژ در بازه‌های مختلف هستید. شارژ پرفکت مانی در ایران به صورت مستقیم امکان‌پذیر نیست. سفیرپیمنت با هدف پیشبرد فعالیت‌های مالی جهانی کاربران امکان شارژ حساب پرفکت مانی با کارت شتاب را برای شما فراهم کرده است. خدمات شارژ پرفکت مانی سفیرپیمنت امکان افزایش موجودی بدون کارمزد و با بهترین نرخ را برای شما فراهم کرده است.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

انواع روش‌های شارژ پرفکت مانی

پرفکت مانی به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین کیف پول‌های الکترونیکی در جهان، روش‌های مختلفی را برای شارژ حساب به کاربران خود ارائه می‌دهد. از این روش‌ها می‌توان به حواله بانکی یا وایر ترنسفر، ارزهای دیجیتال، انتقال از  سایر حساب‌های پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی و استفاده از صرافی‌های آنلاین اشاره کرد. در ادامه به معرفی هر یک از این روش‌های شارژ پرفکت مانی می‌پردازیم و در نهایت بهترین روش شارژ حساب پرفکت مانی در ایران را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با حواله بانکی

 

حواله بانکی

حواله‌های بانکی و وایر ترنسفر روشی رایج برای شارژ حساب پرفکت مانی است. نقل و انتقالات با استفاده از شماره حساب پرفکت مانی شما انجام می‌شود و توسط نمایندگان بانک به روشی مشابه با انتقال وجه به حساب‌های بانکی حضوری پردازش می‌شود. زمان‌ پردازش و واریز به حساب ممکن است بسته به بانک مورد استفاده بین ۳ الی ۵ روز کاری متفاوت باشد؛ اما مطمئن باشید که مبلغ مورد نظر در حساب پرفکت مانی شما واریز خواهد شد. حداقل مبلغ شارژ پرفکت مانی با استفاده از این روش در حال حاضر ۳۰۰ دلار آمریکا یا معادل آن به ارزهای دیگر موجود یعنی یورو، طلا و بیت‌کوین است.

پرفکت مانی برای شارژ از این روش کارمزدی از شما دریافت نخواهد کرد؛ اما ممکن است مبلغی به عنوان کمیسیون از سمت بانک انتقال دهنده کسر شود.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با ارز دیجیتال

 

ارزهای دیجیتال

امکان شارژ پرفکت مانی با استفاده از بیت کوین نیز برای شما فراهم شده است و می‌توانید مبلغ دلخواه خود را از این طریق نیز به حساب واریز کنید. استفاده از این روش نیز کارمزدی را به شما تحمیل نمی‌کند؛ اما ممکن است انتقال کامل ۲۴ ساعت زمان ببرد. استفاده از این روش بسیار مطمئن است؛ زیرا این پرداخت کاملاً درون شبکه بیت کوین انجام خواهد شد و هیچ‌گونه نظارت خارجی بر روی آن وجود ندارد.

جالب است بدانید برای واریز از این طریق ۳ تأیید باید از سمت شبکه بیت کوین صورت گیرد.

 

سیستم پرداخت الکترونیکی

پرداخت از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی نیز به عنوان گزینه‌ای برای شارژ حساب پرفکت مانی در دسترس است، اگرچه “Pecunix”  تنها سیستم پرداخت الکترونیکی است که پرفکت مانی از ژانویه ۲۰۱۱ از آن پرداخت‌ها را می‌پذیرد اما می‌توان به افزوده شدن این موارد نیز امید داشت.

 

انتقال از حساب پرفکت مانی دیگر

 

انتقال از حساب‌های دیگر پرفکت مانی

انتقال از یک حساب پرفکت مانی دیگر نیز گزینه‌ای برای شارژ حساب پرفکت مانی شما است. سایر دارندگان حساب پرفکت مانی می‌توانند مبلغ مورد نظر شما را در کسری از ثانیه به حساب منتقل کنند. نقل و انتقالات در سیستم پرفکت مانی بلافاصله با تأیید صاحب حساب مبدأ پردازش می‌شود. کارمزد این روش نیز ۰٫۵ درصد برای حساب‌های وریفای شده و ۱٫۹۹ درصد برای حساب‌های تأیید نشده می‌باشد. این کارمزد از حساب فرستنده کسر خواهد شد.

 

ووچر پرفکت مانی

کوپن‌های الکترونیکی امکان شارژ پرفکت مانی در کسری از ثانیه را برای شما به ارمغان می‌آورد. این ووچرها مانند یک کارت هدیه بانکی می‌باشند که با وارد کردن شماره و کد فعال‌سازی آن، به مقدار ارزش ووچر، شارژ پرفکت مانی شما انجام خواهد شد. این ووچرها را می‌توان با هر مبلغ دلخواه تهیه و از آن استفاده نمود. کارمزد استفاده از ووچر برای شارژ حساب پرفکت مانی نیز دقیقاً مشابه با روش انتقال وجه از حساب‌های دیگر پرفکت مانی است.

در تهیه و استفاده از ووچر مطمئن شوید که قبلاً مورد استفاده قرار نگرفته باشد برای اطمینان از این موضوع می‌توانید آن را از سفیرپیمنت به عنوان نمایندگی برتر پرفکت مانی در ایران و یکی از صرافی‌های آنلاین معتبر تهیه کنید.

 

استفاده از صرافی های آنلاین

 

استفاده از صرافی‌های آنلاین

صرافی‌های آنلاین برای شارژ پرفکت مانی شما از دو روش ذکر شده در بالا یعنی ووچر و انتقال از سایر حساب‌ها استفاده می‌کنند. سفیرپیمنت به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین صرافی‌های آنلاین ایران امکان شارژ حساب پرفکت مانی با کارت شتاب را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید پس از انتخاب مبلغ دلخواه برای شارژ نسبت به پرداخت در درگاه سفیرپیمنت اقدام کنید و در نهایت بدون پرداخت کارمزد و با انتخاب روش دلخواه به شارژ حساب پرفکت مانی خود بپردازید.

 

بهترین روش شارژ حساب پرفکت مانی

از بین روش‌های اشاره شده در بالا، شارژ پرفکت مانی با استفاده صرافی‌های آنلاین بهترین گزینه است. استفاده از این روش‌ در ایران کاملاً بدون خطر است و هیچ‌گونه تهدیدی برای حساب شما نخواهد داشت. سفیرپیمنت به عنوان یکی از برترین صرافی‌های آنلاین ایران امکان خرید ووچر و شارژ حساب پرفکت مانی را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید با استفاده از خدمات مجموعه به شارژ حساب پرفکت مانی با کارت شتاب و بدون پرداخت کارمزد بپردازید.

بیشتر بخوانید: وریفای شماره تلفن پرفکت مانی

جمع‌بندی

با وجود این که پرفکت مانی ایران را در استفاده از خدمات خود محدود نکرده است؛ اما متأسفانه مانند سایر کیف‌ پول‌های الکترونیکی، شارژ حساب پرفکت مانی در ایران به صورت مستقیم قابل ارائه نیست. شما می‌توانید از طریق سفیرپیمنت شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از کارت شتاب را انجام دهید. برای انجام این کار کافی است پس از ورود به پنل و ثبت درخواست، مبلغ را با استفاده از درگاه واریز نمایید و شارژ پرفکت مانی خود را بدون کارمزد و در کمترین زمان انجام دهید.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *