پرداخت با پی پال

محرومیت مالی یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی جهان امروز است، به‌ویژه برای کارآفرینان.

تعداد زیادی از مردم هنوز نمی توانند به خدمات مالی مورد نیاز خود مانند بانکداری و ارائه دهندگان پرداخت دسترسی داشته باشند، زیرا این خدمات یا مقرون به صرفه نیستند یا در دسترس نیستند. اغلب فقط به دلیل موقعیت مکانی آنها ! یکی از با ارزش‌ترین ابزارهای آنلاین برای کارآفرینان، پی پال است. پی پال یک شبکه پرداخت امن، آسان و سریع است که نیروی محرکه اصلی رشد تجارت الکترونیک در سطح جهانی بوده است. پی پال درحال حاظر دارای 25 ارز و در 200 کشور مشغول به فعالیت می‌باشد؛ اما همه به آن دسترسی ندارند. در بسیاری از مکان‌ها فقط می‌توان به‌عنوان فردی غیر حقیقی از طریق یک شرکت پول را ارسال کنید. این امر مانع از پتانسیل کارآفرینی مردم و همچنین محدود کردن رشد اقتصادی می شود.

 

مشکل در پی پال نیست. در واقع حامی بزرگی از قوانین مالی است و در حال حاضر با ارائه فرصت‌های آنلاین بیشتر برای میلیون‌ها کارآفرین، سهمی باورنکردنی داشته است. می‌توانید در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه PayPal چگونه برای ساختن آینده‌ای کار می‌کند که در آن افراد با همه پیشینه‌ها و موقعیت‌های اقتصادی فرصت مشارکت و شکوفایی در اقتصاد جهانی را داشته باشند، مسئله کلیدی اعتماد آنلاین است.

پی پال یک پلتفرم پرداخت قابل اعتماد است و وظیفه دارد از یکپارچگی خدمات خود محافظت کند تا بتواند مزایای تجارت الکترونیک را در سطح جهانی گسترش دهد. به دلیل مسائلی که در اینجا بسیار متنوع و پیچیده هستند، این کار هنوز در هر مکانی ممکن نیست. متأسفانه، نتیجه این است که تعداد زیادی از کارآفرینان فقط به دلیل موقعیت آفلاین خود قادر به موفقیت آنلاین نیستند.

دسترسی به PayPal به عنوان یک مقیم الکترونیکی، یکی از کشورهایی که می‌توان بدون محدودیت به PayPal دسترسی داشت، استونی است، کشوری در اتحادیه اروپا که یکی از خوش‌آمدترین و شفاف‌ترین محیط‌های تجاری در جهان را دارد. این برای همه افرادی که در سرتاسر جهان با محرومیت مالی روبرو هستند بسیار مهم است زیرا استونی همچنین اولین کشوری است که اقامت الکترونیکی را ارائه می دهد، یک هویت دیجیتالی امن که می تواند هر کسی را قادر سازد به مزایای تجاری مشابهی که شهروندان و ساکنان استونی از آن برخوردار هستند دسترسی داشته باشد. ساکنان الکترونیکی می‌توانند یک کسب‌ و کار مورد اعتماد اتحادیه اروپا را به صورت آنلاین ایجاد کنند و سپس با هزینه‌های کم و حداقل بوروکراسی در هر جای دنیا مدیریت کنند. آنها همچنین به تمام خدمات فین تک مورد نیاز برای رشد آن کسب و کار دسترسی دارند.

برنامه اقامت الکترونیکی دو سال پیش راه اندازی شد و اکنون بیش از 20000 درخواست از 138 کشور وجود دارد. این برنامه حتی در حال حاضر با کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد UNCTAD  برای راه اندازی ابتکار تجارت الکترونیک برای همه، که به کشورهای در حال توسعه کمک می کند تا شهروندان خود را برای دسترسی به کارآفرینی و تجارت الکترونیکی توانمند سازند، شریک شده است.

برای خرید با پی پال شما باید یک حساب وریفای شده تهیه کنید تا در هنگام خرید مشکل خاصی برای شما به وجود نیاید.

 

افتتاح حساب پی پال در ایران

پی پال از معروف‌ترین و محبوب‌ترین درگاه‌های انتقال وجه بین‌المللی و پرداخت ارز است. استفاده از خدمات این کمپانی با توجه به مزیت‌های زیاد روز به روز در حال افزایش می‌باشد. افرادی که در ایران قصد ثبت‌نام و استفاده از خدمات این کمپانی را دارند، با توجه به تحریم بودن ایران، مشکلات زیادی را پیش رو خواهند داشت. افراد فعال در این زمینه پیشنهاد می‌کنند که هرگز به صورت شخصی اقدام به افتتاح و وریفای حساب در ایران نکنید؛ زیرا در صورت انجام درست این مرحله نیز ممکن است در هنگام کار با حساب خود، پی پال به شما مشکوک شود و حساب شما به سرعت ببندد. بهترین راه برای انجام این کار خرید پی پال وریفای شده است. سفیر پیمنت این امکان را برای شما فراهم آورده است که با خرید پی پال وریفای شده نیاز به فرد یا سازمان دیگری در این زمینه نداشته باشید.
در زمینه استفاده نیز نکاتی وجود دارد که شما حتی پس از خرید پی پال ملزم به رعایت آن‌ها هستید. مهم‌ترین نکاتی را که شما باید در استفاده از حساب خود بدانید در ادامه ذکر کرده‌ایم.

 

بهترین کشور برای افتتاح حساب پی پال

پی پال با داشتن دفتر منطقه‌ای در ۲۱ کشور و فعالیت در ۱۹۰ بازار، بیش از ۸۷ میلیون فعال اقتصادی در خود دارد. افتتاح حساب پی پال برای اغلب کشورها به جز ایران، سوریه، میانمار، کوبا، سودان و تمام کشورهایی که در فهرست تحریم‌های اقتصادی آمریکا هستند، امکان‌پذیر است. با توجه به اینکه شرایط و قوانین افتتاح حساب پی پال در کشورهای مختلف متفاوت است و مداوم تغییر می‌کند، پیشنهاد می‌شود برای خرید پی پال ابتدا با پشتیبانان سفیرپیمنت مشورت نمایید. در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی و سردرگمی در انتخاب کشور برای خرید پی پال این افراد بهترین گزینه را برای شما انتخاب می‌کنند و افتتاح حساب پی پال شما در بهترین کشور انجام می‌شود.

 

وریفای اکانت پی پال

شما با خرید پی پال از سفیر پیمنت نیاز به گذراندن این مرحله ندارید. پشتیبانان سفیرپیمنت پس از افتتاح حساب پی پال برای شما آن را وریفای می‌کنند و به شما تحویل می‌دهند.
ممکن است بسیاری از افراد قصد داشته باشند به صورت شخصی به افتتاح حساب پی پال و وریفای آن بپردازند. مهم‌ترین مسئله برای وریفای کردن داشتن یک کارت اعتباری است. با داشتن یک کارت اعتباری کافی است اطلاعات ویزاکارت یا مسترکارت خود را ثبت نمایید و سپس در بخش Debit Card اطلاعات کارت خود را وارد کنید. نکته مهم در انجام این مراحل توجه به تحریم بودن ایران است و شما امکان استفاده از کارت‌های ایران را نخواهید داشت.
با توجه به حساسیت این کمپانی در مورد کارت و وریفای حساب، پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات احتمالی حتماً اقدام به خرید پی پال از سفیر پیمنت کنید و به صورت شخصی افتتاح حساب پی پال را انجام ندهید.

 

پشتیبانی لیمیت و آنلیمیت پس از خرید پی پال

در صورت انجام فعالیت مشکوک در حساب، تغییر مداوم آدرس آی پی و … پی پال اقدام به محدود کردن یا “لیمیت” حساب شما می‌کند. شما در این مرحله قادر به برداشت پول از حساب، خرید، شارژ و… نخواهید بود.
در این حالت رفع لیمیت اکانت خود ملزم به ارسال مدارک هویتی خود برای پی پال هستید تا هویت شما برای بار دیگر مورد تأیید قرار گیرد.
با نظر به حساس بودن این موضوع و توجه به اینکه در صورت رفع نشدن این لیمیت موجودی حساب شما برای همیشه از دسترس خارج می‌شود، مسلم است که برای رفع لیمیت باید از شرکت خدمات ارزی که اقدام به خرید پی پال کرده‌اید برای انجام این کار کمک بگیرید.

 

مشاوره تخصصی

استفاده از خدمات پی پال از مواردی است که بدون داشتن اطلاعات قبلی و مشورت از افراد با تجربه مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می‌آورد.
پیشنهاد می‌شود برای خرید پی پال حتماً از شرکت خدماتی استفاده کنید که علاوه بر خدمات مناسب، مشاوران با تجربه‌ای داشته باشد تا بتوانند شما را در هنگام برخورد با مشکلات راهنمایی کنند.
سفیرپیمنت از شرکت‌های خدمات ارزی است که علاوه بر افتتاح حساب پی پال، شما را در مسیر مشکلات احتمالی راهنمایی می‌کند.

 

نکات مهم پس از افتتاح حساب پی پال

برای جلوگیری از بروز مشکل در حساب شما پیشنهاد می‌شود حتماً پس از خرید پی پال موارد زیر را رعایت نمایید.
1. تمام صفحات پی پال با IP ایران غیر قابل استفاده هستند. در صورتی که پی پال متوجه شود که شما ایرانی هستید حساب را بلاک و موجودی شما سریعاً مسدود می‌شود.
2. از هر IP که دفعات اول برای ورود اقدام به استفاده از آن می‌کنید برای دفعات بعد نیز استفاده کنید و تصمیم به تعویض آن نداشته باشید.
3. دقت کنید که یکسان بودن سرور مجازی و آدرس حساب پی پال الزامی نیست.
4. پس از خرید پی پال دسترسی‌های خود را تغییر دهید و آن‌ها را مستند و ذخیره کنید.
5. یک پسورد جدید برای حساب خود انتخاب کنید. این پسورد باید حداکثر ۲۰ کاراکتر داشته باشد.
6. برای دریافت پول از حساب و مالک آن اطمینان کامل کسب کنید زیرا پی پال بر روی منبع پول دریافتی بسیار حساس است.
7‌. در دو ماهه اول پس از خرید پی پال سعی کنید مجموع تراکنش‌های حسابتان بیشتر از ۵۰۰ دلار نباشد و این مقدار را برای ماه‌های بعد به مرور افزایش دهید.
8. استفاده از گیفت (Freinds & Family) در انتقال پول، از جمله مواردی است که هر چند پی پال آن را در جهت تجربه بهتر برای کاربران خود قرار داده است، پیشنهاد می‌شود از این طریقی پول انتقال و یا دریافت نکنید به خصوص در زمان‌هایی که برای کسب و کار خود از حساب استفاده خواهید کرد.
در صورتی که مشتری شما به اشتباه از این روش برای انتقال پول به حساب شما استفاده کرد، بهتر است مبلغ را در اسرع وقت ریفاند کرده و از مشتری خود درخواست کنید که مجدداً و از نحوه سرویس (Goods and Services) برای انتقال آن استفاده کنند.
9. پس از خرید پی پال برای 10 پرداخت اول بیشتر از 25 دلار دریافت نکنید و به مرور سعی در افزایش آن داشته باشید.

سوالات متداول
محصولات مرتبط
نظرات مشتریان لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی
مقالات مرتبط