خرید با پی پال از ایران | پرداخت اینترنتی با PayPal در سایت‌های خارجی

پرداخت با پی پال

خرید با پی پال | پرداخت با PayPal از ایران

خدمات پرداخت با پی پال سفیرپیمنت امکان خرید از تمام سایت‌هایی که درگاه Paypal دارند را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید برای خرید هاست خارجی با پی پال، خرید با پی پال از فروشگاه‌های خارجی و... سفارش پرداخت خود را ثبت نمایید و بدون پرداخت هیچ‌گونه کارمزد از پرداخت فوری با پی پال استفاده کنید.
۴.۸۰ (۹۶۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

انواع روش‌های پرداخت با پی پال

 

انواع روش‌های پرداخت با پی پال

پی پال به ‌عنوان رایج‌ترین شیوه خرید از سایت‌های خارجی همواره در تلاش بوده است این فرایند را برای فروشنده و مشتری بهبود بخشد؛ به همین دلیل شیوه‌های مختلفی برای رفع این نیاز ارائه داده است که در ادامه به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

خرید با پی پال در سایت‌های خارجی از طریق درگاه

 

خرید با پی پال در سایت‌های خارجی از طریق درگاه

محبوب‌ترین شیوه پرداخت با پی پال استفاده از درگاه است. این روش بین تجار و فروشندگان آنلاین بسیار محبوب می‌باشد و با ایجاد امنیت و سرعت بیشتر نسبت به سایر موارد مشابه، مشتریان را نیز به استفاده مجاب کرده است. برای اثبات این ادعا می‌توان به امکان خرید فوری با پی پال در سایت‌های مطرح زیر اشاره کرد:

 •  Alibaba
 •  Amazon
 •  Digikey
 •  Udemy
 •  Themeforest
 •  eBay
 •  Semrush
 •  Hetzner
 •  OVH
 •  Microsoft
 •  Playstation Store
 •  Freepik
 •  Steam
 •  Uber

برای پرداخت با پی پال از این روش:

 •  پس از انتخاب محصول یا خدمات مورد نیاز وارد صفحه پرداخت شوید و گزینه “PayPal” یا “Pay with PayPal” را انتخاب کنید.
 •  وارد حساب پی پال خود شوید.
 •  پس از ورود روش منتخب خود برای خرید با پی پال را انتخاب کنید. با توجه به شرایط و تحریم‌های موجود برای کشور ما پرداخت پی پال برای ایرانیان تنها از موجودی داخل حساب (در صورتی که حساب یا کارت غیر ایرانی معتبر به پی پال متصل نکرده باشد) امکان‌پذیر است.
 •  اطلاعات سفارش خود را بررسی و در انتها تراکنش خود را تأیید کنید.
  نحوه پرداخت با PayPal هنگام خرید آنلاین به همین سادگی قابل انجام است و نیاز به موارد بیشتر نخواهد داشت.
  لازم به ذکر است پرداخت با پی پال از این شیوه، کارمزدی را برای شما در بر نخواهد داشت.
  در استفاده از این روش مدنظر داشته باشید که در سفارش شما نباید هیچ‌گونه اطلاعاتی از کشور ایران وجود داشته باشد و با توجه به این موضوع امکان خرید کالاهای فیزیکی و ثبت آدرس ایران وجود نخواهد داشت. این موضوع را در هنگام ثبت‌نام نیز مدنظر داشته باشید.

 

پرداخت با صورت‌حساب پی پال (PayPal Invoice)

این مورد اغلب برای ارائه خدمات توسط افراد ارائه می‌شود. در این حالت فرد یا مؤسسه تجاری از طریق ایمیل یک صو‌رت‌حساب پی پال برای شما ارسال می‌کند. در فایل ارسالی مشخصاتی از قبیل مبلغ، مشخصات سفارش، مشخصات گیرنده و… وجود دارد. برای خرید با پی پال از این روش کافی است بر روی عبارت “Pay Invoice” موجود در صورت‌حساب کلیک کنید. با انجام این فرایند وارد فرم پرداخت با پی پال می‌شوید و با بررسی مبلغ کل و تأیید، خرید خود را تکمیل خواهید کرد.
در استفاده از این روش بسیار محتاط باشید؛ زیرا اخیراً افرادی سودجو از سمت پی پال برای شما ‌ Invoice ارسال کرده و اقدام به کسر موجودی شما می‌کنند. برای انجام هرگونه پرداخت از این روش از مشخصات ارائه‌دهنده خدمات مطمئن شوید.

 

پرداخت با Send Money در پی پال

این حالت بیشتر جهت ارسال پول به افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارسال پول از این روش معمولاً از طریق ایمیل صورت می‌پذیرد. فروشنده یا ارائه دهنده خدمات ایمیل خود را در اختیار شما قرار داده و می‌توانید پرداخت با پی پال را به این ایمیل انجام دهید. آدرس حساب پی پال که به صورت ایمیل یا شماره تلفن برای شما ارسال می‌گردد دقیقاً مانند یک شماره‌حساب عمل می‌کند و وجه انتقالی را به فرد یا شرکت مورد نظر انتقال خواهد داد.
در استفاده از این شیوه خرید با پی پال باید بدانید استفاده از روش انتقال “Goods and Services” مورد استفاده قرار می‌گیرد و بسته به شرایط مختلف ممکن است تا حداکثر ۵% کارمزد از وجه ارسالی توسط پی پال از گیرنده کسر و در نهایت مبلغ باقی‌مانده به حساب او واریز گردد؛ برای مثال اگر برای پرداخت 100 دلار اقدام نمایید به مقدار 100 دلار از حساب شما کسر اما حدود 95.5 دلار به حساب گیرنده واریز خواهد شد.

 

بهترین شیوه برای پرداخت فوری با پی پال

 

بهترین شیوه برای پرداخت فوری با پی پال

انتخاب روش مناسب جهت خرید فوری با پی پال کاملاً وابسته به فرد یا سازمان ارائه دهنده خدمات است؛ اما در حالت معمول، خرید اینترنتی از سایت‌های خارجی با درگاه مناسب و بسیار سریع است. پرداخت فوری با پی پال جهت ارائه خدمات نیز از طریق Invoice قابل انجام و مناسب خواهد بود. در نهایت جهت انتقال وجه به افراد بهترین گزینه استفاده از Send Money خواهد بود.

 

مزایای خرید با پی پال

 

مزایای خرید با پی پال

 

 امنیت اطلاعات مالی

 

 1.  امنیت اطلاعات مالی
  پس از افتتاح حساب پی پال نیاز است برای یک بار اطلاعات کارت‌های اعتباری و حساب‌های بانکی خود را در سیستم امن و رمزگذاری شده این پلتفرم ثبت نمایید. پس از انجام این کار، برای پرداخت با پی پال ملزم به وارد کردن این اطلاعات در هیچ سایتی نخواهید بود.
 2.  انعطاف‌پذیری
  استفاده از خدمات خرید با پی پال به موقعیت مکانی وابسته نیست. شما می‌توانید خرید خود را از کشورهای دیگر به راحتی انجام دهید و محصول مورد نظر را در نقطه دلخواه دریافت کنید.
 3.  ارسال پول
  کاربران پی پال می‌توانند تنها با چند کلیک ماوس به حساب‌های دیگر پول منتقل کنند. کارمزد این روش نسبت به روش‌های مشابه می‌تواند بسیار کمتر و در عین حال سرعت انتقال بالا باشد.
 4.  پرداخت رایگان
  یکی از بهترین دلایل استفاده از PayPal عدم وجود کارمزد برای پرداخت‌ها است. بدون هزینه عضویت سالانه، پردازش و خدمات، پرداخت فوری با پی پال را به انجام برسانید. خریدارانی که از PayPal استفاده می‌کنند از تمام مزایای قدرتمند مرتبط با این سرویس برخوردار هستند و ملزم به پرداخت هزینه اضافه نخواهند بود.
 5.  تخفیف
  پی پال تخفیف‌های ویژه‌ای را برای مشتریانی که با پی پال از فروشندگان منتخب خرید می‌کنند، ارائه می‌دهد و می‌توانید در سایت‌های مختلف از آن‌ها بهره ببرید.

 

مشکلات پرداخت پی پال برای ایرانیان

 

مشکلات پرداخت پی پال برای ایرانیان

عدم استفاده از آی‌پی ایران
برخی از فروشگاه‌های خارجی امکان استفاده از آی‌پی ایران را به شما می‌دهند؛ اما شرایط برای پرداخت با پی پال در این سایت‌ها کاملاً متفاوت است. استفاده از آی‌پی ایران برای پی پال قابل توجیه نیست و به محض تشخیص، حساب را مسدود و موجودی آن را غیر قابل برداشت می‌کند.

 

عدم ارسال به ایران
در هنگام ثبت سفارش در سایت‌های خارجی نباید در قسمت Shipping Address هیچ آدرسی از ایران ثبت شود؛ در غیر این صورت‌حساب پی پال رویکردی مانند مورد قبل پیش خواهد گرفت. عدم امکان دریافت محصولات فیزیکی در ایران به همین علت می‌باشد.

 

خدمات پرداخت با پی پال سفیرپیمنت
سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی، پرداخت و خرید با پی پال در ایران را برای موارد زیر فراهم کرده است. این موارد تنها گوشه‌ای از خدمات مجموعه در زمینه خرید اینترنتی است و امکان پرداخت در تمام سایت‌هایی که از درگاه پی پال پشتیبانی می‌کنند برای شما وجود دارد.

ارسال پول با پی پال
شما می‌توانید با استفاده از خدمات Send Money پی پال سفیرپیمنت، بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی به اشخاص مختلف پول ارسال کنید. ارسال پول برای دوستان و آشنایان همچنین افراد مختلف جهت ارائه خدمات از مهم‌ترین کاربردهای این روش است.

 

پرداخت Invoice پی پال
برای پرداخت در برخی از سایت‌های خدماتی ممکن است برای شما یک صورت‌حساب یا Invoice ارسال شود. شما می‌توانید صورت‌حساب ارسالی را بدون کارمزد و در کمترین زمان ممکن از طریق سفیرپیمنت پرداخت نمایید.

 

خرید از سایت‌های خارجی با پی پال
برای پرداخت ارزی در سایت‌های خارجی مانند آمازون، علی اکسپرس، eBay و… محبوب‌ترین و به صرفه‌ترین روش، استفاده از پی پال است. پرداخت فوری با پی پال در سایت‌های خارجی از خدمات سفیرپیمنت است که ‌مشکل در دسترس نبودن حساب پی پال را برای شما برطرف کرده است.

پیشنهاد مطالعه: افتتاح حساب پی پال | پرسونال – بیزینس

 

خرید سرور و هاست خارجی با پی پال

 

خرید سرور و هاست خارجی با پی پال
خرید و پرداخت با پی پال در تمامی سایت‌های هاست و دامنه مانند هتزنر، ولتر، OVH، دیجیتال اوشن و… برای شما فراهم شده است تا بتوانید از دیتاسنترهای سراسر جهان به شکلی مطلوب استفاده کنید.

 

خرید و شارژ اکانت با پی پال
امکان پرداخت و شارژ تمامی سایت‌های خارجی به شرط وجود درگاه پی پال برای شما از طریق سفیرپیمنت مؤثر است. از مهم‌ترین این سایت‌ها می‌توان به فری پیک، تریدینگ ویو، Artstation و… اشاره نمود.

بیشتر بخوانید: ویزا کارت مجازی برای پی پال

جمع‌بندی

خرید از سایت‌های خارجی با پی پال محبوب‌ترین و به صرفه‌ترین شیوه در بین گزینه‌های موجود است. شما می‌توانید در اکثر سایت‌های خارجی خرید با پی پال را تکمیل کنید و از محصولات و خدمات آن‌ها استفاده نمایید. سفیرپیمنت امکان پرداخت و شارژ در تمام سایت‌های ارائه دهنده پی پال را بدون کارمزد برای شما فراهم کرده است.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
پیمان کاربر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

توی سایت آمازون هم پرداخت میزنید؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام، بله

   
محمد مرشد کاربر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام قیمت دلار یورو پی پالتون رو میخواستم بدونم از چه طریقی پیگیری کنم؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  از طریق ورود به پنل چک بفرمایید و همه قیمت‌ها بروز شده قابل مشاهده هستند.