قوانین و مقررات زیر بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی، با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران به‌ صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲، از تاریخ دریافت و تایید ایمیل از سوی کاربر به رسمیت قانونی خواهد رسید. قوانین حاضر تضمین کلیه توافقات طرفین بوده و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی در ارتباط با وجود این قوانین فاقد هرگونه اعتبار خواهند بود.
بدیهی است ثبت نام شما در پنل کاربران سفیرپیمنت به آدرس panel.safirpayment.com، به منزله پذیرش تمامی قوانین ذیل می باشد:

1- وب‌سایت سفیرپیمنت: به آدرس safirpayment.com در کشور ایران مدیریت‌شده و تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران به‌ صورت عام و قانون جرائم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک و قانون حمایت حقوق مصرف‌کننده به‌ صورت خاص است .

2- کاربر یا کاربران: اشخاص حقیقی و حقوقی، اعم از خریدار و فروشنده که از طریق اینترنت به وب‌سایت متصل و از خدمات سفیرپیمنت بهره‌مند می‎شوند.

3- حساب کاربری: حسابی که کاربران در سایت و پنل سفیرپیمنت در جهت استفاده از خدمات آن ایجاد کرده‌اند.

4- شناسه کاربری: ایمیل کاربر است که پس از تایید آن می‎تواند از پنل کاربری سایت استفاده کند.

5- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار سفیرپیمنت قرار داده می‌شود؛ اعم از اطلاعاتی هویتی، شخصی و بانکی که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم از سوی کاربران، داخل پنل سایت ثبت می‎شود.

6- قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: قانون اساسی، قوانین عادی، آئین‌نامه‌های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها به‌صورت عام و قانون جرائم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک و قانون حقوق مصرف‌کننده به‌ صورت خاص و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع قرارداد است.

7- اکانت و حساب اجاره‌ای: حساب بانکی یا اکانت کاربری‌ را می‌گویند که فرد متقاضی خدمات و محصولات وب‌سایت را برای اشخاص دیگر با وجوهی که توسط شخص ثالث به وی پرداخت می‌شود در قبال درصدی کارمزد، خدمات و محصولات وب‌سایت را درخواست می‌نماید. این عمل خلاف بر قوانین است و سفیرپیمنت می‌تواند حساب کاربری فرد خاطی را مسدود و وی را به محاکم صالحه قانونی معرفی نماید.

8- احراز هویت کاربران: ارائه مدارک هویتی کاربر اعم از کارت شناسایی، کارت بانکی و دست‎نوشته مشخص شده که در جهت تایید هویت و امنیت پرداخت‎ها برای استفاده از خدمات سفیرپیمنت انجام می‎شود.

9- برای استفاده از خدمات سفیرپیمنت لازم است هر شخص یک حساب کاربری در وب‌سایت ایجاد کند. تنها اشخاصی که حداقل ۱۸ سال سن به بالا دارند می‌توانند حساب کاربری ایجاد کنند. برای استفاده از خدمات وریفای اکانت سایت‎های خارجی (فروشگاه سفیرپیمنت)، کاربر فقط لازم است در سایت ثبت‎نام کند؛ برای استفاده از خدمات ارزی وبسایت نیاز است علاوه بر تکمیل اطلاعات هویتی، احراز هویت انجام شود و حساب بانکی و هویت شخص ثبت‎نام کننده نیز به تایید واحد احراز هویت سفیرپیمنت برسد.

10- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، بر عهدۀ شخص متخلف بوده و سفیرپیمنت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و می‌تواند ضمن مسدود کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح قضایی اقدامات قانونی را علیه نامبرده به عمل آورد.

11- در صورت تغییر در اطلاعات هویتی و یا نیاز به تصحیح آن کاربر موظف است در اسرع وقت این امر را از طریق ارسال تیکت در بخش پشتیبانی به اطلاع سفیرپیمنت برساند؛ لذا سهل انگاری در این امر ممکن است هرگونه تبعاتی را برای کاربر به وجود بیاورد که سفیرپیمنت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

12- کاربر با قبول قوانین و شرایط آن، حق واگذاری دسترسی پنل خود به اشخاص حقیقی و حقوقی را از خود سلب می‎نماید و بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن برعهده کاربر خواهد بود.

13- حساب‌های کاربری غیرواقعی توسط کارشناسان بخش احراز هویت شناسایی و حذف خواهند شد و آی پی این افراد برای دسترسی به سایت برای همیشه مسدود خواهد گردید.

14- در صورت پرداخت با کارت بانکی شخص ثالث، این مبلغ پس از احراز هویت کامل شخص به حساب بانکی او بازگردانده می شود؛ این اقدام از سمت کاربر می تواند به منزله زیر پا گذاشتن قوانین سایت باشد و سفیرپیمنت در صورت لزوم، مراتب را به پلیس فتا اطلاع خواهد داد.

15- در صورت مشاهده فعالیت‎های مشکوک از قبیل پولشویی، ارسال یا دریافت پول از رژیم صهیونیستی حساب شما بدون اخطار بسته خواهد شد و بلافاصله اطلاعات شما به مراجع قضایی ارجاع داده می‎شود.

16- سازمان‌هایی که قصد استفاده از خدمات سفیرپیمنت را دارند می‎توانند با احراز هویت توسط مدیرعامل و یا مدیر مالی شرکت خود و نیز ارسال مدارک شرکتی، اقدام به استفاده از خدمات سفیرپیمنت نمایند.

17- ثبت نام و استفاده از خدمات در حال حاضر برای اتباع امکان پذیر نیست و سفیرپیمنت از ارائه خدمات به این عزیزان معذور است.

18- در ارتباط با امنیت مدارک ارسالی کاربران، تمامی راهکارهای امنیتی در ارتباط با این موضوع از طرف سفیرپیمنت لحاظ شده و با توجه به قوانین و اطلاعیه‌های پلیس فتا، اطلاعات حیاتی کاربران از جمله تصاویر مدارک هویتی، اطلاعات حساب بانکی و... بصورت رمزنگاری ذخیره و امکان درز هیچ‌گونه اطلاعاتی وجود ندارد.

19- کاربر موظف است پیش از ثبت سفارش نسبت به بررسی تمامی موارد امنیتی اقدام نماید و از معتبر بودن سایت و یا شخص ذی‎نفع اطمینان حاصل نماید. بدیهی است سفیرپیمنت هیچ مسئولیتی در قبال کلاهبرداری‎های رایج در فضای مجازی نخواهد داشت.

20- کاربر موظف است کلیه مراحل و توضیحات مربوط به انجام سفارش را در قسمت مربوطه وارد کند. در صورتی که این کار به درستی انجام نگیرد مسئولیت بوجود آمدن مشکلات با مشتری خواهد بود.

21- از آنجایی که قیمت ها و موجودی های ارزی بصورت لحظه ای در تغییر هستند، جهت آسودگی کاربران، این موارد در صفحه تایید سفارش (یک مرحله قبل از ورود به درگاه) به مدت دو دقیقه ثابت باقی می ماند.

22- مسئولین پرداخت، حین ورود به حساب مشتری موظف به رعایت اصول اخلاقی هستند و اطلاعات کاربر به هیچ عنوان نباید برداشت یا مورد استفاده قرار گیرد.

23- پس از ثبت سفارش در صورتی که نیاز به کنسل کردن و یا تغییر در اطلاعات سفارش خود دارید، در اسرع وقت واحد پشتیبانی را در جریان این تغییرات قرار دهید. سفیرپیمنت اقدام به بررسی می‎کند و اگر سفارش شما انجام نشده بود، وجه پرداختی پس از دریافت و با کسر کارمزد انتقال، عودت داده خواهد شد. در غیر این صورت و همچنین ثبت اطلاعات اشتباه از طرف کاربران، مسئولیتی بر عهده سفیرپیمنت در قبال انجام سفارش و یا بازگشت وجه نخواهد بود.

24- ملاک انجام سفارشات توسط سفیرپیمنت ارائه شماره پیگیری (Transaction ID) پرداخت می‌باشد و چنانچه پس از ارسال شماره پیگیری، کاربر خدمات مورد نظر خود را از سایت یا مرجع دریافت نکرد، مسئولیتی متوجه سفیرپیمنت نخواهد شد و خود کاربر موظف به انجام پیگیری‌های آتی خواهد بود.

25- چنانچه پس از انجام سفارش سایت ارائه دهنده خدمات از شما اطلاعات حساب ارزی، کارت و یا حساب بانکی را مطالبه کند، سفیرپیمنت از ارائه این خدمات معذور است.

26- خرید و پرداخت از طریق اپلیکیشن‎های موبایل و سایت‌های غیرقانونی اعم از همسریابی، دوست‌یابی، بد افزار‌ها، جاسوس افزار‌ها و… که مغایر و مخالف با قوانین مستند کشور جمهوری اسلامی ایران است، به هیچ عنوان انجام نخواهند شد.

27- چنانچه قبل از نهایی شدن خرید کالا و یا سایر پرداخت‌های ارزی، نیاز به تکمیل اطلاعات کاربر در سایت مقصد می‌باشد، کاربر موظف به تکمیل اطلاعات قبل از ثبت سفارش خواهد بود و در صورتی که این امکان وجود نداشت، اطلاعات لازم از قسمت توضیحات سفارش ارسال شود.

28- درصورتی که سفارش شما دارای شماره فاکتور است حتما در قسمت توضیحات سفارش، شماره فاکتوری که پرداخت آن باید انجام شود را وارد کنید.

29- اگر گیرنده وجه به هر دلیلی و بدون هماهنگی اقدام به عودت وجه ارزی (Refund) کند، در صورتی که مشکل در دریافت و یا حساب مبدا (حساب پی‎پال و سایر حساب‎های ارزی سفیرپیمنت) بوجود بیاید، خسارت و مشکل وارده مورد توجه کاربر خواهد بود.

30- چنانچه پس از انجام پرداخت‌ ارزی، سایت مقصد یا کاربران بدون هماهنگی با سفیرپیمنت اقدام به عودت وجه (Refund) کنند، سفیرپیمنت هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ریالی پرداخت‌شده، عودت وجه ارزی پرداخت شده و یا پرداخت مجدد نخواهد شد.

31- چنانچه پس از انجام پرداخت‌ ارزی، کاربران با اعلام هماهنگی و تایید کارشناسان فروش سفیرپیمنت، اقدام به عودت وجه (Refund) کنند، برای بررسی صحت ادعا نیاز به ارائه رسید و مدارک لازم از طریق تیکت در بخش پشتیبانی وجود دارد.

32- اگر بنا به هر دلیلی پس از پرداخت هزینه ارزی به سایت یا مرجع، خدمات یا محصول دریافت نشود و یا نقصی در آن بود، باز کردن dispute (شکایت) از طرف سفیرپیمنت قابل پیگیری نیست و توصیه به کاربران این است که قبل از انجام خرید، تمام جوانب از جمله اعتبار گیرنده را در نظر بگیرند.

33- انجام سفارشات ممکن است یک الی سه روز به طول بیانجامد؛ لذا قبل از ثبت سفارش در نظر داشته باشید در صورتی که زمان انجام سفارش شما محدود است، حتما با واحد فروش سفیرپمنت هماهنگ کنید تا شما را از امکان پرداخت در زمان خواسته شده مطلع نمایند.

34- در صورتی که پرداخت بیشتر از مدت توافق شده به طول انجامید، سفیرپیمنت موظف به جبران حقوق از دست رفته کاربر می باشد. در اینجا منظور از توافق در حالت کلی همان یک تا سه روز ذکر شده است. در صورتی که کاربر درخواست انجام شدن در زمان مشخص و کمتری داشت و این درخواست از طرف کارشناس پذیرفته شد، مدت توافق به مدت کمتر تغییر پیدا میکند.

35- پرداخت ارزی در برخی از سایت‎ها به منزله وریفای اکانت است و یا پس از پرداخت درخواست مدارک می‎شود؛ سفیرپیمنت از انجام چنین پرداخت‎هایی معذور است و چنانچه کاربر از این بابت اطلاعی ندهد مسئولیت پرداخت، عدم ارائه مدارک و یا اتفاقات مخرب برای حساب‌های ارزی به عهده وی خواهد بود.

36- سفیرپیمنت از زمان تحویل حساب‌‌های وریفای شده به کاربران، هیچ مسئولیتی در قبال چگونگی استفاده از اکانت‎ها، محدود‌شدن و بسته‌شدن حساب‎ها ندارد. البته این مجموعه با کمال میل برای پشتیبانی و در اختیار قرار دادن تجارب خود در این زمینه‎ها آماده خدمت‌رسانی‌ست و به صورت رایگان این اطلاعات را در اختیار کاربران خود قرار می‎دهد.

37- در صورتی که پس از دریافت اکانت وریفای‌شده از محصولات فروشگاه سفیرپیمنت، کاربر بنا به هر دلیل منصرف شود، امکان عودت سفارش و وجه ریالی پرداخت‌شده وجود ندارد؛ چرا که اطلاعات هویتی یک اکانت بین‎المللی برای کاربر ارسال شده و امکان استفاده از آن اکانت برای کاربر دیگری وجود ندارد.

38- خدمات رفع لیمیت و سایر پیگیری‌‌های مربوطه به حساب‌های وریفای‌شده، صرفا برای آن دسته محصولاتی انجام می‌شود که از فروشگاه سفیرپیمنت تهیه شده باشند.

39- انجام اقدامات لازم در جهت افتتاح، وریفای و کانفرم حساب‎های ارزی کاربران پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش انجام می‎شود؛ طولانی‌شدن این فرآیند به شرکت‎های مالی و سایت‌های ارائه‌دهنده آن بازمی‌گردد و سفیرپیمنت تمام تلاش خود در هرچه سریع‎تر انجام شدن سفارشات را انجام خواهد داد.

40- سفیرپیمنت هیچ‌گونه تضمینی نسبت به لیمیت‌نشدن حساب‌های پی‌پال وریفای‌شده به کاربران خود نمی‎دهد و در صورتی که با درخواست کاربران به آن‎لیمیت حساب اقدام نماید نیز، مسئولیت و تعهدی بابت آن‎لیمیت قطعی حساب ندارد.

41- مشاوره رایگان و تخصصی در جهت رفع لیمیت حساب‎های پی‎پال برای کاربرانی که حساب خود را از سفیرپیمنت تهیه کرده‌اند و حساب‎شان دچار محدودیت شده، از مسئولیت‎های سفیرپیمنت است و تمام تلاش خود را در جهت کمک‌رسانی به کاربران خود انجام خواهد داد.

42- در صورت انتقال ارزهایی به جزء دلار و یورو پی‎پال به حساب‎های سفیرپیمنت، هزینه تبدیل ارز (Exchange) از مبلغ قابل تسویه کسر خواهد شد.

43- کلیه تسویه‎های ریالی درخواست شده توسط کاربران، 24 الی 72 ساعت طبق زمان تسویه بانک مرکزی در روزهای اداری انجام می‎شود؛ سفیرپیمنت تمام تلاش خود در هر چه سریع‌تر انجام شدن تسویه‌های ریالی را انجام خواهد داد.

44- وجه ریالی که کاربران در کیف پول پنل خود دارند، محفوظ و در هر زمان امکان درخواست تسویه از طرف آنان وجود دارد.
همچنین سفیرپیمنت از این وجه استفاده‌ای نکرده و هیچ سودی به این مبالغ تعلق نخواهد گرفت.

45- ساعات کاری سفیرپیمنت از 7 صبح الی 24 شب (اعم از ایام تعطیل) می‎باشد و کلیه سفارشات و پاسخ به تیکت‎ها در این زمان انجام می‎شود؛ سفارشاتی که در خارج از زمان مذکور ثبت شوند، در ابتدای زمان کاری بعدی بررسی و انجام خواهند شد.

46- راه‌های ارتباطی با سفیرپیمنت به صورت مشخص در صفحه ارتباط با ما به آدرس safirpayment.com/about-contact ذکر شده است و در صورت مراوده مالی با هر آی­دی مشکوک و جعلی‌، سفیرپیمنت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان کاربران ندارد.

47- تمامی حقوق، آثار و مطالب مادی و معنوی وبسایت محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگردهای قانونی و قضایی را به دنبال خواهد داشت.

48- هرگونه تغییر در قوانین و شرایط استفاده از خدمات، از طریق همین صفحه به اطلاع کاربران خواهد رسید و توصیه سفیرپیمنت به کاربران عزیز آن است که هر چند وقت یک‌بار نسبت به مطالعه قوانین بروزشده اقدام نمایند.


تاریخ آخرین بروزرسانی قوانین و مقررات: 1400/09/31

ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds