Netflix
وریفای شماره تلفن پرفکت مانی
شماره تلفن پرفکت مانی
امتیاز محصول:
از مهم‌ترین مراحل وریفای حساب پرفکت مانی پس از تأیید هویت و آدرس، وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی است. متأسفانه برقراری تماس از سمت پرفکت مانی با شماره‌های ایران امکان‌پذیر نیست و افراد ساکن در کشور در این مرحله دچار مشکل خواهند شد. سفیرپیمنت با ارائه شماره‌های مجازی کشور آمریکا این مشکل را برای هموطنان عزیز حل کرده است. شما می‌توانید علاوه بر وریفای حساب پرفکت مانی در کمترین زمان، با شارژ کردن موجودی این شماره‌ها، برقراری تماس و پیامک بین‌المللی را نیز تجربه کنید.
شروع قیمت از: 200.000 تومان
ثبت سفارش

وریفای چیست؟

وریفای پرفکت مانی در زبان ساده به معنای تأیید و احراز هویت برای این پلتفرم است. وریفای حساب یکی از مراحل مهم پس از افتتاح حساب پرفکت مانی است که مزایای قابل توجهی را برای شما در بر خواهد داشت. این عملیات صرفاً جهت ارتقا سطوح امنیتی اکانت و وجود شفافیت در نقل و انتقالات مالی انجام می‌گیرد. از مهم‌ترین مشکلات افراد ساکن در ایران وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی است که در ادامه به بررسی کامل آن می‌پردازیم.

 

‌آیا وریفای پرفکت مانی لازم است؟

 

‌آیا وریفای پرفکت مانی لازم است؟

برای احراز هویت حساب پرفکت مانی الزامی وجود ندارد؛ اما افرادی که برای این مورد اقدام نمی‌کنند محدودیت‌هایی برای استفاده کامل از خدمات حساب‌ها دارند. این افراد همچنین ملزم به پرداخت کارمزد بیشتر برای انجام نقل و انتقالات مالی هستند. برای درک اهمیت وریفای پرفکت مانی باید بدانید کارمزد تراکنش‌ها برای حساب‌های تأیید نشده ۱٫۹۹ درصد و برای حساب‌های وریفای شده ۰٫۵ درصد مبلغ کل تراکنش در نظر گرفته خواهد شد. وریفای حساب پرفکت مانی در کمترین زمان قابل انجام است و با توجه به موارد  گفته شده توصیه می‌شود در اسرع وقت برای آن اقدام نمایید.

 

مراحل احراز هویت حساب پرفکت مانی

 

مراحل احراز هویت حساب پرفکت مانی

وریفای حساب پرفکت مانی در ۳ مرحله قابل انجام است:

لازم به ذکر است تمام این موارد باید به زبان انگلیسی ارائه گردد و تنظیمات حساب با مشخصات ارسالی یکسان باشد.

تأیید هویت

مرحله اول وریفای پرفکت مانی، تأیید هویت یا  Name Validation است. برای این قسمت تنها نیاز به گواهینامه رانندگی یا پاسپورت خواهید داشت و پس از آپلود هر یک از این موارد منتظر تأیید آن و انجام مرحله بعد باشید.

تأیید آدرس

در این قسمت از وریفای حساب پرفکت مانی نیاز به ارسال قبض‌های خدماتی آب، برق و… برای تأیید آدرس خود خواهید داشت. دقت کنید که بخش Address Validation پس از تأیید هویت قابل انجام خواهد بود.

وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی

در قسمت Phone Validation شماره تلفن خود را وارد کنید و منتظر یک تماس از سمت پرفکت مانی باشید. در این تماس یک کد به صورت سیستمی برای شما خوانده می‌شود، پس با دقت آن را یادداشت و در قسمت مربوط به وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی وارد نمایید.

با وجود اینکه مراحل ذکر شده برای وریفای حساب پرفکت مانی ساده به نظر می‌رسد؛ اما برای افراد مقیم ایران مشکلاتی را نیز به همراه دارد که در ادامه به بررسی راهکار هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

مشکلات وریفای حساب پرفکت مانی در ایران

 

مشکلات وریفای حساب پرفکت مانی در ایران

شایع‌ترین مشکل ایرانیان برای احراز هویت در بخش وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی نمایان است. امکان ارتباط با شماره‌های ایران از سمت پرفکت مانی میسر نمی‌باشد؛ به همین دلیل افراد ساکن در ایران در تأیید این بخش دچار مشکل خواهند شد. سفیرپیمنت برای حل این مشکل، اقدام به تهیه شماره‌ مجازی آمریکا برای شما نموده است. پس از دریافت این محصول از سفیرپیمنت دیگر مشکلی برای وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی نخواهید داشت.

لازم به ذکر است این شماره‌ها امکان برقراری تماس و پیامک رایگان در آمریکا و کانادا را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد. امکان تماس و پیامک برای سایر کشورها نیز با شارژ این محصول وجود دارد.

 

طریقه وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی در ایران

برای احراز در این قسمت با استفاده از شماره‌های ارائه شده مطابق زیر عمل کنید:

  1. فیلترشکن دستگاهی که شماره را بر روی آن اعمال می‌کنید روشن نمایید.
  2. در بخش مربوط به وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی اطلاعات تماس را وارد کنید.
  3. پس از برقراری تماس، سریعاً عدد ۱ را فشار دهید و کد خوانده شده را وارد نمایید.

در وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی توجه به موارد زیر ضروری می‌باشد:

  •       هر کد تنها یکبار در هر تماس خوانده می‌شود و در صورت متوجه نشدن، درخواست تماس مجدد نمایید.
  •       در هر ۲۴ ساعت تنها می‌توانید ۳ مرتبه درخواست تماس دهید و در صورت موفق نشدن برای وارد کردن کد، نیاز است برای تکمیل احراز هویت پرفکت مانی در روز بعد اقدام نمایید.

 

نکات وریفای پرفکت مانی ایران

 

رعایت نکات زیر پس از وریفای حساب پرفکت مانی ضروری است:

  •       پس از وریفای پرفکت مانی هرگز اطلاعاتی را که نسبت به تأیید آنها اقدام نموده‌اید تغییر ندهید؛ در غیر این صورت شما مجدداً نیاز به وریفای اکانت پرفکت مانی و اطلاعات ثبت شده خواهید داشت.
  •       ورود دو مرحله‌ای را ترجیحاً بر روی ایمیل فعال نمایید تا در صورت در دسترس نبودن شماره تلفن پرفکت مانی برای ورود دچار مشکل نشوید.

 

جمع‌بندی

تأیید حساب پرفکت مانی الزامی نیست؛ اما مزایای زیادی را در استفاده از خدمات این پلتفرم برای شما فراهم می‌کند. وریفای حساب پرفکت مانی در کمترین زمان قابل انجام است؛ اما در ایران پیش‌نیازهایی برای آن وجود دارد. در وهله اول نیاز است که مدارک مورد نظر مانند پاسپورت یا قبض‌های خدماتی را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید، سپس مشکل اصلی وریفای شماره تلفن پرفکت مانی در ایران خود را نمایان می‌سازد. با توجه به اینکه پرفکت مانی با شماره‌های ایران تماسی برقرار نمی‌سازد، سفیرپیمنت با ارائه شماره‌های مجازی آمریکا این مشکل را برای شما برطرف کرده است. با تهیه این محصول، وریفای حساب پرفکت مانی به سرعت و بدون نگرانی قابل انجام است و نیازی به پرداخت هزینه مازاد نخواهید داشت.

محصولات مرتبط
Group197

فروش ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی مشابه کارت‌های هدیه بانکی عمل می‌کند. با استفاده از ووچر پرفکت مانی، امکان استفاده از خدمات آن را بدون داشتن حساب خواهید داشت...

Group197

شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی یکی از دشوارترین فعالیت‌ها در روند ساخت و استفاده از پرفکت مانی است. خدمات شارژ حساب پرفکت مانی در سفیرپیمنت بدون در نظر گرفتن هرگونه کارمزد و در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد.

Group197

نقد کردن درامد پرفکت مانی

از چالش‌های پیش رو برای صاحبین کسب و کارهای خارجی نقد کردن درامد پرفکت مانی یا سایر کیف پول‌های دیجیتال در ایران است. سفیرپیمنت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین نرخ فرایند تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال را در ایران انجام می‌دهد.

Group197

افتتاح حساب تایید شده پرفکت مانی

اگر برای داد و ستد و انجام تراکنش‌های مالی با خارج کشور پرفکت مانی را انتخاب کرده‌اید، افتتاح اکانت وریفای شده پرفکت مانی به اصولی‌ترین روش ممکن از تخصص‌های سفیرپیمنت است.