Netflix
اکانت وریفای شده Linode
امتیاز محصول:
لینود یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده میزبان ابری است. این پلتفرم خدمات خود را به بیش از ۱ میلیون نفر در ۱۹۶ کشور جهان ارائه می‌دهد. با خرید اکانت لینود می‌توانید از خدمات گسترده‌ای همچون سرور مجازی، رایانش ابری و... با بهترین قیمت استفاده کنید. این شرکت با استفاده از ماشین‌های مجازی مبتنی بر لینوکس تمام تلاش خود را در راستای پشتیبانی گسترده از برنامه‌ها نموده است. مهم‌ترین فاکتور موفقیت Linode زیرساخت‌های قوی و خدمات‌رسانی بی‌رقیب با قیمت بسیار مناسب بوده است. جهت خرید اکانت وریفای شده لینود می‌توانید از لینک زیر اقدام نمایید.
قیمت : 720,000 تومان
ثبت سفارش

لینود یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده میزبان ابری است. این پلتفرم خدمات خود را به بیش از ۱ میلیون نفر در ۱۹۶ کشور جهان ارائه می‌دهد. با خرید اکانت لینود می‌توانید از خدمات گسترده‌ای همچون سرور مجازی، رایانش ابری و… با بهترین قیمت استفاده کنید. این شرکت با استفاده از ماشین‌های مجازی مبتنی بر لینوکس تمام تلاش خود را در راستای پشتیبانی گسترده از برنامه‌ها نموده است. مهم‌ترین فاکتور موفقیت Linode زیرساخت‌های قوی و خدمات‌رسانی بی‌رقیب با قیمت بسیار مناسب بوده است. جهت خرید اکانت وریفای شده لینود می‌توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

 

‌لینود چیست؟

 

لینود چیست

 

لینود یک شرکت میزبانی ابری است که در ارائه خدمات رایانش ابری مقرون به صرفه و با کارایی بالا تخصص دارد.
این دیتاسنتر سرورهای فیزیکی و مجازی خود را در دو سیستم‌عامل لینوکس و ویندوز با بهترین کیفیت در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؛ به همین دلیل خرید اکانت لینود بسیار رایج شده است.
دفتر مرکزی لینود در شهر دالاس، ایالت تگزاس واقع شده است و تا کنون به بیش از یک میلیون مشتری خدمات‌رسانی می‌کند.

 

خدمات لینود

 

خدمات لینود

 

دیتاسنتر لینود با ۱۱ مرکز داده جهانی و بیش از ۱ میلیون کاربر فعال، یک ارائه‌دهنده خدمات ابری قابل‌اعتماد در نظر گرفته می‌شود. با خرید حساب وریفای شده لینود از خدمات مختلفی مانند VPS، میزبانی اینترنتی و خدمات رایانش ابری بهره‌مند خواهید شد. این پلتفرم حدود ۱۹۶ کشور را پوشش می‌دهد که به این معنی است که مشتریان می‌توانند با خرید اکانت لینود از محصولات آن در همه این کشورها استفاده کنند.
با برچسب‌های قیمت متفاوت، محصولات اصلی لینود عبارت‌اند از:

 • محاسبات
 • ابزارهای توسعه‌دهنده
 • شبکه
 • خدمات ذخیره‌سازی

این شرکت عمدتاً بر تحویل سرورهای لینوکس SSD برای پشتیبانی از برنامه‌های مختلف تأکید دارد. در حال حاضر استارت‌آپ‌ها، توسعه‌دهندگان نوآور، SMEها و حتی شرکت‌های بزرگ استفاده‌کنندگان اکانت وریفای شده لینود هستند؛ با توجه به این مورد، درآمد فعلی Linode به 100 میلیون دلار رسیده است.

 

چرا لینود؟

قیمت مقرون به صرفه: با توجه به ارائه قیمت‌های رقابتی توسط این سازمان، اکانت وریفای شده لینود می‌توانید گزینه‌ای عالی برای مشاغل کوچک و متوسط باشد.

 • پشتیبانی تخصصی: از برترین مزایای خرید حساب وریفای شده لینود دسترسی به پشتیبانی متخصص و در دسترس خواهد بود. با استفاده از راهنمایی و کمک پشتیبانی فعال این پلتفرم هرگز مشکلی جهت استفاده اکانت لینود نخواهید داشت.
 •  زیرساخت‌های قوی: لینود از ابتدای فعالیت خود این موضوع را در اولویت خود قرار داده بوده است و همواره در راستای بهبود آن تلاش می‌نماید. با استفاده از این ویژگی پس از خرید اکانت لینود سایت شما در همه حال حتی در موارد اضطراری نیز در دسترس خواهد بود.
 • سرورهای منعطف با کارایی بالا: با خرید اکانت وریفای شده لینود قادر به پیکربندی سرور با مشخصات دلخواه خواهید بود. این عامل باعث شده است سرورهای لینود با نیازهای هر کاربر سازگاری پیدا کند.نکته: پیش از خرید اکانت Linode در نظر داشته باشید که این پلتفرم هیچ سرویس مدیریت شده‌ای ارائه نمی‌دهد؛ بنابراین شما مسئول نگهداری سرور خود خواهید بود. در نظر داشته باشید که لینود هیچ یک از خدمات خود را به صورت رایگان ارائه نمی‌دهد و حتی برای کوچک‌ترین موارد و تغییرات در اکانت لینود ملزم به پرداخت هزینه خواهید بود.

 

نکاتی که پیش از خرید اکانت لینود باید بدانید

 

نکاتی که پیش از خرید اکانت لینود باید بدانید

 

با خرید حساب وریفای شده لینود یک اکانت با ۱۰۰ دلار اعتبار اولیه برای شما ارسال خواهد شد. در استفاده از این حساب رعایت نکات زیر ضروری است:

 1.  این اکانت‌ها با قابلیت ساخت سرور هم‌زمان ارائه می‌شود و پس از فعال‌سازی با ایمیل رندوم به شخص تحویل داده خواهد شد.
 2.  ساخت اکانت وریفای شده لینود با ایمیل‌های ایجاد شده توسط سفیرپیمنت انجام می‌پذیرد و پس از آن دسترسی جهت ورود به حساب برای شما ارسال خواهد شد.
 3. اکانت لینود با مشخصات و ایمیل رندوم اختصاصی سفیرپیمنت ایجاد می‌گردد. لطفاً هرگز جهت تغییر اطلاعات حساب اقدام نکنید در غیر این صورت سفیرپیمنت مسئولیتی برای اکانت نخواهد داشت.
 4. حساب ارائه شده قابل تمدید و پرداخت در هر لحظه است و فاکتورهای آن را نیز می‌توانید به وسیله سفیرپیمنت و بدون کارمزد پرداخت کنید.
 5. در هفته اول پس از خرید اکانت لینود شما تنها حق ایجاد ۳ سرور را به صورت هم‌زمان خواهید داشت و تخطی از این موضوع برای حساب مشکل‌ساز خواهد بود.
 6. تکرر در ایجاد و پاک کردن سرور قطعاً برای شما مشکل‌ساز خواهد بود و باعث از بین رفتن اکانت و اشتراک شما خواهد بود.
 7.  سایت لینود برای استفاده از حساب‌ها قوانینی را تنظیم کرده است و در صورت عدم رعایت آن‌ها سفیرپیمنت مسئولیتی در قبال مشکلات ایجاد شده برای اکانت نخواهد داشت.
 8.  با خرید اکانت Linode یک حساب به صورت کاملاً وریفای شده در اختیار شما قرار می‌گیرد و با استفاده صحیح از آن امکان پرداخت استفاده از آن را برای طولانی مدت خواهید داشت.
 9. اکانت دیتاسنتر لینود قبل از ارسال برای کاربر به صورت کامل بررسی و بدون مشکل برای فرد ارسال خواهد شد؛ با این وجود مشکلی برای ورود به حساب نخواهید داشت. پس از ورود به حساب به دلیل متفاوت بودن نحوه استفاده از حساب توسط هر کاربر سفیرپیمنت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 10. پس از خرید حساب وریفای شده لینود حداکثر تا ۲۴ ساعت اطلاعات برای کاربر ارسال می‌گردد و از آن پس امکان استفاده از حساب در هر لحظه وجود خواهد داشت.

 

مزایای خرید اکانت لینود از سفیرپیمنت

 

مزایای خرید اکانت لینود از سفیرپیمنت

 

پرداخت فاکتورها: پس از خرید اکانت وریفای شده لینود و استفاده از سرورها و خدمات به صورت ماهیانه برای شما فاکتور صادر خواهد شد. این فاکتورها به صورت دلاری ایجاد می‌شوند و در ایران به صورت مستقیم قادر به پرداخت آن نخواهید بود. پس از صدور این صورت‌حساب‌ها با مراجعه مجدد به پنل سفیرپیمنت قادر به پرداخت فاکتور لینود به صورت ریالی با بهترین نرخ و بدون کارمزد خواهید بود.

پشتیبانی متخصص و رایگان: سفیرپیمنت تماس تلاش خود را در راستای استفاده از کارشناسان باتجربه و آگاه به کار برده است با توجه به این مورد در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید اکانت لینود و یا بروز هرگونه مشکل، پشتیبانان ما راهنما و پاسخگوی شما خواهند بود.
بهترین قیمت: سفیرپیمنت اکانت وریفای شده لینود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار خواهد داد. این اکانت‌ها به صورت کامل وریفای و در اختیار شما قرار داده می‌شود؛ به همین جهت مشکلی در استفاده از حساب‌ها نخواهید داشت.
بهره‌مندی از شارژ اولیه: اکانت لینود ارائه شده توسط سفیرپیمنت با ۱۰۰ دلار شارژ اولیه خدمت شما ارائه می‌گردد. مدت زمان استفاده از این اعتبار ۶۰ روز است و در هر زمان و برای هر خدماتی قادر به استفاده از آن خواهید بود.

 

جمع‌بندی

به طور کلی، خرید اکانت لینود یک گزینه عالی برای کسانی است که در جستجوی خدمات رایانش ابری مقرون به صرفه و با کارایی بالا هستند. لینود با پشتیبانی تخصصی و زیرساخت قوی خود مطمئناً نیازهای شما را برآورده خواهد کرد. برای تهیه حساب وریفای شده لینود می‌توانید از خدمات سفیرپیمنت استفاده کنید. اکانت لینود ارائه شده با ۱۰۰ دلار کردیت اولیه قابل استفاده برای ۶۰ روز خدمت شما تحویل داده می‌شود. لازم به ذکر است سفیرپیمنت پرداخت فاکتور لینود با بهترین نرخ و هزینه را نیز برای شما انجام خواهد داد.