شارژ حساب پی پال و خرید دلار paypal

در ابتدا به عنوان یک توصیه برای شارژ حساب پی پال، باید مدنظر داشته باشید که منبع یا سورس معتبری را برای شارژ حساب خود انتخاب کنید؛ پی‎پال برای مقابله با پول‌شویی حساب افراد مشکوک را مورد بررسی قرار می‎دهد و این بررسی‎ها و حساسیت‎های پی‎پال بیشتر بر روی مواردی چون: انتقال‎های با حجم بالا، تغییرات آی‌پی، شکایات و ...است. اگر احیانا شما از سورس نامعتبری شارژ حساب پی پال خود را انجام دهید، حساب شما لیمیت یا بلاک خواهد شد. سفیرپیمنت با توجه به حساب‌های کارکرده و پرقدرتی که در اختیار دارد، این امکان را برای شما فراهم کند که شارژ حسابتان با سورس معتبر و در کوتا‌ه‌ترین زمان انجام شود. لازم به ذکر است که سفیرپیمنت علاوه بر دلار، ارزهای رایج دیگری را نیز پشتیبانی می‌کند.

خرید دلار پی پال

برای خرید دلار پی پال کاربر با ارائه آدرس ایمیل خود و تسویه معادل ریالی مبلغ شارژ درخواست شده، ظرف زمان کوتاهی وجه را در حساب خود دریافت نمایند. لازم به ذکر است برای دریافت شارژ یورو یا سایر ارز ها تراکنش شامل کارمزد نرخ تبدیل خواهد شد. این کارمزد توسط پی پال از گیرنده دریافت می گردد.

فروش دلار پی پال

برای نقد کردن درآمد خود می‌توانید از طریق سفیرپیمنت اقدام کنید. سفیرپیمنت با نرخی مناسب دلار/یورو پی پال شما را دریافت می‌کند و معادل ریالی آن را تقدیم شما می‌کند.

سوالات متداول

پی پال چیست؟
پی ‌پال معتبرترین شرکت ارائه‌دهنده حساب ارزی در دنیاست. این شرکت متعق به شرکت ebay است. درگاه پرداخت آن پر استفاده‌ترین درگاهی است که در حال حاضر در اکثر سایت‌های خارجی به کار برده می‌شود. بنابراین، احتمالا به هر سایتی که مراجعه کنید، با درگاه پی پال روبرو می‌شوید.
تلفط صحیح PayPal در زبان فارسی به چگونه است؟
تلفط صحیح paypal در زبان فارسی پی پَل است؛ ولی پی پال هم رایج‌تر می‌باشد.
روش‌های شارژ حساب پی پال چیست؟
شارژ حساب پی‌پال (Paypal) به چند طریق قابل انجام است: ۱- شارژ‌ حساب از طریق کردیت کارت‌‌های بین المللی یکی از متداول‌ترین روش‌های نحوه شارژ حساب پی ‌پال استفاده از بانک اکانت یا کردیت کارتی (مثل Visa Card) است که به حساب متصل کرده‌اید. شما می‌توانید با استفاده از اعتبار موجود در بانک اکانت یا کارت‌تان، هر مقدار که می‌خواهید، حساب پی‌پال‌تان را شارژ کنید. ۲- شارژ حساب توسط دیگر کاربران پی‌پال خیلی از اوقات در اطرافیان‌تان کسی را می‌شناسید که حساب پی‌پال دارد. مي‌توانید از او درخواست کنید که مقدار مشخصی از موجودی حساب پی‌پالش را به شما منتقل کند و شما از طریق دیگری با او تسویه حساب کنید. یا اگر از افرادی هستید که درآمدتان از راه فریلنسرینگ است، می‌توانید از مشتریان‌تان بخواهید که دستمزد شما را به حساب پی‌پال‌تان واریز کنند و از این طریق حساب‌تان را شارژ کنید. ۳- چگونگی شارژ حساب پی پال از طریق شرکت‌های واسط اگر کسی را نمي‌شناسید که برای شما در پی‌پال پول واریز کند و یا در بانک‌ها و حساب‌های بین المللی موجودی کافی ندارید، پیشنهاد ما استفاده از شرکت‌هایی است که خدمات حساب‌های بین المللی و پی‌پال را انجام می‌دهند. یکی از بهترین گزینه‌ها،‌ کاشان‌پی است که در زمینه پی‌پال بسیار با تجربه است. با استفاده از خدمات این شرکت، احتمال لیمیت شدن حساب شما به حداقل می‌رسد و می‌توانید بدون پرداخت هیچ کارمزدی به سفیرپیمنت،‌ حساب‌ پی‌پال‌تان را هر مقدار که لازم دارید و با هر نوع ارزی که مورد نظرتان است، شارژ کنید.
کارمزد پی پال چقدر است؟
برای شارژ حساب پی پال به چه اطالاعاتی نیاز است؟
چه مدت زمان می‌برد تا تسویه ریالی انجام شود؟
آیا امکان پرداخت invoice paypal وجود دارد؟
برای خرید و فروش پی پال حتما به حساب پی پال وریفای شده نیاز است؟
آیا می‌توانم از طریق سایت های فریلنسینگ درآمد Paypal خود را نقد کنم؟
بله، شما می توانید درآمد خود را مستقیما به حساب های پی پال سفیرپیمنت واریز کنید تا با شما تسویه ریالی شود و یا به سفیرپیمنت درخواست افتتاح حساب پی پال برای شخص خودتان را بدهید تا به اکانت خودتان واریز شود.
ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds