شارژ حساب پی پال | تحویل دلار و یورو پی پال با قیمت عالی

واریز به حساب پی پال

شارژ حساب پی پال

اقدام برای شارژ حساب پی پال نخستین گام جهت خرید از سایت‌های خارجی، پرداخت‌های آنلاین و انتقال پول در این پلتفرم است. خرید تمام ارزها از جمله یورو و دلار پی پال سفیرپیمنت امن‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای ارائه این سرویس می‌باشد. شما می‌توانید با ثبت سفارش خرید شارژ پی پال، در کمترین زمان ممکن، بدون کارمزد و بهترین نرخ، موجودی خود را افزایش دهید.
شارژ حساب پی پال از برترین خدمات پی پال سفیرپیمنت است. با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود پس از افتتاح حساب پی پال موجودی یورو و دلار خود را به سرعت افزایش داده و از تجربه خرید اینترنتی بین‌المللی، انتقال پول و پرداخت آنلاین بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی لذت ببرید.

مراحل ثبت سفارش شارژ حساب پی پال

ایجاد حساب کاربری در پنل کاربران وب‌سایت سفیرپیمنت ثبت‌نام نمایید.
احراز هویت کاربری اطلاعات مربوط به احراز هویت را تکمیل کنید.
شارژ اکانت PayPal درخواست شارژ اکانت پی پال را در پنل ثبت نموده و اطلاعات مورد نیاز برای شارژ اکانت را وارد ارائه دهید.
وایز مبلغ ریالی شارژ درخواستی را واریز نموده و منتظر انجام عملیات شارژ حساب پی پال بمانید. شارژ حساب پی پال سفیرپیمنت فوری انجام خواهد شد.
۴.۶۴ (۱۵۸۰) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

شارژ پی پال با سفیرپیمنت

برای اینکه بتوانید با حساب پی پال‌تان خرید و پرداختی را انجام دهید، باید حسابتان شارژ لازم را داشته باشد. برای شارژ پی پال می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم اما بهترین راه و ساده‌ترین راه شارژ حساب پی پال، استفاده از خدمات سفیرپیمنت است. شما می‌توانید برای شارژ PayPal با بهترین نرخ و سریع‌ترین زمان ممکن، درخواست خود را در تلگرام سفیرپیمنت ثبت نمایید.

به طور کلی تیم ما در خدمات ارزی شما را به بهترین شکل ممکن همراهی می‌کند. جهت بهره‌مندی از سرویس پی پال نیز با توجه به تحریم‌ها برای شما موانعی وجود دارد. در این شرایط سفیرپیمنت می‌تواند شما را به خوبی همراهی نماید. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره نیز در بخش پشتیبانی پاسخگوی شما هستیم تا بدون نگرانی از خدمات ارزی بهره ببرید.

 

مزایا افزایش موجودی حساب پی پال با سفیرپیمنت

چرا شارژ پی پال را به سفیرپیمنت بسپاریم؟ این سوالی است که شاید برای شما نیز به وجود بیاید. در واقع با توجه به واسطه‌های مختلفی که خدمات ارزی ارائه می‌دهند و روش‌های متفاوتی که برای این کار وجود دارد، چرا باید شارژ حساب پی پال خود را با سفیرپیمنت انجام دهید؟ برای پاسخ به این سوال، مزیت‌های افزایش موجودی حساب پی پال با سفیرپیمنت را شرح داده‌ایم که عبارتند از:

 • ارائه خدمات بدون کارمزد: تیم ما برای ارائه خدمات مختلف از جمله شارژ پی پال، هیچگونه کارمزد اضافی دریافت نمی‌کند. به عبارتی کارمزد خدمات سفیرپیمنت صفر است و شما با کمترین هزینه ممکن می‌توانید شارژ حساب پی پال خود را انجام دهید.
 • پشتیبانی تخصصی: برای افزایش موجودی حساب پی پال خود ممکن است نیاز به دریافت راهنمایی داشته باشید. ضمن اینکه در این مسیر ممکن است مشکلاتی نیز به وجود بیاید. پشتیبانی سفیرپیمنت به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای همواره در کنار شما برای رفع این چالش‌ها و پاسخ‌دهی به سوالات‌تان خواهد بود.
 • خدمات‌دهی با سرعت بالا: بعضا افراد برای شارژ حساب پی پال خود عجله دارند و می‌خواهند که خیلی زود این کار برایشان انجام شود. سفیرپیمنت این خدمت را در کمترین زمان ممکن برای شما ارائه می‌دهد.
 • پوشش سراسری خدمات: با کمک تیم ما می‌توانید تمام امور ارزی خود را به صورت یکجا به سرانجام برسانید.

 

کارمزد شارژ حساب پی پال

 

کارمزد شارژ حساب پی پال با سفیرپیمنت

همانطور که در بخش قبلی نیز گفتیم، سفیرپیمنت هیچگونه کارمزدی برای خدمات‌دهی به شما دریافت نمی‌کند. شما می‌توانید با سفیرپیمنت شارژ پی پال را بدون کارمزد انجام دهید. به عبارتی کارمزد شارژ حساب پی پال با سفیرپیمنت صفر است. این مسئله می‌تواند در کاهش هزینه‌های شما بسیار موثر باشد. در نظر داشته باشید که کارمزدهای پی پال برای هر تراکنش متفاوت است و شما تنها ملزم به پرداخت آن‌ها خواهید بود. اطلاعات کاملتر در این رابطه را در مقاله انواع کارمزد پی پال مطالعه نمایید.

 

شارژ حساب پی پال با دلار

اگر بیشتر تراکنش‌های شما با دلار انجام می‌شود، نیاز به شارژ پی پال با دلار خواهید داشت. درواقع اگر قرار است با دلار خرید انجام دهید، بهتر است حتما شارژ پی پال را نیز با دلار انجام دهید تا به هنگام خرید ملزم به پرداخت کارمزد بیشتر جهت تبدیل واحد پول نشوید. معمولا برای استفاده از خدمات مجموعه‌های آمریکایی و کشورهایی که ارز رایج آن‌ها دلار است، اینکار انجام می‌شود. لازم به ذکر است که سفیرپیمنت خدمات شارژ حساب پی پال با دلار را ارائه می‌کند.

 

شارژ حساب پی پال با یورو

افرادی که بیشتر از خدمات سایت‌ها و مجموعه‌های اروپایی استفاده می‌کنند، اغلب تراکنش‌های آن‌ها با یورو انجام می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اگر شما نیز جزو این گروه قرار دارید، حتما شارژ پی پال خود را با یورو انجام دهید تا هزینه‌هایتان کاهش یابد. برای شارژ حساب پی پال با یورو نیز می‌توانید روی کمک تیم سفیرپیمنت حساب کنید. این کار برای شما با بهترین نرخ ممکن و سریع‌ترین زمان انجام خواهد شد.

 

منظور از شارژ PayPal

 

شارژ حساب پی پال یعنی چه؟

نداشتن پول نقد کافی در موجودی PayPal شما می‌تواند منجر به تأخیر در پرداخت شود یا شما را از انجام تراکنش‌های سریع به حساب‌های دیگر باز دارد. راه‌های مختلفی مانند خرید دلار پی پال یا سایر ارزها برای اضافه کردن موجودی به حساب شما وجود دارد که در اختصار شارژ حساب پی پال نامیده می‌شود. به عبارتی منظور از شارژ پی پال همان واریز پول به حساب جهت افزایش موجودی است. این کار از ایجاد وقفه برای خرید و انجام تراکنش ارزی جلوگیری می‌کند.

 

روش های افزایش موجودی حساب پی پال

برای پرداخت آنلاین صرفا به پول در حساب پی پال خود نیازی ندارید. اگر یک حساب بانکی یا کارت نقدی را به حساب PayPal وصل کرده‌اید، می‌توانید از پی پال برای خریدهای آنلاین استفاده کنید و پول مستقیماً از حساب بانکی یا کارت برداشت شود. با این وجود اگر ترجیح می‌دهید برای پوشش خریدهای خود افزایش موجودی پی پال داشته باشید، می‌توانید با استفاده از روش‌هایی که در زیر به آن می‌پردازیم، خرید شارژ حساب پی پال را انجام دهید. دقت داشته باشید که در نرم‌افزارهای موبایل یا کامپیوتر پی پال نیز می‌توانید این کار را انجام دهید.

 

شارژ حساب پی پال از طریق حساب بانکی

برای افزایش موجودی پی پال از حساب بانکی مرتبط خود می‌توانید استفاده نمایید. برای انجام این کار شما باید حساب بانکی‌تان (امکان اتصال حساب‌های ایران وجود ندارد) را به پی پال خود لینک کنید تا بتوانید این فرایند را با موفقیت به انجام برسانید. نام موجود در حساب PayPal باید با نام حساب بانکی شما مطابقت داشته باشد؛ در غیر این صورت، انتقال بین حساب بانکی شما و حساب PayPal با شکست مواجه می‌شود. مراحل شارژ پی پال با حساب بانکی به شرح زیر است:

 •       وارد حساب پی پال خود شوید.
 •       به برگه حساب بروید و زمانی که ماوس را روی پیوند نمایه خود می‌برید، “My Money” را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 •       اطلاعات حساب بانکی‌تان را در قسمت حساب بانکی به‌روز کنید.
 •       اگر به بانکداری آنلاین دسترسی دارید، می‌توانید روی “Confirm Instantly” کلیک کنید. در غیر این صورت، دکمه “Confirm in 2 – 3 days” را انتخاب کنید و دستورات را برای تکمیل فرایند دنبال کنید.

 

با انجام این مراحل حساب بانکی شما به پی پال متصل خواهد شد. اکنون می‌توانید شارژ حساب پی پال را از طریق حساب بانکی خود انجام دهید. برای انجام این کار باید مراحلی را که ذر ادامه توضیح داده‌ایم را انجام دهید. همانطور که گفتیم قابلیت اتصال حساب بانکی ایران وجود ندارد و نمی‌توانید از حسابی با مشخصات شخص دیگری نیز استفاده نمایید. این مراحل عبارتند از:

 •       در قسمت داشبورد خود که موجودی PayPal شما را نشان می‌دهد، روی “Add Money” کلیک نمایید.
 •       سپس می‌توانید انتخاب کنید که از حساب بانکی لینک شده پول اضافه کنید.
 •       مبلغ برداشت خود را وارد و روی “Next” کلیک نمایید.
 •       بررسی کنید که تمام جزئیات صحیح هستند و سپس برای تأیید برداشت از حساب بانکی خود کلیک کنید.

 

مدت زمان شارژ پی پال با حساب بانکی

توجه داشته باشید که حدود ۳ تا ۵ روز کاری طول می‌کشد تا خرید شارژ پی پال از این روش کامل شود. به محض تکمیل این فرایند شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد. PayPal هیچ هزینه‌ای برای این سرویس دریافت نمی‌کند؛ با این حال، بانک شما ممکن است برای نقل و انتقالات از شما کارمزد دریافت نماید؛ بنابراین قبل از انجام هرگونه پرداخت، این مورد را از بانک خود پیگیری کنید. با توجه به نکاتی که در قسمت قبل ذکر کردیم، بدیهی است که این روش شارژ پی پال برای استفاده در ایران مناسب نیست..

 

شارژ حساب پی پال با اکانت دوستان و خانواده

شما می‌توانید شارژ پی پال خود را با حساب کاربری افراد دیگری از دوستان یا خانواده انجام دهید. پول ارسال شده از این روش به طور خودکار به موجودی پی پال شما اضافه می‌شود. تنها عیب استفاده از این روش کسر کارمزد از فرد فرستنده جهت تکمیل تراکنش است؛ در واقع بنا بر شرایطی ممکن است فرد در این حالت مجبور شود به پی پال کارمزد پرداخت کند.

البته، اگر فرستنده از حساب پی پال خود، با استفاده از موجودی یا یک حساب بانکی مرتبط، انتقال در یک کشور یکسان میان حساب مبدا و مقصد را انجام دهد هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد؛ با این حال، زمانی که فرستنده از کارت اعتباری یا نقدی، تبدیل ارز و یا از کشورهای دیگر برای انتقال و شارژ حساب پی پال شما استفاده کند، هزینه‌ای مابین ۰٫۹۹ تا ۴٫۹۹ دلار از موجودی حساب جهت تکمیل فرایند کسر خواهد شد.

 

افزایش موجودی پی پال

 

افزایش موجودی پی پال با استفاده از دبیت کارت

برای پرداخت هزینه خرید یا ارسال پول، نیازی نیست مستقیماً با استفاده از کارت بانکی جهت خرید شارژ پی پال اقدام کنید. این پلتفرم با ایجاد دسترسی بدون واسط، پول را از موجودی کارت شما کسر خواهد کرد؛ این بدان معناست که اگر کارتی را به حساب پی پال خود پیوند دهید، برای ارسال پول به افراد یا پرداخت، به موجودی مستقیم یا خرید دلار پی پال نیاز ندارید. برای اتصال کارت به حساب خود، این مراحل را دنبال کنید:

 •       وارد حساب کاربری خود شوید.
 •       به “Wallet” خود بروید.
 •       “Link a debit or credit card” را انتخاب نمایید.
 •       از دستورالعمل‌های روی صفحه پیروی و اطلاعات لازم را وارد کنید.

 

شارژ پی پال با استفاده از بیت‌کوین

بیت‌کوین نیز یکی از روش‌های شارژ حساب پی پال است. اگر نسبت به ارزهای دیجیتال شناخت داشته باشید حتماً می‌دانید شبکه انتقال در این زمینه بسیار مهم است. متأسفانه انتقال بیت‌کوین به پی پال یا برعکس تنها از شبکه خصوصی این سازمان قابل انجام است؛ به همین دلیل استفاده از آن در حال حاضر هرگز توصیه نمی‌شود. نکته منفی دیگر در این زمینه کارمزد بالا جهت تبدیل بیت‌کوین به سایر ارزهای قابل برداشت در این پلتفرم است.

 

واریز به حساب پی پال از ایران

 

شارژ حساب پی پال در ایران

با توجه به تحریم ایران توسط پی پال، شارژ پی پال در ایران با این روش‌ها به صورت مستقیم امکان‌پذیر نیست. در واقع کاربران ایرانی نه به حساب‌های بانکی بدون تحریم دسترسی دارند و نه می‌توانند از کارت‌های اعتباری استفاده کنند. از طرفی دوستان و خانواده نیز اغلب در همین شرایط هستند و نمی‌توانند از آن‌ها کمک بگیرند. همانطور که در ابتدا نیز گفتیم، بهترین راه شارژ حساب پی پال در ایران این است که درخواست خود را در تلگرام سفیرپیمنت ثبت نمایید. تیم ما درخواست شما را در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه پاسخ خواهد داد.

سفیرپیمنت جهت انجام این فرایند هیچ‌گونه کارمزدی از شما دریافت نمی‌کند. کارشناسان ما با اطمینان کامل و رعایت تمام اصول امنیتی، فرایند خرید دلار پی پال یا خرید یورو پی پال را برای شما انجام می‌دهند و حساب شما را از خطراتی همچون لیمیت شدن محفوظ می‌دارند. جهت دریافت راهنمایی‌های لازم و مشاوره تخصصی نیز می‌توانید با پشتیبانی ما ارتباط بگیرید.

 

سوالات متداول؛ شارژ حساب پی پال

خیر، برای انجام فرایند شارژ حساب PayPal نیازی به پسورد اکانت پی پال نیست. شارژ پی پال در سفیرپیمنت با ارائه ایمیل مرتبط به حساب و یا ID حساب قابل انجام است.

تسویه حساب ارزی سفیرپیمنت پس از تکمیل صحیح مراحل پنل توسط کاربر، فوری و به ترتیب اولویت صف درخواست‌کنندگان انجام می‌شود.

بله، پرداخت این نوع از صورت‌حساب جزئی از خدمات پی پال سفیرپیمنت است.

خیر، بدون داشتن حساب پی پال امکان خرید دلار پی پال از سفیرپیمنت وجود ندارد.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
علی غنی کاربر سایت ۰۱ مهر ۱۴۰۲

دمتون گرم و نرخ هاتون خیلی عالیه
من روزانه ۱۰۰ دلار باید انتقال بدم و دیگه از داخل پنل شما جم نمیخورم 😁

   
معصومه شریفی کاربر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

سلام قصد دارم با استفاده از خدمات شما حساب پی پال کس دیگه‌ای رو شارژ کنم. اگر کارم رو درست تحویل نداد میتونم بهتون اطلاع بدم ثبت شکایت بزنید پولم رو پس بگیرم؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام
  در ابتدا بایستی نسبت به مقصد مطمئن شده و پس از آن در پنل کاربران سفیرپیمنت اقدام به ثبت سفارش بفرمایید.

   
حسن کاملی کاربر سایت ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

نرخ عالی
زمان واریز خوب
پشتیبانی عالی

   
محسن قائمی کاربر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام
نرخ بسیار عالی و ۱۰۰۰ دلار را بعد از ۳۰ دقیقه واریز کردند.
واقعا ممنون!

   
علی امینی کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

من با تبلیغات داخل تلگرام شارژ زدم
نرخ عالی و پرداخت زیر ۱ ساعت از ویژگی های مثبت تیم شارژ حساب پی پال سفیرپیمنت است
ممنون
امینی

   
معین گیاهی راد کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام
کارمزد ثابت یا درصدی هم بابت شارژ حساب پی پال یورویی یا دلاری میگیرید؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  کارمزد کلیه خدمات سفیرپیمنت در حال حاضر صفر است.

   
یحیی خاتم ساداتی کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

قیمت شون خیلی نسبت به سایت های دیگه عالی هست و البته قبلا هم باهاشون کارکرده بودم
اگر یکم سریع تر در حد زیر ۱۵ دقیقه واریز کنند خیلی خوب میشه و الان هیچ سایتی نداریم که شارژ پی پال آنی بزنه
امیدوارم سفیرپیمنت اضافه کنه

   
صادق کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام بعد از ثبت سفارش چقدر طول میکشه حسابم شارژ بشه؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  در بازه 8 الی 24، به صورت آنی و حداکثر 1 ساعته انجام می‌شود.

   
کریم آقایی کاربر سایت ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام
چجوری میشه نرخ بروز شارژ حساب پی پال سفیرپیمنت را مشاهده کنیم؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  لطفا به پنل کاربران مراجعه بفرمایید.

   
سهراب مردانی کاربر سایت ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام
خواستم از سفیرپیمنت بخاطر قیمت های عالی و شارژ انی با این کامنت تشکر کنم. واقعا عالی هستید.

   
صالح قربانی کاربر سایت ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

قیمت های سفیرپیمت خبلی نسبت به جاهای دیگه خوبه