شارژ حساب پی پال | تحویل دلار و یورو پی پال با قیمت عالی

واریز به حساب پی پال

شارژ حساب پی پال

اقدام برای شارژ حساب پی پال نخستین گام جهت خرید از سایت‌های خارجی، پرداخت‌های آنلاین و انتقال پول در این پلتفرم است. خرید تمام ارزها از جمله یورو و دلار پی پال سفیرپیمنت امن‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای ارائه این سرویس می‌باشد. شما می‌توانید با ثبت سفارش خرید شارژ پی پال، در کمترین زمان ممکن، بدون کارمزد و بهترین نرخ، موجودی خود را افزایش دهید.
شارژ حساب پی پال از برترین خدمات پی پال سفیرپیمنت است. با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود پس از افتتاح حساب پی پال موجودی یورو و دلار خود را به سرعت افزایش داده و از تجربه خرید اینترنتی بین‌المللی، انتقال پول و پرداخت آنلاین بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی لذت ببرید.
۴.۶۴ (۱۵۷۸) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

شارژ حساب پی پال یعنی چه؟

 

شارژ حساب پی پال به چه معناست؟

نداشتن پول نقد کافی در موجودی PayPal شما می‌تواند منجر به تأخیر در پرداخت شود یا شما را از انجام تراکنش‌های سریع به حساب‌های دیگر باز دارد.

راه‌های مختلفی مانند خرید دلار پی پال یا سایر ارزها برای اضافه کردن موجودی به حساب شما وجود دارد که در اختصار شارژ حساب پی پال نامیده می‌شود.

 

انواع روش های شارژ حساب paypal

 

انواع روش‌های شارژ حساب پی پال

قبل از شروع لازم است بدانید برای پرداخت آنلاین به پول در حساب پی پال خود نیازی ندارید. اگر یک حساب بانکی یا کارت نقدی را به حساب PayPal وصل کرده‌اید، می‌توانید از پی پال برای خریدهای آنلاین استفاده کنید در صورتی که پول مستقیماً از حساب بانکی یا کارت برداشت می‌شود.

اما اگر ترجیح می‌دهید برای پوشش خریدهای خود افزایش موجودی پی پال داشته باشید، می‌توانید با استفاده از روش‌هایی که در زیر به آن می‌پردازیم به خرید شارژ حساب پی پال بپردازید.

در زمینه شارژ حساب پی پال ایرانی بودن همچون سایر موارد مربوط به این پلتفرم مهم است و نمی‌توان از تمام روش‌های ارائه شده برای افزایش موجودی استفاده کرد. مطلوب‌ترین روش، خرید دلار پی پال از مجموعه‌های معتبر همچون سفیرپیمنت است که در ادامه به شکل مفصل به آن می‌پردازیم.

 

شارژ پی پال از طریق حساب بانکی

 

شارژ حساب پی پال از طریق حساب بانکی

برای افزایش موجودی پی پال با استفاده از حساب بانکی مرتبط خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

شما باید حساب بانکی (امکان اتصال حساب‌های ایران وجود ندارد) خود را به پی پال خودلینک کنید تا بتوانید این فرایند را با موفقیت به انجام برسانید. نام موجود در حساب PayPal باید با نام حساب بانکی شما مطابقت داشته باشد؛ در غیر این صورت، انتقال بین حساب بانکی شما و حساب PayPal با شکست مواجه می‌شود.

 •       وارد حساب پی پال خود شوید.
 •       به برگه حساب بروید و زمانی که ماوس را روی پیوند نمایه خود می‌برید، “My Money” را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 •       اطلاعات حساب بانکی خود را در قسمت حساب بانکی به‌روز کنید.
 •       اگر به بانکداری آنلاین دسترسی دارید، می‌توانید روی “Confirm Instantly” کلیک کنید. در غیر این صورت، دکمه “Confirm in 2 – 3 days” را انتخاب کنید و دستورات را برای تکمیل فرایند دنبال کنید.

 

پس از اتصال حساب بانکی خود، می‌توانید به راحتی شارژ حساب پی پال را با طی مراحل زیر انجام دهید:

 •       در قسمت داشبورد خود که موجودی PayPal شما را نشان می‌دهد، روی “Add Money” کلیک نمایید.
 •       سپس می‌توانید انتخاب کنید که از حساب بانکی لینک شده پول اضافه کنید.
 •       مبلغ برداشت خود را وارد کنید و روی “Next” کلیک نمایید.
 •       بررسی کنید که تمام جزئیات صحیح هستند و سپس برای تأیید برداشت از حساب بانکی خود کلیک کنید.

توجه داشته باشید که حدود ۳ تا ۵ روز کاری طول می‌کشد تا خرید شارژ پی پال از این روش کامل شود. به محض تکمیل این فرایند شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد.

PayPal هیچ هزینه‌ای برای این سرویس دریافت نمی‌کند؛ با این حال، بانک شما ممکن است برای نقل و انتقالات از شما کارمزد دریافت نماید؛ بنابراین قبل از انجام هرگونه پرداخت، این مورد را از بانک خود پیگیری کنید.

 با توجه به نکات ذکر شده در قسمت قبل، لازم است بدانید این روش شارژ پی پال برای استفاده در ایران مناسب نیست و می‌توانید بدون مطالعه از آن گذر کرده و به سایر موارد ذکر شده مراجعه کنید.

 

شارژ حساب پی پال با اکانت دوستان و خانواده

این روش به ویژه در صورتی مفید است که نتوانید با استفاده از حساب بانکی به خرید دلار پی پال یا سایر ارزها بپردازید.

پول ارسال شده از این روش به طور خودکار به موجودی پی پال شما اضافه می‌شود. دریافت پول بسیار آسان است؛ اما مطمئن شوید که فرستنده آدرس ایمیل شما را به درستی وارد می‌کند.

تنها عیب استفاده از این روش کسر کارمزد از فرد فرستنده جهت تکمیل تراکنش است؛ البته، اگر فرستنده از حساب پال خود، با استفاده از موجودی یا یک حساب بانکی مرتبط، انتقال در یک کشور یکسان میان حساب مبدا و مقصد را انجام دهد هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد؛ با این حال، زمانی که فرستنده از کارت اعتباری یا نقدی، تبدیل ارز و یا از کشورهای دیگر برای انتقال و شارژ حساب پی پال شما استفاده کند، هزینه‌ای مابین ۰٫۹۹ تا ۴٫۹۹ دلار از موجودی حساب جهت تکمیل فرایند کسر خواهد شد.

 

افزایش موجودی پی پال با استفاده از دبیت کارت

 

افزایش موجودی پی پال با استفاده از دبیت کارت

برای پرداخت هزینه خرید یا ارسال پول، نیازی نیست مستقیماً با استفاده از کارت بانکی جهت خرید شارژ پی پال اقدام کنید. این پلتفرم با ایجاد دسترسی بدون واسط پول را از موجودی کارت شما کسر خواهد کرد؛ این بدان معناست که اگر کارتی را به حساب پی پال خود پیوند دهید، برای ارسال پول به افراد یا پرداخت به موجودی مستقیم یا خرید دلار پی پال نیاز ندارید.

برای اتصال کارت به حساب خود، این مراحل را دنبال کنید:

 •       وارد حساب کاربری خود شوید.
 •       به “Wallet” خود بروید.
 •       “Link a debit or credit card” را انتخاب نمایید.
 •       از دستورالعمل‌های روی صفحه پیروی و اطلاعات لازم را وارد کنید.

 

واریز به حساب پی پال از ایران

 

شارژ حساب پی پال در ایران

متأسفانه، افراد زیادی در ایران با توجه به شرایط موجود گمان می‌کنند خرید شارژ حساب پی پال در ایران میسر نیست؛ اما سفیرپیمنت به عنوان معتمدترین ارائه‌دهنده خدمات پی پال در ایران این امکان را برای شما میسر کرده است.

توضیحات استفاده از این روش در بالا به صورت کامل خدمت شما ارائه گردید. این روش نیز از فرایندی همچون شارژ پی پال از طریق آشنایان پیروی می‌کند با این تفاوت که کارمزد اختصاصی پی پال جهت شارژ از فرد گیرنده کسر خواهد شد. لازم به ذکر مجدد است که سفیرپیمنت جهت انجام این فرایند هیچ‌گونه کارمزدی از شما دریافت نمی‌کند. این روش خرید دلار پی پال مطمئن‌ترین شیوه شارژ حساب برای ایران است.

کارشناسان ما با اطمینان کامل و رعایت تمام اصول امنیتی، فرایند خرید دلار پی پال یا خرید یورو پی پال را برای شما انجام داده و حساب شما را از خطراتی همچون لیمیت شدن محفوظ می‌دارند.

 

با استفاده از بیت کوین پی پال را شارژ کنید

 

شارژ پی پال با استفاده از بیت‌کوین

انتقال بیت‌کوین نیز یکی از روش‌های شارژ حساب پی پال است. اگر نسبت به ارزهای دیجیتال شناخت داشته باشید حتماً می‌دانید شبکه انتقال در این زمینه بسیار مهم است. متأسفانه انتقال بیت‌کوین به پی پال یا برعکس تنها از شبکه خصوصی این سازمان قابل انجام است به همین دلیل استفاده از آن در حال حاضر هرگز توصیه نمی‌شود.

نکته منفی دیگر در این زمینه کارمزد بالا جهت تبدیل بیت‌کوین به سایر ارزهای قابل برداشت در این پلتفرم است.

 

آموزش خرید شارژ حساب پی پال در نرم افزار

 

آموزش خرید شارژ حساب پی پال در نرم‌افزار

طریقه خرید شارژ حساب پی پال از طریق موارد ذکر شده در بالا به جز استفاده از حساب بانکی در نرم‌افزار موبایل یکسان است.

اگر با استفاده از برنامه PayPal و حساب بانکی موجودی خود را فراهم می‌کنید، می‌توانید به سادگی روی موجودی خود ضربه بزنید و Add Money”” را انتخاب کنید؛ سپس، دستورالعمل‌های روی صفحه مانند انتخاب یک حساب بانکی برای پرداخت وجه و وارد کردن مبلغی که می‌خواهید انتقال دهید را تکمیل کنید.

 

کارمزد شارژ حساب پی پال

 

کارمزد شارژ حساب پی پال

افزایش موجود با استفاده از حساب بانکی و یا درخواست از دوستان و آشنایان برای شما هزینه چندانی در بر نخواهد داشت و اغلب به صورت رایگان انجام می‌شود.

برای سایر روش‌ها کارمزد استاندارد برای شارژ پی پال 2.9 + ۰.30 دلار اگر هر دو حساب از ایالات متحده باشد یا 4.4+ ۰.30 دلار در صورت متفاوت بودن کشور دو حساب است.

پرداخت‌هایی که با کارت به صورت مستقیم از پی پال انجام می‌شوند نیز کارمزد  ۵ درصدی پی پال از کل مبلغ است (با حداقل ۰.99 دلار و حداکثر ۴٫۹۹ دلار) و کارمزد سرمایه 2.9 + کارمزد ثابت بر اساس ارز از شما انجام می‌شود.

 

شارژ حساب پی پال توسط دلار یا یورو

 

شارژ حساب پی پال با دلار یا شارژ حساب پی پال با یورو؟

پاسخ به این سؤال کاملاً به موقعیت شما و سایت‌هایی که استفاده می‌کنید، مرتبط است. برای مثال اگر از کشورهای اروپایی اقدام به خرید نمایید مناسب‌ترین حالت برای شما خریدی یورو پی پال و استفاده از آن می‌باشد؛ در مقابل اگر فروشندگان کالا یا مشتریان شما پرداخت دلاری را پشتیبانی می‌کنند، خرید دلار پی پال برای شما به صرفه خواهد بود.

در نظر داشته باشید در صورت شارژ پی پال با ارز اشتباه هزینه و کارمزد تبدیل ارز را از شما کسر خواهد کرد. خوشبختانه سفیرپیمنت امکان افزایش موجود با هر دو ارز یورو و دلار پی پال را برای شما فراهم کرده است تا از پرداخت هزینه اضافه در امان باشید.

 

سخن پایانی

شارژ حساب پی پال از روش‌های مختلفی در جهان قابل انجام است؛ اما متأسفانه با توجه به شرایط موجود و تحریم‌های اقتصادی علیه ایران امن‌ترین روش استفاده از خدمات شارژ پی پال سفیرپیمنت است. شما می‌توانید خرید دلار پی پال یا یورو را با بهترین قیمت و بدون پرداخت هیچ‌گونه کارمزد انجام دهید. کارشناسان ما با در نظر گرفتن شرایط کامل امنیتی از معتبرترین حساب‌های موجود، عملیات شارژ را برای شما انجام خواهند داد.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
علی غنی کاربر سایت ۰۱ مهر ۱۴۰۲

دمتون گرم و نرخ هاتون خیلی عالیه
من روزانه ۱۰۰ دلار باید انتقال بدم و دیگه از داخل پنل شما جم نمیخورم 😁

   
معصومه شریفی کاربر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

سلام قصد دارم با استفاده از خدمات شما حساب پی پال کس دیگه‌ای رو شارژ کنم. اگر کارم رو درست تحویل نداد میتونم بهتون اطلاع بدم ثبت شکایت بزنید پولم رو پس بگیرم؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام
  در ابتدا بایستی نسبت به مقصد مطمئن شده و پس از آن در پنل کاربران سفیرپیمنت اقدام به ثبت سفارش بفرمایید.

   
حسن کاملی کاربر سایت ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

نرخ عالی
زمان واریز خوب
پشتیبانی عالی

   
محسن قائمی کاربر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام
نرخ بسیار عالی و ۱۰۰۰ دلار را بعد از ۳۰ دقیقه واریز کردند.
واقعا ممنون!

   
علی امینی کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

من با تبلیغات داخل تلگرام شارژ زدم
نرخ عالی و پرداخت زیر ۱ ساعت از ویژگی های مثبت تیم شارژ حساب پی پال سفیرپیمنت است
ممنون
امینی

   
معین گیاهی راد کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام
کارمزد ثابت یا درصدی هم بابت شارژ حساب پی پال یورویی یا دلاری میگیرید؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  کارمزد کلیه خدمات سفیرپیمنت در حال حاضر صفر است.

   
یحیی خاتم ساداتی کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

قیمت شون خیلی نسبت به سایت های دیگه عالی هست و البته قبلا هم باهاشون کارکرده بودم
اگر یکم سریع تر در حد زیر ۱۵ دقیقه واریز کنند خیلی خوب میشه و الان هیچ سایتی نداریم که شارژ پی پال آنی بزنه
امیدوارم سفیرپیمنت اضافه کنه

   
صادق کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام بعد از ثبت سفارش چقدر طول میکشه حسابم شارژ بشه؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  در بازه 8 الی 24، به صورت آنی و حداکثر 1 ساعته انجام می‌شود.

   
کریم آقایی کاربر سایت ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام
چجوری میشه نرخ بروز شارژ حساب پی پال سفیرپیمنت را مشاهده کنیم؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  لطفا به پنل کاربران مراجعه بفرمایید.

   
سهراب مردانی کاربر سایت ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام
خواستم از سفیرپیمنت بخاطر قیمت های عالی و شارژ انی با این کامنت تشکر کنم. واقعا عالی هستید.

   
صالح قربانی کاربر سایت ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

قیمت های سفیرپیمت خبلی نسبت به جاهای دیگه خوبه