خرید و فروش پرفکت مانی | دریافت خدمات پرفکت مانی به طور کامل

پرداخت با پرفکت مانی

خرید با پرفکت مانی

اگر در هنگام پرداخت‌های اینترنتی در سایت‌های خارجی، درگاه PM را مشاهده کرده‌اید، خرید شما با پرفکت مانی قابل انجام است. شما با خدمات خرید با پرفکت مانی سفیرپیمنت می‌توانید پرداخت‌های اینترنتی و آنلاین خود را با سرعت و بدون کارمزد در درگاه‌های پرفکت مانی انجام دهید.

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی مانند یک کارت هدیه یا کارت شارژ تلفن همراه است که امکان استفاده از خدمات پرفکت مانی را بدون داشتن حساب برای شما به ارمغان می‌آورد. خرید ووچر پرفکت مانی با هر مبلغ دلخواه برای شما فراهم شده است تا بتوانید بدون خرید پرفکت مانی نیز از مزایای این پلتفرم بهره ببرید.
خرید ووچر پرفکت مانی
شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی برای ایرانیان بسیار دشوار است؛ به همین دلیل سفیرپیمنت این امکان را بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های موجود برای شما فراهم کرده است. شارژ حساب پرفکت مانی از مهم‌ترین خدمات مجموعه است که امکان افزایش موجودی دلاری بدون کارمزد را به شما ارائه خواهد داد.

نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی

اگر امکان دریافت درآمد ارزی شما بر روی حساب‌های پرفکت مانی وجود داشته باشد، سفیرپیمنت نقد کردن پرفکت مانی را با بهترین نرخ برای شما انجام خواهد داد. نقد کردن دلار پرفکت مانی و تسویه ریالی با شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
نقد کردن پرفکت مانی
خرید حساب پرفکت مانی وریفای شده

افتتاح اکانت وریفای شده پرفکت مانی

افتتاح حساب پرفکت مانی امکان پرداخت در سایت‌های خارجی همچنین ارسال و دریافت پول را بدون سقف برداشت و محدودیت به شما ارائه می‌دهد. سفیرپیمنت به عنوان محبوب‌ترین نمایندگی پرفکت مانی در ایران این اکانت‌ها را با بهترین قیمت در اختیار شما می‌گذارد. جهت ساخت حساب وریفای شده پرفکت مانی توسط سفیرپیمنت کافی است درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایید.

وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی

از مهم‌ترین مراحل تأیید هویت در این پلتفرم، وریفای شماره پرفکت مانی است. متأسفانه شماره‌ تلفن‌های ایران برای وریفای پرفکت مانی کاربرد ندارد. سفیرپیمنت با ارائه شماره‌ تلفن‌ برای وریفای پرفکت مانی این مشکل را برای شما حل کرده است. شما می‌توانید با ثبت سفارش و گرفتن این شماره وریفای خود را در بدون نگرانی انجام دهید.
وریفای شماره تلفن پرفکت مانی

مراحل استفاده از خدمات پرفکت مانی

ثبت‌نام در سایت در سایت سفیرپیمنت ثبت‌نام نمایید.
احراز هویت کاربری هویت خود را در پنل کاربران سفیرپیمنت احراز کنید.
انتخاب نوع خدمات مورد نیاز خدمت پرفکت مانی مورد نیاز خود را از لیست خدمات پرفکت مانی سفیرپیمنت انتخاب کنید.
ثبت اطلاعات درخواستی و تکمیل نهایی اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید و منتظر بمانید.
۴.۷۵ (۴) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

دریافت خدمات پرفکت مانی از سفیرپیمنت

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت جهانی است که با آن می‌توانید پول را در میان کشورهای مختلف جابه‌جا کنید. یعنی می‌توانید با کشورهای مختلفی تبادل مالی یا خرید و فروش داشته باشید. ضمن اینکه این سرویس امکان دریافت وام را نیز برای کاربران خود فراهم نموده است. برای اینکه بتوانید از پرفکت مانی در ایران استفاده نمایید، نیازمند دریافت خدمات مختلفی هستید که بعضا برای کاربران ایرانی در دسترس نیست. در واقع شما نیاز دارید تا از یک واسطه کمک بگیرید تا امکان استفاده از خدمات پرفکت مانی در ایران را داشته باشید. سفیرپیمنت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

تیم ما به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی با تخصص و سابقه‌ای درخشان انواع خدمات در این حوزه از جمله خدمات مختلف برای استفاده از پرفکت مانی را به شما ارائه می‌دهد. جهت دریافت این خدمات تنها کافی است در تلگرام سفیرپیمنت درخواست خود را ثبت نمایید. ضمنا در بخش پشتیبانی نیز می‌توانید سوالات خود را پرسیده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

انواع خدماتی که می‌توانید از سفیرپیمنت دریافت کنید

شما می‌توانید از خدمات مختلفی در حوزه ارزی بهره‌مند شوید اما در برخی از خدمات مختص سرویس پرفکت مانی هستند. خدماتی که تیم سفیرپیمنت ویژه پرفکت مانی ارائه می‌کند، نیازهای شما را در استفاده از این سرویس برطرف می‌نماید. اصلی‌ترین خدمات پرفکت مانی که امکان دریافت آن از سفیرپیمنت وجود دارد را در ادامه شرح داده‌ایم. این خدمات به شرح زیر هستند:

 

بررسی انواع خدمات پرفکت مانی

 

خرید با پرفکت مانی

ممکن است به هنگام خرید از سایت‌های خارجی با درگاه پرداخت پرفکت مانی مواجه شوید. در واقع برای پرداخت هزینه خرید خود نیازمند استفاده از پرفکت مانی باشید. در این صورت می‌توانید انجام پرداخت ود را به تیم سفیرپیمنت بسپارید. تیم ما در اسرع وقت با نرخ مناسب می‌تواند پرداخت با پرفکت مانی را انجام داده و خرید شما را تکمیل نماید.

 

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی به نوعی یک کارت هدیه است. همانطور که کارت‌های هدیه به شما امکان استفاده از سرویس‌های بانکی را بدون داشتن حساب فراهم می‌کنند، ووچر پرفکت مانی نیز به شما امکان استفاده از این سرویس را بدون داشتن حساب می‌دهد. شما می‌توانید برای خرید یا فروش ووچر پرفکت مانی با تیم سفیرپیمنت ارتباط بگیرید تا با بهترین نرخ خدمت مورد نظر برای شما ارائه شود.

 

شارژ حساب

چنانچه خودتان یک حساب پرفکت مانی دارید، برای استفاده از آن و پرداخت در سایت‌های خارجی، لازم است حساب شما شارژ لازم را داشته باشد. شارژ پرفکت مانی با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که شاید نتوانید به راحتی از آن‌ها استفاده نمایید. از جمله خدمات پرفکت مانی که سفیرپیمنت آن را ارائه می‌دهد، شارژ حساب پرفکت مانی با بهترین نرخ است.

 

نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی

بسیاری از افراد درآمدهای ارزی دارند و درآمد خود را با سرویس پرفکت مانی دریافت می‌نمایند. چالش اصلی این افراد دریافت درآمد خود به صورت ریالی در ایران است. شما می‌توانید برای نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی خود نیز از خدمات سفیرپیمنت بهره‌مند شوید. در این صورت بهترین نرخ و کمترین کارمزد را در دریافت خدمات پرفکت مانی تجربه خواهید نمود.

 

افتتاح اکانت وریفای شده

اگر تا به حال در پرفکت مانی حساب کاربری نداشته‌اید، می‌توانید برای افتتاح حساب در این سرویس نیز از همراهی تیم سفیرپیمنت بهره‌مند شوید. برای اینکه بتوانید به خوبی از این سرویس استفاده نمایید باید حتما احراز هویت را در آن انجام دهید. بسیاری از افراد در این قسمت به مشکل برخورد می‌کنند. برای رفع این مشکلات تنها کافی است افتتاح اکانت وریفای شده و آماده پرفکت مانی را از سفیرپیمنت بخواهید.

 

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی

از آنجایی که پرفکت مانی تحریمی برای کاربران ایرانی اعمال نکرده است، بسیاری از افراد خودشان نسبت به افتتاح حساب و وریفای اقدام می‌کنند. با این وجود تنها یک چالش باقی می‌ماند. پرفکت مانی برای وریفای حساب سه مرحله در نظر دارد که آخرین آن وریفای شماره تلفن است. برای اینکار باید تماسی با شماره شما گرفته شود اما شماره ایران قابل قبول نیست. در واقع شما باید حتما از یک شماره خارجی برای وریفای استفاده نمایید. اگر در این قسمت نیز چالش دارید، می‌توانید وریفای شماره تلفن پرفکت مانی را به سفیرپیمنت بسپارید.

 

مزایا خدمات پرفکت مانی سفیرپیمنت

 

مزایای استفاده از خدمات پرفکت مانی سفیرپیمنت

برای بهره‌مندی از خدمات پرفکت مانی به شما سفیرپیمنت را پیشنهاد دادیم. حال سوال اینجا است که چرا باید از سفیرپیمنت کمک بگیریم؟ به عبارتی چرا باید امور خود را به سفیرپیمنت بسپاریم؟ در پاسخ به این سوال مزایا استفاده از خدمات پرفکت مانی سفیرپیمنت را توضیح داده‌ایم. این مزایا می‌توانند شما را برای انتخاب سفیرپیمنت مطمئن نمایند و به شرح زیر هستند:

 • کمترین هزینه: شما با بهره‌مندی از خدمات سفیرپیمنت کمترین هزینه را خواهید پرداخت. دلیل این ویژگی کامزد صفر و نرخ پایین سفیرپیمنت است.
 • کمترین زمان: چنانچه خدمات پرفکت مانی را از سفیرپیمنت دریافت نمایید، زمان کمی را تا دریافت خدمات می‌گذارنید و خیلی زود درخواست شما به سرانجام خواهد رسید.
 • جامعیت خدمات: تیم تخصصی سفیرپیمنت همه خدمات مورد نیاز شما در سرویس پرفکت مانی را به صورت یکجا ارائه می‌کند. ضمن اینکه در دیگر سرویس‌ها نیز خدمات‌دهی دارد. این کار به مدیریت زمان و هزینه شما بسیار کمک خواهد نمود.
 • پشتیبانی حرفه‌ای: استفاده از سرویس‌های خارجی نیازمند دانش و تخصص است. در این مسیر به ویژه در ایران ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید. تیم پشتیبانی سفیرپیمنت همواره آمادگی ارائه راهنمیی و مشاوره به شما در این مسیر را دارد.

 

 

سوالات متداول؛ خدمات پرفکت مانی

قیمت دلار پرفکت مانی در سفیرپیمنت با توجه به نرخ روز دلار متغییر است. دلار پرفکت مانی سفیرپیمنت به نسبت سایر صرافی‌های آنلاین از نرخ مناسب‌تری برخوردار است.

در حال حاضر سفیرپیمنت برای ارائه خدمات پرفکت مانی هیچ‌گونه کارمزد اضافی دریافت نمی‌کند.

بله، کارشناسان فنی سفیرپیمنت آماده ارائه پشتیبانی تخصصی درمورد سوالات و مشکلات مربوط به حساب پرفکت‌ مانی هستند.

بله، فروش ووچر پرفکت مانی در لیست خدمات پرفکت مانی سفیرپیمت موجود است.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
یاسر عابدینی کاربر سایت ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

عالی

   
صادقی کاربر سایت ۰۹ شهریور ۱۴۰۲

سلام درآمد سایت up work هم میشه باهاش نقد کرد؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۹ شهریور ۱۴۰۲

  سلام
  خیر؛ آپورک از پرفکت مانی پشتیبانی نمی کند.

   
حسن سالم کاربر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام با ip ایرانم میشه از پرفکت مانی استفاده کرد؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  خیر