خرید پرفکت مانی و شارژ‌ آن

هنوز پرفکت مانی به اندازه‌ی سایر روش‌های پرداخت مانند پی‌ پال یا مسترکارت، گسترش پیدا نکرده است؛ اما به دلیل تحریم نبودن برای کاربران ایرانی یک گزینه‌ي بسیار مناسب می‌باشد. هر چند شارژ حساب پرفکت مانی برای کاربران به دلیل استفاده از حواله‌های دلاری کار دشواری است؛ ولی سایت‌های بسیاری مانند سفیر پیمنت وجود دارند که این فرایند را ساده می‌کنند. در واقع، ساده‌ترین روش خرید پرفکت مانی برای کاربران ایرانی استفاده از سایت‌های داخلی خرید و فروش پرفکت مانی مانند سفیر پیمنت است. امکان خرید پرفکت مانی به صورت دلاری و یورویی وجود دارد

تبدیل و فروش پرفکت مانی

یکی از بهترین ویژگی‌های پرفکت مانی آن است که یک ابزار مناسب برای کسب درآمد بین‌المللی برای کاربران ایرانی به شمار می‌رود. ممکن است شما به روش‌های مختلف کسب درآمد ارزی، مقداری پرفکت مانی به دست آورید و بخواهید که آن را به سایر ارزهای رایج تبدیل کنید. در این حالت تنها کافی است به سراغ سایت‌های تبدیل پرفکت مانی مانند سفیر پیمنت بروید. در این قبیل سایت‌ها شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، پرفکت مانی خود را فروخته و یا ووچرهای خود را نقد کنید. همچنین، می‌توانید این وجه را به هر صورتی که می‌خواهید – از دلاری گرفته تا ریالی – دریافت نمایید.

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی درست مانند یک کارت شارژ برای حساب پرفکت مانی شما است. برای خرید ووچر پرفکت مانی نیز مشابه خرید پرفکت مانی باید در یکی از سایت‌های خرید و فروش، احراز هویت کرده و اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی نمایید. دارندگان حساب پرفکت مانی می‌توانند به تعداد دلخواه برای خود ووچر بسازند و از آن‌ها در معاملات مختلف خود بهره ببرند.

سوالات متداول

تبدیل دلار/یورو پرفکت مانی چقدر زمان می‌برد؟
نرخ خرید، فروش و کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟
کارمزد خرید پرفکت مانی از صرافی چقدر است؟
پرفکت مانی چیست؟
پرفکت مانی به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت‌های غیر نقدی در اینترنت ایجاد شده است. این شرکت در سال 2007 در پاناما تاسیس شد؛ اما دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس است. سیستم پرفکت مانی به عنوان ابزاری برای تسویه‌ حساب‌های فوری و ایمن در محیط کسب‌وکار و بین کاربران خصوصی به کار می‌رود و در واقع عملکردی مشابه پی‌پال دارد. با داشتن کدهای ووچر این سرویس می‌توانید به راحتی حساب پرفکت مانی خود را با هر ارزی شارژ نمایید.
پرفکت مانی از چه ارزهایی پشتیبانی می‌کند؟
کیف پول آنلاین پرفکت مانی از سپرده وجوه دلار ایالات متحده (USD)، یورو اروپا (EUR)، طلا (XAU) و بیت کوین (BTC) پشتیبانی می‌کند. کاربر می‌تواند وجوه خود را در هر یک از این ارزها اضافه، دریافت، هزینه یا نگهداری کند.
ورود / ثبت نام