Netflix
اکانت وریفای شده Google Developer
امتیاز محصول:
انتشار اپلیکیشن‌های اندرویدی پیاده شده توسط توسعه‌دهندگان در گوگل پلی، تنها با داشتن یک اکانت Google Developer امکان‌پذیر است. سفیرپیمنت امکان خرید اکانت گوگل دولوپر را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. این اکانت‌ها به صورت دائمی و بدون نیاز جهت تمدید سالیانه افتتاح و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اکانت‌های گوگل دولوپر ارائه شده توسط سفیرپیمنت به صورت کامل وریفای و پس از تأیید کارشناسان مربوطه به شما تحویل داده خواهند شد. افتتاح و وریفای حساب از کشورهای اروپایی و با هویت افراد خارجی انجام می‌شود؛ به همین دلیل شما می‌توانید پس از خرید اکانت Google Developer با رعایت نکات لازم بدون نگرانی از این حساب‌ها استفاده نمایید. قابل ذکر است، مدارک هویتی فرد برای شما ارسال نمی‌گردد؛ اما پشتیبانی هرگونه مشکل در این زمینه هویت بر عهده سفیرپیمنت خواهد بود.
قیمت : 5.500.000 تومان
ثبت سفارش

انتشار اپلیکیشن‌های اندرویدی پیاده شده توسط توسعه‌دهندگان در گوگل پلی، تنها با داشتن یک اکانت Google Developer امکان‌پذیر است. سفیرپیمنت امکان خرید اکانت گوگل دولوپر را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. این اکانت‌ها به صورت دائمی و بدون نیاز جهت تمدید سالیانه افتتاح و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
اکانت‌های گوگل دولوپر ارائه شده توسط سفیرپیمنت به صورت کامل وریفای و پس از تأیید کارشناسان مربوطه به شما تحویل داده خواهند شد. افتتاح و وریفای حساب از کشورهای اروپایی و با هویت افراد خارجی انجام می‌شود؛ به همین دلیل شما می‌توانید پس از خرید اکانت Google Developer با رعایت نکات لازم بدون نگرانی از این حساب‌ها استفاده نمایید. قابل ذکر است، مدارک هویتی فرد برای شما ارسال نمی‌گردد؛ اما پشتیبانی هرگونه مشکل در این زمینه هویت بر عهده سفیرپیمنت خواهد بود.

 

اکانت گوگل دولوپر چیست؟

نام گوگل دولوپر برای تمام توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های اندرویدی آشنا است. google developer که پیش‌تر با نام گوگل کد Google Code نیز شناخته می‌شد سرویسی برای اشتراک گذاری اپلیکیشن‌ها و بازی‌های طراحی شده در گوگل پلی است. در واقع Google Play Developer Console پلتفرمی است که گوگل در اختیار توسعه‌دهندگان Android قرار می‌دهد تا برنامه‌ها و بازی‌های طراحی شده را منتشر کنند و بر عملکرد برنامه خود در فروشگاه Google Play نظارت نمایند. این قابلیت به شما جهت بهبود کیفیت برنامه‌ها، درگیر کردن مخاطبان، کسب درآمد و…کمک خواهد کرد.

 

کاربرد گوگل دولوپر

پس از طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید، بهترین و شناخته شده‌ترین گزینه برای اشتراک‌گذاری با کاربران جهان گوگل پلی استور خواهد بود. تعدد کاربران و امکانات بی‌نظیر این برنامه باعث شده است که این پلتفرم یک کنسول توسعه مختص به خود ایجاد کند با خرید اکانت گوگل دولوپر آن را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این کنسول به شما اجازه خواهد داد برنامه‌های خود را بسته به شرایط مختلف مدیریت کنید؛ برای مثال انتخاب نحوه نمایش، مشاهده آمار بازدید و دانلود، نرخ تغییر موارد ذکر شده و… از معدودترین امکاناتی است که با خرید اکانت وریفای شده گوگل دولوپر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 

چرا به خرید اکانت دولوپر نیاز داریم؟

کدنویسی و ایجاد یک برنامه بدون به اشتراک گذاشتن آن سودمند نخواهد بود. گوگلی پلی بهترین ابزار برای در دسترس قرار دادن اپلیکیشن‌ها شناخته می‌شود. خرید اکانت گوگل دولوپر تنها مسیر موجود برای قرار دادن اپلیکیشن‌های پیاده شده در این پلتفرم است. از طرفی پیش از اقدام برای افتتاح اکانت دولوپر به صورت شخصی باید بدانید در مراحل انتهایی شما ملزم به پرداخت ۲۵ دلار با استفاده از ویزاکارت و مسترکارت خواهید بود که ممکن است به آن‌ها دسترسی نداشته باشید.

 

نکات مهم در زمینه خرید اکانت دولوپر گوگل

 •  پس از خرید اکانت Google Developer برای ورود و استفاده به هیچ‌وجه از VPN استفاده نکنید؛ پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، سرور مجازی (VPS) همراه با IP ثابت تهیه کنید.
 • پیشنهاد می‌شود IP و سروری که در روزهای ابتدایی برای ورود به اکانت خود مورد استفاده قرار داده‌اید را تعویض نکنید؛ چرا که گوگل نسبت به تغییر IP حساس است و در صورت عدم رعایت این نکته امکان مسدود شدن اکانت وجود خواهد داشت.
 • پس از خرید اکانت وریفای شده گوگل دولوپر از تغییر مکرر پسورد و ایمیل اکانت اجتناب کنید و با توجه به خام بودن ایمیل استفاده شده، نسبت به ثبت شماره همراه و ایمیل ریکاوری (ایمیلی که شخصاً همواره به آن دسترسی دارید) اقدام فرمایید؛ در غیر این صورت سفیرپیمنت مسئولیتی در قبال از دست رفتن ایمیل نخواهد داشت.
 • به‌هیچ‌وجه اطلاعات هویتی اکانت را تغییر ندهید.
 • فعال‌سازی ورود دومرحله‌ای جی‌میل جهت ساخت اکانت دولوپر الزامی است؛ به همین علت توصیه می‌کنیم به محض خرید اکانت دولوپر گوگل ورود دومرحله‌ای “authenticator app” را فعال نموده و”secret key” مربوط به آن را در فضایی امن ذخیره کنید تا در صورت نیاز به آن دسترسی داشته باشید. درصورتی‌که این دسترسی از بین برود، امکان ورود مجدد به اکانت هرگز وجود نخواهد داشت.
 •  به دلیل حساسیت زیاد اکانت‌های گوگل دولوپر، از ثبت شماره‌ تلفن ایران بر روی جی‌میل یا اکانت خودداری فرمایید.
 •  اکانت‌های دولوپر ارائه‌شده توسط سفیرپیمنت، صرفاً جهت انتشار اپلیکیشن‌های رایگان مناسب بوده و توصیه می‌شود که در موارد دیگری مورد استفاده قرار نگیرد.

 

مزایای اکانت گوگل دولوپر

 •  مطرح‌ترین پلتفرم موجود مابین توسعه‌دهندگان اندروید
 •  دسترسی به طیف وسیعی از کاربران اندرویدی در سراسر جهان
 •  کسب درآمد دلاری (دقت کنید با خرید اکانت دولوپر گوگل از سفیرپیمنت تنها قادر به اشتراک‌گذاری نرم‌افزارهای رایگان خواهید بود)
 •  استفاده از پشتیبانی مستقیم گوگل
  گوگل پلی به عنوان بزرگ‌ترین و بهترین مکان برای ارائه نرم‌افزارهای طراحی شده شناخته می‌شود؛ با این وجود برخی تمایل به استفاده از پلتفرم‌های ایرانی مانند بازار دارند. بزرگ‌ترین مشکل ایرانیان برای استفاده و خرید اکانت گوگل دولوپر پرداخت در مرحله ثبت‌نام این سرویس است. سفیرپیمنت با وجود امکان پرداخت برای شما در این مرحله، پیشنهاد می‌کند حتماً از خدمات خرید اکانت Google Developer مجموعه استفاده کنید و هرگز اقدام به افتتاح اکانت به صورت شخصی نکنید.

 

روش‌های خرید اکانت Google Developer

برای استفاده از اکانت وریفای شده گوگل دولوپر دو روش در پیش روی شما قرار دارد:

 1.  استفاده از ویزاکارت و مسترکارت: گوگل دولوپر در مراحل انتهایی ثبت‌نام، شما را ملزم به پرداخت ۲۵ دلار برای فعال‌سازی اکانت خواهد کرد. پرداخت این هزینه تنها با ویزاکارت و مسترکارت میسر خواهد بود. در صورت دسترسی به هر یک از این کارت‌ها شما می‌توانید پس از پرداخت هزینه مورد نظر اپلیکیشن خود را منتشر کنید؛ متأسفانه، به دلیل تحریم‌های موجود بر علیه ایران، هم‌وطنان عزیز امکان استفاده از این کارت‌ها را ندارند.
 2. خرید اکانت وریفای شده گوگل دولوپر: نظر به عدم دسترسی ایرانیان ساکن در کشور به کارت‌های اعتباری بین‌المللی، سفیرپیمنت با فروش اکانت گوگل دولوپر شرایط استفاده از خدمات این پلتفرم را برای شما فراهم کرده است. با مراجعه به پنل سفیرپیمنت و ثبت درخواست برای خرید اکانت گوگل دولوپر در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت آن را دریافت کنید.

 

مزایای خرید اکانت گوگل دولوپر از سفیرپیمنت

 •  ارسال فایل راهنما: پس از ثبت سفارش خرید اکانت Google Developer در پنل سفیرپیمنت، همراه با این حساب یک فایل راهنمای نحوه استفاده صحیح از حساب دولوپر گوگل نیز برای شما ارسال خواهد شد. این فایل یادآور نکاتی خواهد بود که از بروز مشکلات احتمالی برای حساب جلوگیری می‌کند.
 • سریع و مطمئن: سفیرپیمنت با سال‌ها تجربه توانسته است اعتماد کاربران زیادی را به خود جلب کند. سرعت در انجام کارها و سفارش‌ها، نرخ و قیمت مناسب، مشاوره رایگان و… از برترین ویژگی‌هایی است که در زمینه خرید اکانت دولوپر گوگل نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • پشتیبانی قوی و رایگان: سفیرپیمنت تمام تلاش خود را برای جذب کارشناسان برجسته انجام داده است. هدف از انجام این کار هموارسازی مسیر پیشرفت کاربران و انتقال اطلاعات رایگان است.

 

جمع‌بندی

توسعه‌دهندگان اندروید جهت اشتراک‌گذاری اپلیکیشن‌های خود در گوگل پلی استور نیاز اکانت گوگل دولوپر دارند. تهیه Google Developer در ایران به دو صورت امکان‌پذیر است. در روش اول افراد دارای ویزاکارت و مسترکارت قادر خواهند بود به صورت شخصی اقدام به افتتاح حساب نمایند و پس از پرداخت هزینه ۲۵ دلاری آن نرم‌افزار خود را منتشر کنند. با توجه به مشکلات موجود در ایران برای دسترسی به ویزاکارت و مسترکارت، بسیاری از کاربران ملزم به استفاده از روش دوم یعنی خرید اکانت گوگل دولوپر از مراکز معتبر خواهند بود.
سفیرپیمنت با به‌کارگیری کارشناسان باتجربه امکان خرید اکانت وریفای شده گوگل دولوپر را با بهترین قیمت برای شما فراهم کرده است. همراه با این اکانت یک فایل راهنما نیز برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و نحوه صحیح استفاده برای شما ارسال می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید بدون مشکل از حساب استفاده نمایید.

ساخت و تحویل اکانت مابین ۳ تا ۷ روز کاری زمان‌بر خواهد بود.

در حال حاضر این اکانت با قیمت ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان ارائه می‌گردد. برای اطلاع دقیق از قیمت حتماً به پنل سفیرپیمنت مراجعه نمایید.

خیر این اکانت‌ها با هویت واقعی از افراد خارجی افتتاح و وریفای می‌گردد.

با توجه به اینکه این اکانت‌ها با هویت واقعی از افراد خارجی افتتاح و وریفای می‌گردد

محدودیت قرار دادن نرم‌افزار حداکثر ۱۵ مورد در روز وجود دارد.

خیر؛ برای انتشار اپلیکیشن‌های رایگان می‌توان از این اکانت استفاده نمود.

قطعاً؛ به‌هیچ‌وجه نباید از آی پی ایران استفاده کرد.

سفیرپیمنت اکانت‌ها را به صورت کاملاً وریفای شده به کاربران تحویل خواهد داد. به همراه این اکانت‌ها نکات لازم برای استفاده نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با رعایت نکردن موارد ذکر شده و مواجه شدن اکانت با مشکلات احتمالی، مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.