محصولات
Group197

افتتاح حساب پی پال | پرسونال - بیزینس

سفیرپیمنت پیگیری آن‌لیمیت را با مدارک از پیش تأییدشده انجام خواهد داد و پشتیبانی آن به عهده مجموعه خواهد بود. در نظر داشته باشید که این پشتیبانی به معنای تضمین برای موفقیت در آن‌لیمیت نیست و باتوجه‌به سیاست‌های پی پال، هیچ مجموعه‌ای نمی‌تواند تضمینی برای آن ارائه دهد.

شروع قیمت از : 2,500,000 تومان
Group197

حساب Vultr وریفای شده همراه با کردیت 250 دلاری

روش اکانت فول وریفای شده ولتر به همراه شارژ اولیه 250 دلاری در کوتاه‌ترین زمان ممکن. تمامی حساب‌ها قبل از تحویل تست و بررسی شده و به صورت کامل فعال هستند. امکان افتتاح حساب Vultr همراه با پی پال و یا دریافت حساب بدون پی پال وجود دارد.

شروع قیمت از : 1,250,000 تومان
Group197

خرید اکانت هتزنر

سفیر پیمنت با ارائه پنل وریفای شده هتزنر این امکان را برای کاربران ایرانی ایجاد کرده است تا بتوانند با خرید اکانت هتزنر از خدمات این دیتاسنتر استفاده کنند. پلنهای هتزنر از کشورهای آسیای که به آنها مالیات تعلق نمی‌گیرد، افتتاح و وریفای می‌گردد.

قیمت : 1,050,000 تومان
Group197

خرید دیجیتال اوشن

اکانت‌های دیجیتال اوشن سفیرپیمنت به صورت فول وریفای و با ۲۰۰ دلار شارژ اولیه رایگان (۶۰ روزه و یک ساله) به عنوان هدیه به مشتریان عزیز ارائه می‌شوند. این اکانت‌ها بدون مالیات هستند و بجای محدودیت ساخت ۳ سرور، محدودیت ساخت ۱۰ سرور دارند که با قیمت و شرایط مناسبی به فروش میرسند. لازم به ذکر است امکان پرداخت فاکتور و شارژ حساب دیجیتال اوشن نیز از طریق سفیرپیمنت امکان‌پذیر است.

شروع قیمت از : 1,000,000 تومان
Group197

اکانت وریفای شده Linode

لینود یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده میزبان ابری است. این پلتفرم خدمات خود را به بیش از ۱ میلیون نفر در ۱۹۶ کشور جهان ارائه می‌دهد. با خرید اکانت لینود می‌توانید از خدمات گسترده‌ای همچون سرور مجازی، رایانش ابری و... با بهترین قیمت استفاده کنید. این شرکت با استفاده از ماشین‌های مجازی مبتنی بر لینوکس تمام تلاش خود را در راستای پشتیبانی گسترده از برنامه‌ها نموده است

قیمت : 720,000 تومان
Group197

افتتاح حساب پرفکت مانی

افتتاح حساب پرفکت مانی اولین قدم برای شروع تجارت بین الملل و انجام فرایندهای پرداخت و دریافت پول با پرفکت مانی خواهد بود. سفیرپیمنت ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی من جمله افتتاح حساب با بهترین کیفیت و اصولی‌ترین حالت ممکن است.

شروع قیمت از : 950,000 تومان
Group197

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی

از مهم‌ترین مراحل وریفای حساب پرفکت مانی پس از تأیید هویت و آدرس، وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی است. متأسفانه برقراری تماس از سمت پرفکت مانی با شماره‌های ایران امکان‌پذیر نیست و افراد ساکن در کشور در این مرحله دچار مشکل خواهند شد.

شروع قیمت از : 370,000 تومان
Group197

ویزا کارت مجازی برای پی پال

کارت‌های مجازی پی پال ارائه شده توسط سفیرپیمنت از نوع دبیت هستند. پس از درخواست کارت، کارشناسان ما کارتی را با انقضای بین 3 تا 5 سال برای شما صادر خواهند کرد و اطلاعات آن از قبیل شماره کارت، CVV و تاریخ انقضا به شما تحویل داده خواهد شد.

شروع قیمت از : 500,000 تومان
Group197

افتتاح حساب وریفای شده اسکریل

اسکریل از برترین کیف پول‌های الکترونیکی است که امکان فعالیت ارزی در حوزه بین‌الملل را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با افتتاح حساب اسکریل قادر به انتقال مبالغ دلخواه و بدون محدودیت در سقف تراکنش به صورت آنلاین خواهید بود.

ناموجود
Group197

افتتاح اکانت پایر

امکان انتقال پول در دیگر سیستم‌های پرداخت وجود ندارد. شما می‌توانید افتتاح حساب پایر را با استفاده از سفیرپیمنت با بهترین قیمت و کیفیت موجود تهیه نمایید.

شروع قیمت از : 900,000 تومان
Group197

افتتاح اکانت پرسونال Wise

سفیرپیمنت علاوه بر امکان افتتاح حساب پرسونال wise خدمات واریز وجه و برداشت از ترنسفر وایز را نیز برای شما فراهم کرده است؛ بنابراین می‌توانید بدون نگرانی جهت این موارد به انجام مبادلات بین‌المللی بپردازید.

قیمت : 16,000,000 تومان
Group197

خرید شماره مجازی گوگل ویس

Google Voice یک سرویس تلفن اینترنتی رایگان است که به شما امکان ادغام چندین شماره‌تلفن و ارسال هم‌زمان تماس‌ها به دستگاه‌های مختلف را می‌دهد.

قیمت : 400,000 تومان
Group197

اکانت وریفای شده Google Developer

سفیرپیمنت امکان خرید اکانت گوگل دولوپر را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. این اکانت‌ها به صورت دائمی و بدون نیاز جهت تمدید سالیانه افتتاح و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اکانت‌های گوگل دولوپر ارائه شده توسط سفیرپیمنت به صورت کامل وریفای و پس از تأیید کارشناسان مربوطه به شما تحویل داده خواهند شد

قیمت : 5,500,000 تومان
Group197

اکانت فری پیک

خرید اکانت پرمیوم فری پیک از سفیرپیمنت قابلیت ثبت با ایمیل شخصی و تمدید اشتراک فری پیک را داراست. افتتاح حساب freepik برای تمامی مشتریان به صورت مجزا صورت خواهد گرفت و حساب ها به هیچ وجه اشتراکی نیست.

ناموجود