افتتاح حساب های ارزی و وریفای اکانت های بین المللی

خرید اکانت OVH

خرید اکانت وریفای شده OVH

اکانت‌های OVH سفیرپیمنت با مدارک واقعی، احراز کامل هویت و متودپیمنت به مشتریان عزیز ارائه می‌شوند. اکانت‌های فول‌وریفای OVH بدون مالیات بوده و قبل از تحویل، تست و بررسی کامل می‌شوند. این اکانت‌ها محدودیت ساخت 25 سرور دارند. امکان پرداخت فاکتور و شارژ حساب OVH نیز از طریق سفیرپیمنت امکان‌پذیر است.

قیمت : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و افتتاح حساب پی پال وریفای شده پرسونال و بیزینس

افتتاح حساب پی پال | پرسونال - بیزینس

سفیرپیمنت پیگیری آن‌لیمیت را با مدارک از پیش تأییدشده انجام خواهد داد و پشتیبانی آن به عهده مجموعه خواهد بود. در نظر داشته باشید که این پشتیبانی به معنای تضمین برای موفقیت در آن‌لیمیت نیست و باتوجه‌به سیاست‌های پی پال، هیچ مجموعه‌ای نمی‌تواند تضمینی برای آن ارائه دهد.

شروع قیمت از : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خرید حساب وریفای شده ولتر

خرید اکانت ولتر | Vultr

اکانت‌های ولتر سفیرپیمنت با ۲۰۰ تا ۲۵۵ دلار شارژ رایگان و با اعتبار یک ماهه به مشتریان عزیز ارائه می‌شوند. تمامی این اکانت‌ها با مدارک واقعی و متودپیمنت‌های معتبر وریفای و تایید شده‌اند. اکانت‌های والتر بدون مالیات بوده و محدودیت ساخت ۱۰ الی ۱۰۰ سرور دارند.

شروع قیمت از : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید کارت پی پال از سفیرپیمنت

ویزا کارت مجازی برای پی پال

کارت‌های مجازی پی پال ارائه شده توسط سفیرپیمنت از نوع دبیت هستند. پس از درخواست کارت، کارشناسان ما کارتی را با انقضای بین 3 تا 5 سال برای شما صادر خواهند کرد و اطلاعات آن از قبیل شماره کارت، CVV و تاریخ انقضا به شما تحویل داده خواهد شد.

شروع قیمت از : ۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید اکانت دیجیتال اوشن وریفای شده

خرید اکانت دیجیتال اوشن | DigitalOcean

اکانت‌های دیجیتال اوشن سفیرپیمنت به صورت فول وریفای و با ۲۰۰ دلار شارژ اولیه رایگان (۶۰ روزه و یک ساله) به عنوان هدیه به مشتریان عزیز ارائه می‌شوند. این اکانت‌ها محدودیت ساخت ۱۰ سرور دارند که با قیمت و شرایط مناسبی به فروش میرسند.

شروع قیمت از : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خرید اکانت احراز هویت شده هتزنر

خرید اکانت هتزنر | Hetzner

سفیر پیمنت با ارائه پنل وریفای شده هتزنر این امکان را برای کاربران ایرانی ایجاد کرده است تا بتوانند با خرید اکانت هتزنر از خدمات این دیتاسنتر استفاده کنند. پلنهای هتزنر از کشورهای آسیای که به آنها مالیات تعلق نمی‌گیرد، افتتاح و وریفای می‌گردد.

قیمت : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید حساب پرفکت مانی وریفای شده

افتتاح حساب پرفکت مانی

افتتاح حساب پرفکت مانی اولین قدم برای شروع تجارت بین الملل و انجام فرایندهای پرداخت و دریافت پول با پرفکت مانی خواهد بود. سفیرپیمنت ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی من جمله افتتاح حساب با بهترین کیفیت و اصولی‌ترین حالت ممکن است.

شروع قیمت از : ۴۰۰,۰۰۰ تومان
وریفای شماره تلفن پرفکت مانی

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی

از مهم‌ترین مراحل وریفای حساب پرفکت مانی پس از تأیید هویت و آدرس، وریفای شماره تلفن اکانت پرفکت مانی است. متأسفانه برقراری تماس از سمت پرفکت مانی با شماره‌های ایران امکان‌پذیر نیست و افراد ساکن در کشور در این مرحله دچار مشکل خواهند شد.

شروع قیمت از : ۶۰۰,۰۰۰ تومان
خرید اکانت دولوپر گوگل احراز هویت شده

اکانت وریفای شده Google Developer

سفیرپیمنت امکان خرید اکانت گوگل دولوپر را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. این اکانت‌ها به صورت دائمی و بدون نیاز جهت تمدید سالیانه افتتاح و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اکانت‌های گوگل دولوپر ارائه شده توسط سفیرپیمنت به صورت کامل وریفای و پس از تأیید کارشناسان مربوطه به شما تحویل داده خواهند شد

قیمت : ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افتتاح حساب وایز وریفای شده پرسونال و بیزنس

خرید حساب وایز | Wise

وایز در مقایسه با سایر سیستم‌های پرداخت و بانک‌ها، امکان محدودیت و یا مسدودیت کمتری دارد و با توجه به این ویژگی‌های مثبت و رویکرد انقلابی در قیمت‌گذاری، وایز یکی از ارزان‌‌ترین و مناسب‌ترین راه‌های انتقال پول در دنیا شناخته می‌شود.

قیمت : ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خرید گوگل ویس با بهترین قیمت از سفیرپیمنت

خرید شماره مجازی گوگل ویس

Google Voice یک سرویس تلفن اینترنتی رایگان است که به شما امکان ادغام چندین شماره‌تلفن و ارسال هم‌زمان تماس‌ها به دستگاه‌های مختلف را می‌دهد.

قیمت : ۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید اکانت لینود وریفای شده

اکانت وریفای شده Linode

لینود یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده میزبان ابری است. این پلتفرم خدمات خود را به بیش از ۱ میلیون نفر در ۱۹۶ کشور جهان ارائه می‌دهد. با خرید اکانت لینود می‌توانید از خدمات گسترده‌ای همچون سرور مجازی، رایانش ابری و... با بهترین قیمت استفاده کنید. این شرکت با استفاده از ماشین‌های مجازی مبتنی بر لینوکس تمام تلاش خود را در راستای پشتیبانی گسترده از برنامه‌ها نموده است

قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان