پرداخت در سایت های خارجی

پرداخت در سایت های خارجی

اگر برای پرداخت دلاری و یورویی در سایت‌های خارجی با مشکل مواجه هستید سفیرپیمنت می‌تواند بدون کارمزد و در کمترین زمان ممکن آن را برای شما دهد. سفیرپیمنت با ارائه روش‌های پرداختی مختلف تلاش کرده است نیاز شما را برای پرداخت ارزی در سایت های خارجی مختلف برطرف سازد.
۴.۹۰ (۱۴۳۰) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

نحوه پرداخت در سایت های خارجی

برای پرداخت ارزی در سایت خارجی از طریق سفیرپیمنت پس از ثبت‌نام یا ورود به پنل کاربری از قسمت پرداخت اینترنتی، آدرس سایت مورد نظر، اطلاعات ورود و لاگین به آن و توضیحات سفارش را ارسال نمایید. در صورت نیاز به پر کردن فرم‌ها و دستورالعمل‌های خاص نیز نیاز است کاربر دستورالعمل‌ها را ارسال نماید. در مرحله بعد مبلغ قابل پرداخت را (به دلار یا یورو) ثبت نمایید و معادل ریالی آن را از طریق درگاه پرداخت کنند. سایر موارد از سمت کارشناسان سفیرپیمنت در اسرع وقت پیگیری و پرداخت دلاری یا یورویی شما با بهترین نرخ انجام خواهد شد.

 

روش‌های پرداخت در سایت های خارجی

 

روش‌های پرداخت در سایت های خارجی

با توجه به گستردگی روش‌های پرداخت ارزی در سایت خارجی در اینجا به همه‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 

پرداخت با پی پال

پی پال محبوب‌ترین کیف پول الکترونیکی است که به صورت گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از درگاه پی پال در سایت‌های خارجی بسیار مرسوم است و شما می‌توانید پرداخت دلاری از طریق پی پال را با بهترین نرخ و بدون کارمزد از طریق سفیرپیمنت انجام دهید.

 

پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت

برخی از فروشندگان یا ارائه‌دهندگان کالا یا خدمات به دلیل وضع قوانین پی پال به نفع خریدار تمایل به استفاده از درگاه این حساب را ندارد. این افراد یا سازمان‌ها از پرداخت با کارت‌های اعتباری بهره می‌برند. شما می‌توانید پرداخت از طریق ویزاکارت یا مسترکارت را نیز از طریق سفیرپیمنت و بدون پرداخت کارمزد انجام دهید.

 

پرداخت با پرفکت مانی

پرفکت مانی نیز یکی درگیر از انواع کیف پول‌های الکترونیکی می‌باشد که خوشبختانه ایرانیان را در استفاده از خدمات خود تحریم نکرده است. بسیاری از سایت‌های معتبر درگاه این پلتفرم را پذیرفته‌اند و شما می‌توانید پرداخت ارزی در سایت های خارجی ذکر شده را با سفیرپیمنت انجام دهید.

 

پرداخت از سایر روش‌ها

روش‌های متداول دیگری همچون پرداخت به وسیله ارزهای دیجیتال و… نیز وجود دارد که شما می‌توانید جهت انجام آن به وسیله سفیرپیمنت با کارشناسان ما از طریق تیکت یا تماس در ارتباط باشید.

 

تفاوت روش های پرداخت در سایت های خارجی

 

روش‌های پرداخت برای خریدار چه تفاوتی ایجاد می‌کند؟

مهم‌ترین عامل، قیمت تمام شده به ازا روش انتخابی است. دلار پی پال معمولاً از قیمت کمتری برخوردار است و پیشنهاد می‌شود برای پرداخت دلاری در سایت های خارجی در صورت امکان از این روش استفاده کنید. استفاده از کارت‌های بانکی به دلیل تبدیل واحدهای ارزی و کسر درصد از سمت بانک صادر کننده برای شما گران‌تر تمام خواهد شد.

 

نکات مهم در زمینه پرداخت ارزی در سایت های خارجی

 • مشخصات حساب خود را برای پرداخت در اختیار افراد مختلف قرار ندهید.
 • در سایت‌های معتبر اقدام به پرداخت دلاری نمایید.
 • برای استفاده از پی پال هرگز نیاز به ثبت مشخصات در سایت مورد نظر نخواهید بود.
 • برای پرداخت در سایت خارجی هرگز کارمزد نپردازید.
 • استفاده از آدرس ایران در برخی موارد ممکن است برای حساب ایجاد مشکل کند.

 

دلایل پرداخت در سایت‌های خارجی

شاید برای شما هم سؤال باشد با وجود سایت‌های متعدد داخلی آیا نیازی برای پرداخت ارزی در سایت خارجی همچنان احساس می‌شود یا خیر؟ در پاسخ باید گفت بله؛ انجام بسیاری از امور همچنان از طریق سایت‎های ایرانی امکان‌پذیر نیست و شما ملزم به پرداخت دلاری خواهید بود. در زیر به چند دلیل مهم برای پرداخت در سایت‌های خارجی اشاره خواهیم کرد.

 

پرداخت حق عضویت در سایت های خارجی

بسیاری از سایت‌های خارجی برای امکان استفاده از خدمات هزینه‌ای را به صورت ماهیانه یا سالیانه از شما دریافت می‌کنند و شما ملزم به پرداخت دلاری در این سایت‌ها خواهید بود.

 

خرید کالای فیزیکی از سایت های خارجی

در برخی موارد شما ملزم به ثبت سفارش از طریق سایت‌های مانند آمازون یا ebay خواهید بود. در این موارد شما تنها می‌توانید هزینه را از طریق دلار یا یورو پرداخت کنید.

 

پرداخت هزینه هاست و دامنه خارجی

استفاده از هاست و دامنه خارجی در ایران بسیار شایع است. بسیاری از این سایت‌ها شما را ملزم به پرداخت یورویی و در برخی مواقع پرداخت دلاری می‌کنند.

 

پرداخت هزینه سفارت تعیین وقت سفارت‌ها

هزینه سفارت‌ها با ریال قابل پرداخت نیست و نیاز است شما پرداخت خود را با دلار انجام دهید.

 

پرداخت هزینه آزمون های بین‌المللی

آزمون‌های معتبر بین‌المللی مانند آیلتس، تافل، پرومتریک و… نیز شما را ملزم به پرداخت ارزی در سایت خارجی می‌نمایند و امکان پرداخت مستقیم با ریال وجود ندارد.

موارد دیگری همچون پرداخت و رزرو هتل، پرداخت هزینه همایش، کنفرانس و… نیز وجود دارد که شما می‌توانید از طریق سفیرپیمنت و بدون کارمزد پرداخت دلاری آن‌ها را انجام دهید.

 

خرید از سایت‌های خارجی با کارت شتاب

 

خرید از سایت‌های خارجی با کارت شتاب

امروزه به لطف تکنولوژی وب‌سایت‌های بسیار زیادی در جهان وجود دارد که مخاطبان بسیاری را برای خرید اینترنتی خارجی به سمت خود کشانده است. فرض کنید که شما در ایران زندگی می‌کنید و یک محصول را در سایت علی بابا پسند کرده‌اید، اکنون برای خرید از سایت‌های خارجی و تحویل در ایران باید این کار را به وسیله سیستم پستی جهانی انجام دهید، اما به دلیل وجود تحریم‌های ظالمانه علیه کشور عزیزمان بعضی از این مجموعه‌ها خدماتی به ایرانیان ارائه نمی‌دهند و به دلیل نقض قوانینی که دارند، نمی‌توانید حتی در آن‌ها یک اشتراک ایجاد کنید.

با این وجود تنها راه دریافت کالای شما در کشور استفاده از یک واسطه برای تحویل اجناستان در ایران است. در ادامه توضیحات کامل‌تری در رابطه با خرید از سایتهای خارجی با کارت شتاب به شما ارائه خواهیم داد.

 

تفاوت خرید از سایت‌های خارجی با سایت‌های داخلی

 

تفاوت خرید از سایت‌های خارجی با سایت‌های داخلی

از نظر ماهیت خرید از سایت‌های خارجی با کارت شتاب مانند آمازون مشابه خرید از وب‌سایت‌های داخل است. کالای مورد نظر را انتخاب کنید، به سبد خرید اضافه کرده و سپس پرداخت نمایید. تمامی فرآیندها هنگام خرید از یک سایت خارجی با کارت ارزی مانند خرید از یک سایت داخلی است که با کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب انجام می‌دهید.

هنگام خرید از سایت‌های خارج از کشور، کارت‌های داخلی شتاب با کارت‌های اعتباری مانند MasterCard، Visa، American Express، PayPal و… انجام می‌شود؛ در نتیجه باید از یکی از روش‌های پرداخت ارزی در سایت‌های بین‌المللی و همچنین آدرس پستی، شماره تلفن، کد پستی و آدرس پرداخت کننده خارج از ایران استفاده کنید.

برای درک قوانین، محدودیت‌ها و فرآیندهای ارسال اقلام در مراحل مختلف خرید، دانش زبان انگلیسی لازم است. تمامی این شرایط باعث شده تا شما را از سختی و زمان سفارش کالا از سایت‌های بین‌المللی و همچنین تمایز خرید از سایت‌های خارجی و داخلی آگاه کند.

 

روند خرید از سایت‌های خارجی با کارت شتاب

 

روند خرید از سایت‌های خارجی با کارت شتاب

با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب در ایران، می‌توانید به سرعت اقلام مورد نیاز خود را از سایت‌‎های خارج از کشور مانند آمازون خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

شرح این روش به صورت زیر است:

1- انتخاب و کپی لینک محصول: ابتدا به سایت فروشگاه انتخابی مراجعه کرده و لینک محصول مورد نظر را کپی کنید؛ به عنوان مثال، برای خرید از آمازون، به صفحه محصول بروید و لینک را کپی نمایید. سپس روی لینک کلیک کرده و محصول را خریداری کنید.

2- ثبت نام در یک سایت ایرانی مشابه آمازون: برای ادامه فرآیند خرید آمازون، در یک سایت ایرانی ثبت‌نام کنید و آدرس کپی شده را در قسمت محصول وارد کنید، سپس منتظر بمانید تا سایت محصول شما را با قیمت تومان نمایش دهد. برای پیدا کردن آدرس وب‌سایت‌های ایرانی باید مدل محصول را در اینترنت جستجو کنید، مثلا برای خرید یک لوگو بازی ‌می‌توانید نمونه همان مدل را در بازار ایران از سایت دیجی کالا تهیه کنید و یا از سایت‌هایی که وارد کننده محصولات آمازون یا ebay به ایران هستند.

3- ثبت سفارش و پرداخت: در قسمت بعدی می‌توانید مشخصات محصول خود را بررسی کرده، سفارش خود را ثبت کنید و مبلغ فاکتور را با استفاده از کارت شتاب خود پرداخت نمایید.

4- دریافت کالای شما: پس از پرداخت پیش فاکتور، محصول شما از سایت مبدأ خریداری و در زمان درج شده در فاکتور درب منزل تحویل داده می‌شود.

درصورت نداشتن کارت بین‌المللی برای خرید از سایت‌های خارجی با کارت شتاب شما با استفاده از سایت‌هایی ایرانی مشابه خارجی می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

 

مزایای پرداخت ارزی در سایت های خارجی با سفیرپیمنت

پس از آشنایی با نحوه پرداخت در سایت های خارجی از طریق سفیرپیمنت بهتر است مزایای استفاده از خدمات مجموعه را نیز در نظر بگیرید:

 • کارمزد پرداخت دلاری و یورویی از طریق سفیرپیمنت صفر در نظر گرفته شده است.
 • مدت زمان انتظار برای انجام پرداخت خارجی بسیار کوتاه است و به سرعت پرداخت شما انجام خواهد شد.
 • امکان پیگیری پرداخت در هر لحظه وجود خواهد داشت.
 • با بهترین نرخ موجود در بازار پرداخت در سایت های خارجی را انجام خواهید داد.

 

برخی سایت های معتبر جهت پرداخت ارزی

 

برخی سایت های معتبر جهت پرداخت دلاری

در ادامه به معرفی برخی از سایت‌های پرمخاطب در زمینه پرداخت دلاری می‌پردازیم:

 

smscodes.io

SMSCodes.io شماره‌های واقعی را برای ایجاد، تأیید و محافظت از حساب‌ها و هویت آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد. آن‌ها با استفاده از پلتفرم‌های پیامک و صوتی خود، کشور‌های متنوعی را برای تأیید پیامک و تأیید صوت/تماس برگشتی ارائه می‌کنند.

 

getsmscode.com

سرویس گیرنده API برای getsmscode.com شماره تلفن همراه فیزیکی (نه شماره‌های VOIP مجازی!) را برای سیستم‌های خودکاری که نیاز به دور زدن تأیید شماره پیامک دارند، ارائه می‌دهد.

 

5sim.net

5SIM این فرصت را فراهم می‌کند تا با کمک یک شماره تلفن مجازی موقت بدون استفاده از شماره شخصی، از روش تأیید پیام کوتاه عبور کنید. این سایت بسیار پرطرف‌دار است و پرداخت دلاری آن از طریق سفیرپیمنت بسیار سریع انجام می‌شود.

 

sms-man.com

SMS-man شماره تلفن‌های مجازی را برای دریافت پیامک آنلاین از بیش از ۳۰۰ کشور ارائه می‌دهد. با یک شماره تلفن آنلاین می‌توانید تأیید شماره تلفن را برای هر سایت یا برنامه‌ای مانند آمازون، واتس‌اپ، تلگرام، فیس‌بوک، جی‌میل و ۱۰۰۰ سرویس مختلف دیگر دور بزنید. پرداخت ارزی در سایت خارجی SMS-man نیز بسیار رایج است.

 

Skype

اسکایپ یک سرویس آنلاین است که می‌توانید از آن برای پیام‌های ویدئویی، تماس‌های صوتی یا چت با سایر کاربران اسکایپ در سراسر جهان استفاده کنید. می‌توانید از Skype در تلفن، رایانه، تبلت یا تلویزیون خود به رایگان استفاده کنید؛ با این حال، نسخه‌های مختلف با ویژگی‌های بیشتر وجود دارد که می‌توانید با پرداخت دلاری آن را نیز خریداری کنید.

 

justanotherpanel.com

این مجموعه خدمات بازاریابی را برای اینستاگرام، یوتیوب، فیس‌بوک، توییتر و غیره ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با پرفکت مانی پنل خود را شارژ نموده و از خدمات این پلتفرم برای شبکه‌های مجازی استفاده کنید.

 

discord.com

در دیسکورد، کاربران می‌توانند در چت‌های صوتی و تصویری شرکت کنند، پیام‌های مبتنی بر متن خصوصی ارسال نمایند و در جوامعی که در این پلتفرم «سرور» نامیده می‌شوند، حضور یابند.

این برنامه به سرعت در بین گیمرها محبوب شد و امروز افراد زیادی با پرداخت دلاری از یان پلتفرم بهره می‌برند.

 

mql5.com

MQL5.com پرتال وب پیشرو در جهان برای علاقه‌مندان به تجارت الگوریتمی است. این وب‌سایت در سال ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد و به نقطه ملاقات اصلی معامله‌گران و توسعه‌دهندگان ربات تجاری تبدیل شده است. روزانه صدها هزار کاربر از سراسر جهان از این وب سایت بازدید می‌کنند و با پرداخت ارزی در این سایت مشغول به فعالیت هستند.

 

scribd.com

پرداخت ارزی در سایت خارجی scribd.com به شما امکان می‌دهد به کتاب‌های دیجیتال، کتاب‌های صوتی، مجلات و موارد دیگر آن گوش دهید، بخوانید یا به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این سایت بسیار پرطرف‌دار است و امکان دسترسی به بیش از هزاران کتاب را به شما می‌دهد.

 

booking.com

Booking.com یک آژانس مسافرتی آنلاین هلندی برای رزرو اقامتگاه و سایر محصولات مسافرتی و یکی از شرکت‌های تابعه Booking Holdings مستقر در آمستردام است. این وب سایت دارای بیش از ۲۸ میلیون لیست و به ۴۳ زبان موجود می‌باشد.

 

tradingview.com

معامله‌گری و فعالیت در بازارهای مالی به یکی از محبوب‌ترین حوزه‌های کاری در ایران تبدیل شده است. از مهم‌ترین ابزارها برای فعالیت در این بازار، تریدینگ ویو است. این پلتفرم افزون بر امکان تحلیل در بازه‌های مختلف زمانی خدمات بی‌نظیری را با خرید اشتراک و پرداخت دلاری به شما عرضه می‌کند.

 

wsj.com

وال استریت ژورنال یک روزنامه آمریکایی تجاری و بین‌المللی است که در شهر نیویورک مستقر است و نسخه‌های بین‌المللی آن به زبان‌های چینی و ژاپنی نیز موجود است. تمام افرادی که قصد دارند در حوزه فعالیت خود همیشه به‌روز باشند باید از این سایت و خدمات آن استفاده نمایند.

 

جمع‌بندی

پرداخت در سایت های خارجی در حال حاضر بسیار مرسوم شده است. در گذشته به دلیل وجود مشکلات زیاد در زمینه عدم در دسترس بودن راه‌های پرداختی، هموطنان عزیز امکان انجام این مورد را نداشتند. سفیرپیمنت با سال‌ها تجربه به عنوان بهترین سایت پرداخت دلاری و یورویی در کنار شماست تا بتوانید بدون در نظر گرفتن شرایط، خرید یا خدمات خود را از سایت‌های خارجی دریافت نمایید. لازم به ذکر است تمامی خدمات سفیرپیمنت بدون کارمزد و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
علی خدابنده کاربر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام میخام اکانت سایت 5sim رو شارژ کنم. چجوری باید باهاتون ارتباط بگیرم؟؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  از طریق پنل کاربران اقدام به ثبت سفارش خود بفرمایید.