نقد کردن پرفکت مانی به ریال با نرخ مناسب

نقد کردن پرفکت مانی

نقد کردن پرفکت مانی

پرفکت مانی از برترین سیستم‌های پرداخت ارزی است که با توجه به تحریم نبودن برای ایرانیان امکانات زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. با توجه به کاربرد گسترده این پلتفرم بسیاری از هم‌وطنان نیاز به فروش یا نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی دارند. سفیرپیمنت با در نظر گرفتن این شرایط امکان نقد کردن آنی پرفکت مانی را برای شما فراهم کرده است. با استفاده از خدمات فروش پرفکت مانی سفیرپیمنت معادل ریالی موجودی شما با بهترین نرخ و بدون پرداخت کارمزد به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش نقد کردن درآمد پرفکت مانی

ثبت نام در ابتدا برای ورود به پنل کاربران سفیرپیمنت، ثبت‌نام کنید.
احراز هویت کاربری برای استفاده از خدمات مالی هویت خود را احراز نمایید.
ثبت سفارش نقد کردن درآمد پرفکت مانی سفارش خود برای نقد کردن درآمد پرفکت مانی را در پنل کاربران ثبت کنید. و اطلاعات کارت و حساب عضو شبکه شتاب خود را ارائه دهید.
تکمیل سفارش و واریز به حساب سفیرپیمنت موجودی پرفکت مانی خود را به حساب‌های سفیرپیمنت منتقل کنید و منتظر تسویه حساب ریالی بمانید.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

نقد کردن دلار پرفکت مانی با سفیرپیمنت

بسیاری از افراد با توجه به مزیت‌هایی که پرفکت مانی دارد، درآمد ارزی خود را از طریق آن دریافت می‌کنند. تنها چالشی که کاربران ایرانی پس از دریافت درآمد خود دارند، نقد کردن درآمد پرفکت مانی است. در واقع نقد کردن دلار پرفکت مانی در ایران به طور مستقیم امکان‌پذیر نیست. شما باید از طریق یک واسطه این کار را انجام دهید. بهترین انتخاب ثبت درخواست نقد کردن پرفکت مانی در پنل کاربری سفیرپیمنت است.

به طور کلی تیم سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی هرگونه نیاز شما به این نوع خدمات را برطرف می‌نماید. شما می‌توانید نقد کردن دلار پرفکت مانی را نیز به تیم سفیرپیمنت بسپارید تا در اسرع وقت و بدون کارمزد این کار را برای شما انجام دهد. با همراهی تیم ما جای هیچگونه نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت.

 

مزایا نقد کردن پرفکت مانی با سفیرپیمنت

همانطور که گفتیم شما برای تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال نیازمند دریافت کمک از یک واسطه هستید. ما به شما سفیرپیمنت را پیشنهاد دادیم اما چرا؟ به چه دلیل سفیرپیمنت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود؟ برای اینکه پاسخ این سوال را دریافت کنید، مزایا نقد کردن دلار پرفکت مانی با سفیرپیمنت را در ادامه توضیح داده‌ایم. این مزایا عبارتند از:

 • کارمزد صفر: اولین مزیت استفاده از خدمات سفیرپیمنت، کارمزد صفر ارائه خدمات است. شما می‌توانید درآمد ارزی خود را بدون پرداخت هیچگونه کارمزد اضافه‌ای نقد کنید.
 • کمترین زمان: جهت نقد کردن درآمد پرفکت مانی با سفیرپیمنت کمترین زمان را سپری خواهید کرد. به عبارتی تیم ما در اسرع وقت خدمت مورد نیازتان را ارائه خواهد نمود.
 • پشتیبانی دائمی: با بهره‌گیری از خدمات سفیرپیمنت می‌توانید همراهی تیم پشتیبانی ما را نیز به صورت دائمی و رایگان برای خود داشته باشید.
 • جامعیت خدمات: از آنجایی که خدمات ارزی بسیار متنوع هستند، شما می‌توانید تمام امور خود را به صورت یکجا در پنل کاربری سفیرپیمنت مدیریت کنید.
 • بالاترین نرخ: نرخ پیشنهادی ارز در سفیرپیمنت معمولا بالاترین نرخ خواهد بود و شما درآمد بیشتری را به دست خواهید آورد.

 

انواع روش‌های ممکن برای نقد کردن پرفکت مانی

نقد کردن پرفکت مانی در ایران توسط صرافی‌های آنلاین صورت می‌پذیرد. برای انجام این کار به طور کلی دو روش وجود دارد. شما می‌توانید با هر کدام از روش‌هایی زیر کار نقد کردن دلار پرفکت مانی را به کمک سفیرپیمنت انجام دهید. دو روش ممکن برای نقد کردن درآمد پرفکت مانی با سفیرپیمنت به شرح زیر هستند که می‌توانید برای هر کدام در پنل کاربری درخواست خود را ثبت نمایید:

 

تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال با فروش به سفیرپیمنت

در این روش شما پس از دریافت شماره حساب‌های دلاری پرفکت مانی سفیرپیمنت و انتقال اعتبار مورد نظر به آن‌ها، معادل ریالی وجه خود را بدون پرداخت کارمزد از جانب سفیرپیمنت دریافت خواهید کرد. دقت کنید پرفکت مانی برای انتقال وجه از این روش ۰٫۵ درصد برای حساب‌های وریفای شده و ۱٫۹۹ درصد برای حساب‌های تأیید نشده، کارمزد کسر خواهد کرد. به عبارتی تیم ما کارمزد اضافه‌ای نخواهد گرفت و صرفا شما کارمزد سرویس پرفکت مانی را باید پرداخت نمایید.

 

نقد کردن ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی دقیقاً مانند یک کارت اعتباری مجازی عمل ‌می‌کند با این تفاوت که حساب و تراکنش شما ناشناس باقی خواهد ماند. بسیاری از افراد ممکن است تمایل به افتتاح حساب پرفکت مانی نداشته باشند و مبلغ مورد نظر را از طریق ووچر دریافت نمایند. با توجه به این رویکرد سفیرپیمنت امکان نقد کردن ووچر پرفکت مانی را نیز برای شما فراهم کرده است. قابل ذکر است عملیات نقد کردن پرفکت مانی با استفاده از این روش، بدون پرداخت کارمزد و در کمترین زمان قابل انجام است.

 

سایر روش‌ها

روش‌های دیگری نیز وجود دارد که شما می‌توانید با آن‌ها نیز دلار پرفکت مانی را نقد کنید؛ اما دو روش اولی که پیشنهاد دادیم بهترین آن‌ها هستند. به عبارتی شما می‌توانید برای نقد کردن دلار پرفکت مانی از روش‌هایی همچون صدور کارت هدیه پیش پرداخت، تبدیل به ارز دیجیتال بیت کوین، حواله بانکی و… استفاده نمایید اما این موارد توصیه نمی‌شوند. این روش‌ها یا در ایران قابل دسترس نیستند(حواله بانکی) یا اینکه از نظر کسر کارمزد صرفه اقتصادی ندارند.

با توجه به این توضیحات بهترین روش نقد کردن دلار پرفکت مانی مراجعه به سفیرپیمنت خواهد بود. شما می‌توانید با دو روش اولی که برای تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال معرفی کردیم، با سفیرپیمنت خیلی زود و مطمئن درآمد پرفکت مانی خود را نقد نمایید. جهت درافت راهنمایی و مشاوره رایگان نیز می‌توانید همین حالا با تیم پشتیبانی ما ارتباط بگیرید.

 

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
طاها رسولی کاربر سایت ۲۶ مرداد ۱۴۰۲

سلام ببخشید حداقل مبلغی که نقد می‌کنید چقدره؟ ینی باید حداقل چقدر توی اکانتمون باشه که بشه نقد کرد؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  حداقل ۵۰ دلار می‌باشد.