نقد کردن درآمد ارزی پی پال | فروش درآمد PayPal با بهترین نرخ

نقد کردن درآمد پی پال

نقد کردن درآمد پی پال با توجه به تحریم بودن کشور ایران، دغدغه بسیاری از فریلنسرها و تجار گردیده است. سفیرپیمنت به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین صرافی‌های آنلاین در زمینه نقد کردن پی پال، امکان خرید تمام ارزها از جمله یورو و دلار پی پال را با بهترین قیمت و بدون کارمزد فراهم کرده است. فریلنسرها، گیمرها، استریمرها و تمام افرادی که به کسب درآمد ارزی می‌پردازند، می‌توانند در کمترین زمان ممکن حتی بدون داشتن حساب پی پال، فرایند تبدیل Paypal به ریال را به سفیرپیمنت بسپارند.

مراحل ثبت سفارش نقد کردن درآمد پی پال

ثبت‌نام در سفیرپیمنت به سادگی و در زمان بسیار کوتاه در پنل کاربران سایت سفیرپیمنت ثبت‌نام نمایید.
احراز هویت فردی برای ادامه فرایند، اطلاعات هویتی خود را احراز نمایید.
واریز به حساب سفیرپیمنت مبلغ ارزی خارجی که قصد نقد کردن آن را دارید مشخص نموده و به حساب‌های سفیرپیمنت واریز نمایید.
پرداخت نهایی اطلاعات حساب بانکی خود را ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه ریالی را دریافت خواهید کرد.
۴.۸۳ (۱۲۴۷) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

نقد کردن درآمد پی پال با سفیرپیمنت

در دنیای امروز بسیاری از افراد هستند که با افراد و مجموعه‌های خارجی همکاری می‌کنند و از این طریق به کسب درآمد ارزی می‌پردازند. این گروه از افراد برای دریافت درآمد خود از سرویس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنند که یکی از آن‌ها پی پال است. چالشی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، نقد کردن درآمد پی پال است. در واقع به دلیل تحریم‌ها در مسیر نقد کردن دلار پی پال موانعی وجود دارد. در این شرایط راه چاره چیست؟

سفیرپیمنت به عنوان ارائه‌دهنده خدمات ارزی به صورت تخصصی در ایران، همراه شما در نقد کردن درآمد پی پال خواهد بود. در صورتی که شما درآمد ارزی دارید، می‌توانید نقد کردن آن را در هر بستری از جمله پی پال به سفیرپیمنت بسپارید. تیم ما این کار را بدون کارمزد و در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی‌های لازم نیز می‌توانید با پشتیبانی ما ارتباط بگیرید.

 

کارمزد نقد کردن درآمد پی پال در سفیرپیمنت

سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزدی جهت نقد کردن درآمد پی پال شما دریافت نمی‌کند؛ اما در روش نقد کردن پی پال از طریق سند مانی چون شما باید از روش انتقال پول “Goods and Services” در پی پال استفاده کنید، پی پال ممکن است تا حداکثر 5% از وجه انتقالی شما را جهت کارمزد کسر کند؛ به همین دلیل، مجموعه معادل ریالی مقداری پولی که به حساب می‌نشیند را به شما پرداخت خواهد کرد. دقت کنید که در روش پرداخت مستقیم اینترنتی برای نقد کردن درآمد ارزی پی پال این کارمزد وجود ندارد و دقیقا معادل نرخ کسر شده تسویه انجام می‌شود.

به عبارت ساده‌تر، تیم سفیرپیمنت کارمزدی برای نقد کردن دلار پی پال از شما نمی‌گیرد و هر کارمزدی که از حساب شما کسر شد توسط خود پی پال دریافت خواهد شد. درواقع پی پال برای برخی از شیوه‌های انتقال یا دریافت پول کارمزدی تعیین می‌کند. این مسئله بعضا باعث می‌شود که مبلغی که شما دریافت می‌کنید، کمتر از چیزی باشد که نقد کرده‌اید.

 

انواع روش ها برای نقد کردن PayPal

 

انواع روش های نقد کردن درآمد پی پال

با توجه به نیاز مخاطب سفیرپیمنت نقد کردن درامد ارزی پی پال کاربران را با روش‌های مختلفی انجام می‌دهد. در واقع شما می‌توانید از چند شیوه درآمد دلاری خود را دریافت نمایید. پرکاربردترین شیوه‌هایی که اغلب کاربران از آن‌ها استفاده می‌کنند تا درآمدشان را دریافت کنند را در زیر معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید براساس شرایط خود یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید. روش‌های نقد کردن درآمد پی پال به شرح زیر است:

 

نقد کردن درآمد سایت‌ها بدون نیاز به حساب پی پال

در این روش می‌توانید با استفاده از حساب‌های پی پال متعلق به مجموعه، نقد کردن پی پال را انجام دهید. به عبارت دیگر، در صورت عدم تمایل برای افتتاح حساب و مدیریت پی پال می‌توانید به صورت مستقیم از حساب‌های مجموعه برای برداشت درآمد سایت‌ها استفاده کنید و در نهایت بدون پرداخت کارمزد جهت این مورد، تسویه ریالی با شما انجام خواهد شد. در استفاده از این روش باید مطمئن شوید طبق سیاست‌های سایت مورد نظر الزامی برای یکسان بودن نام دارنده اکانت با نام صاحب حساب پی پال وجود نداشته باشد.

نقد کردن درامد موجود در حساب پی پال

در صورتی که خود شما حساب پی پال دارید و درآمدتان داخل حساب پی پال قرار دارد، با دو شیوه می‌توانید آن را دریافت کنید. در هر دو شیوه شما مبلغ مدنظرتان را برای نقد کردن مشخص می‌کنید و در نهایت معادل ریالی آن به حسابتان واریز خواهد شد. تفاوت این دو روش در انتقال پول شما است. جزئیات این روش‌ها را در ادامه توضیح داده‌ایم:

 • سند مانی به حساب‌های سفیرپیمنت: در این روش شما موجودی مورد نیاز خود را پس از ثبت سفارش به حساب‌های مجموعه منتقل خواهید کرد و در نهایت معادل ریالی وجه منتقل شده به حساب را (با توجه به کسر کارمزد تقریبا 4.5 درصدی پی پال از طریق انتقال به روش  “Goods and Services” ) در  ایران دریافت خواهید کرد.
 • پرداخت اینترنتی مستقیم: در این روش، کاربر در یک سایت با توجه توضیحاتی که از سوی پشتیبانی ما برای او ارسال می‌شود، پرداختی را انجام می‌دهد. در نهایت برای کاربر تسویه ریالی معادل نرخ کسر شده از حسابش انجام خواهد شد.

 

مهم ترین حوزه هایی که درآمد پی پال دارند

 

مهم ترین حوزه های کاری برای نقد کردن درآمد پی پال

تمام افرادی که برای کسب درآمد ارزی در ایران فعالیت می‌کنند با استفاده از سفیرپیمنت به عنوان برترین صرافی نقد پی پال، می‌توانند درآمد خود را به ریال تبدیل کنند. فعالیت و آموزش کسب درآمد دلاری در ایران بسیار شایع است. در این میان مهمترین حوزه‌های کاری که در آن می‌توانید درامد دلاری داشته باشید و نقد کردن دلار پی پال را با سفیرپیمنت انجام دهید عبارتند از:

 

فروشندگان آنلاین بین‌المللی

بسیاری از ارائه‌دهندگان آنلاین کالا و خدمات ایرانی، مشغول به فعالیت در عرصه بین‌الملل هستند. این افراد با افتتاح حساب پی پال و اخذ درگاه از این روش، هزینه ارائه خدمات را دریافت می‌کنند. سفیرپیمنت با سال‌ها تجربه، نقد کردن درآمد پی پال این افراد را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رساند. به عبارتی یکی از حوزه‌های کاری مهم که سفیرپیمنت نقد کردن درامد پی پال آن‌ها را انجام می‌دهد، فروشگاه‌های آنلاین بین‌المللی هستند.

 

فریلنسرها

بسیاری از فریلنسرها به کسب درآمد ارزی در سایت‌های خارجی مانند Freelancer، Fivver، UpWork، Flexjobs و… مشغول هستند. سفیرپیمنت به عنوان بزرگ‌ترین حامی فریلنسرهای بین‌المللی در ایران، توانسته است با نقد کردن دلار پی پال بدون کارمزد و با بهترین نرخ، رضایت این افراد را کسب و آن‌ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کند. اگر شما نیز به عنوان یک فریلنسر بین‌المللی درآمد ارزی دارید، نقد کردن درآمد خود را به ما بسپارید.

 

گیمرها

بسیاری از گیمرها و افرادی که در سایت‌های مرتبط با این حوزه مانند G2G، Igvault، Eldorado و… فعالیت می‌کنند، فرایند فروش دلار حساب پی پال خود را به سفیرپیمنت می‌سپارند و  بدون محدودیت معادل ریالی آن را در ایران دریافت می‌نمایند. در واقع حوزه کاری گیم نیز از جمله بخش‌هایی است که سفیرپیمنت درآمد ارزی آن را نیز در ایران نقد می‌کند.

 

مزایا نقد کردن پی پال با سفیرپیمنت

 

مزایا نقد کردن درآمد پی پال با سفیرپیمنت

اگر قصد نقد کردن درامد پی پال خود را دارید، بهتر است با مزایای استفاده از خدمات سفیرپیمنت آشنا شوید و سپس با اطمینان این کار را به تیم ما بسپارید. به بیان دیگر نقد کردن دلار پی پال با سفیرپیمنت برای شما مزیت‌هایی را به همراه خواهد داشت. اصلی‌ترین این مزایا را در ادامه شرح داده‌ایم که عبارتند از:

 1. نرخ بالای نقد کردن درآمد ارزی پی پال: سفیرپیمنت به عنوان بزرگ‌ترین حامی فریلنسرها و افرادی که به کسب درآمد دلاری مشغول هستند، بالاترین نرخ ممکن را برای نقد کردن پی پال شما در نظر می‌گیرد.
 2. بدون محدودیت: هیچ محدودیتی برای نقد کردن مقدار ارز مورد نظرتان وجود ندارد. شما می‌توانید برای تبدیل پی پال به ریال بدون در نظر گرفتن مقدار آن در هر لحظه اقدام کنید.
 3. سرعت در نقد کردن درآمد پی پال: تیم ما در سریعترین زمان ممکن کار نقد کردن درامد پی پال را برای شما انجام خواهد داد.
 4. خرید ارزهای رایج: شما می‌توانید فروش یورو و دلار پی پال را به عنوان رایج‌ترین ارزها برای کسب درآمد ارزی، به سفیرپیمنت بسپارید.
 5. کارمزد صفر: نقد کردن درآمد ارزی پی پال توسط سفیرپیمنت، بدون کارمزد انجام می‌پذیرد.

 

سوالات متداول؛ نقد کردن درآمد پی پال

بله؛ امکان نقد کردن پی پال برای تمامی ارزها وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید دلار پی پال و یورو سفیرپیمنت، نقد کردن درآمد پی پال را انجام دهید.

سفیرپیمنت کارمزدی جهت نقد کردن درآمد ارزی پی پال کسر نمی‌کند.

برای نقد کردن درآمد ارزی پی پال پس از ورود به پنل به بخش فروش دلار پی پال مراجعه کنید و واریز از طریق سایت یا حساب شخصی را انتخاب کنید. مبلغ و مشخصات را وارد نماید. پس از ثبت درخواست و بررسی توسط کارشناسان حساب پی پال برای شما ارسال می‌گرد یا برای نقد کردن درآمد پی پال داخل اکانت هماهنگی‌های بیشتر با شما صورت خواهد گرفت.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
شایان ۸۶ کاربر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

سلام درآمد سایت g2g هم نقد میکنید؟

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام
  بله؛ نقد کردن درآمد G2G از جمله خدمات سفیرپیمنت است.

   
ساسان پرورش کاربر سایت ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

ممنون از خدمات خوب و برخورد عالی تیم پشتیبانی سفیرپیمنت. خدا کمکتون کنه