Netflix
افتتاح حساب پرفکت مانی
perfect money
امتیاز محصول:
سفیرپیمنت با ارائه حساب‌های پرسونال پرفکت مانی گامی بزرگ در راستای کمک به هم‌وطنان عزیز برداشته است. این حساب‌ها به صورت فول وریفای شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ به عبارت دیگر، پس از افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای هویت از طریق پاسپورت، وریفای آدرس و وریفای شماره تلفن همراه به صورت کامل انجام خواهد شد تا شما برای استفاده از حساب، علاوه بر پرداخت کارمزد کمتر، با مشکل نیز مواجه نشوید.
حساب‌های ارائه شده توسط سفیرپیمنت با هویت شخص و یا هویت سایر افراد قابل وریفای هستند و از کشورهای رندوم افتتاح می‌گردند. (ثبت نام در پرفکت مانی از ایران نیز ممکن است)
قابل‌ذکر است برای افتتاح حساب با هویت شخصی نیاز به ارسال فایل اسکن شده پاسپورت خود خواهید بود و بدون آن ارائه این خدمت میسر نیست؛ از طرفی باید بدانید در صورت افتتاح حساب با هویت سایر افراد، مدارک هویتی به مشتریان عزیز تحویل داده نمی‌شود و در صورت نیاز می‌توانید آن را از طریق کارشناسان سفیرپیمنت پیگیری نمایید.
شروع قیمت از: 950,000 تومان
ثبت سفارش

پرفکت مانی که در سال ۲۰۰۷  با هدف ایجاد یک پلتفرم بی‌عیب و نقص برای پرداخت‌های آنلاین تأسیس شد و در حال حاضر جهت نقل و انتقالات و پرداخت‌های غیرنقدی کاربران در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه به دلیل وجود تحریم‌های بین‌المللی برای بسیاری از کشورها، پرفکت مانی مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است و صرافی‌های بسیاری وجود دارند که این ارز را با سایر ارزهای دیگر مبادله می‌کنند. این پلتفرم امکان انتقال پول، ارائه درگاه، سپرده‌گذاری و… را برای کاربران خود فراهم کرده است. پرفکت مانی در حال حاضر از ۴ ارز دلار آمریکا، یورو، طلا و بیت‌کوین پشتیبانی می‌کند.

 

افتتاح حساب پرفکت مانی

 

تفاوت بین حساب شخصی پرفکت مانی و حساب تجاری چیست؟

از مهم‌ترین مراحل افتتاح حساب پرفکت مانی انتخاب نوع حساب است. این سامانه حساب‌های خود را در دو نوع پرسونال و بیزینس ارائه می‌دهد.

حساب پرسونال (Personal Account): اگر تصمیم به استفاده از پرفکت مانی در قالب یک شخص حقیقی را دارید این گزینه برای شما مناسب است.

حساب بیزینس (Business Account): در صورت تمایل برای ایجاد یک حساب تجاری یا شراکتی از این گزینه برای ساخت حساب پرفکت مانی استفاده می‌شود.

از نظر عملکرد و ارائه خدمات از سمت پرفکت مانی اختلاف زیادی مابین این دو حساب وجود ندارد.

دقت کنید با انتخاب حساب بیزینس برای ثبت نام در پرفکت مانی هنگام تأیید هویت یا Verify باید اطلاعات ثبت شرکت را به همراه امضا مدیرعامل وقت آن ارسال نمایید؛ همچنین پس از انتخاب این گزینه قادر به تغییر نوع کاربری حساب نخواهید بود.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا پیشنهاد می‌شود جهت افتتاح حساب پرفکت مانی درخواست خود را برای حساب پرسونال یا شخصی ثبت کنید.

 

آموزش افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده

پس از ورود به سایت رسمی پرفکت مانی گزینه “Sign Up” را از قسمت بالای صفحه انتخاب نمایید.

 

آموزش افتتاح حساب پرفکت مانی

 

در این قسمت باید تمام اطلاعات شخصی خود از قبیل نام کاربری، نام، نام، نام خانوادگی، شهر محل سکونت و آدرس دقیق محل زندگی، کد پستی، ایمیل شخصی و شماره تلفن خود را جهت ساخت حساب پرفکت مانی وارد نمایید. پیشنهاد می‌شود اگر به صورت شخصی اقدام به افتتاح حساب می‌نمایید، جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، اطلاعات حقیقی خود را وارد کنید.

 

آموزش افتتاح اکانت پرفکت مانی

 

 پس اتمام مراحل بالا ثبت نام در پرفکت مانی با موفقیت انجام شده است. در این مرحله یک ایمیل حاوی ممبر آیدی (Member ID) برای شما ارسال خواهد شد که در واقع نقش نام کاربری را ایفا می‌کند و برای ورود باید از آن استفاده کنید. پیشنهاد می‌شود جهت جلوگیری از فراموشی ممبر آیدی، آن را در مکانی امن یادداشت نمایید.

 

سیستم امتیازدهی پرفکت مانی

پرفکت مانی بر اساس کارکرد نوع حساب امتیازاتی را برای کاربران در نظر گرفته است و بر اساس آن پس از ساخت کیف پول پرفکت مانی حساب شما را دسته‌بندی می‌کند.

 

حساب نرمال یا عادی: به تمام حساب‌های تازه تأسیس پس از افتتاح حساب پرفکت مانی به شکل خودکار وضعیت عادی اختصاص داده می‌شود. دقت کنید در این مرحله با وریفای حساب، قادر به کسر کارمزد پرداختی در هنگام تراکنش‌ها خواهید بود.

 

حساب ویژه یا پریمیوم: این نوع وضعیت حساب در پایان سال اول استفاده از حساب و یا نقطه عطف گردش مالی (تقریباً ۱۰۰۰۰۰ دلار) پس از ثبت نام در پرفکت مانی اختصاص داده می‌شود. دقت کنید برای ارتقا سطح حساب به این وضعیت باید درخواست خود را از طریق پشتیبانی پرفکت مانی اعلام کنید.

 

حساب شراکتی یا پارتنر: تغییر به این وضعیت تنها برای صرافی‌ها و نماینده‌های سیستم‌های پرداخت امکان‌پذیر است. مهم‌ترین ویژگی این حساب کارمزد بسیار کم در انجام تراکنش‌ها پس از افتتاح حساب پرفکت مانی فوری است.

 

مزایای افتتاح حساب پرفکت مانی

 • استفاده از این پلتفرم بسیار ساده و درعین‌حال ایمن است.
 • تراکنش‌های آنی بر روی سپرده‌ها و برداشت‌ها در هر لحظه و بدون وقفه وجود دارد.
 • درگاه‌ها و گزینه‌های متعددی برای واریز و برداشت وجه پس از ساخت حساب پرفکت مانی ارائه شده است.
 • امکان دسترسی به اکانت در پلتفرم‌های مختلف وجود دارد.
 • کسب سود تنها با نگه‌داری موجودی داخل اکانت امکان‌پذیر گشته است.
 • با افتتاح حساب پرفکت مانی امکان پرداخت در سایت‌های آنلاین متعددی برای شما امکان‌پذیر خواهد شد.
 • امکان اخذ و یا ارائه وام از سمت شما نیز فراهم شده است.
 • با ثبت نام در پرفکت مانی هیچ‌گونه اطلاعاتی از شما در پرداخت‌ها ثبت نخواهد شد؛ با استناد به همین مورد، تمام تراکنش‌های شما می‌تواند از طریق ووچر نیز ناشناس و بدون افشای اطلاعات شخصی باشد.

 

معایب ساخت حساب پرفکت مانی

 • در صورت عدم تمایل جهت وریفای پس از ثبت نام در پرفکت مانی جهت انتقال یا برداشت پول متحمل کارمزد بالای تا 2% خواهید بود.
 • در صورت انتقال وجه به صورت اشتباه هرگز موفق به بازگرداندن وجه خود نخواهید بود.
 • امکان افتتاح حساب پرفکت مانی و استفاده از آن برای افراد و سایت‌های آمریکایی وجود ندارد و ممکن است در عرصه نقل و انتقالات بین‌المللی گاهی اوقات دچار مشکل شوید.

 

بهترین روش ساخت حساب پرفکت مانی

 

بهترین روش ساخت حساب پرفکت مانی

با توجه به احتمال بروز مشکل در مراحل ساخت و وریفای حساب پرفکت مانی پیشنهاد می‌شود حتماً این موارد را به افراد باتجربه بسپارید. سفیرپیمنت با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات پرفکت مانی، امکان افتتاح و وریفای حساب را با بهترین قیمت برای شما به ارمغان آورده است. کارشناسان سفیرپیمنت پاسخگوی تمام سؤالات شما در زمینه پرفکت مانی و خدمات آن به صورت رایگان هستند.

 

برای ساخت حساب پرفکت مانی چه مدارکی نیاز است؟

در صورتی که کاربر تمایل به افتتاح حساب پرفکت مانی با هویت شخصی از طریق سفیرپیمنت را داشته باشد تنها نیاز به ارائه پاسپورت خواهد بود؛ در غیر این صورت، کارشناسان سفیرپیمنت با به‌کارگیری هویت افراد معتبر از سراسر دنیا افتتاح حساب پرفکت مانی با بهترین قیمت را برای  شما انجام خواهند داد.

 

نکات مهم در زمینه ثبت نام در پرفکت مانی

 • پس از ساخت حساب پرفکت مانی هرگز با  IP ایران و آمریکا اقدام برای ورود به اکانت نکنید.
 • به دلیل حساسیت بر روی اکانت‌ها، پیشنهاد می‌شود IP کشوری را که در روزهای ابتدایی پس از افتتاح حساب پرفکت مانی برای ورود به حساب مورداستفاده قرار داده‌اید را تغییر ندهید و همواره از IP همان کشور استفاده کنید.
 • برای ورود به حساب از Member ID و پسورد ایمن استفاده کنید و هرگز آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. آدرس کیف پول شما برای دلار نیز همان USD Account می‌باشد.
 • لطفاً پس از ساخت کیف پول پرفکت مانی به‌هیچ‌عنوان اقدام به تغییر اطلاعات هویتی اکانت نکنید. در صورت تغییر اطلاعات، مجموعه سفیرپیمنت مسئولیتی در زمینه مشکلات احتمالی نمی‌پذیرد.
 • در صورت تمایل برای افتتاح حساب پرفکت مانی با بهترین قیمت از طریق سفیرپیمنت باید بدانید، شماره‌تلفن ثبت شده بر روی حساب صرفاً به منظور وریفای کردن استفاده شده است و دسترسی به آن امکان‌پذیر نیست.

دو نوع پرسونال و بیزینس

حساب‌های بیزینس می‌توانند به‌ازای پولی که داخل اکانت هولد می‌کنند یا در ازای همکاری با پرفکت مانی، سود دریافت نمایند.

هم با هویت و پاسپورت فرد انجام می‌شود و هم با هویت فرد خارجی. آدرس و تلفن هم وریفای می‌شود و اکانت وریفای شده تحویل داده خواهد شد.

شاید ایمیل را اشتباه وارد کرده‌اید یا این ایمیل قبلاً در سامانه پرفکت مانی ثبت بوده است.