افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده

پرفکت مانی(Perfect Money) یکی از سیستم‌های پرداختی آنلاین در زمینه بین المللی است که برای خرید، خدمات پرداخت، خرید و فروش ارز و رمز ارز و یا تبدیل آن‌ها به واحدهای ارزی مختلف به کار گرفته می‌شود. یکی از ویژگی‌های اصلی این مجموعه که آن را به سیستم پرداختی محبوب در بین کاربران تبیل کرده است، بی توجهی به تحریم‌های مورد علیه کشورهای مختلف می‌باشد. این ویژگی باعث شده ت کاربران زیادی به سمت این مجموعه جذب شوند و از خدمات الکترونیکی آن استفاده کنند. کاربران برای استفاده از خدمات این مجموعه نیازمند خرید حساب وریفای شده پرفکت مانی هستند. از این‌رو لازم است در این خصوص اطلاعاتی داشته باشند تا به راحتی بتوانند این عملیات را انجام داده و از خدمات پرفکت مانی استفاده کنند.

تفاوت حساب وریفای پرفکت مانی با حساب وریفای نشده پرفکت مانی

عمده تفاوت حساب کاربری وریفای یا احراز هویت شده با حساب کاربری وریفای نشده در میزان هزینه تراکنش‌ها و کارمزد آن است. این کارمزد برای تراکنش در حساب‌های وریفای نشده 1.99% است و در حساب‌های وریفای شده 0.5% می‌باشد.

مزایای پرفکت مانی Perfect Money

در یک نگاه کلی این سیستم دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است که در هنگام خرید حساب وریفای شده پرفکت مانی لازم است به آن توجه کنید. این مجموعه جدا از نرخ کارمزد پایینی که برای تراکنش‌های خود در نظرگرفته است، در زمینه تامین امنیت پرداخت عملکرد بسیار خوبی دارد. همچنین همان‌طور که گفته شد این سرویس به تحریم‌های موجود علیه کشورها توجهی ندارد و استفاده از آن برای کاربران مختلف آزاد است. به علاوه پرفکت مانی به افراد دارای حساب با توجه به میزان مانده حساب، پولی را به صورت ماهانه پرداخت می‌کند. اگرچه افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده در این مجموعه مهم است اما بدون داشتن این نوع حساب بازهم امکان استفاده از خدمات آن وجود دارد.

مراحل افتتاح حساب پرفکت مانی چیست؟

استفاده از تمامی خدمات پرفکت مانی در قدم اول نیاز به ساخت اکانت و سپس وریفای شدن حساب بستگی دارد. شما برای افتتاح حساب در پرفکت مانی نیاز به مدارک خاصی ندارید. اما اگر قصد احراز هویت یا وریفای کردن حساب پرفکت مانی خود را دارید لازم است این مدارک را ارائه دهید.
- یکی از مدارک شناسایی (پاسپورت، گواهینامه رانندگی)
- یکی از قبض‌های خدماتی (قبض برق، گاز و…)
- تایید شماره تلفن

سوالات متداول

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟
کارمزد پرفکت مانی برای حساب وریفای نشده 2 درصد و برای اکانت‌هایی که وریفای نشده‌اند 0.5 درصد می‌باشد.
پرفکت مانی سقف برداشت دارد؟
پرفکت مانی از جمله مجموعه‌هایی است که سقف برداشت ندارد و از این نظر برای کاربران محدودیتی ندارد.
مدت زمان لازم برای افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده چقدر است؟
ساخت اکانت پرفکت مانی توسط سفیرپیمنت بین 7 الی 10 روز به طور به طول خواهد انجامید.
افتتاح اکانت پرفکت مانی برای ایرانیان ممکن است؟
خیر، با شرایط تحریمی موجود علیه ایران، متاسفانه در حال حاضر ساخت اکانت برای ایرانیان ممکن نیست.
آیا استفاده از ip ایران ممکن است؟
خیر، برای ساخت اکانت و احراز هویت در پرفکت مانی بهتر استفاده از آی پی کشورهایی مانند ایران و آمریکا ممکن نیست.
ورود / ثبت نام