خرید حساب پرفکت مانی وریفای شده

افتتاح حساب پرفکت مانی

perfect money
امتیاز محصول:

سفیرپیمنت با ارائه حساب‌های پرسونال پرفکت مانی گامی بزرگ در راستای کمک به هم‌وطنان عزیز برداشته است. این حساب‌ها به صورت فول وریفای شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ به عبارت دیگر، پس از افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای هویت از طریق پاسپورت، وریفای آدرس و وریفای شماره تلفن همراه به صورت کامل انجام خواهد شد تا شما برای استفاده از حساب، علاوه بر پرداخت کارمزد کمتر، با مشکل نیز مواجه نشوید.
حساب‌های ارائه شده توسط سفیرپیمنت با هویت شخص و یا هویت سایر افراد قابل وریفای هستند و از کشورهای رندوم افتتاح می‌گردند. (ثبت نام در پرفکت مانی از ایران نیز ممکن است)
قابل‌ذکر است برای افتتاح حساب با هویت شخصی نیاز به ارسال فایل اسکن شده پاسپورت خود خواهید بود و بدون آن ارائه این خدمت میسر نیست؛ از طرفی باید بدانید در صورت افتتاح حساب با هویت سایر افراد، مدارک هویتی به مشتریان عزیز تحویل داده نمی‌شود و در صورت نیاز می‌توانید آن را از طریق کارشناسان سفیرپیمنت پیگیری نمایید.

قیمت :
400000 تومان
ثبت سفارش

پرفکت مانی در سال ۲۰۰۷ به عنوان یک پلتفرم برای پرداخت‌های آنلاین تأسیس شد. امروزه این پلتفرم برای پرداخت‌های غیرنقدی کاربران در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به دلیل تحریم‌های بین‌المللی، این مجموعه بیشتر مورد توجه قرار دارد. بسیاری از صرافی‌ها این ارز را با سایر ارزهای دیگر مبادله می‌کنند. این پلتفرم امکان انتقال پول، ارائه درگاه، سپرده‌گذاری و… را برای کاربران خود فراهم کرده است. پرفکت مانی اکنون از ۴ ارز دلار آمریکا، یورو، طلا و بیت‌کوین پشتیبانی می‌کند. افتتاح و یا خرید حساب پرفکت مانی امکان استفاده از خدمات آن را به کاربران ارائه می‌دهد.

 

آموزش تصویری وریفای حساب پرفکت مانی

وریفای حساب پرفکت مانی الزامی نیست. شما می‌توانید پس از افتتاح حساب پرفکت مانی بدون وریفای حساب نیز از این سرویس استفاده نمایید. نکته حائز اهمیت در استفاده از این سرویس تفاوت حساب‌هایی است که وریفای پرفکت مانی را انجام داده‌اند با حساب‌هایی که این کار را نکرده‌اند. در صورت عدم تأیید حساب شما، برای هر تراکنش ارسال یا دریافت 1.99 درصد دلار کسر می‌شود. این در حالی است که اگر حساب Perfect Money شما تأیید شود، فقط مبلغ 0.5 درصد کسر خواهد شد. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم وریفای حساب پرفکت مانی را انجام دهید تا کارمزد کمتری پرداخت کنید.

آموزش وریفای حساب پرفکت مانی

با توجه به توضیحاتی که ارائه کردیم، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا پس از ساخت حساب پرفکت مانی حتما وریفای پرفکت مانی را نیز انجام دهند. کاهش تقریبا 75 درصدی میزان کارمزد برای حساب‌هایی که وریفای را انجام می‌دهند، عددی جلب توجه کننده است. چنانچه شما نیز پس از افتتاح حساب پرفکت مانی قصد وریفای حساب را دارید مطابق مراحل زیر پیش بروید:

 

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل افتتاح حساب پرفکت مانی را انجام داده‌اید، برای وریفای حساب باید ابتدا وارد ناحیه کاربری خود شوید. پس از ورود به سایت این پلتفرم به قسمت log in رفته و اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید. همچنین یک کد کپچا برای امنیت ورود قرار دارد که باید آن را نیز وارد کنید. پس از ورود همه این اطلاعات در صورتی که از صحت آن مطمئن هستید باید روی گزینه «Authorize» کلیک کنید تا به حساب کاربری خود وارد شوید.

 

ورود به حساب پرفکت مانی برای وریفای

 

اصلاح اطلاعات کاربری

پس از ورود به حساب Perfect Money، وارد قسمت تنظیمات شوید. در این قسمت اطلاعات کاربری خود را بررسی کنید و اگر ایرادی وجود دارد حتما آن را اصلاح نمایید. با توجه به اینکه در فرایند وریفای حساب پرفکت مانی لازم است مدارک هویتی بارگذاری کنید، باید مشخصات کاربری حساب شما با سندی که برای فرایند تأیید بارگذاری می نمایید، یکسان باشد. پس از تکمیل و اصلاح اطلاعات کاربری، ابتدا روی گزینه «Apply change» و سپس روی «Verification managment»کلیک کنید.

 

ویرایش اطلاعات کاربری پرفکت مانی

 

تایید اطلاعات هویتی

اولین بخش از وریفای حساب پرفکت مانی مربوط به وریفای اطلاعات هویتی است. در این بخش فقط تصویر اسکن کارت ملی، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را بارگذاری کنید. اگر نمی‌توانید آن را اسکن کنید، می‌توانید از آن موارد عکس بگیرید اما مطمئن شوید که واضح به نظر می‌رسد. در صورتی که واضح نباشد، احتمال دارد که این مجموعه مراحل تأیید شما را رد کند.

 

وریفای حساب پرفکت مانی مرحله اول

 

وریفای آدرس پستی

در مرحله دوم از وریفای پرفکت مانی باید آدرس خود را تایید کنید. در این قسمت لطفاً تصویر اسکن صورتحساب تلفن، گاز یا برق را بارگذاری نمایید. آدرس واقعاً برای این کار مهم است زیرا این کار یک روش است تا حساب Perfect Money شما تأیید شود. اطمینان حاصل کنید که آدرس کارت شناسایی یا گواهینامه رانندگی شما با آدرس فایلی که بارگذاری می‌کنید، مطابقت داشته باشد. پس از بارگذاری، فقط منتظر بمانید تا حساب Perfect Money شما تأیید شود.

 

وریفای پرفکت مانی مرحله دوم

 

وریفای کردن شماره تماس

اعتبارسنجی از طریق تلفن، آخرین مرحله برای وریفای حساب پرفکت مانی پس از عبور از آن دو مرحله قبلی است. چنانچه هنوز دو مرحله قبلی شما تایید نشده باشد، امکان ورود به منوی اعتبارسنجی تلفن را نخواهید داشت. اگر می‌بینید که پرفکت مانی اعتبار نام و اعتبار آدرس شما را به طور قطع تأیید کرده است، می‌توانید برای تأیید تلفن ادامه دهید. ابتدا شماره خود را وارد کنید و سپس کدی که در تماس برای شما اعلام می‌کنند را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

لازم به ذکر است که این مرحله نیازمند رعایت نکاتی است که حتما باید به آن توجه شود. پیشنهاد می‌کنیم برای انجام و گذر از این مرحله صفحه وریفای شماره تلفن پرفکت مانی را مطالعه نمایید. همچنین به یاد داشته باشید که تغییر مشخصات در حسابی که وریفای آن را انجام داده‌اید، شما را دوباره به عقب برخواهد گرداند. در واقع پس از تغییر مشخصات نیاز دارید تا مجددا احراز هویت را انجام دهید. بنابراین اگر می‌خواهید حساب Perfect Money خود را تأیید کنید، مطمئن شوید که مشخصات کاربری را به درستی وارد کرده‌اید و پس از تأیید مشخصات، دیگر آن‌ها را تغییر ندهید.

 

وریفای حساب پرفکت مانی مرحله سوم

 

تنطیم API

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، یکی از مزیت‌های پرفکت مانی قابلیت درگاه پرداخت برای تراکنش‌های ارزی است. این مجموعه برای کاربران خود امکان استفاده از واسط‌های نرم‌افزاری یا همان APIها را نیز به وجود آورده که بسیار جلب توجه می‌کند. شما می‌توانید با فعال کردن API از طریق اکانت پرفکت مانی و قرار دادن آن در سایت خود به راحتی درگاه پرداختتان را مهیا کنید. لازم به ذکر است که زمانی اجازه استفاده از این ویژگی را خواهید داشت که وریفای حساب پرفکت مانی را انجام داده باشید.

 

فعال کردن API از طریق اکانت پرفکت مانی

پس از خرید حساب پرفکت مانی فعال یا وریفای حساب پرفکت مانی، شما امکان استفاده از API را برای درگاه پرداخت خواهید داشت. برای استفاده از این API و فعال نمودن آن باید پس از ورود به حساب کاربری به قسمت «Account Setting» بروید. همانند چیزی که در تصویر مشاهده می‌کنید در این قسمت باید تنظیمات مربوط به API را فعال نمایید.

 

قسمت account setting برای تنظیم API پرفکت مانی

 

 

در گام بعدی لازم است تا آدرس آیپی یا محدوده آدرس آیپی مدنظر خود را وارد نمایید. این کار کمک می‌کند تا پاسخ‌های بهتری را در مقابل درخواست‌ها دریافت کنیم. طبق چیزی که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید تنها کافی است تا آدرس آیپی مشخص خود یا رنج ip را وارد کرده و در نهایت ذخیره نمایید. در ادامه نیز برای استفاده از درگاه پرداخت و طراحی آن با توجه به CMS خود باید از API مربوطه استفاده کنید. در صورت استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای معروف مانند وردپرس یا جوملا، افزونه‌های آماده برای این کار وجود دارد.

 

تعیین رنج ip برای تنظیم API پرفکت مانی

 

 

امنیت حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی چقدر امن است؟ این سوالی است که همه افراد قبل از خرید اکانت پرفکت مانی یا افتتاح حساب دارند. در پاسخ باید گفت که پرفکت مانی از سیستم‌های امنیتی خوبی برخوردار است و به عنوان یک سرویس بسیار امن و مطمئن می‌توانید از آن استفاده نمایید. درواقع شما می‌توانید مطمئن باشید که اطلاعات شخصی و مالی شما را به خوبی محافظت می‌کنند. همچنین پرفکت مانی پشتیبانی عالی از مشتری را ارائه می‌دهد و در هر زمانی که مشکلی برایتان به وجود آمد می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

امنیت حساب پرفکت مانی

تعداد کاربران زیاد در سراسر دنیا، استفاده سازمان‌ها و فروشگاه‌های معتبر از این سرویس و سابقه چندین ساله حضور موفق همگی نشان از اعتبار این پلتفرم دارند. با توجه به مواردی که توضیح دادیم به هنگام خرید حساب پرفکت مانی هیچگونه نگرانی از بابت امنیت این پلتفرم نداشته باشید. مسئله وریفای حساب پرفکت مانی نیز به تامین امنیت هر چه بیشتر این سرویس کمک می‌کند.

 

استفاده از حساب پرفکت مانی در ایران

از جمله چالش‌های مهمی که بسیاری از کاربران ایرانی قبل از خرید حساب پرفکت مانی دارند، اطلاع از کار کردن این سرویس در ایران است. به عبارت دیگر با توجه به تحریم‌های بین‌المللی بسیاری از سرویس‌های ارزی برای کاربران ایرانی دیگر در دسترس نیستند؛ به همین دلیل این سوال  برای آن‌ها وجود دارد که آیا پرفکت مانی در ایران کار می‌کند؟

استفاده از حساب پرفکت مانی در ایران

در پاسخ باید گفت که این پلتفرم کاربران ایرانی را تحریم نکرده و شما به راحتی می‌توانید از آن در ایران نیز استفاده نمایید. همچنین ابزارهایی را برای آمار شخصی از جمله نمودارها، تاریخچه تراکنش‌ها و اعلان‌ها دریافت می‌کنید. این پلتفرم در روسیه، اوکراین، امارات متحده عربی، ترکیه، مولداوی، انگلستان، آذربایجان، گرجستان و ایران در دسترس است. لازم به ذکر است که پرفکت مانی از USD ،EUR ،Gold و Bitcoin پشتیبانی می‌کند.

 

مدارک لازم جهت وریفای حساب پرفکت مانی

همانطور که در بخش آموزش ساخت حساب پرفکت مانی مشاهده کردید، شما برای وریفای حساب پرفکت مانی نیاز به یک مدرک هویتی، یک قبض که آدرس پستی روی آن باشد و یک شماره تماس احتیاج دارید. مدرک هویتی می‌تواند کارت ملی، پاسپورت یا گواهینامه رانندگی باشد. برای آدرس نیز معمولا یکی از قبض‌های تلفن، گاز یا برق کفایت می‌کند. شماره تماس نیز باید یک شماره غیر از شماره ایرانی باشد؛‌ زیرا به شماره‌های ایران کد تایید ارسال نخواهد شد. با داشتن این موارد می‌توانید به راحتی وریفای حساب پرفکت مانی را انجام دهید.

در صورتی که خرید حساب پرفکت مانی را از سفیرپیمنت انجام دهید و خودتان هویتی را ارائه نکنید، نیاز به مدرک خاصی نخواهید داشت. مجموعه ما یک حساب کاملا فعال و آماده را در اختیار شما قرار خواهد داد. در واقع شما پس از خرید اکانت پرفکت مانی از مجموعه سفیرپیمنت نیاز به ارائه مدرک جهت وریفای اکانت خود نخواهید داشت.

 

مزایای خرید حساب پرفکت مانی

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا باید خرید اکانت پرفکت مانی را انجام دهید؟ آیا این پلتفرم مزیتی دارد که بخواهید از آن استفاده نمایید؟ بدیهی است که آگاهی از مزیت‌های این پلتفرم به شما کمک می‌کند تا خرید مطمئن‌تری داشته باشید. مهم‌ترین مزیت‌هایی که می‌توان برای خرید حساب پرفکت مانی در ایران معرفی نمود به شرح زیر هستند:

مزایای خرید حساب پرفکت مانی

 • استفاده از این پلتفرم بسیار ساده و در عین حال ایمن است.
 • تراکنش‌های آنی روی سپرده‌ها و برداشت‌ها در هر لحظه و بدون وقفه وجود دارد.
 • این مجموعه درگاه‌ها و گزینه‌های متعددی برای واریز و برداشت وجه پس از ساخت حساب پرفکت مانی ارائه کرده است.
 • امکان دسترسی به اکانت در پلتفرم‌های مختلف وجود دارد.
 • کسب سود تنها با نگه‌داری موجودی داخل اکانت امکان‌پذیر است.
 • با خرید حساب پرفکت مانی امکان پرداخت در سایت‌های آنلاین متعددی برای شما امکان‌پذیر خواهد شد.
 • امکان اخذ و یا ارائه وام از سمت شما نیز فراهم شده است.
 • با ثبت نام در پرفکت مانی هیچ‌گونه اطلاعاتی از شما در پرداخت‌ها ثبت نخواهد شد؛ با استناد به همین مورد، تمام تراکنش‌های شما می‌تواند بدون افشای اطلاعات شخصی باشد.
 • این پلتفرم برای کاربران ایرانی محدودیت استفاده ندارد.
 • کارمزد تراکنش‌های ارزی در این پلتفرم برای حساب‌هایی که وریفای آن را انجام دهید، نسبتا پایین است.

 

معایب ساخت حساب پرفکت مانی

سرویس پرفکت مانی معایبی نیز دارد که اطلاع از آن‌ها قبل از خرید حساب پرفکت مانی بسیار اهمیت دارد. در واقع بهتر است بدانید که استفاده از این سرویس چه محدودیت‌هایی را برای شما خواهد داشت و سپس اقدام به خرید اکانت پرفکت مانی کنید. اصلی‌ترین معایبی را که برای این پلتفرم می‌توان ذکر نمود در ادامه توضیح داده‌ایم که عبارتند از:

 • در صورت عدم تمایل جهت وریفای حساب پرفکت مانی، جهت انتقال یا برداشت پول متحمل کارمزد بالا تا 2% خواهید بود.
 • در صورت انتقال وجه به صورت اشتباه هرگز موفق به بازگرداندن وجه خود نخواهید بود.
 • امکان افتتاح حساب پرفکت مانی و استفاده از آن برای افراد و سایت‌های آمریکایی وجود ندارد و ممکن است در عرصه نقل و انتقالات بین‌المللی گاهی اوقات دچار مشکل شوید.

 

نکات خرید حساب پرفکت مانی

در صورتی که اقدام به خرید حساب پرفکت مانی کردید، برای استفاده هر چه بهتر از آن باید نکاتی که در ادامه گفته‌ایم را مدنظر قرار دهید. رعایت این نکات کمک می‌کند تا در زمان استفاده با مشکلی مواجه نشوید. دقت داشته باشید که هر گونه بروز مشکلی که به علت عدم رعایت این نکات برای شما به وجود بیابید، با مسئولیت خود شما خواهد بود و چیزی متوجه سفیرپیمنت نیست. این نکات عبارتند از:

 • پس از خرید حساب پرفکت مانی هرگز با  IP ایران و آمریکا برای ورود به اکانت اقدام نکنید.
 • به دلیل حساسیت روی اکانت‌ها، پیشنهاد می‌کنیم IP کشوری را که در روزهای ابتدایی برای افتتاح حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار داده‌اید را تغییر نداده و همواره از IP همان کشور استفاده کنید.
 • برای ورود به حساب از Member ID و پسورد ایمن استفاده کنید و هرگز آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. آدرس کیف پول شما برای دلار نیز همان USD Account است.
 • لطفاً پس از ساخت کیف پول پرفکت مانی به هیچ عنوان اقدام به تغییر اطلاعات هویتی اکانت نکنید. در صورت تغییر اطلاعات، مجموعه سفیرپیمنت مسئولیتی در زمینه مشکلات احتمالی نمی‌پذیرد.
 • در صورت تمایل برای خرید حساب پرفکت مانی با بهترین قیمت از سفیرپیمنت باید بدانید، شماره‌تلفن ثبت شده روی حساب را صرفاً به منظور وریفای حساب استفاده کرده‌ایم و دسترسی به آن امکان‌پذیر نیست.

دو نوع پرسونال و بیزینس

حساب‌های بیزینس می‌توانند به‌ازای پولی که داخل اکانت هولد می‌کنند یا در ازای همکاری با پرفکت مانی، سود دریافت نمایند.

هم با هویت و پاسپورت فرد انجام می‌شود و هم با هویت فرد خارجی. آدرس و تلفن هم وریفای می‌شود و اکانت وریفای شده تحویل داده خواهد شد.

شاید ایمیل را اشتباه وارد کرده‌اید یا این ایمیل قبلاً در سامانه پرفکت مانی ثبت بوده است.

بله این پلتفرم محدودیتی برای استفاده کاربران ایرانی قائل نشده است.

برای استفاده از پرفکت مانی اصلا نگران امنیت آن نباشید. این پلتفرم به خوبی امنیت کاربران، اطلاعات و تراکنش‌های آن را تامین می‌کند.

بدون قوانین و راهنما

دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
امیر برزگر کاربر سایت ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

سلام میشه از این پرفکت مانی ها برای سایت بخت آزمایی استفاده کرد؟ شارژشم خودتون انجام میدید؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

  سلام
  برای هر سایتی که درگاه پرفکت مانی داشته باشد، قابل استفاده است.

   
وحیدرضا ساعتچی کاربر سایت ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

خیلی ممنونم بابت سرعت عمل و قیمت مناسبتون. توضیحاتی که برای استفاده از اکانت بهم دادین فوق العاده بود.

امتیاز محصول:
   
کمال کمالوند کاربر سایت ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

سلام و خسته نباشید. چطوری از پرفکت مانی به حساب بانکی خود پول برداشت کنم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  به حساب بانکی ایران به صورت مستقیم امکان‌پذیر نیست؛ اما از طریق صرافی‌ها می‌توانید اقدام به چنج کنید و از خدمات سفیرپیمنت نیز به حساب می‌آید.

   
نرگس بهاد ری کاربر سایت ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

باسلام و قت بخیر. آیا حساب پرفکت مانی امن است یا خیر؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  بله؛ سیستم امنیتی قابل قبولی دارد.

   
عیسی ابدالی کاربر سایت ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام و خسته نباشید . من دو سال از مجموعه اکانت پرفکت مانی خریداری می کنم . واقعا بی نظیر و در کارشون خبرن.

امتیاز محصول:
   
رسول خدابندلو کاربر سایت ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام ، خواستم بدونم چرا من ایمیل فعال سازی حساب پرفکت مانی دریافت نکردم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۵ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  ممکنه اسپم شده باشد ولی در حالت عادی ارسال می‌کند.

   
الناز مهین پرست کاربر سایت ۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام و وقت بخیر. تفاوت بین حساب‌های شخصی و تجاری پرفکت مانی چیست؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۳ مرداد ۱۴۰۲

  سلام، وقت بخیر
  پرفکت‌مانی یک نوع حساب دارد که برای هر دو کاربری شخصی و تجاری استفاده می‌شود.

   
مریم جهانگیری کاربر سایت ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام و عرض خسته نباشید. امکان ساخت حساب پرفکت مانی در ایران وجود دارد؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  بله؛ در حال حاضر با هویت و لوکیشن ایرانی قابلیت ساخت و وریفای وجود دارد.

   
محسن طهماسبی کاربر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام و غرض خسته نباشد. فرق اکانت عادی و وریفای شده چیه؟ امنیتش فرق میکنه؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  از نظر امنیت خیر اما کارمزد اکانت معمولی ۲ درصد و برای اکانت پرفکت‌مانی وریفای‌شده نیم درصد است.

   
بهنام مردانی کاربر سایت ۳۱ تیر ۱۴۰۲

سلام و وقت بخیر . ایا میشه چند تا حساب پرفکت مانی همزمان داشت؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام، وقت شما هم بخیر
  با هویت‌های متفاوت، بله

   
نجمه امامی کاربر سایت ۲۴ تیر ۱۴۰۲

باسلام، برای شارژ حساب پرفکت مانی باید حتما افتتاح حساب بکنیم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۴ تیر ۱۴۰۲

  سلام، بله
  البته از طریق ووچر هم میتوانید به مقصد یا کسی که از شما درخواست دلار پرفکت مانی کرده است، واریز داشته باشید.

   
مهدی شوشتری کاربر سایت ۲۲ تیر ۱۴۰۲

درود
میخوام در خواست افتتاح حساب پرفکت مانی بدم. قبل از این می خواستم بپرسم که پرفکت مانی چقدر در دنیا رایج است و آیا نرخ دلار آن بیشتر یا کمتر است؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۲ تیر ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  روز به روز به اعتبار و محبوبیت پرفکت اضافه می‌شود اما در قیاس با پی‌پال کمتر رایج است.
  نرخ دلار آن در مقایسه با چه ارزی بیشتر یا کمتر است؟