افتتاح حساب وایز وریفای شده پرسونال و بیزنس

افتتاح حساب وایز | پرسونال و بیزنس

Wise - وایز
امتیاز محصول:

واریز وجه با حساب‌های بانکی معتبر وایز کارمزد صفر یا بسیار پایینی دارد و نسبت به انتقال از طریق سایر بانک‌های بین‌المللی از سرعت بسیار بالاتری نیز برخوردار است. در مقایسه با سایر سیستم‌های پرداخت و بانک‌ها، امکان محدودیت و یا مسدودیت کمتری دارد. با توجه به این ویژگی‌های مثبت و رویکرد انقلابی در قیمت‌گذاری، افتتاح حساب وایز یکی از ارزان‌‌ترین و مناسب‌ترین راه‌های انتقال پول در دنیا شناخته می‌شود. سفیرپیمنت علاوه بر امکان افتتاح حساب وایز (wise) پرسونال و بیزنس از اروپا و آمریکا و ارسال کارت‌های فیزیکی این حساب‌ها، امکان شارژ حساب و نقد کردن از وایز را نیز برای مشتریان فراهم کرده است.

قیمت :
9000000 تومان
ثبت سفارش

وایز (ترنسفروایز قدیم) امکان ارسال پول به بانک‌های معتبر کشورهای مختلف دنیا را در بین پلتفرم‌های مشابه فراهم کرده است. این سرویس با ارائه خدمات بی‌نظیر در مقابل پرداخت کارمزد بسیار ناچیز، فرصت دسترسی بهینه به خدمات ارزی بین‌المللی را برای شما فراهم می‌کند. کارشناسان باتجربه سفیرپیمنت، امکان خرید حساب وایز با بهترین قیمت را برای شما به ارمغان آورده‌اند. توضیحات بیشتری در رابطه با این نوع حساب ارزی بیان کرده‌ایم که راهنمایی‌های لازم را به شما، برای افتتاح حساب وایز وریفای شده و استفاده از آن ارائه می‌کند.

 

مزایا خرید حساب Wise و استفاده

 

مزایای استفاده و افتتاح حساب وایز

اکنون که افتتاح حساب وایز را به عنوان روشی راحت در بهره‌مندی از خدمات آن می‌شناسید، بهتر است از مزیت‌های خرید حساب وایز و البته استفاده کردن از این حساب نیز مطلع شوید تا با خیال آسوده این کار را انجام دهید. بدیهی است که اصلی‌ترین مزیت خرید حساب وایز عدم نیاز شما به گذراندن مراحل وریفای حساب وایز است که خود مسئله مهمی است.

به عبارت دیگر با خرید حساب وایز، یک حساب آماده از قبل احراز هویت شده خواهید داشت و شما صرفا از آن استفاده خواهید کرد. با توجه به تحریم‌های بین‌المللی علیه کشور ایران و عدم دسترسی کاربران ایرانی به خدمات این مجموعه، خرید حساب وایز پرسونال یا بیزنس، بهترین گزینه برای دور زدن تمام تحریم‌ها و چالش‌ها خواهد بود. برای مزیت‌های استفاده از حساب وایز نیز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

چه ارزهایی توسط وایز پشتیبانی می‌شود؟

وایز در حال حاضر بیش از ۵۴ ارز مختلف را پشتیبانی می‌کند و شما با افتتاح حساب Wise امکان ارسال پول به بیش از ۸۰ کشور مختلف از جمله تمام کشورهی اروپایی و ایالات متحده آمریکا را خواهید داشت. با توجه به اینکه کشورها و ارزها دائماً در حال تغییر هستند، برای مشاهده دقیق آنها می‌توانید به سایت وایز مراجعه نمایید.

 

آیا امنیت وایز تایید شده است؟

 

آیا Wise قابل اعتماد و امن است؟

این پلتفرم از احراز هویت دو مرحله‌ای برای محافظت از حساب‌ها و تراکنش‌های کاربران استفاده می‌کند. تیم عملیات امنیتی پس از افتتاح حساب Wise همواره برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی و پول کاربر بر آن نظارت خواهد داشت. تمام قوانین واریز و برداشت وجه از ترنسفر وایز توسط اداره رفتار مالی (FCA) در بریتانیا و همچنین شبکه اجرای جرائم مالی (FinCEN) در ایالات متحده تنظیم شده است.

این سرویس برای اطمینان خاطر مخاطبان جهت افتتاح اکانت پرسونال Wise گواهینامه‌های SOC 2 Type 2 ،SOC 1 Type 2 ،PCI DSS و ISO 27001 مطابق با GDPR را کسب کرده است. با توجه به این موارد برای افتتاح حساب وایز نگرانی از بابت امنیت نخواهید داشت؛ زیرا این سرویس از امنیت خوبی برخوردار است و به همین دلیل مورد اعتماد بسیاری از افراد است.

 

آیا وایز یک بانک است؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که Wise.com یک بانک فیزیکی نیست؛ اما فرایندهای آن کاملاً شبیه به یک بانک معمولی تنظیم شده است و پس از افتتاح حساب وایز اطلاعات و هزینه شما در محیطی کاملاً امن محافظت خواهد شد. وایز با عضویت در FineCEN مجوز خود را به عنوان یک انتقال دهنده پول در ایالت متحده و کشورهای اروپایی دریافت نموده است. با توجه به این توضیحات می‌توان گفت که وایز یک بانک نیست اما خدمات آن و شرایط استفاده‌ای که دارد آن را شبیه یک بانک بین‌المللی کرده است.

 

آموزش افتتاح حساب وایز wise

 

آموزش نحوه ثبت نام و وریفای حساب وایز

برای ایجاد یک حساب کاربری در وایز، بایستی مراحلی را به ترتیب پشت سر بگذرانید که در نهایت به وریفای حساب وایز ختم خواهد شد. در صورتی که به جای خرید حساب وریفای شده می‌خواهید خودتان اقدام به ثبت نام در وایز کنید، لازم است این مراحل را پشت سر گذاشته و در نهایت خودتان نیز حساب را وریفای کنید.

 

آموزش ثبت نام در wise

 

ورود به سایت و قسمت ثبت نام

در گام اول ثبت نام در وایز باید بر روی گزینه «Register» کلیک کنید. این گزینه شما را به مراحل ثبت نام و افتتاح حساب wise منتقل می‌کند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده نمودید، این گزینه در گوشه سمت راست و بالای صفحه قرار دارد. به محض کلیک کرذن روی این گزینه به صفحه بعد برای ادامه مراحل ثبت نام در وایز می‌روید.

 

آدرس ایمیل ثبت نام وایز

 

وارد کردن آدرس ایمیل

در گام دوم فرمی را مشاهده خواهید کرد که باید در آن یک آدرس ایمیل وارد نمایید. با ورود آدرس ایمیل خود در فرم مربوطه باید روی گزینه next کلیک کنید. دقت داشته باشید که امکان افتتاح حساب پرسونال Wise از طریق اکانت گوگل، فیس‌بوک و اپل آیدی نیز میسر است. در واقع می‌توانید با همان حساب کاربری خود در پلتفرم‌های ذکر شده نیز در وایز حساب کاربری ایجاد نمایید.

 

انتخاب نوع حساب wise

 

انتخاب نوع حساب

در مرحله سوم از افتتاح حساب وایز شما باید نوع حسابی را که می‌خواهید ایجاد کنید، تعیین نمایید. در واقع در این قسمت از آموزش نحوه ثبت نام حساب وایز شما باید انتخاب کنید که حساب شخصی نیاز دارید یا حساب تجاری و سپس با انتخاب یکی از آنها مراحل افتتاح اکانت وایز را ادامه دهید. ما در اینجا افتتاح حساب پرسونال وایز را انتخاب می‌کنیم و مراحل را ادامه می‌دهیم. چنانچه شما نیاز به افتتاح حساب بیزنس وایز داشتید باید گزینه «Business account» را انتخاب کنید.

پیشنهاد برای مطالعه: معرفی انواع حساب‌های وایز + تفاوت حساب‌های شخصی و بیزنسی Wise

 

انتخاب نوع حساب وایز

 

تعیین کشور محل سکونت

در این قسمت از آموزش نحوه ثبت نام حساب وایز، نوبت به تعیین کشور محل سکونت می‌رسد. شما باید کشور محل سکونت خود را در میان کشورهای موجود انتخاب کرده و روی دکمه next کلیک کنید. لازم به ذکر است که لیست ارائه شده در این صفحه، مربوط به کشورهایی است که خدمات وایز در آنها ارائه می‌شود؛ از این‌رو با توجه به تحریم‌ها، نام کشور ایران را نمی‌توانید در این لیست پیدا نمایید.

در این قسمت باید نام کشوری را انتخاب کنید که می‌توانید مدارک احراز آدرس خود را به بانک وایز ارائه نمایید. در صورتی که برای وریفای حساب وایز با چالشی مواجه هستید، می‌توانید روی کمک پشتیبانی تیم سفیرپیمنت حساب باز کنید. همچنین در نظر داشته باشید که با افتتاح حساب وایز از سفیرپیمنت یک حساب وریفای شده تحویل خواهید گرفت و چالشی از این بابت نخواهید داشت.

 

وریفای شماره تلفن وایز

 

وریفای شماره تلفن برای افتتاح حساب وایز

در گام بعدی شما باید یک شماره تماس جهت وریفای این قسمت وارد کنید تا افتتاح حساب Wise یک مرحله دیگر پیش برود. دقت داشته باشید که این شماره تماس باید مربوط به همان کشوری باشد که برای محل سکونت خود انتخاب کرده‌اید. پس از وارد کردن شماره تماس، روی گزینه «send verification code» کلیک کرده تا کد تایید ارسال شود. با کلیک کردن روی این گزینه وارد صفحه دیگری می‌شوید که باید کد دریافتی را در آنجا وارد نمایید. پس از ورود کد در آن صفحه روی گزینه «submit» کلیک کنید تا به مرحله بعدی افتتاح حساب وایز بروید.

 

تعیین پسورد

با عبور از مرحله وریفای حساب وایز به کمک شماره تماس، شما به صفحه تعیین پسورد می‌روید. در این قسمت باید رمز عبور حساب وایز خود را تعیین کنید تا بعدا توسط آن به حساب خود وارد شوید. دقت داشته باشید که این رمز حتما از سختی خوبی برخوردار باشد و آن را در جای امنی نگهداری نمایید؛ زیرا فاش شدن رمز حساب وایزتان می‌تواند منجر به تخلیه کامل حساب بانکی شما با ارزهای مختلف شود. با گذر از این مرحله و تعیین پسورد، آموزش نحوه ثبت نام حساب وایز به پایان خواهد رسید.

 

مرحله پایانی و ارسال مدارک

در پایان نیاز به تکمیل اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی و تایید ایمیل نیز دارید. همچنین بررسی و تایید حساب کاربری شما با ارسال مدارک درخواستی ممکن است زمان‌بر باشد. مهم‌ترین نکته در زمینه افتتاح اکانت Wise مرحله تأیید هویت است. متأسفانه ایرانیان به صورت مستقیم به دلیل تحریم‌ها قادر به انجام آن نخواهند بود. از طرفی افتتاح حساب ترنسفر وایز تا زمانی که وریفای اکانت انجام نشود، عملا بی‌فایده خواهد بود.

ضمن اینکه طبق توضیحات در آموزش نحوه ثبت نام حساب وایز، وریفای شماره تماس در اواسط کار باید انجام شود و اگر نتوانید این کار را انجام دهید، افتتاح حساب wise شما با مشکل مواجه خواهد شد. افتتاح حساب wise وایز، روشی است که می‌توان از آن برای پایان‌دادن به همه این مشکلات از آن استفاده کرد. در واقع شما با افتتاح حساب وایز دیگر چالشی از بابت وریفای حساب وایز نخواهید داشت و مستقیما می‌توانید از این حساب استفاده کرده و از مزیت‌های آن بهره‌مند شوید.

جزئیات بیشتر در رابطه با خرید حساب وایز و برطرف کردن چالش‌های تهیه و استفاده از آن را در بخش خدمات سفیرپیمنت که در ادامه توضیح داده‌ایم مطالعه کنید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه “سوالات متداول” بالای صفحه، پاسخ مهمترین سوالات خود را جهت افتتاح و وریفای حساب Wise پیدا کنید. سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی همواره همراه شما در برطرف کردن چالش‌های پیش رو خواهد بود.

 

پیشنهاد برای مطالعه: وایز بهتر است یا پی پال؟! مقایسه جامع وایز با پی پال (Wise vs PayPal)

 

خدمات سفیرپیمنت در حوزه wise

 

خدمات سفیرپیمنت؛ وایز (ترنسفروایز)

از جمله مهم‌ترین خدمات ارزی سفیرپیمنت می‌توان به خرید از سایت های خارجی و نقد کردن درآمد ارزی اشاره کرد. در حوزه خرید حساب وایز و به طور کلی استفاده از سرویس وایز می‌توانید سفیرپیمنت را به عنوان یک همراه همیشگی در نظر بگیرید. خدمات ما در حوزه حساب‌های وایز عبارت است از:

 

خرید حساب وایز (افتتاح حساب وایز فول وریفای، پرسونال و بیزنس)

همانطور که در آموزش نحوه ثبت نام حساب وایز مطالعه کردید، افتتاح حساب wise فول وریفای پرسونال و بیزنس برای کاربران ایرانی دشوار خواهد بود و بعضا غیرممکن می‌شود؛‌ زیرا به دلیل تحریم‌های بین‌المللی موانع زیاد و محدودیت‌هایی بر سر راه ایرانی‌ها قرار دارد. بهترین پیشنهاد برای استفاده از خدمات وایز، افتتاح حساب وایز از سفیرپیمنت خواهد بود. شما می‌توانید با خرید حساب وایز پرسونال و بیزنس از سفیرپیمنت همه چالش‌های پیش روی خود را از بابت تحریم‌ها و موانع موجود برطرف نمایید.

 

شارژ حساب وایز با نرخ منصفانه

سفیرپیمنت شارژ حساب وایز به ارزهای مختلف را با نرخ مناسب برای شما انجام خواهد داد تا به راحتی و بدون تاخیر تراکنش‌های خود را انجام دهید. با توجه به اینکه برای استفاده از این سرویس نیاز دارید تا حسابتان شارژ لازم را داشته باشد و از طرف دیگر شارژ این حساب خود دارای چالش‌های زیادی است، سفیرپیمنت این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب برای شما انجام خواهد داد.

 

نقد کردن درآمد وایز با نرخ عالی و تسویه آنی

یکی از مواردی که افراد از حساب وایز برای آن استفاده می‌کنند، دریافت درآمد ارزی است. اگر درآمد ارزی دارید و از طریق وایز می‌خواهید درآمد خود را دریافت کنید، کار نقد کردن آن را نیز سفیرپیمنت برای شما انجام خواهد داد. در واقع با کمک تیم ما درآمدتان را خیلی راحت دریافت خواهید کرد. با سفیرپیمنت نقد کردن درآمد وایز با نرخ عالی و تسویه آنی را تجربه کنید.

 

ارائه مشاوره و پشتیبانی اختصاصی

جهت دریافت مشاوره تخصصی افتتاح و وریفای حساب Wise، کارشناسان پشتیبانی سفیرپیمنت پاسخگوی سوالات و چالش‌های کاربران عزیز می‌باشند. برای پرسش سوالات خود، لطفا با کلیک بر روی گزینه “دیدگاه مشتریان” بالای صفحه، متن سوال خود را ارسال کنید. همچنین می‌توانید از طریق پنل کاربران تیکت ارسال کنید. در راستای خدمات ارزی از جمله خدمات خرید حساب وایز یا دیگر مسائل مربوط به آن، همواره در کنارتان هستیم.

مطالعه این مطالب را از دست ندهید!
مسترکارت فیک
ویزاکارت و مسترکارت فیک

معرفی و خرید انواع مسترکارت و ویزاکارت‌های فیک برای استفاده در سایت‌ها و برنامه‌های خارجی را در ا...

همه چیز درباره اپلیکیشن wise
همه چیز درباره اپلیکیشن وایز

دانلود و معرفی کامل قابلیت‌های اپلیکیشن اندروید و IOS وایز Wise را در این مقاله مطالعه کنید.

مقایسه وایز رولوت جامع و کاربردی
مقایسه جامعه وایز و رولوت

مقایسه جامع دو حساب بانکی معتبر (Wise vs Revolut) و بررسی اختصاصی کارمزد هر دو پلتفرم را در این م...

تفاوت حساب شخصی و بیزینسی وایز
تفاوت حساب‌ های شخصی و بیزنسی وایز

بررسی کامل ویژگی‌ها و تفاوت‌های انواع حساب‌های بانکی Wise (پرسونال و بیزنس) را در این مقاله مطالع...

روش های انتقال پول در وایز
روش های انتقال پول در وایز

بررسی انواع روش های برداشت، پرداخت و انتقالات پولی و بانکی حساب وایز را در این مقاله مطالعه کنید.

مقایسه وایز و پی پال به طور کامل
بررسی تفاوت ها و مقایسه وایز با پی پال

مقایسه جامع دو پلتفرم مالی معتبر دنیا (Wise vs PayPal) و بررسی اختصاصی کارمزد هر دو پلتفرم را در ...

کارمزدهای wise به طور دقیق و کامل
کارمزدهای حساب وایز

بررسی انواع کارمزدهای حساب بانکی Wise در نقل و انتقالات پولی و بانکی مانند حواله سوئیفت یا ... را...

جایگزین wise بهترین جایگزین برای وایز
مهم‌ترین رقبا و جایگزین‌های وایز

بهترین جایگزین‌های سیستم پرداخت وایز از نظر میزان کارمزد، پنل مدیریت و... را در این مقاله مطالعه ...

از آمریکا و اروپا؛ برای پرسونال اروپا از کشور اتریش و برای بیزنس اروپا از کشور انگلیس وریفای و تحویل داده می‌شوند.

مدارک به صورت کامل مورد تایید سفیرپیمنت بوده و بابت هویت و مدارک، تضمین داده می‌شود.

پاسپورت و اطلاعات داخل آن مورد نیاز است.

نیاز به ارسال مدارک نیست و امکان انتخاب اسم وجود دارد؛ البته بایستی صحت‌سنجی شود و در صورت عدم‌امکان، از اسامی دیگری برای افتتاح حساب وایز استفاده خواهد شد.

بله؛ دسترسی‌های کامل ورود به ایمیل، حساب بانکی، شماره تلفن و همچنین مدارکی که حساب با آن وریفای شده، ارسال خواهند شد.

وریفای وایز ۳ مرحله (هویت + پرداخت + آدرس) دارد؛ تایید و وریفای هر سه مرحله به صورت کامل از طرف سفیرپیمنت انجام می‌شود.

با سفارش کارت فیزیکی حساب وایز و ارسال و تحویل آن در اروپا یا آمریکا، وریفای این مرحله تکمیل می‌شود. سفیرپیمنت در خارج از مرزها کارت حساب شما را دریافت کرده و در ایران به آدرس پستی شما ارسال خواهد کرد.

حداقل ۲ و حداکثر ۷ روز؛ لازم به ذکر است که کارت فیزیکی حساب‌ها، بین ۲ الی ۵ هفته پس از تکمیل سفارش مشتری در ایران تحویل داده خواهد شد.

بهتر است در ابتدای کار با حساب، حجم تراکنش‌های ماهانه به بیشتر از ۵ هزار دلار یا یورو نرسد و کم کم میزان ورودی‌های خود را ارتقاء دهید. برای دریافت و یا برداشت از حساب خود به هر حسابی اعتماد نکنید و از اعتبار حساب مبدا و یا مقصد اطمینان حاصل کنید.

بله؛ هر دو ازخدمات سفیرپیمنت بوده و شما می‌توانید با مراجعه به پنل کاربران، سفارش خود را ثبت بفرمایید.

قوانین و نحوه استفاده صحیح از حساب وایز (Wise)

 

 • اکیداً توصیه می شود به جای VPN، از سرور مجازی (VPS) همراه با IP ثابت و معتبر استفاده کنید.
 • از هر IP و سروری که در دفعات ابتدایی برای ورود به حساب استفاده می‌کنید، بهتر است دیگر اقدام به تعویض آن نکنید؛ چرا که حساب وایز نسبت به تغییر IP حساس بوده و در صورت عدم رعایت این نکته، امکان بسته‌شدن حساب شما وجود خواهد داشت.
 • پس از دریافت اطلاعات حساب از سفیرپیمنت، دسترسی‌های خود را تغییر داده و در فایل‌هایی نزد خود مستند و ذخیره کنید.
 • ایمیل ساخته‌شده برای حساب به صورت خام بوده و حتما نسبت به ثبت شماره همراه و ثبت ایمیل ریکاوری (ایمیلی که خودتان همواره به آن دسترسی دارید) اقدام کنید.
 • با توجه به حساسیت زیاد حساب وایز، لازم است به مرور با حساب خود کار کنید تا قدرت و اعتبار لازم را کسب کند؛ توصیه می‌کنیم در ماه‌های اول مجموع تراکنش‌های حساب بیشتر از 5 هزار دلار یا یورو نباشد و در ماه‌های بعدی به مرور این میزان را افزایش دهید. اما در مجموع، همواره سقف تراکنش‌های ماهیانه خود را زیر 15 هزار دلار یا یورو نگه دارید. در صورتی که به تراکنش‌های بسیار بالاتری نیاز داشتید، می توانید چند حساب وایز به طور همزمان خریداری کرده و تراکنش های خود را بین حساب‌ها تقسیم کنید.
 • به هیچ عنوان درخواست مجدد جهت صدور کارت فیزیکی ندهید و از صدور متعدد کارت‌های مجازی در بازه زمانی کوتاه بر روی حساب خود خودداری کنید.
 • به دلیل حساسیت‌های زیاد و تحریم‌هایی که علیه کشور عزیزمان ایران وجود دارد، توصیه می‌کنیم از حساب وایز جهت نگهداری ارز استفاده نکنید و در صورت دریافت موجودی، در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به نقد کردن موجودی حساب وایز خود اقدام کنید.
 • بهتر است از حساب وایز برای ارسال حواله سوئیفت استفاده نکنید و توصیه سفیرپیمنت این است که شارژ حساب خود را از حساب‌‌های بانکی وایز (انتقال داخلی Wise to Wise) انجام بدید تا این حساسیت به حداقل ممکن برسد.

دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
امیرحسین بهرامی کاربر سایت ۰۲ مهر ۱۴۰۲

فرق بین پرسونال و بیزینس چه چیز هایی هست؟ و برای مبالغ بالا استفاده از بیزینس باعث میشه حساسیت کمتر باشه یا خیر؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  در مقاله جداگانه بررسی شده است. در استفاده از بیزینس حساسیت کمتری است.

   
امیرحسین بهرامی کاربر سایت ۰۱ مهر ۱۴۰۲

برای استفاده از این شماره ها برای حسابم کجا باید باهاتون هماهنگ کنم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۲ مهر ۱۴۰۲

  در زمان ثبت سفارش در پنل کاربران می‌توانید هماهنگ بفرمایید.

   
امیرحسین بهرامی کاربر سایت ۰۱ مهر ۱۴۰۲

با سلام و خسته نباشید، ببخشید حسابی که توسط شما ساخته میشه کارت ها امکان 3ds رو دارن؟ و اگه اره به چه صورت هست ، به صورت پیامک یا از طریق سایت هم میشه کد رو دریافت کرد کرد؟
و سوال دوم اینکه بنده سیمکارت فیزیکی استونی دارم و شماره مجازی دائمی آمریکا هم دارم امکان استفاده از این شماره ها برای حساب هست یا خیر؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۱ مهر ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  بله؛ کارت‌های وایز این قابلیت را دارند. به شماره تلفن همراه حساب کد ارسال می‌شود.
  بله امکان استفاده از این شماره‌ها نیز وجود دارد.

   
پرستو کاربر سایت ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

سلام برای سایت دیزاینز۹۹ وایز بهتر جواب میده یا پی پال؟ لطفا قیمت اکانتم در نظر بگیرید.

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

  سلام
  بله؛ هر دو پلتفرم برای 99 دیزاین جواب‌گو هستند. پی‌پال ارزانتر از وایز است اما وایز سیستم ایمن‌تر و نرخ مناسب‌تری دارد.

   
پیام علیزاده کاربر سایت ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

سلام
ببخشید سایت up work از وایز پشتیبانی میکنه؟ میخام ازش برای واریز درآمد آپ ورک استفاده کنم

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

  سلام
  بله حساب بانکی هست و می‌توانید در این سایت ازش استفاده کنید.

   
سجاد کاربر سایت ۰۴ شهریور ۱۴۰۲

واقعا سریعترین و پیگیرترین تیم که توی این زمینه دیدم. در عرض چند ساعت حساب وایزم رو وریفای کردن. کاری که ایرانیکارت و تمام سایت های مشابه نتونستن برام انجام بدن رو به راحتی انجام دادن.با سپاس فراوان

امتیاز محصول:
   
ناصر شیخی کاربر سایت ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

سلام
من یک حساب بیزنسی از سفیرپیمنت گرفتم و این حساب وایز واقعا باکیفیت هست.
ممنون از پشتیبانی خوب و حرفه ای سفیر پیمنت

امتیاز محصول:
   
سامان مهدی زاده کاربر سایت ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

بسیار عالی از مشاوره تلفنی که به بنده دادید
سپاسگذارم

امتیاز محصول:
   
علی کاربر سایت ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام
اگر با هویت غیر باشه، اطمینانی به خرید هست و آیا ممکنه یه روز فرد اصلی صاحب حساب اقدامی کنه؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  بله و در سفارش هویت غیر، سفیرپیمنت تضامین لازم را انجام می‌دهد.

   
احسان مهاجری کاربر سایت ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام
من از سفیرپیمنت حساب وایز بیزنس خریداری کردم و بسیار رضایت دارم. حساب خوبیه و برعکس پی پال لیمیت و اینا ندارد. من ۳ تا حساب پی پال داشتم و در عرض ۲ ۳ سال همه شون بسته شدند اما حساب های وایز این مشکلات را نداره.
از پشتیبانی خوب تیم فروش سفیرپیمنت هم تشکر می کنم بابت حسابی که برای من ساختند
یا علی

امتیاز محصول:
   
نادر پریزاد کاربر سایت ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

مطالب خیلی مفید بود
فقط اینکه الان من پاسپورت دارم، خودم می تونم حساب بسازم یا حتما باید سفیرپیمنت اینکار را برای من انجام بده؟
لطفا راهنمایی کنید و بنده به این حساب نیاز دارم

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  وریفای حساب‌های وایز ۳ مرحله دارد >>> هویت + پرداخت + آدرس
  در مرحله ۲ و ۳ سفیرپیمنت به شما کمک خواهد کرد و می‌توانید از طریق پنل ثبت سفارش بفرمایید.

   
مصطفی حسین خانی کاربر سایت ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

سلام
ممنون از سفیرپیمنت بابت حسابی که برای من باز کردند (بیزنس از انگلیس)
سفیرپیمنت را بابت کیفیت حسابهای وایزی که افتتاح می‌کنند تایید میکنم

امتیاز محصول:
   
سارا کاربر سایت ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

سلام وقت به خیر
من از حسابی که از سفیرپیمنت خریداری کردم راضی هستم.
فقط اگر بشه آنی تحویل داده بشه خیلی خوبه.
سفارش من ۵ ۶ روز طول کشید.
بازم ممنون از خدمات و تیم حرفه ای سفیرپیمنت

امتیاز محصول:
   
محسن طاها کاربر سایت ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

سلام
وقت بخیر
سفارش یک حساب بیزنسی داده بودم و از وریفای و کیفیت حساب بسیار راضی هستم.
تا ۲ ۳ ماه اول حدود ۲۰ هزار یورو باهاش کار کردم و مشکلی نداشته است.
از تیم خوب سفیرپیمنت بابت کیفیت خدمات شون تشکر می کنم.

امتیاز محصول:
   
غلام محمدی کاربر سایت ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

آیا می توانیم از وایز پول برداشت کنیم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  بله و می‌توانید برای واریز برداشت و… وجه از این حساب استفاده بانکی واقعی استفاده کنید. جهت جزییات بیشتر لطفا متن بروزشده را مطالعه بفرمایید.

   
نصرت امان زاده کاربر سایت ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

سلام من مدت دو سال اکانت وایز شما خریدار کردم. واقعا بی نظیرن. و پشتیبانتون خیلی سریع بود.

امتیاز محصول:
   
الیاز اقابابایی کاربر سایت ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

سلام و وقت بخیر . کدام یک وایز بهتر است یا پی پال؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  وابسته به کاربری و استفاده شما دارد و نمی‌توان به صورت تخصصی پاسخی برای این سوال ارائه کرد.

   
شهاب حسنی کاربر سایت ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام و وقت بخیر . ایا حساب وایز یک بانک است ؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  بله

   
الهام چرخنده کاربر سایت ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

ممنون از سفیرپیمنت و پشتیبانی عالی. امروز کارت حساب را در ایران بهم تحویل دادید و از همکاری و آشنایی با شما خیلی خوشحالم

امتیاز محصول:
   
سوگند فرهادی کاربر سایت ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر مرحله وریفای آدرس حساب وایز به چه صورت انجام می‌شود؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۵ مرداد ۱۴۰۲

  سلام، وقت بخیر
  با سفارش کارت و تحویل گرفتن آن در آدرس حساب از کارمندان شرکت وایز، تاییدیه آدرس انجام می‌شود.

   
تینا ابراهیمی کاربر سایت ۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام من می خوام حساب پرسونال وایز از شما خریداری کنم ولی میخام با هویت خودم حساب باز کنم .ایا امکانش هست؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۳ مرداد ۱۴۰۲

  سلام، وقت بخیر
  بله امکانش هست و فقط بایستی پاسپورت داشته باشید.

   
محمد پودینه کاربر سایت ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام، حساب فوق العاده اس و با کارتش در اکثر سایت ها دارم پرداخت میزنم

امتیاز محصول:
   
محمد کلهر کاربر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام و عرض خسته نباشید، آیا در حال حاضر میشه از این سیستم تو ایران استفاده کرد ؟ من با یه سایتی کار میکنم که سیستم پرداختش از طریق Wise هستش آیا میتونم پولمو به ریال تبدیل کنم ؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  بله؛ البته لوکیشن ایران نیست و باید از کشورهای دیگه‌ای وریفای شود که سفیرپیمنت اینکار را انجام میدهد.
  بله این امکان وجود دارد.

   
یونس صابری کاربر سایت ۳۱ تیر ۱۴۰۲

باسلام، ایا شما حساب وایز بیزنسی هم میسازید؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  بله؛ در متن و همچنین پنل کاربران، توضیحات کامل ارائه شده است.

     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب

  بله؛ در متن و همچنین پنل کاربران، توضیحات کامل ارائه شده است.

   
پریسا مهران پور کاربر سایت ۲۵ تیر ۱۴۰۲

سلام،با چه ارزهایی می توان با ویز ترانسفر پول ارسال کرد؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۵ تیر ۱۴۰۲

  سلام، وقت بخیر
  اکثر ارزهای رایج دنیا از جمله دلار، یوور و پوند را پشتیبانی می‌کند.
  امکان چنج یک ارز به ارز دیگر در حساب وایز نیز وجود دارد.

   
مریم اعتمادی کاربر سایت ۲۵ تیر ۱۴۰۲

سلام، خواستم بدونم حساب wise از چه کشورهایی هستند؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۵ تیر ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  آمریکا و اروپا؛ کشور به صورت رندوم است و برای بیزنس اروپا از کشور انگلیس معمولا استفاده می‌شود.

   
سهیلا کچیانی کاربر سایت ۲۴ تیر ۱۴۰۲

سلام، آیا پرداخت‌های بین‌المللی از طریق Wise انجام می‌شود؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۴ تیر ۱۴۰۲

  با سلام و عرض ادب
  بله؛ افتتاح حساب وریفای‌شده وایز Wise، در حال حاضر یکی از بهترین روش‌های پرداخت بین‌المللی برای کاربران ایرانی‌ست.

   
علی محمدی کاربر سایت ۲۲ تیر ۱۴۰۲

سلام . اگر بخواهم مبلغ زیادی را به حساب خود در یونان واریز کنم آیا از طریق وایزترنسفر و شما امکان پذیر است؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت مدیر سایت ۲۲ تیر ۱۴۰۲

  سلام و احترام
  وابسته به میزان پرداخت شما دارد. در سوالات متداول و تب قوانین بالای صفحه در این مورد توضیحات کامل داده شده است.

   
وفا کریم خانی کاربر سایت ۲۱ تیر ۱۴۰۲

سلام
تبلیغات شما را دیدم و ممنون از مطالب مفیدتون

قبل از خرید از شما سه چهارتا سوال داشتم و ممنون میشم پاسخ بدید:
۱- مدارک را برای ما ارسال می کنید؟
۲- ممکنه بعد از اینکه حساب را اوکی کردید بازم درخواست مدارک کنه؟
۳- شماره تلفن حساب به چه صورته و باید هزینه اضافه‌ای براش بدیم؟
۴- در مورد IP هم توضیح بدید.

من خیلی قبل‌تر ۲ حساب پی پال هم از شما خریداری کرده بودم که هنوز دارند کار میکنند
ممنون

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت کاربر سایت ۲۱ تیر ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب

  ۱- بله؛ مدارک همراه با دسترسی‌های حساب ارسال می‌شوند.
  ۲- بله؛ اما با ارسال مدارک این مورد حل خواهد شد.
  ۳- قبل از تحویل شماره‌های معتبری روی حساب تنظیم می‌شود و به شما تحویل داده می‌شود. اگر نیاز به تمدید داشته باشد، نیاز به پرداخت هزینه تمدید از طرف شما خواهد بود.
  ۴- برای همه حساب‌ها پروکسی‌ای که تمام کارهای افتتاح حساب وایز روی اون انجام شده است برای شما ارسال می‌شود و آن را روی مرورگر خود تنظیم می‌کنید (البته بهتر است از همان ابتدا از سرور مجازی اروپا استفاده کنید)

  باعث افتخار ما هست آقای کریم خانی و امیدوارم در ادامه نیز بتونیم خدمات شایسته‌ای به شما و سایر مشتریان‌مون ارائه بدیم، با احترام

   
صالح کریم کاربر سایت ۲۰ تیر ۱۴۰۲

ممنون از سفیرپیمنت بابت پشتیبانی عالی و تحویل آنی حساب وایز

امتیاز محصول:
   
مریم خرمی یزدی کاربر سایت ۲۰ تیر ۱۴۰۲

با سلام و عرض ادب
من یک حساب وایز از سفیرپیمنت خریداری کردم و این حساب بسیار باکیفیته.
قبلا ۲ بار از شرکت‌های دیگه خریداری کرده بودم ولی بین ۲ تا ۴ ماه بسته شد.
از تجربه خریداری با سفیرپیمنت راضی هستم.
ممنون

امتیاز محصول:
   
حسین قربانی کاربر سایت ۲۰ تیر ۱۴۰۲

سلام
آیا در حال حاضر امکان استفاده از این سیستم در ایران وجود دارد؟
من با سایتی کار می‌کنم که سیستم پرداخت آن از طریق وایز است.
آیا می‌توانم پول را به ریال تبدیل کنم؟

امتیاز محصول:
     
  پشتیبانی سفیرپیمنت کاربر سایت ۲۱ تیر ۱۴۰۲

  با سلام و عرض ادب
  بله این امکان وجود دارد و ما فرد صاحب اکانت را مقیم کشورهای اروپایی کرده و با مدارک کاملا واقعی اقدام به وریفای هر ۳ مرحله حساب‌ها می‌کنیم.
  بله این امکان وجود دارد و می‌توانید از طریق سفیرپیمنت درآمد وایز خود را نقد کنید.