Netflix
ویزا کارت مجازی برای پی پال
امتیاز محصول:
پی پال یک حساب واسط برای خرید آنلاین و نقل و انتقالات مالی است. این سیستم به طور پیش‌فرض به مردم خدماتی را ارائه می‌دهد تا بدون داشتن یک حساب بانکی معتبر، بتوانند به حساب یکدیگر پول ارسال کنند. پس از ساخت حساب پی پال، یکی از مراحل وریفای حساب، اضافه کردن کارت بانکی معتبر از جمله ویزاکارت یا مسترکارت است. بدون گذراندن این مرحله شما قادر به استفاده کامل از خدمات اکانت پی پال نخواهید بود.
کارت‌های مجازی پی پال ارائه شده توسط سفیرپیمنت از نوع دبیت هستند. پس از درخواست کارت، کارشناسان ما کارتی را با انقضای بین 3 تا 5 سال برای شما صادر خواهند کرد و اطلاعات آن از قبیل شماره کارت، CVV و تاریخ انقضا به شما تحویل داده خواهد شد. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات در حساب پی پال تمام کشورها ، تأیید کارت شما با موفقیت انجام خواهد شد.
شروع قیمت از: ۵۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت سفارش

دلیل وریفای حساب پی پال

دلیل وریفای حساب پی پال

مزیت اصلی تأیید یک حساب، حذف محدودیت های برداشت و ارسال است؛ همچنین به سایر کاربران اجازه می دهد تا بدانند که حساب تأیید شده است و احساس امنیت بیشتری را ایجاد می‌کند. این مورد به خصوص برای افرادی که در عرصه جهانی فعالیت می‌کنند بسیار حائز اهمیت است. با توجه به موارد ذکر شده پیشنهاد می‌شود حساب خود را با خرید ویزا کارت مجازی برای پی پال وریفای نمایید.

ویزا کارت مجازی پی پال چیست؟

ویزا کارت مجازی برای پی پال چیست؟

ویزا کارت مجازی پی پال بهترین گزینه برای وریفای حساب شما می‌باشد. اطلاعات این کارت‌ها دقیقا مانند یک کارت فیزیکی است؛ به عبارت دیگر شما با خرید ویزا کارت مجازی برای پی پال اطلاعاتی همچون شماره کارت، تاریخ انقضا و CVV را در اختیار خواهید داشت. با داشتن مشخصات ذکر شده شما قادر خواهید بود حساب پی پال خود را بدون در دست داشتن هرگونه کارت فیزیکی وریفای نمایید.

با توجه به اینکه این ویزا کارت برای وریفای پی پال تعبیه می‌گردد، فاقد نام و آدرس است به همین دلیل امکان استفاده برای هر فرد و هر کشور وجود دارد. لازم به ذکر است این کارت‌ها قابلیت شارژ و پرداخت ندارند.

کارت پی پال

مشخصات ویزا کارت مجازی مناسب برای وریفای پی پال

کارت پی پال مناسب برای وریفای پی پال باید دارای مشخصات زیر باشد:

  • قبلاً توسط افراد دیگر استفاده نشده باشد.
  • دارای مدت تاریخ انقضای طولانی باشد.
  • از نوع دبیت یا کردیت باشد.
  • از نوع پری‌پید نباشند؛ چرا که این مدل کارت‌ها در بسیاری از سایت‌ها قابل قبول نمی‌باشند.

سفیرپیمنت با در نظر گرفتن موارد بالا، بهترین کارت مجازی پی پال را برای وریفای خدمت شما عرضه می‌کند و می‌توانید با اطمینان کامل از این کارت‌ها استفاده نمایید.

آموزش وریفای حساب با کارت پی پال

آموزش وریفای حساب با کارت پی پال

پس از خرید ویزا کارت مجازی برای پی پال، “add a new card”را انتخاب کنید و پس از وارد کردن مشخصات ویزا کارت مجازی پی پال، “add card” را بزنید.

تأیید کارت را انتخاب کنید، پی پال مبلغ کمی (کمتر از 1 دلار) را برای تأیید کارت شما برداشت و سپس ظرف 24 ساعت آن را بازپرداخت می کند. پس از انجام این کار، کد چهار رقمی کنار شارژ را در صورت‌حساب کارت خود پیدا کنید، به کیف پول Paypal خود برگردید، دوباره تأیید کارت را انتخاب کنید و مراحل را برای وارد کردن کد و تکمیل وریفای کارت پی پال انجام دهید.

پیشنهاد مطالعه: افتتاح حساب پی پال | پرسونال – بیزینس

جمع‌بندی

از مهم‌ترین مراحل برای استفاده از حساب‌های پی پال، وریفای کارت پی پال است. سفیرپیمنت با ارائه کارت‌های مجازی پی پال امکان وریفای حساب را با کمترین هزینه برای شما فراهم کرده است.

کارت‌ها بدون نام و آدرس هستند و می‌توان با خرید ویزا کارت مجازی برای پی پال برای وریفای هر اکانتی از آنها استفاده کرد.

خیر؛ صرفاً کارت مجازی برای وریفای اکانت ارائه می‌شود و برای وریفای و استفاده درست، نیازی به کارت فیزیکی نیست.

خیر؛ این کارت‌ها صرفاً برای وریفای به پی‌پال‌ها اضافه می‌شوند و در تمام درگاه‌های پرداخت نیز قابل استفاده هستند. برای اضافه کردن کارت‌هایی با این قابلیت، بهتر است از کارت‌های استفاده شود که کاربر دسترسی مستقیم به حساب بانکی آن را دارد.

خیر؛ این کارت‌ها فاقد موجودی می‌باشند.

شماره کارت، تاریخ انقضا و cvv که پس از لینک کردن و درخواست کد، یک کد ۴ رقمی نیز برای شما ارسال می‌گردد.

کارت‌ها بدون نام و آدرس هستند و با خرید ویزا کارت مجازی برای پی پال می‌توان برای وریفای هر اکانتی از آن‌ها استفاده کرد.

بین ۳ الی ۵ سال

خیر

بله