ثبت نام آزمون USMLE

ثبت نام آزمون USMLE

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون USMLE

آزمون بین‌المللی USMLE یک متر قوی برای سنجش افرادی است که قصد انجام فعالیت در زمینه‌های مرتبط با پزشکی، خارج از کشور را دارند. این آزمون همچنین یک معیار جهانی برای سنجش توانایی‌های این افراد است. لازم به ذکر است نتایج آزمون USMLE مورد تایید کشورهای مطرح جهان همچون آمریکا است.
ثبت‌نام و پرداخت هزینه آزمون USMLE از ایران در سریع‌ترین زمان ممکن با سفیرپیمت، بدون پرداخت هیچ‌گونه کارمزد اضافی

ثبت سفارش پرداخت هزینه آزمون USMLE

ثبت نام در پنل کاربران سفیرپیمنت برای دسترسی به خدمات سفیرپیمنت در پنل کاربران ثبت‌نام کنید.
احراز هویت کاربری احراز هویت الکترونیک خود را فوری و یک بار برای همیشه انجام دهید.
ثبت سفارش سفارش پرداخت هزینه آزمون USMLE را ثبت کنید و اطلاعات درخواستی را ارائه دهید.
واریز و تکمیل سفارش معادل ریالی هزینه آزمون را بپردازید و منتظر تکمیل سفارش بمانید.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

پرداخت هزینه آزمون USMLE با سفیرپیمنت

آزمون USMLE یا United State Medical Licensing Examination، یکی از معتبرترین آزمون‌های پزشکی در سراسر جهان است. تمامی افرادی که قصد ادامه تحصیل در زمینه طبابت و یا کار در ایالات متحده آمریکا را دارند، با شرکت در این آزمون شایستگی خود را بررسی و به اثبات می‌رسانند. چالش اصلی کاربران ایرانی برای ثبت نام آزمون USMLE، پرداخت هزینه ثبت نام آن است. به عبارتی پرداخت هزینه آزمون USMLE صرفا به صورت ارزی انجام می‌شود که تحریم‌های بین‌المللی کاربران ایرانی را با چالش مواجه می‌کند. پس راه چاره چیست؟

برای اینکه تمامی چالش‌های خود در راستای پرداخت‌های ارزی را برطرف نمایید، تیم سفیرپیمنت آمادگی خدمات‌رسانی را دارد. سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی تمامی پرداخت‌های بین‌المللی‌تان از جمله پرداخت هزینه آزمون USMLE را انجام می‌دهد. با کمک تیم ما می‌توانید موانع پرداخت‌های ارزی را به راحتی برطرف نمایید. کافی است درخواست خود را همین حالا ثبت نمایید. ضمنا در بخش پشتیبانی پاسخگوی سوالات شما نیز خواهیم بود.

 

ثبت نام آزمون USMLE با سفیرپیمنت تا مرحله پرداخت

با توجه به اینکه خیالتان از بابت پرداخت هزینه آزمون USMLE با سفیرپیمنت راحت خواهد بود، می‌توانید برای ثبت نام آزمون USMLE مراحل زیر را دنبال نمایید. در نهایت که به مرحله پرداخت رسیدید نیز، آن را به تیم ما بسپارید. لازم به ذکر است که می‌توانید انجام مراحل ثبت نام را نیز به تیم ما بسپارید تا بدون هیچگونه چالشی کار شما به سرانجام برسد. ضمنا در نظر داشته باشید که این آزمون چندین مرحله مختلف دارد. با این وجود مراحل ثبت نام آزمون USMLE به شرح زیر است:

 

ورود به سایت ECFMG و قسمت ثبت نام

در گام اول باید وارد سایت ECFMG شوید و در آن یک حساب کاربری بسازید. به عبارتی ابتدا باید در این سایت حساب کاربری داشته باشید تا بتوانید در آزمون USMLE شرکت کنید. پس از ورود به صفحه اصلی این سایت، به پایین صفحه مراجعه نمایید و از قسمت لینک‌هایی که در پایین برای شما قرار داده‌اند، گزینه IWA را انتخاب کنید.

سایت ecmfmg

 

پس از کلیک روی گزینه IWA شما وارد صفحه‌ای می‌شوید که در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید. در این صفحه اگر قبلا شناسه‌ای از این سایت دریافت نموده‌اید را وارد می‌کنید؛ در غیر این صورت باید حساب کاربری بسازید. با کلیک روی گزینه here در قسمتی که عبارت «If you have never been issued a USMLE/ECFMG Identification Number and want to request one, click here.» نوشته شده است، وارد صفحه ایجاد حساب کاربری خواهید شد.

ورود به قسمت ثبت نام در سایت esmfmg

 

در ادامه وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن شرایط و قوانین به خوبی بیان شده‌اند. در انتهای صفحه دو قسمت وجود دارد که باید تیک بزنید. با کلیک و تایید آن‌ها شما تمام شرایط و قوانین سایت را خواهید پذیرفت. در انتها با کلیک روی گزینه next به مرحله بعد خواهید رفت. در گام بعدی نیز از شما می‌پرسد که آیا قبلا درخواستی برای دریافت کد داشته‌اید یا خیر؟ با علامت زدن قسمتی که با کلمه no شروع می‌شود و کلیک روی گزینه next به گام بعدی منتقل خواهید شد.

مطالعه و تایید شرایط سایت

 

تایید اینکه تا به حال ثبت نام آزمون usmle را انجام نداده‌اید

 

تکمیل فرم و ایجاد حساب کاربری

با گذر از مراحل بالا به فرم ثبت نام خواهید رسید. اطلاعات درخواستی فرم را به دقت وارد نمایید و مراقب باشید تا اشتباهی صورت نگیرد؛ زیرا ویرایش مجدد این اطلاعات کار دشواری خواهد بود. پس از ورود اطلاعات به صورت کامل باید صحت اطلاعات را با زدن تیک گزینه مربوطه در پایین صفحه تایید نمایید. در انتها نیز روی گزینه submit کلیک کنید تا ثبت نام شما انجام شود.

مراحل اولیه ثبت نام در آزمون usmle

 

پس از تکمیل این مرحله حدودا 2 تا 3 هفته طول می‌کشد تا حساب کاربری شما تایید و اطلاعات ورود شامل شناسه و رمز عبور برایتان ارسال شود. در این چند روز به هیچ عنوان درخواست مجدد برای دریافت شناسه ندهید. این مدت زمان را صرفا باید منتظر باشید تا از سوی سایت ایمیلی برای ورود دریافت نمایید. در صورت تاخیر می‌توانید از قسمت پشتیبانی سایت پیگیری نمایید. ضمنا مراقب دریافت ایمیل‌های جعلی نیز باشید.

 

پرداخت هزینه گواهی آزمون USMLE و تکمیل فرم شناسایی 186

بعد از اینکه شناسه کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمودید، ابتدا باید در بخش Application for ECFMG Certification درخواست گواهی امتحان را تکمیل نمایید. هزینه‌ای در حدود 150 دلار نیز در همین بخش از شما دریافت خواهد شد. سپس نوبت به تکمیل فرم شناسایی 186 می‌رسد. در این فرم شما باید هویت خود را با روش‌هایی که تعیین می‌شود، مشخص نمایید. در نهایت می‌توانید برای ثبت نام آزمون USMLE اقدام نمایید.

 

ثبت درخواست

اکنون باید با ورود به حساب کاربری خود روی Begin New Application کلیک نمایید. فرم درخواستی برای شما باز می‌شود که باید به دقت آن را تکمیل نمایید. سپس باید یک دوره زمانی حدودا سه ماهه که فکر می‌کنید مناسب برای شرکت در آزمون است را انتخاب کنید. در گام بعدی نیز باید مکانی که می‌خواهید در آن آزمون دهید را مشخص نمایید.

لازم به ذکر است که مرحله یک و دو را می‌توانید در کشورهای همسایه نیز حضور یافته و آزمون دهید اما مرحله بعد نیازمند حضور در محل‌هایی است که در آمریکا قرار دارند. لیست کشورهایی که برای ثبت نام آزمون USMLE در مرحله اول و دوم می‌توانید انتخاب کنید را در این صفحه ببینید. ضمنا در نظر داشته باشید که حضور در محل‌هایی غیر از آمریکا و کانادا هزینه‌ای اضافی حدودا 195 دلاری را بابت تحویل آزمون به همراه خواهد داشت.

در پایان این فرم نیز شما باید پرداخت هزینه آزمون USMLE را انجام دهید. هزینه این آزمون در مرحله اول حدودا هزار دلار است. چنانچه محلی غیر از کانادا و آمریکا برای شرکت در این آزمون انتخاب کرده باشید، هزینه 195 دلاری نیز به مبلغ اولیه اضافه خواهد شد. با سپردن پرداخت هزینه آزمون USMLE به سفیرپیمنت در این بخش چالشی نخواهید داشت.

 

تکمیل فرم 183

زمانی که درخواست خود را ثبت نمودید، لینکی دریافت می‌کنید که با آن باید نسبت به تایید وضعیت خود اقدام نمایید. در واقع باید سایت ECMFMG از وضعیت تحصیلی شما مطمئن شود. برای تکمیل فرم 183 باید اطلاعات شما تکمیل و با مهر و امضای رئیس دانشکده تایید شود. البته ممکن است این کار با توجه به نوع دانشگاه به صورت الکترونیکی نیز انجام شود اما اگر صرفا به صورت فیزیکی بود، باید فرم نهایی تایید شده را به همراه ترجمه انگلیسی مدرک خود(یا هر مدرک مورد نیاز) به آدرس زیر ارسال نمایید:

IWA
ECFMG
3624 Market Street, 4th Floor
Philadelphia, PA 19104-2685
USA

 

مجوز تعیین زمان آزمون

با تکمیل و ارسال فرم 183 شما باید حدودا 2 الی 3 هفته منتظر بمانید تا مجوز تعیین زمان آزمون برای شما ارسال شود. این مجوز را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد و باید به هنگام حضور در آزمون به همراه شما باشد. درواقع از این ایمیل به عنوان اعتبارسنجی در روز آزمون استفاده می‌شود. با دریافت این مجوز، دیگر نوبت به ثبت نام نهایی آزمون USMLE می‌رسد.

 

ثبت نام آزمون USMLE و رزرو تاریخ در پرومتریک

گام آخر ثبت نام آزمون USMLE پس از تکمیل فرم‌ها، تایید دانشکده، پرداخت هزینه آزمون USMLE و…، تعیین زمان آزمون در محل مورد نظر در سایت پرومتریک خواهد بود. از طریق این لینک می‌توانید به صفحه مربوطه وارد شوید. در صفحه مربوطه با تعیین مکان و زمان آزمون به همراه شماره مجوز و چهار کاراکتر اول از نام خانوادگی خود می‌توانید ثبت نام خود را نهایی کنید.

 

مزایا پرداخت usmle با سفیرپیمنت

 

مزایا پرداخت هزینه آزمون USMLE با سفیرپیمنت

پرداخت هزینه آزمون USMLE برای هر شخصی مبلغ متفاوتی خواهد داشت اما انجام آن صرفا با سرویس‌های ارزی خواهد بود. با توجه به اینکه کاربران ایرانی ناچار به کمک گرفتن از یک واسطه خواهند بود، چرا باید این واسطه سفیرپیمنت باشد؟ به عبارتی چرا باید پرداخت هزینه آزمون USMLE را به سفیرپیمنت بسپاریم؟ در ادامه برای پاسخ به این سوال مزایای دریافت این خدمت از سفیرپیمنت را بیان کرده‌ایم که عبارتند از:

  • جامعیت خدمات: پرداخت هزینه آزمون USMLE صرفا محدود به هزینه ثبت نام نیست؛ بلکه مواردی همچون خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در کشور مقصد نیز جزو آن است. از طرفی افراد برای تهیه آموزش و منابع نیز ممکن است نیاز به پرداخت ارزی داشته باشند. همه این موارد را می‌توانید به صورت یکجا از سفیرپیمنت دریافت کنید.
  • کارمزد صفر: سفیرپیمنت هزینه اضافی بابت خدمات خود دریافت نمی‌کند. شما می‌توانید پرداخت‌های ارزی خود را بدون کارمزد انجام و هزینه‌های خود را بسیار کاهش دهید.
  • پشتیبانی حرفه‌ای: انجام امور ارزی نیازمند دانش و تخصص است که هر کسی ندارد. در این راستا پشتیبانی سفیرپیمنت همواره در کنار شما خواهد بود تا در این زمینه به صورت تخصصی به شما کمک نماید.
  • سرعت در خدمات‌رسانی: شما می‌توانید با تیم سفیرپیمنت همه خدمات ارزی مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

اطلاعات تکمیلی درباره آزمون USMLE

در مرحله اول آزمون اطلاعات پایه‌ای داوطلب سنجیده می‌شود. این دانسته‌ها شامل ترم‌های اولیه‌ی تحصیل از جمله فیزیولوژی، آناتومی، ایمونولوژی و….در رشته پزشکی هستند. این مرحله از 7 قسمت تشکیل شده است که در هر بخش حدودا 40 سؤال(جمعا 280 سوال) وجود دارد. مدت زمان این بخش از آزمون، 8 ساعت است که هر بخش حدود 1 ساعت زمان به خود اختصاص می‌دهد. ساعت باقی‌مانده نیز مربوط به 15 دقیقه آموزش قبل از شروع آزمون و زمانی است که شما می‌توانید استراحت داشته باشید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی حتما مقاله آزمون usmle از هدف تا کسب نتیجه! را مطالعه نمایید.

 

سوالات متداول؛ پرداخت هزینه آزمون USMLE

بله، با ارائه اطلاعات و مدارک درخواستی سفیرپیمنت تمامی مراحل ثبت‌نام در آزمون و پرداخت هزینه آزمون USMLE را انجام می‌دهد.

تیم پشتیبانی فنی سفیرپیمنت بعد از تکمیل اطلاعات درخواستی برای پرداخت هزینه آزمون USMLE در سریع‌ترین زمان ممکن و به ترتیب اولویت درخواست‌ها ثبت‌نام آزمون‌ها را انجام می‌دهد.

در حال حاضر سفیرپیمنت برای پرداخت هزینه آزمون USMLE هیچ‌گونه کارمزدی دریافت نمی‌کند.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *