نحوه و هزینه ارزشیابی مدارک تحصیلی توسط WES

چنانچه افرادی به هر دلیلی قصد مهاجرت به کشور‌های کانادا و آمریکا را دارند، باید مدارک خود را مطابق با کشور مقصد وریفای کنند. دلایل متعددی برای مهاجرت به این کشورها وجود دارد که باید متناسب با آن مدارک و مستندات لازم را تهیه کرد. اگر شما به هدف تحصیل و اشتغال قصد مهاجرت به کانادا و آمریکا را دارید، باید مدارک تحصیلی و مهارت‌های خود را توسط سازمان‌های معتبر همان کشورها وریفای کنید؛ تا اینکه مدارک شما دارای اعتبار شود.
یکی از مراکز معتبر، سازمان WES می‌باشد که اعتبار مدارک شما را بر اساس سیستم آموزشی کانادا و آمریکا مشخص می‌کند. هزینه تایید مدارک توسط WES بر اساس نوع پلن انتخابیتان متفاوت خواهد بود و هزینه این آزمون به صورت ارزی انجام می‌شود که جزو خدمات سفیرپیمنت نیز بوده و شما می‌توانید پرداخت هزینه wes را از طریق ما سفارش دهید. به این نکته توجه فرمایید که سازمان wes مدارک شما را برنمی‌گرداند، پس به هیج عنوان اصل مدارک را ارسال نکنید.

هزینه مدرک wes

هزینه این مدرک بر اساس پلنی که شما برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید مشخص می‌شود. برای مهاجرت به دلایل شغلی از گزینه Document by Document Evaliuation استفاده کنید و هزینه این روش حدوداً 105 دلار است. برای مهاجرت تحصیلی نیز از گزینه Course By Course with GPA & course levels استفاده کنید، که هزینه این آزمون حدودا 210 دلار می‌باشد. البته ممکن است که این هزینه‌ها به دلیل انواع مالیات‌ و حتی نوع مدارک شما متغییر باشد، بهتر است که پلن و نوع مدارک خود را در وب‌سایت wes مشخص کنید تا از هزینه دقیق wes مطلع شوید.

مدرک WES

Wes درواقع تبدیل یافته مدارک شماست که بر اساس معیارهای آموزشی کانادا و آمریکا اعتبار سنجی شده است. این مدرک از اعتبار بالایی برخوردار است و علاوه بر دانشجویان و مهاجران تحصیلی، برای کسانی که به دلایل شغلی و کسب درآمد مهاجرت می‌کنند نیز بسیار کارآمد خواهد بود.

سوالات متداول

چه مدارکی برای دریافت تأییدیه wes نیاز است؟
نوع دقیق مدارک، براساس کشور دانشگاه تحصیلی شما تعیین خواهد شد. معمولا wes از شما مدارک دانشگاهی که به زبان انگلیسی ترجمه و به صورت مهر و موم توسط دانشگاه محل تایید شده را درخواست می‌کند و شما باید شماره ارجاعی دریافت کرده از wes را بر روی نامه خود درج و برای این سازمان پست کنید.
آیا می‌شود مدارک را برای wes ایمیل کرد؟
Wes معمولاً مدارک را به صورت پستی دریافت می‌کند؛ ولی اگر توانایی ارسال مدارک را به صورت پستی ندارید می‌توانید با پشتیبانی این سازمان ارتباط بگیرید و شرایط خود را بیان کنید. مدت زمان مورد نیاز برای پرداخت wes توسط سفیرپیمنت چقدر است؟ پرداخت هزینه wes توسط سفیرپیمنت حداکثر تا یک روز کاری انجام می‌شود. تقریباً‌ ۷ روز طول می‌کشد تا نتیجه اعتبارسنجی مشخص شود. برای انجام سریع درخواست ارسالی، شما باید مازاد بر هزینه اصلی، 100 دلار اضافه‌تر به wesپرداخت کنید.
ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds