پرداخت هزینه آزمون WES

۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

نحوه و هزینه ارزشیابی مدارک تحصیلی توسط WES

چنانچه افرادی به هر دلیلی قصد مهاجرت به کشور‌های کانادا و آمریکا را دارند، باید مدارک خود را مطابق با کشور مقصد وریفای کنند. دلایل متعددی برای مهاجرت به این کشورها وجود دارد که باید متناسب با آن مدارک و مستندات لازم را تهیه کرد. اگر شما به هدف تحصیل و اشتغال قصد مهاجرت به کانادا و آمریکا را دارید، باید مدارک تحصیلی و مهارت‌های خود را توسط سازمان‌های معتبر همان کشورها وریفای کنید؛ تا اینکه مدارک شما دارای اعتبار شود.
یکی از مراکز معتبر، سازمان WES می‌باشد که اعتبار مدارک شما را بر اساس سیستم آموزشی کانادا و آمریکا مشخص می‌کند. هزینه تایید مدارک توسط WES بر اساس نوع پلن انتخابیتان متفاوت خواهد بود و هزینه این آزمون به صورت ارزی انجام می‌شود که جزو خدمات سفیرپیمنت نیز بوده و شما می‌توانید پرداخت هزینه wes را از طریق ما سفارش دهید. به این نکته توجه فرمایید که سازمان wes مدارک شما را برنمی‌گرداند، پس به هیج عنوان اصل مدارک را ارسال نکنید.

 

هزینه مدرک wes

هزینه این مدرک بر اساس پلنی که شما برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید مشخص می‌شود. برای مهاجرت به دلایل شغلی از گزینه Document by Document Evaliuation استفاده کنید و هزینه این روش حدوداً 105 دلار است. برای مهاجرت تحصیلی نیز از گزینه Course By Course with GPA & course levels استفاده کنید، که هزینه این آزمون حدودا 210 دلار می‌باشد. البته ممکن است که این هزینه‌ها به دلیل انواع مالیات‌ و حتی نوع مدارک شما متغییر باشد، بهتر است که پلن و نوع مدارک خود را در وب‌سایت wes مشخص کنید تا از هزینه دقیق wes مطلع شوید.

 

مدرک WES

Wes درواقع تبدیل یافته مدارک شماست که بر اساس معیارهای آموزشی کانادا و آمریکا اعتبار سنجی شده است. این مدرک از اعتبار بالایی برخوردار است و علاوه بر دانشجویان و مهاجران تحصیلی، برای کسانی که به دلایل شغلی و کسب درآمد مهاجرت می‌کنند نیز بسیار کارآمد خواهد بود

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *