پرداخت هزینه آزمون WES

پرداخت هزینه آزمون WES

پرداخت هزینه آزمون WES

آزمون WES یکی از مهم‌ترین موارد برای ورود به خاک آمریکا یا کانادا برای ادامه تحصیل و یا مهاجرت شغلی است. سنجش سطح مهارت شغلی افراد توسط این آزمون سنجیده می‌شود. به دلیل تحریم‌ها پرداخت هزینه آزمون WES یکی از اصلی‌ترین چالش‌های افرادی است که قصد مهاجرت به این کشور‌ها از ایران را دارند.
پرداخت هزینه آزمون WES با سفیرپیمنت در سریع‌ترین زمان ممکن و قیمت مناسب. لازم به ذکر است؛ سفیرپیمنت غیر از نرخ ارز هیچ‌گونه هزینه اضافی بابت کارمزد ثبت‌نام آزمون WES دریافت نمی‌کند.

مراحل ثبت سفارش پرداخت هزینه آزمون WES

ثبت نام در سفیرپیمنت برای دسترسی به خدمات سایت ثبت نام کنید.
احراز هویت کاربری هویت کاربری خود را یک بار برای همیشه تایید نمایید.
ثبت درخواست پرداخت هزینه آزمون WES اطلاعات خواسته شده برای پرداخت هزینه آزمون WES را وارد کنید.
تکمیل نهایی سفارش معادل ریالی هزینه آزمون WES را بپردازید و منتظر تکمیل سفارش بمانید.
۵.۰۰ (۲) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

پرداخت هزینه آزمون WES با سفیرپیمنت

تمام کسانی که خارج از آمریکا یا کانادا تحصیل کرده‌اند، برای حضور در کانادا یا آمریکا نیاز دارند تا مهارت‌های خود را به اثبات برسانند. به بیان ساده‌تر شما باید مدارک و مهارت‌های خود را معادل‌سازی کنید. این کار با آزمون wes انجام خواهد شد. با شرکت در این آزمون و کسب نمره قابل قبول می‌توانید برای مهاجرت اقدام نمایید. چالش اصلی همه افراد در این قسمت پرداخت هزینه آزمون wes است؛ زیرا نیازمند استفاده از سرویس‌های ارزی خواهید بود که در دسترس کاربران ایرانی نیست.

با توجه به تحریم‌های بین‌المللی که علیه ایران وضع شده‌اند، کاربران ایرانی نمی‌توانند مستقیما پرداخت ارزی برای هزینه آزمون wes را انجام دهند. در این شرایط تیم سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی، پرداخت آزمون wes را نیز مانند دیگر پرداخت‌ها برای شما انجام خواهد داد. کافی است برای پرداخت هزینه آزمون wes‌ با تیم ما هماهنگ کنید. پشتیبانی سفیرپیمنت نیز آمادگی لازم برای پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه را دارد. همین حالا برای پرداخت ارزی اقدام کنید.

 

پرداخت هزینه ارزشیابی مدارک آزمون wes

هزینه تایید مدارک توسط WES بر اساس نوع پلن انتخابی شما متفاوت خواهد بود. در واقع نمی‌توان میزان ثابتی را برای مبلغ قابل پرداخت هزینه ارزشیابی آزمون wes  اعلام نمود؛ اما به طور کلی هزینه این مدرک بر اساس پلنی که شما برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید مشخص می‌شود. برای مهاجرت به دلایل شغلی از گزینه Document by Document Evaliuation استفاده کنید. هزینه این روش حدوداً 105 دلار است.

برای مهاجرت تحصیلی نیز از گزینه Course By Course with GPA & course levels استفاده کنید که هزینه این آزمون حدودا 210 دلار خواهد بود. البته ممکن است که این هزینه‌ها به دلیل انواع مالیات‌ و حتی نوع مدارک شما متغییر باشد. بهتر است که پلن و نوع مدارک خود را در وب‌سایت wes مشخص کنید تا از هزینه دقیق wes مطلع شوید.

 

آزمون وس و سفیرپیمنت

 

چرا پرداخت را به سفیرپیمنت بسپاریم؟

برای پرداخت هزینه آزمون wes در ایران نیاز دارید تا از یک واسطه کمک بگیرید. در میان واسطه‌های مختلف که این کار را برای شما انجام می‌دهند چرا باید پرداخت را به سفیرپیمنت بسپاریم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر به دنبال کاهش هزینه‌های خود، سرعت در پرداخت و پشتیبانی دائمی هستید، سفیرپیمنت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. کارمزد صفر خدمات و ارائه پایین‌ترین نرخ می‌تواند بسیار در کاهش هزینه‌های شما موثر واقع شود. از طرفی در سریع‌ترین زمان می‌توانید همراه با دریافت پشتیبانی تخصصی کار خود را به سرانجام برسانید.

لازم به ذکر است که سفیرپیمنت خدمات جامعی دارد و می‌توانید همه امور مورد نیاز خود را در یکجا انجام دهید. این کار نیز به شما در مدیریت مالی و زمانی کمک می‌نماید. شما می‌توانید برای ثبت نام در این آزمون به مقاله صفر تا صد ثبت نام آزمون wes مراجعه نمایید. به هنگام پرداخت نیز تیم ما آمادگی خدمات‌رسانی دارد. چنانچه قبلا تجربه پرداخت ارزی این آزمون را داشته‌اید، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول؛ پرداخت هزینه آزمون WES

WES ارائه‌دهنده معادل مدارک دانشگاهی بر اساس اعتبار جهانی است. برای تحصیل یا کار در کشورهای خارجی معادل سازی مدارک دانشگاهی با نمره GPA ارائه شده توسط wes ضروری است.

پس از تکمیل سفارش در تلگرام سفیرپیمنت، پرداخت و تحویل رسید آن به کاربران به‌صورت فوری و به ترتیب اولویت ثبت سفارش‌ها انجام می‌شود.

در حال حاضر سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزدی جهت پرداخت هزینه آزمون WES دریافت نمی‌کند.

بله، نتایج آزمون WES در اکثر کشورها به ویژه آمریکا و کاندا معتبر است.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *