پرداخت هزینه آزمون های بین المللی

پرداخت هزینه آزمون با سفیرپیمنت

پرداخت آزمون های بین المللی

لیست آزمون‌های معتبر بین‌المللی بسیار گسترده است و برای شرکت در آن‌ها ملزم به پرداخت هزینه به دلار یا یورو خواهید بود. با توجه به اینکه امکان پرداخت از طریق این ارزها در ایران به صورت مستقیم امکان‌پذیر نیست، سفیرپیمنت پرداخت مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی را برای شما انجام خواهد داد. شما می‌توانید هزینه مورد نظر را با بهترین نرخ، بدون کارمزد و در کمترین زمان ممکن، پرداخت کنید و بدون نگرانی در این آزمون‌ها شرکت کنید.

مراحل پرداخت هزینه آزمون

ایجاد حساب کاربری در پنل کاربران سایت سفیرپیمنت حساب کاربری ایجاد کنید.
احراز هویت کاربری یک بار برای همیشه اطلاعات خود را برای احراز هویت ثبت کنید.
ثبت اطلاعات درخواست شده اطلاعات مورد نیاز درخصوص پرداخت هزینه آزمون را وارد کنید.
وایز معادل ریالی هزینه آزمون را واریز کنید و منتظر تکمیل فرآیند پرداخت توسط کارشناسان فنی سفیرپیمنت باشید.
۴.۲۵ (۱۲۵) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

پرداخت هزینه آزمون های بین المللی با سفیرپیمنت

در دنیای امروز آزمون‌های بسیاری هستند که برای سنجش مهارت افراد در سطح بین‌المللی برگزار می‌شوند. هر یک از این آزمون‌ها می‌تواند صرفا برای سنجش یک مهارت یا چند مهارت باشد که افراد بنا بر نیاز خود در آن‌ها شرکت می‌کنند. برای ثبت نام آزمون های بین المللی و پرداخت هزینه آزمون لازم است در یکی از سرویس‌های نقل و انتقال مالی حساب داشته باشید. از آنجایی که این سرویس‌ها به دلیل تحریم‌ها در دسترس کاربران ایرانی قرار ندارد، روش ثبت نام و پرداخت در این آزمون‌ها چگونه خواهد بود؟

تیم سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی با تجربه و تخصص خود، شما را برای ثبت نام آزمون های بین المللی و پرداخت هزینه آزمون همراهی می‌نماید. شما در کل فرایند این آزمون‌ها، از ثبت نام گرفته تا خرید دوره‌های آموزشی برای آمادگی آزمون و حتی در ادامه برای اپلای مدارک به مراکز و دانشگاه‌های خارجی می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی سفیرپیمنت بهره‌مند شوید. کافی است درخواست خود را در تلگرام سفیرپیمنت یا پشتیبانی ثبت نمایید. ضمنا کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آماده ارائه راهنمایی و مشاوره به شما در رابطه با پرداخت‌های ارزی آزمون‌های بین‌المللی هستند.

 

پرداخت تمامی هزینه های آزمون های بین المللی با سفیرپیمنت

 

لیست مهم ترین آزمون های بین المللی؛ پرداخت هزینه آزمون با سفیرپیمنت

در این بخش به توضیح آزمون‌های می‌پردازیم که هر کدام با هدفی در سطح بین‌المللی برگزار می‌شوند. ضمنا از اعتبار و ارزش هر کدام نیز صحبت خواهیم کرد. اگر قصد ثبت نام آزمون های بین المللی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از پرداخت هزینه آزمون با ویژگی‌ها و شرایط هر کدام آشنا شوید و سپس اقدام به ثبت نام نمایند. مهمترین آزمون‌های بین‌المللی به شرح زیر هستند:

 

بررسی آزمون دولینگو

آزمون Duolingo از مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این آزمون در زمان شیوع گسترده ویروس کرونا بسیار مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر ۵۰۰ کالج و دانشگاه اخذ مدرک دولینگو را از شرایط پذیرش دانشجو قرار داده‌اند. دانشگاه‌های مطرح و معتبری همچون FDU، UCLA، NYU، Yale و… این مدرک را می‌پذیرند و یکی از شرایط مهم در پذیرش خود قرار داده‌اند.

دولینگو مراحل آزمون را به گونه‌ای طراحی کرده است که مهارت‌های Listening، Reading، Speaking و Writing شما به صورت کامل مورد ارزیابی قرار گیرد. هزینه شرکت در این آزمون تنها ۴۹ دلار است و می‌توانید آن را بدون پرداخت کارمزد و در کمترین زمان از طریق سفیرپیمنت پرداخت نمایید. به عبارتی پرداخت هزینه آزمون دولینگو از مهم‌ترین خدمات سفیرپیمنت است که به شما در زمان ثبت نام این آزمون بین المللی کمک می‌نمایند.

 

پرداخت هزینه آزمون تافل

 

آزمون تافل

معرفی TOEFL نیز در لیست آزمون‌های بین‌المللی است که مهارت افراد در استفاده از زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار می‌دهد. این مورد اغلب برای پذیرش در دانشگاه‌های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این وجود نمی‌توان از کاربرد آن در کسب ویزای دانشجویی و یا گذراندن دوره‌های کوتاه مدت چشم‌پوشی نمود. اعتبار این آزمون نسبتا بالا است و در میان جوامع بین‌المللی بسیاری آن را می‌شناسند.

آزمون بین‌المللی تافل در دو نوع PBTTOELF و TOEFL IBT برگزار می‌گردد. تفاوت این آزمون‌ها در نحوه برگزاری است که به ترتیب حضوری و آنلاین افراد را مورد سنجش قرار می‌دهند. مدت زمان برگزاری این آزمون ۴ ساعت است و تمام مهارت‌های شما در استفاده از زبان انگلیسی را ارزیابی می‌کند. برای پرداخت هزینه آزمون تافل نیز می‌توانید درخواست خود را در تلگرام سفیرپیمنت ثبت نمایید.

 

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

آزمون آیلتس در لیست آزمون‌های بین‌المللی پرطرف‌دار زبان انگلیسی قرار دارد و کمتر کسی است که تا به حال نام آن را نشنیده باشد. این آزمون هر چهار ماه یکبار در روز‌ها شنبه و پنج‌شنبه در بیش از ۱۴۰ کشور دنیا برگزار می‌گردد و شامل دو بخش شفاهی و کتبی است. بخش کتبی در ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه و بخش شفاهی در حدود ۱۵ دقیقه برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است آزمون شفاهی معمولاً یک هفته پیش از آزمون کتبی برگزار می‌شود. خدمات سفیرپیمنت برای پرداخت‌های ارزی، این آزمون را نیز شامل می‌شود.

 

آزمون GRE

آزمون بین‌المللی GRE از آزمون‌های رقابتی زبان انگلیسی برای پذیرش در دانشگاه‌های سراسر دنیا به ویژه اروپا، انگلیس، آمریکای شمالی و سنگاپور است. اگر مایل به دریافت مدرک تخصصی دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا هستید این آزمون برای شما مناسب است. آزمون GRE در دو نوع مختلف جنرال و سابجکت برگزار می‌شود. آزمون جنرال برای شناخت مهارت‌های عمومی زبان، تحلیل ریاضی و نگارش شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقابل آزمون سابجکت مهارت تخصصی شما در رشته دانشگاهی را مورد سنجش قرار خواهد داد. پرداخت هزینه آزمون بین‌المللی GRE نیز جزو خدمات مجموعه سفیرپیمنت است.

 

پرداخت هزینه آزمون CFA

 

آزمون CFA

معرفی آزمون CFA در لیست آزمون‌های بین‌المللی مالی قرار می‌گیرد و به زبان انگلیسی در خارج از ایران برگزار می‌شود. تست CFA از مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی مالی است که مواردی ازجمله تحلیل مالی، اوراق قرضه، مدیریت سرمایه‌گذاری و مشتقات آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. اعتبار این آزمون بسیار زیاد است و برای کسب مدرک آن باید سه مرحله آزمون مختلف را پشت سر بگذارید. بسیاری از مؤسسات بزرگ سرمایه‌گذاری و مالی در دنیا، مدرک این آزمون را از موارد پیش‌نیاز برای استخدام قرار داده‌اند. پرداخت هزینه آزمون CFA بدون کارمزد و با بهترین نرخ با سفیرپیمنت قابل انجام است.

 

پرداخت هزینه آزمون WES

آزمون WES برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا، ادامه تحصیل و یا شرکت در دوره‌های آموزشی را دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. WES یک مؤسسه غیرانتفاعی است که مهارت افراد را در آمریکا و کانادا اعتبارسنجی می‌کند. در عمل این آزمون سعی در معادل‌سازی مدارک شما دارد و قبل از مهاجرت به آمریکا و کانادا باید مدارک شما توسط این مؤسسه تأیید و معادل‌سازی گردد. فرایند ثبت‌نام آزمون‌های بین‌‌المللی WES کمی زمان‌بر است؛ اما برای پرداخت هزینه آزمون WES نگران نباشید؛ زیرا سفیرپیمنت آن را در کمترین زمان برای شما انجام خواهد داد.

 

آزمون NAATI

معرفی آزمون ناتی در لیست آزمون‌های مهم برای مهاجرت به کشور استرالیا قرار دارد. افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون می‍‌شوند، ۵ امتیاز به امتیاز مهاجرتی خود برای کشور استرالیا اضافه می‌کنند. این آزمون از سال ۲۰۱۸ از روز دوشنبه تا جمعه هر هفته به صورت آنلاین روی پلتفرم ProctorExam برگزار می‌گردد. ناتی تنها در ۲۰ دقیقه و در ۲ دیالوگ برگزار می‌شود. حداقل نمره قبولی در این آزمون ۶۳ از ۹۰ است. هزینه این آزمون نزدیک به ۸۰۰ دلار استرالیا است و سفیرپیمنت به عنوان رابط پرداخت هزینه آزمون‌های بین‌المللی، این کار را برای شما انجام می‌دهد.

 

هزینه های مربوط به آزمون PMP

 

پرداخت مربوط به آزمون PMP

آزمون PMP در لیست آزمون‌های بین‌المللی حوزه مدیریت پروژه قرار می‌گیرد که توسط مؤسسه PMI آمریکا در بیش از 1700 نقطه مختلف از جهان برگزار می‌شود. مدرک این آزمون نشان‌دهنده توانایی شما برای مدیریت و هدایت موفقیت‌آمیز پروژه‌ها است. PMP فرصت کسب درآمد بیشتر، ارتقا رتبه سازمانی، تأمین اعتبار و.. را به شما می‌بخشد. پس از ثبت‌نام و پرداخت هزینه آزمون توسط سفیرپیمنت امکان تعیین زمان و مکان آزمون برای شما فراهم می‌شود. با عبور از این مراحل و کسب مدرک می‌توانید به مدت سه سال از اعتبار آن استفاده کنید.

 

پرداخت هزینه آزمون USMLE

آزمون usmle جهت ادامه تحصیل در رشته‌های تخصصی پزشکی و همچنین مجوز طبابت در آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمام افرادی که دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر می‌گذارند برای انجام هرگونه فعالیت از قبیل طبابت یا ادامه تحصیل باید این آزمون را در آمریکا پشت سر بگذارند. قابل ذکر است اعتبار این آزمون فقط برای کشور آمریکا است و نمی‌توانید برای سایر کشورها از آن استفاده نمایید. USMLE در ۴ بخش انجام می‌پذیرد و نتایج هر یک از آزمون‌ها ۳ الی ۵ هفته پس از انجام، اعلام خواهد شد. 

 

آزمون SAT

تست اس ای تی در لیست آزمون‌های بین‌المللی کشور ترکیه قرار می‌گیرد. اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه را دارید این آزمون برای شما خواهد بود. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ دانشگاه در ترکیه، شرکت در این آزمون را از پیش‌نیازهای اخذ پذیرش قرار داده‌اند. SAT در ماه‌های اردیبهشت، شهریور، آذر و اسفند و در شهرهای ازمیر، استانبول، آنتالیا، آنکارا و ارزروم برگزار می‌شود. هزینه آزمون SAT بسته به شرایط متفاوت است؛ اما برای پرداخت آن روی کمک سفیرپیمنت حساب کنید.

 

پرداخت هزینه آزمون IMAT

آزمون پزشکی IMAT جهت بررسی آمادگی پزشکی دانشجویان، جهت حضور در دانشگاه‌های پزشکی انگلیسی زبان ایتالیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر قصد ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا به زبان انگلیسی را دارید، آزمون بین‌المللی IMAT پیش‌نیاز شما خواهد بود. ۱۲ دانشگاه انگلیسی زبان مورد تأیید سازمان پزشکی ایران در ایتالیا برای پذیرش از این آزمون استفاده می‌کنند. هزینه شرکت در این آزمون ۱۳۰ یورو است که در زمان ثبت‌نام باید آن را به صورت آنلاین بپردازید. سفیرپیمنت پرداخت هزینه آزمون IMAT را با بهترین نرخ موجود در بازار برای شما انجام خواهد داد.

 

آزمون PTE

تست PTE در لیست آزمون‌های بین‌المللی جهت ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون به صورت آنلاین و تنها با استفاده از کامپیوتر قابل انجام است. PTE توسط مؤسسه Pearson در دو بخش جنرال و آکادمیک برگزار می‌گردد و چهار مهارت شما در زیبان را مورد آنالیز قرار می‌دهد. دانشگاه هاروارد از مهم‌ترین دانشگاه‌هایی است که این مدرک را می‌پذیرد و این خود دلیل محکمی برای اعتبار این آزمون است. پرداخت هزینه آزمون PTE نیز با بهترین نرخ و بدون کارمزد توسط سفیرپیمنت قابل پرداخت است.

 

پرداخت موارد مربوط به هزینه آزمون Prometric

 

پرداخت هزینه آزمون Prometric

آزمون Prometric در لیست آزمون‌های بین‌المللی معتبر برای فعالیت بهداشتی و درمانی در کشورهای خارجی از جمله حاشیه خلیج فارس قرار دارد. کشورهایی چون عمان، قطر، سنگاپور، چین، مالزی و… این آزمون را به رسمیت شناخته‌اند. برای شرکت در این آزمون ارائه مدرک لیسانس و حداقل ۲ سال تجربه کاری الزامی است. دقت کنید که ثبت‌نام در آزمون از طریق پاسپورت معتبر قابل انجام خواهد بود. پرداخت هزینه آزمون بین‌المللی پرومتریک به صورت آنلاین انجام می‌شود و سفیرپیمنت می‌تواند آن را با بهترین نرخ و در کمترین زمان برای شما بپردازد.

 

آزمون OET

OET یکی از مهم‌ترین آزمون‌های بین‎‌المللی زبان انگلیسی است که در زمینه ورود به بازار کار یا دانشگاه‌های مربوط به رشته‌های بهداشت و درمان در کشورهای دبی، ایرلند، استرالیا، نیوزلند، انگلستان، سنگاپور و اوکراین برگزار می‌شود. این آزمون نیز مانند دیگر آزمون‌ها، چهار مهارت شما را مورد سنجش قرار می‌دهد با این تفاوت که در بخش نوشتار و گفتار سؤالات مختص به هر رشته مطرح می‌گردد. قایل ذکر است این آزمون در ایران نیز برگزار می‌گردد. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی از جمله OET را نیز می‌توانید به سفیرپیمنت بسپارید.

 

دلایل شرکت در آزمون‌های بین المللی

امروزه لیست آزمون‌های بین‌المللی بسیار گسترده است و به دلایل مختلفی شرکت در آن‌ها برای افراد ضروری می‌شود. به طور کلی مدرکی پس از موفقیت در این آزمون‌ها ارائه می‌شود، مورد نیاز افراد برای پذیرش در قسمت‌های مختلفی است. اصلی‌ترین دلایلی که می‌توان برای ثبت نام و شرکت در آزمون های بین المللی و صرف هزینه برای آن‌ها معرفی کرد عبارتند از:

  • پذیرش در دانشگاه‌ها
  • جذب و استخدام در شرکت‌ها
  • اخذ اقامت کشورها
  • افزایش اعتبار شخصی و مهارت‌ها در مجموعه‌های داخلی
  • و…

 

مزایا پرداخت هزینه آزمون ها با سفیرپیمنت

 

مزایا پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی با سفیرپیمنت

اکنون به خوبی می‌دانید که ثبت نام آزمون های بین المللی با چه هدفی انجام می‌شود. از طرفی می‌دانید که برای پرداخت هزینه آزمون نیاز به یک واسطه خواهید داشت. حال این سوال پیش می‌آید که چرا باید از خدمات سفیرپیمنت برای انجام این پرداخت‌ها استفاده کنید؟ اصلا استفاده از خدمات سفیرپیمنت برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی چه مزایایی دارد؟ در پاسخ به این سوال می‌توانیم موارد زیر را مطرح کنیم:

  • کارمزد صفر: با توجه به اینکه برای پرداخت هزینه آزمون کار تبدیل واحد پول انجام می‌شود، بسیاری از واسطه‌ها برای آن کارمزدی را در نظر می‌گیرند. این در حالی است که سفیرپیمنت همه این خدمات را بدون کارمزد برای شما انجام می‌دهد.
  • سرعت ارائه خدمات: تیم ما همواره اصل را بر پاسخ‌دهی سریع قرار می‌دهد. شما می‌توانید در زمینه پرداخت هزینه آزمون خدمات مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.
  • پشتیبانی حرفه‌ای: مزیت دیگری که استفاده از خدمات ما برای شما دارد، بهره‌مندی از پشتیبانی تخصصی ما به صورت رایگان است. همواره برای پاسخ‌دهی به مشکلات و نیازهای شما در حوزه پرداخت‌های ارزی آمادگی داریم.
  • تنوع خدمات: تمامی خدمات مورد نیاز شما در رابطه با پرداخت‌های ارزی به صورت یکجا در سفیرپیمنت قابل ارائه خواهد بود. برای مثال شما می‌توانید از ثبت نام آزمون های بین المللی تا اپلای مدرک، خرید بلیط هواپیما، پرداخت هزینه دانشگاه و… را با ما به سرانجام برسانید.

سوالات متداول؛ پرداخت هزینه آزمون

پرداخت هزینه آزمون‌های بین المللی بعد از ثبت نام اولیه و پرداخت ریالی آن به صورت فوری انجام خواهد شد.

در حال حاضر سفیرپیمنت هیچ گونه مبلغ اضافی مازاد بر نرخ ارز از کاربران خود دریافت نمی‌کند.

بله، امکان پرداخت هزینه تمامی آزمون‌های بین المللی مهم که از درگاه‌های بانکی معتبر استفاده می‌کنند، توسط سفیرپیمنت وجود دارد.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *