پرداخت هزینه آزمون های بین المللی

پرداخت هزینه آزمون های بین المللی

پرداخت آزمون های بین المللی

لیست آزمون‌های معتبر بین‌المللی بسیار گسترده است و برای شرکت در آن‌ها ملزم به پرداخت هزینه به دلار یا یورو خواهید بود. با توجه به اینکه امکان پرداخت از طریق این ارزها در ایران به صورت مستقیم امکان‌پذیر نیست، سفیرپیمنت پرداخت مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی را برای شما انجام خواهد داد. شما می‌توانید هزینه مورد نظر را با بهترین نرخ، بدون کارمزد و در کمترین زمان ممکن، پرداخت کنید و بدون نگرانی در این آزمون‌ها شرکت کنید.
۴.۲۵ (۱۲۵) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

دلایل شرکت در آزمون‌های بین‌المللی

امروزه لیست آزمون‌های بین‌المللی بسیار گسترده است و به دلایل مختلفی از جمله پذیرش در دانشگاه‌ها، استخدام در شرکت‌ها، اقامت برخی کشورها و… از آن استفاده می‌شود. گسترده‌ترین دلیل برای ثبت‌نام در آزمون‌های بین‌المللی پذیرش در دانشگاه‌های خارج از کشور است. در ادامه به معرفی کامل این آزمون‌ها و می‌پردازیم.

 

مهم‎ترین آزمون های بین المللی

 

لیست مهم‎ترین آزمون‌های بین‌المللی

آشنایی با آزمون‌های بین‌المللی به صورت کامل با توجه به کارکرد هر یک از آن‌ها بسیار زمان‌بر است؛ به همین دلیل در این قسمت به معرفی مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی می‌پردازیم:

 

در قسمت بعد به آشنایی با لیست و پرداخت آزمون‌های بین‌المللی با توجه کارکرد هر یک می‌پردازیم. لازم به ذکر است تمام سفیرپیمنت پس از ثبت‌نام در هریک از این آزمون‌ها پرداخت شما انجام خواهد داد.

 

 آزمون دولینگو

 

 آزمون دولینگو

Duolingo از مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این آزمون در زمان شیوع گسترده ویروس کرونا بسیار مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر ۵۰۰ کالج و دانشگاه اخذ مدرک دولینگو را از شرایط پذیرش دانشجو قرار داده‌اند. دانشگاه‌های مطرح و معتبری همچون FDU، UCLA، NYU، Yale و… این مدرک را پذیرفته و یکی از شرایط مهم در پذیرش خود قرار داده‌اند. دولینگو مراحل آزمون به گونه‌ای طراحی کرده است که مهارت‌های Listening، Reading، Speaking و Writing شما به صورت کامل مورد ارزیابی قرار گیرد. خود را به صورت  هزینه شرکت در این آزمون تنها ۴۹ دلار است و می‌توانید آن را بدون پرداخت کارمزد و در کمترین زمان از طریق سفیرپیمنت پرداخت نمایید. پرداخت هزینه آزمون دولینگو از مهم‌ترین خدمات سفیرپیمنت است که مخاطبان زیادی را در سال‌های اخیر به خود جذب کرده است.

 

آزمون تافل

TOEFL نیز در لیست آزمون‌های بین‌المللی است که مهارت افراد در استفاده از زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار می‌دهد. این مورد اغلب برای پذیرش در دانشگاه‌های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ با این وجود نمی‌توان از کاربرد آن در کسب ویزای دانشجویی و یا گذراندن دوره‌های کوتاه مدت چشم‌پوشی نمود. آزمون بین‌المللی تافل در دو نوع PBTTOELF و TOEFL IBT برگزار می‌گردد. تفاوت این آزمون‌ها در نحوه برگزاری است که به ترتیب حضوری و آنلاین افراد را مورد سنجش قرار می‌دهند. مدت زمان برگزاری این آزمون ۴ ساعت است و تمام مهارت‌های شما در استفاده از زبان انگلیسی را مورد سنجش قرار می‌دهد. هزینه این آزمون نیز توسط بخش پرداخت آزمون‌های بین‌المللی سفیرپیمنت قابل انجام است.

 

آزمون آیلتس

 

آزمون آیلتس

در این مرحله از آشنایی با آزمون‌های بین‌المللی به سراغ آزمون IELTS می‌رویم. آیلتس در لیست آزمون‌های بین‌المللی پرطرف‌دار زبان انگلیسی قرار دارد و کمتر کسی تا به حال نام آن را نشنیده است. این آزمون هر چهار ماه یکبار در روز‌ها شنبه و پنج‌شنبه در بیش از ۱۴۰ کشور دنیا برگزار می‌گردد و شامل دو بخش شفاهی و کتبی است. بخش کتبی در ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه و بخش شفاهی در حدود ۱۵ دقیقه برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است آزمون شفاهی معمولاً یک هفته پیش از آزمون کتبی برگزار می‌شود. ثبت‌نام آزمون بین‌المللی آیلتس ساده است و پس از انجم آن می‌توانید پرداخت خود را از طریق سفیرپیمنت تکمیل کنید.

 

آزمون GRE

آزمون بین‌المللی GRE از آزمون‌های رقابتی زبان انگلیسی برای پذیرش در دانشگاه‌های سراسر دنیا به ویژه اروپا، انگلیس، آمریکای شمالی و سنگاپور است. اگر مایل به دریافت مدرک تخصصی دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا هستید این آزمون برای شما مناسب است. آزمون GRE در دو نوع مختلف جنرال و سابجکت برگزار می‌شود. آزمون جنرال برای شناخت مهارت‌های عمومی شما زبان، تحلیل ریاضی و نگارش شما مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ در مقابل سابجکت مهارت تخصصی شما در رشته دانشگاهی را مورد سنجش قرار خواهد داد. پرداخت آزمون‌های بین‌المللی GRE نیز از خدمات مجموعه سفیرپیمنت می‌باشد.

 

آزمون CFA

 

آزمون CFA

CFA در لیست آزمون‌های بین‌المللی مالی قرار می‌گیرد و به زبان انگلیسی در خارج از ایران برگزار می‌شود. تست CFA از مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی مالی است که مواردی ازجمله تحلیل مالی، اوراق قرضه، مدیریت سرمایه‌گذاری و مشتقات آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. اعتبار این آزمون بسیار زیاد است و برای کسب مدرک آن باید سه مرحله آزمون مختلف را پشت سر بگذارید. بسیاری از مؤسسات بزرگ سرمایه‌گذاری و مالی در دنیا، مدرک این آزمون را از موارد پیش‌نیاز برای استخدام قرار داده‌اند. پرداخت هزینه آزمون CFA بدون کارمزد و با بهترین نرخ از طریق سفیرپیمنت قابل انجام است.

 

آزمون WES

این آزمون برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا، ادامه تحصیل و یا شرکت در دوره‌های آموزشی را دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. WES یک مؤسسه غیرانتفاعی است که مهارت افراد را در آمریکا و کانادا اعتبارسنجی می‌کند. در عمل این آزمون سعی در معادل‌سازی مدارک شما دارد و قبل از مهاجرت به آمریکا و کانادا باید مدارک شما توسط این مؤسسه تأیید و معادل‌سازی گردد. از بین ثبت‌نام آزمون‌های بین‌‌المللی WES کمی زمان‌بر است؛ اما برای پرداخت هزینه آزمون WES نگران نباشید؛ زیرا سفیرپیمنت آن را در کمترین زمان برای شما انجام خواهد داد.

 

آزمون ناتی

 

آزمون NAATI

ناتی در لیست آزمون‌های مهم برای مهاجرت به کشور استرالیا قرار می‌گیرد. افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون می‍شوند ۵ امتیاز به امتیاز مهاجرتی خود برای کشور استرالیا اضافه می‌کنند. این آزمون از سال ۲۰۱۸ از روز دوشنبه تا جمعه هر هفته به صورت آنلاین بر روی پلتفرم ProctorExam برگزار می‌گردد. این آزمون تنها در ۲۰ دقیقه و در ۲ دیالوگ برگزار می‌شود. حداقل نمره قبولی در این آزمون ۶۳ از ۹۰ است. هزینه این آزمون نزدیک به ۸۰۰ دلار استرالیا است و سفیرپیمنت به عنوان نماینده پرداخت آزمون‌های بین‌المللی، آن را برای شما انجام خواهد داد.

 

آزمون PMP

PMP در لیست آزمون‌های بین‌المللی حوزه مدیریت پروژه قرار می‌گیرد که توسط مؤسسه PMI آمریکا در بیش از 1700 نقطه مختلف از جهان برگزار می‌شود. مدرک این آزمون نشان‌دهنده توانایی شما برای مدیریت و هدایت موفقیت‌آمیز پروژه‌ها است. این آزمون فرصت کسب درآمد بیشتر، ارتقا رتبه سازمانی، تأمین اعتبار و.. را به شما می‌بخشد. پس از ثبت‌نام و پرداخت هزینه آزمون توسط سفیرپیمنت امکان تعیین زمان و مکان آزمون برای شما فراهم می‌شود و پس از آن می‌توانید به مدت سه سال از اعتبار این مدرک استفاده کنید.

 

آزمون USMLE

 

آزمون USMLE

این آزمون جهت ادامه تحصیل در رشته‌های تخصصی پزشکی و همچنین مجوز طبابت در آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمام افرادی که دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر می‌گذارند برای انجام هرگونه فعالیت از قبیل طبابت یا ادامه تحصیل باید این آزمون را در آمریکا پشت سر بگذارند. قابل ذکر است اعتبار این آزمون فقط برای کشور آمریکا است و نمی‌توانید برای سایر کشورها از آن استفاده نمایید. این آزمون در ۴ بخش انجام می‌پذیرد و نتایج هر یک از آزمون‌ها ۳ الی ۵ هفته پس از انجام، اعلام خواهد شد. هزینه این آزمون نیز زیرمجموعه پرداخت آزمون‌های بین‌المللی سفیرپیمنت است و با بهترین نرخ آن را برای شما انجام خواهیم داد.

 

آزمون SAT

اس ای تی در لیست آزمون‌های بین‌المللی کشور ترکیه قرار می‌گیرد. اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه را دارید این آزمون برای شما طراحی شده است. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ دانشگاه در ترکیه شرکت در این آزمون را از پیش‌نیازهای اخذ پذیرش قرار داده‌اند. SAT در ماه‌های اردیبهشت، شهریور، آذر و اسفند و در شهرهای ازمیر، استانبول، آنتالیا، آنکارا و ارزروم برگزار می‌شود. هزینه آزمون SAT بسته به شرایط متفاوت است؛ اما برای پرداخت آن مشکلی وجود ندارد. سفیرپیمنت به عنوان شناخته‌شده‌ترین نماینده پرداخت آزمون‌های بین‌المللی معتبر، این کار را در کمترین زمان برای شما انجام خواهد داد.

 

آزمون IMAT

این آزمون جهت بررسی آمادگی پزشکی دانشجویان، جهت حضور در دانشگاه‌های پزشکی انگلیسی زبان ایتالیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر قصد ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا به زبان انگلیسی را دارید، آزمون بین‌المللی IMAT پیش‌نیاز شما خواهد بود. ۱۲ دانشگاه انگلیسی زبان مورد تأیید سازمان پزشکی ایران در ایتالیا برای پذیرش از این آزمون استفاده می‌کنند. هزینه شرکت در این آزمون ۱۳۰ یورو است که در زمان ثبت‌نام باید آن را به صورت آنلاین بپردازید. سفیرپیمنت پرداخت هزینه آزمون IMAT را با بهترین نرخ موجود در بازار برای شما انجام خواهد داد.

 

آزمون PTE

 

آزمون PTE

PTE در لیست آزمون‌های بین‌المللی جهت ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون به صورت آنلاین و تنها با استفاده از کامپیوتر قابل انجام است. PTE توسط مؤسسه Pearson در دو بخش جنرال و آکادمیک برگزار می‌گردد و چهار مهارت شما در زیبان را مورد آنالیز قرار می‌دهد. دانشگاه هاروارد از مهم‌ترین دانشگاه‌هایی است که این مدرک را می‌پذیرد و این خود دلیل محکمی برای اعتبار این آزمون است. هزینه این آزمون نیز با بهترین نرخ و بدون کارمزد توسط سفیرپیمنت قابل پرداخت است و می‌توانید برای آن ثبت سفارش نمایید.

 

آزمون Prometric

اگر قصد مهاجرت و فعالیت در حوزه‌های بهداشتی درمانی را دارید حتماً نام آزمون پرومتریک را شنیده‌اید. این مورد در لیست آزمون‌های بین‌المللی برای فعالیت بهداشتی، درمانی در کشورهای خارجی از جمله حاشیه خلیج فارس قرار می‌گیرد. کشورهایی چون عمان، قطر، سنگاپور، چین، مالزی و… این آزمون را به رسمیت شناخته‌اند. برای شرکت در این آزمون داشتن مدرک لیسانس و حداقل ۲ سال تجربه کاری الزامی است. دقت کنید که ثبت‌نام در آزمون از طریق پاسپورت معتبر قابل انجام است. پرداخت آزمون‌های بین‌المللی پرومتریک به صورت آنلاین انجام می‌شود و سفیرپیمنت می‌تواند آن را با بهترین نرخ و در کمترین زمان برای شما بپردازند.

 

آزمون OET

OET یکی از مهم‌ترین آزمون‌های بین‎المللی زبان انگلیسی است که در زمینه ورود به بازار کار یا دانشگاه‌های مربوط به رشته‌های بهداشت و درمان در کشورهای دبی، ایرلند، استرالیا، نیوزلند، انگلستان، سنگاپور و اوکراین انجام می‌شود. این آزمون نیز مانند سایر موارد مشابه، چهار مهارت شما را مورد سنجش قرار می‌دهد با این تفاوت که در بخش نوشتار و گفتار سؤالات مختص به هر رشته مطرح می‌گردد. قایل ذکر است این آزمون در ایران نیز برگزار می‌گردد. سفیرپیمنت به عنوان برترین نماینده پرداخت آزمون‌های بین‌المللی، هزینه آن را بدون کارمزد و با بهترین نرخ موجود در بازار برای شما پرداخت خواهد کرد.

 

جمع‌بندی

امکان پرداخت آزمون‌های بین‌المللی به صورت مستقیم متأسفانه در ایران امکان‌پذیر نیست. با توجه به این موضوع و درخواست زیاد مخاطبان، سفیرپیمنت تصمیم گرفته است پرداخت شما را بدون اخذ هیچ‌گونه کارمزدی انجام دهد. امکان پرداخت در تمام سایت‌های ذکر شده در بالا و همچنین سایر مواردی که از طریق پی پال قابل انجام است توسط سفیرپیمنت امکان‌پذیر خواهد بود.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *