چگونگی شارژ حساب پی پال

چگونه حساب پی پال خود را شارژ کنیم؟

۲۱ مهر, ۱۳۹۹
16 دیدگاه

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای خرید بعضی چیزها از سایت‌های خارجی نیاز به پرداخت‌های ارزی داشته‌اید. هر یک از این سایت‌ها درگاه‌های پرداختی را در اختیار مشتریان‌شان قرار می‌دهند تا مشتری بتواند با صرف کم‌ترین هزینه و انرژی، پرداخت خود را انجام دهد. یکی از این درگاه‌ها که شاید بیشتر با آن برخورد داشته‌اید پی پال است. ان سیستم یکی از پرکاربرد ترین کیف پول‌های الکترونیکی در سراسر جهان است که انواع خدمات پرداخت ارزی آنلاین و انتقال ارزی را برای کاربران خود به دنبال دارد. در ادامه به چگونگی شارژ حساب پی پال (Paypal) خواهیم پرداخت. هدف مجموعه ما ارائه خدمات به افرادی است که قصد انتقال پول و یا خرید از فروشگاه‌های اینترنتی را دارند. سفیرپیمنت سفیر شما در هرکجای جهان که هستید.

پی پال چیست؟

پی ‌پال معتبرترین و پراستفاده‌ترین درگاهی است که در حال حاضر در اکثر سایت‌های خارجی به کار برده می‌شود. به همین خاطر بسیاری از کاربران اینترنتی به این فکر افتاده‌اند تا برای خودشان یک حساب پی‌پال افتتاح کنند؛ اما همانطور که می‌دانید پی ‌پال کاربران ایرانی را تحریم کرده است (درباره لیمیت شدن پی پال حتما بخوانید) و به همین دلیل ساختن و استفاده از حساب پی‌ پال در کشور ما نیاز به مهارت و دانش خودش را دارد. به عبارتی با توجه به تحریم‌های مالی علیه ایران، نیاز به اتصال به IP خارجی دارید تا بتوانید خدماتی مانند، شارژ حساب پی پال و انجام پرداخت با پی پال و… را انجام دهید. اما ما در این مقاله قصد داریم شارژ حساب پی پال را به شما آمورش دهیم. پس ما را همراهی کنید.

خرید از طریق درگاه پی‌پال

چگونه حساب پی پال خود را شارژ کنیم؟ این پرسشی است که بسیاری از افراد از سفیرپیمنت میپرسند. اگر باید برای خرید از طریق پی‌ پال اقدام کنید، دو راه پیش روی شماست:

اولین و آسان‌ترین راه برای خرید از سایت‌های خارجی که درگاه پرداختی آن‌ها پی ‌‌پال می‌باشد، این است که از خدمات شرکت‌هایی استفاده کنید که خدمات پرداخت‌های ارزی انجام می‌دهند. این شرکت‌ها حساب‌های متعددی در کشورهای مختلف دارند و می‌توانند با پرداخت کم‌ترین کارمزد به پی ‌پال، هزینه‌ی تمام شده را برای شما کاهش دهند. اما این روش فقط یک اشکال دارد آن هم این که این شرکت‌ها برای خدمات‌شان کارمزد جداگانه‌ای از شما می‌گیرند که مقدار این کارمزد نیز در شرکت‌های مختلف، متفاوت است.

اما نگران نباشید؛ این مشکل نیز قابل برطرف شدن است. یکی از شرکت‌هایی که در زمینه‌ی پرداخت‌های ارزی فعال است، شرکت سفیرپیمنت است. این شرکت تمام خدمات پرداخت‌های ارزی را انجام داده و هیچ یک از خدمات این شرکت کارمزد جداگانه‌ای ندارد. اگر حساب پی‌پال ندارید یا به دلیل داشتن ریسک بالا و دردسرهای پی‌پال نمی‌خواهید در آن حساب باز کنید، با استفاده از خدمات سفیرپیمنت می‌توانید به راحتی، بدون هیچ استرس و هزینه‌ی اضافی خریدهای خود را انجام دهید.

با این اوصاف این بهترین راه است؛ چراکه اگر حساب پی ‌پال شما متعلق به یک کشور باشد و حسابی که به آن پول واریز می‌کنید متعلق به کشور دیگری باشد، علاوه بر پرداخت کارمزد بیشتر، به خاطر قوانین سخت پی‌ پال با محدودیت‌هایی نیز مواجه می‌شوید. اما با استفاده از خدماتفیرپیمنت محدودیت‌ها برطرف می‌شود و نیاز به پرداخت کارمزد بیشتر نیست. همچنین شما می‌توایند تمامی خدماتی خود را در زمینه پی پال به سفیرپیمنت بسپارید تا به سرعت، سهولت و مهم تر از همه کارمز کم انجام شود.

اما در این میان بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند که خودشان حساب پی ‌پال داشته باشند و به صورت شخصی تمامی فعالیت‌های خود را در زمنیه پی پال پیش ببرند. به همین دلیل باید بدانید که دومین راه پرداخت از طریق درگاه پی‌ پال، این است که برای خودتان حساب پی‌پال افتتاح کنید (آموزش افتتاح حساب پی پال) و از این طریق، مستقیما خرید کنید. برای این کار، لازم است پس از افتتاح و وریفای حساب، آن را شارژ کنید. البته بهتر است بدانید با وجود تحریم‌هایی که وجود دارد افتتاح حساب در پی پال کمی مشکل است اما ارزش آن را دارد. بهتر است برای تسریع روندفعالیت خود از ای پی‌های قوی خارجی استفاده کنید.

نحوه شارژ حساب پی پال3 روش شارژ حساب پی پال

همان‌طوری که گفته شد، شما میتوانید با حساب پی پال خود پرداخت‌های ارزی چه به صورت خرید و چه فروش داشته باشید. از این رو لازم است حساب پی پال خود را شارژ کنید تا به راحتی بتوانید با آن فعالیت خود را پیش ببرید. نحوه شارژ حساب پی‌پال (Paypal) به چند طریق قابل انجام است که این روش‌ها عبارت‌اند از:

1- شارژ‌ حساب از طریق کردیت کارت‌‌های بین المللی

یکی از متداول‌ترین روش‌های نحوه شارژ حساب پی ‌پال استفاده از بانک اکانت یا کردیت کارتی (مثل Visa Card) است که به حساب متصل کرده‌اید. شما می‌توانید با استفاده از اعتبار موجود در بانک اکانت یا کارت‌تان، هر مقدار که می‌خواهید، حساب پی‌پال‌تان را شارژ کنید؛ البته بهتر است بدانید که استفاده از این روش دیگر مقدور نیست و شما نمیتوانید به این وسیله حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

2- شارژ حساب توسط دیگر کاربران پی‌پال

از آنجایی که پی پال برای ایرانیان تحریم است ممکن است هر کسی به این سیستم دسترسی پیدا نکند. از این رو برای شارژ حساب پی پال ممکن است دچار مشکل شود. خیلی از اوقات در اطرافیان‌تان کسی را می‌شناسید که حساب پی‌پال دارد. مي‌توانید از او درخواست کنید که مقدار مشخصی از موجودی حساب پی‌پالش را به شما منتقل کند و شما از طریق دیگری با او تسویه حساب کنید.

پیشنهاد دیگری که می توان برای شارژ حساب پی پال دارد آن است که اگر از افرادی هستید که درآمدتان از راه فریلنسرینگ است، می‌توانید از مشتریان‌تان بخواهید که دستمزد شما را به حساب پی‌پال‌تان واریز کنند و از این طریق حساب‌تان را شارژ کنید.

3- چگونگی شارژ حساب پی پال از طریق شرکت‌های واسط

 اگر کسی را نمي‌شناسید که برای شما در پی‌پال پول واریز کند و یا در بانک‌ها و حساب‌های بین المللی موجودی کافی ندارید، پیشنهاد ما استفاده از شرکت‌هایی است که خدمات حساب‌های بین المللی و پی‌پال را انجام می‌دهند. یکی از بهترین گزینه‌ها،‌ سفیرپیمنت است که در زمینه پی‌پال بسیار با تجربه است. با استفاده از خدمات این شرکت، احتمال لیمیت شدن حساب شما به حداقل می‌رسد و می‌توانید بدون پرداخت هیچ کارمزدی به سفیرپیمنت،‌ حساب‌ پی‌پال‌تان را هر مقدار که لازم دارید و با هر نوع ارزی که مورد نظرتان است، شارژ کنید. پیشنهاد ما به شما این است که برای فعالیت‌های ارزی خود خصوصا از پی پال سعی کنید از شرکت‌های واسطه مطمئن استفاده کنید. اگرچه این شرکت‌ها ممکن است کمی کارمزد برای شما به دنبال داشته باشند اما شما میتوانید به راحتی و بدون هیچ گونه دردسر برای فعالیت‌های ارزی خود اقدام کنید.

 

خرید دلار پی پال

برای خرید دلار پی پال کاربر با ارائه آدرس ایمیل خود و تسویه معادل ریالی مبلغ شارژ درخواست شده، ظرف زمان کوتاهی وجه را در حساب خود دریافت نمایند. لازم به ذکر است برای دریافت شارژ یورو یا سایر ارز ها تراکنش شامل کارمزد نرخ تبدیل خواهد شد. این کارمزد توسط پی پال از گیرنده دریافت می گردد. برای اطلاع در مورد کارمزد پی پال مقاله آن را مطالعه نمایید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات سفیرپیمنت در این زمینه به راحتی دلار پی پال خرید و فروش کنید.

جمع‌بندی و نتیجه 

امروزه و با گسترده‌تر شدن جوامع خدمات خرید و پرداخت‌های ارزی و بین المللی نیز زیادتر شده است. از این‌رو داشتن سیستمی قدرتمند، معتبر و در عین حال باسرعت از نیازهای ویژه است. پی پال در حال حاضر معتبرترین و پر استفاده‌ترین درگاهی است که در اکثر سایت‌های خارجی از آن استفاده می‌شود. اما نکته مهمی که وجود دارد آن است که با افزایش تحریم‌ها علیه ایران این سیستم محدودیت‌های خود را برای کاربران ایرانی آغازکرد. اما بهتر است بدانید که همچنان می‌توانید از این سیستم برای پرداخت‌های خود استفاده کنید فقظ کافی است با استفاده از یک آی پی خارجی به این سیستم وارد شده و افتتاح حساب کنید. اما روش‌های زیادی وجود دارد که شما می‌توانید با ساتفاده از آن به شارژ حساب پرفکت مانی خود بپردازید. شارژ‌ حساب از طریق کردیت کارت‌‌های بین المللی، از طریق حساب سایرین و خدمات شرکت‌های واسطه‌ای نمونه‌هایی از روش‌ شارژ کردن حساب پرفکت مانی است که در این مقاله در خصوص آن نکاتی را بیان کردیم.

شارژ حساب پی پال مهم‌ترین موضوع مورد نظر در این مقاله است که در خصوص آن مطالبی را بیان کردیم. همچنین شما می‌توانید برای انجام خدمات خود در زمینه شارژ و یا خرید پی پال به سفیرپیمنت مراجعه کنید. این مجموعه به عنوان شرکت واسطه‌ای قادر است به شما کمک کند تا به راحتی و با مقدار کمی از کارمزد فعالیت‌های خود را در زمینه پی پال پیش ببرید.

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران(16)
دکتر سیمین طلایی
۲۰ مرداد ۱۴۰۱

سلام….من برای شارژ حساب پی پال داخل ایران چه کاری باید انجام بدم؟بهتر بگم کدوم راهش بهتر و کم خطرتره

  تیم پشتیبانی
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام. وقت شما بخیر. تنها راه در دسترس شارژ حساب از طریق صرافی ها هست که اونها هم از حساب خودشون یا افراد دیگه برای شما انتقال وجه میدن

محمد نژاد اکبر
۳۰ تیر ۱۴۰۱

سلام و عرض ادب و احترام
وقت بخیر

خیلی ممنون بابت مقاله مفید و کارشناسان متخصص سفیرپیمنت

ببخشید یک سوال داشتم؛ پرداخت به صورت گیفت یا فرندلی فمیلی چه خطراتی برای حساب پی پال من ممکنه داشته باشه؟

  تیم پشتیبانی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱

  سلام. از اونجایی که پی پال در اصل برای خرید و فروش کالا یا سرویس راه اندازی شده، انتقال وجه بصورت فرند خیلی در اون رایج نیست و پی پال نسبت به این انتقالات حساس میشه که مبادا به منظور پولشویی یا موارد دیگه ای این تراکنش انجام شده و میتونه باعث بسته شدن اکانت بشه

Pooya Bahrami
۲۶ تیر ۱۴۰۱

سلام و ممنون خیلی کامل بود امکان شارژ از طریق بانک هم وجود داره؟

  تیم پشتیبانی
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱

  سلام. اگر منظورتون بانک معتبر خارجی باشه که به اکانت متصل شده باید گفت که بله. البته شما میتونید هنگام پرداخت با پی پال مشخص کنید که از بالانس اکانت برداشته بشه، یا از کارت یا از حساب بانکی.