پرداخت پی پال بدون کارمزد

آموزش تصویری پرداخت پی پال بدون کارمزد

۱۴ آبان, ۱۳۹۹
6 دیدگاه

همیشه کاهش هزینه‌های مالی و کسب سود بیشتر لذت‌بخش است؛ زمانی که حرف از پرداخت ارزی بین المللی است این کاهش هزینه لذت‌بخش تر نیز می‌شود. اعتبار بالای پی پال باعث شده خیلی از کاربران اینترنتی از خدمات این شرکت برای پرداخت ها و نقل و انتقالات مالی خود استفاده کنند. اما متاسفانه تراکنش های پی ‌پال مستلزم پرداخت کارمزد است. واضح است که هیچ کس نمی‌خواهد مقداری از دارایی‌اش را صرف پرداخت کارمزد کند و همه به دنبال کاهش هزینه ‌های کارمزد و پرداخت پی پال بدون کارمزد هستند.
در این مقاله روشی را به شما یاد می‌دهیم تا بدون پرداخت هیچ کارمزدی به افراد دیگر پول انتقال دهید؛ پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

انواع کارمزد پی پال

پی پال برای اکثر خدمات و تراکنش ها از شما کارمزد دریافت می‌کند. مقدار این کارمزد بسته به شرایط مختلف مثل کشور مبدا و مقصد، نوع حساب و مقدار تراکنش متفاوت خواهد بود.

پی پال برای خدمات زیر، از شما کارمزد کم می‌کند:

 • فروش خدمات و اجناس
 • انتقال وجه
 • پرداخت صورت حساب (INVOICE)
 • خدمات پایانه‌های مجازی(Vittual Terminal Fees)
 • دریافت صورت حساب دوره‌ای
 • خدمات پیشرفته محافظت از حساب
 • تعویض ارزهای موجود در حساب
 • اضافه کردن کارت به حساب پی پال

برای اینکه اطلاعات کاملا دقیقی در رابطه با انواع کارمزد پی پال و خرید پی پال به دست آورید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله آن را مطالعه نمایید.

پرداخت با پی پال بدون کارمزد ممکن است؟

پی پال برای اکثر خدمات و پرداخت ها از شما کارمزد دریافت می‌کند. پس شما باید بیشتر دنبال راهی باشید تا کارمزد کمتری بپردازید ولی یک راه برای انتقال پول هست که لازم نیست هیچ کارمزدی به خاطر آن بپردازید.
این روش اصطلاحا گیفت نام دارد. در این روش شما هر مقدار که خواستید می‌توانید پول ارسال کنید و کارمزدی ندهید؛ ولی به یک شرط! لازم است حساب گیرنده و فرستنده هر دو مال یک کشور باشد در غیر این صورت باید ۲.۹۹ درصد کارمزد پرداخت کنید.

نکته فنی مهم

قبل از اینکه سراغ چگونگی پرداخت پی پال بدون کارمزد (پی پال رایگان) برویم، لازم است یک نکته بسیار ضروری را به شما متذکر شویم.

متاسفانه بعضی از کاربران برای یک یا چند خرید محدود، اقدام به افتتاح حساب پی‌ پال می‌کنند. این کار اصلا صحیح نیست؛ چون اگر حسابی افتتاح کنند و آن را ‌وریفای نکنند، مجبور خواهند بود که کارمزد بیشتری بپردازند و حساب آن‌ها در پایین‌ترین سطح امنیتی قرار خواهد گرفت. اگر هم بخواهند حساب‌شان را وریفای کنند، باید برای این کار هزینه‌هایی بپدازند که به خاطر یکی دو خرید، اصلا به صرفه نیست.

اگر شما هم می‌خواهید از طریق پی ‌پال خرید و یا هرگونه پرداختی را به صورت محدود انجام دهید و بعدا استفاده‌ای از حساب پی‌ پال ندارید، به هیچ وجه افتتاح حساب را به شما توصیه نمی‌کنیم.

در عوض، مسیر بهتری پیش روی شما می‌گذاریم؛ در حال حاضر  شرکت‌های معتبر ایرانی هستند که تمام خدمات مورد نیاز شما را در زمینه پی ‌پال انجام می‌دهند و شما می‌توانید خرید خود را به آن‌ها بسپارید. پیشنهاد ما استفاده از خدمات مجموعه سفیرپیمنت است. برای استفاده از خدمات شرکت‌های ایرانی باید کارمزد خدمات ‌آن‌ها را پرداخت کنید اما در صورت استفاده از خدمات سفیرپیمنت، هیچ کارمزدی غیر از کارمزد اصلی پی‌ پال پرداخت نخواهید کرد و این به معنای کم‌ترین هزینه برای شماست.

اما اگر از حساب‌های ارزی استفاده‌های متعدد دارید، افتتاح حساب پی ‌پال اقدام هوشمندانه‌ای است. بعد از افتتاح حساب، برای جلوگیری از لیمیت شدن حساب‌تان، آن را وریفای کنید.

برای افتتاح حساب‌ وریفای شده پی ‌پال می‌توانید با پشتیبانی سفیرپیمنت ارتباط بگیرید و حساب‌ مورد نیازتان را از کشوری که می‌خواهید به راحتی و با کم‌ترین هزینه باز کنید.

پرداخت پی پال بدون کارمزد به کمک گیفت!

برای ارسال گیفت طبق مراحل زیر عمل کنید:

۱ـ وارد سایت Paypal و سپس حساب‌تان شوید و مطابق تصویر زیر روی SEND کلیک کنید.

پرداخت پی پال بدون کارمزد۲ـ در این قسمت باید نام، شماره یا ایمیل گیرنده را وارد کنید.

پرداخت پی پال بدون کارمزد۳ـ وقتی صفحه‌ای مثل صفحه زیر برای شما باز شد، می‌توانید مبلغ و ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید. در صورت تمایل می‌توانید در قسمت Add a note توضیحات تراکنش را نیز وارد کنید.

پرداخت پی پال بدون کارمزد

۴ـ در این قسمت باید روی گزینه Sending to a friend کلیک کنید.

پرداخت پی پال بدون کارمزد۵ـ حالا صفحه‌ای مثل صفحه‌ی زیر برای شما باز می‌شود. در این قسمت اطلاعات، مبلغ کارمزد(که صفر می‌باشد) و مبلغ نهایی پرداختی شما نشان داده می‌شود. اگر در این قسمت مشاهده کردید که چیزی را اشتباه وارد کرده‌اید می‌توانید اصلاح کنید و در نهایت روی Send Payment Now کلیک کنید.

پرداخت پی پال بدون کارمزد

به همین راحتی تراکنش شما انجام شد و کارمزدی از حساب‌تان کم نشد.

فوت و فن کوزه‌گری!

همانطور که گفته شد تنها زمانی تراکنش شما بدون کارمزد خواهد بود که هر دو حساب فرستنده و گیرنده متعلق به یک کشور باشند؛ اما درصورتی که حساب‌ها از دو کشور متفاوت باشند، باید ۳.۹ درصد کارمزد بپردازید.

ارسال گیفت از نظر پی پال جنبه‌ی هدیه‌ای دارد و برای پرداخت استفاده نمی‌شود؛ لذا اگر مبالغ زیادی را گیفت بزنید، ممکن است که پی پال به شما شک کند چراکه معمولا افراد هدیه‌هایی می‌دهند که قیمت آن خیلی زیاد نیست و وقتی شما مبالغ بسیار زیادی در قالب گیفت به کسی منتقل می‌کنید، پی پال شک می‌کند و حساب شما را مسدود می‌کند. پس کاملا مراقب استفاده از گیفت باشید و دفعات مکرر و پشت سر هم از آن استفاده نکنید. (برای جلوگیری از لیمیت شدن پی پال مقاله آن را مطالعه نمایید.)

با وجود این که انتقال در قالب گیفت به کشورهای غیر یکسان، مستلزم پرداخت ۳.۹ درصد است اما باز هم به صرفه می‌باشد.

 

نحوه محاسبه كارمزد پی پال

بهترین راه برای محاسبه کارمزد پی پال، استفاده از سایت‌هایی است که به این منظور ساخته شده‌اند. این سایت‌ها با الگوریتم‌های پی‌پال، آشنایی کاملی دارند و می‌توانند مبلغ دقیق کارمزد را برای شما محاسبه کنند.

یکی از بهترین سایت‌هایی که کارمزد خدمات پی پال را برای شما محاسبه می‌کند،‌ وب سایت thefeecalculatr است. کار با این سایت بسیار آسان است و به راحتی می‌توانید با وارد کردن مبلغ تراکنش، کارمزد خدمات مختلف پی پال را مشاهده کنید.نحوه محاسبه كارمزد پی پال

آسان‌ترین راه

شما می‌توانید به راحتی به حساب دیگران در پی پال، پول انتقال دهید. کافی است با تیم تخصصی سفیرپیمنت در تلگرام ارتباط بگیرید؛ کارشناسان ما کارمزد پی پال را برای شما محاسبه کرده و در کوتاه‌ترین زمان پرداخت شما انجام می‌شود. مشتریان ما، ارزشمندترین دارایی ما هستند لذا سفیرپیمنت هیچ کارمزدی برای خدماتش از شما دریافت نمی‌کند. تیم فنی و پشتیبانی سفیرپیمنت آماده ارائه‌ی انواع خدمات ارزی و پرداخت‌های بین المللی، ساخت انواع حساب کاربری و… با مناسب ترین قیمت ممکن برای شما هستند.

در این مقاله تلاش کردیم به تمام سوالات شما در مورد پرداخت پی پال بدون کارمزد پاسخ دهیم. لطفا ما را از هرگونه مشکلات و نظرات خود در این زمینه مطلع سازید. همچنین می‌توانید برای خرید اکانت پی پال، نصب پی پال،

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران(6)
رضا فتحی
۰۸ مرداد ۱۴۰۱

سایتی که برای محاسبه کارمزد پی پال در بالا گذاشتید کشور رو هم لحاظ می‌کنه؟

  تیم پشتیبانی
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام. خیر. صرفا فی تراکنش اینترنشنال در این سایت محاسبه میشه. برای اطلاع از جزئیات فی تراکنش در پی پال باید به وبسایت رسمی اون مراجعه کنید

ایرج یزدانی
۲۶ تیر ۱۴۰۱

سلام و روز به خیر… بنده برای خرید چند مورد محصول خارجی به حساب پی پال نیاز دارم…شما خودتون پرداخت انجام میدین که من نخوام اکانت بخرم….اگر انجام میدین انتقال وجه بدون کارمزد هست یا کارمزد هم کم می‌کنید؟

  تیم پشتیبانی
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱

  سلام. وقت شما بخیر. بله دوست عزیز. شما میتونید از قسمت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید تا برای پرداختها با شما هماهنگی کنند.

شقایق برونند
۱۶ تیر ۱۴۰۱

سلام
بنده برای پرداخت پی پال بدون کارمزد از gift برای بار اول استفاده کردم اما متاسفانه حسابم بسته شده؟ چیکار میتونم بکنم

  تیم پشتیبانی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  اگر حساب بصورت دائم بسته شده کاری نمیشه کرد اما اگر از شما مدارک خواسته باید از طریق قسمت مربوطه وارد بشید و ببینید که چه مدارکی برای رفع لیمیت از شما خواسته شده.