هشدار مارتین لوئیس (خبرنگار) به دارندگان حساب پی پال (paypal)

۲۰ آذر, ۱۳۹۹
0 دیدگاه

مارتین لوئیس هشدار مالیات سالانه را به دارندگان حساب پی پال رساند.

بنیانگذار مجموعه The Money Saving Expert در ماه اکتبر هشدار داد که در توافق نامه کاربران با PayPal تغییراتی ایجاد می‌شود. این تغییرات شامل مالیات‌های جدید تراکنش‌ها و همچنین اعمال مالیات برای افرادی که از حساب پی پال خود استفاده نمی‌کنند.

افرادی که خیلی معدود از حساب پی پال خود برای خرید و انجام تراکنش استفاده کرده و آخرین خریدشان به یکسان گذشته می‌رسد، این احتمال وجود دارد که مالیات جدید از آخرین تراکنش‌شان نیز بیشتر شود.

از 16 دسامبر، پی پال حساب‌های کابرانی را که به مدت یک سال  یا بیشتر با حساب خود به هر دلیلی استفاده نکرده باشند، 12 یورو جریمه خواهد کرد؛ البته ممکن است پی پال کل موجودی حسابتان را صفر کند که این کار بعید نیست. اگر موجودی حسابتان در زمان اخذ مالیات صفر باشد، بالانس حسابتان منفی خواهد شد.

برای اینکه بتوانید از این مالیات بی‌رحمانه خلاص شوید، باید قبل از تاریخ 15 دسامبر از حساب پی پال خود استفاده کنید؛ البته می‌توانید حساب خود را از قبل ببندید که این کار از طریق settings قابل انجام است. با توجه به مشکلات افتتاح حساب پی پال در ایران، توصیه می‌کنیم که حتماً قبل از تاریخ گفته شده با حساب خود کار کنید تا دچار این مالیات نشوید.

در این باره بیشتر بخوانید

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *