خرید کالاهای فیزیکی از سایت‌های خارجی

خرید کالا از سایت های خارجی

خرید کالا فیزیکی از سایت‌های خارجی

همیشه خرید کالاهای فیزیکی آسان نیست، مخصوصا اگر قصد خرید کالایی با مارک و مشخصات کمیاب را داشته باشید. خرید کالای خارجی که در فروشگاه‌های داخلی موجود نیست یا قیمتی بسیار بیشتر از قیمت محصول را داراست؛ کاربران اینترنتی را متقاعد می‌کند، محصول مورد نظر خود را از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی خرید کنند. پروسه بالا، فرایندی است که از نظر بیشتر کاربران ایرانی ناممکن تلقی می‌شود. پرداخت هزینه خرید از سایت‌های خارجی اصلی‌ترین چالش در خصوص این مشکل است. با توجه به محدودیت‌های اعمال شده، پرداخت هزینه خرید کالا فیزیکی از سایت خارجی برای عموم مردم در ایران آسان نیست؛ به همین دلیل سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی پرداخت در سایت‌های خارحی را با بهترین نرخ و کمترین هزینه ممکن برای شما انجام خواهد داد.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

مراحل خرید کالاهای فیزیکی از سایت‌های خارجی

 

مراحل خرید کالاهای فیزیکی از سایت‌های خارجی

خرید کالای خارجی با خرید کالا یا محصول در ایران در عمل یکسان است. در ابتدا با توجه به نوع سایت محصول و یا محصولات را به سبد خرید خود اضافه می‌کنید. پس از تکمیل اطلاعات درخواست شده و مشخص نمودن آدرس هزینه آن را می‌پردازید و کالا را درب منزل تحویل می‌گیرید.
البته با وجود تحریم‌های موجود روند فرایندهای فوق برای کاربران ایرانی کمی متفاوت است.

 

شناسایی سایت‌های معتبر برای خرید کالای فیزیکی

در این مرحله با بررسی و تحقیق در سایت‌های ایرانی و خارجی (در صورت تسلط به زبان) به شناسایی سایت‌های معتبر برای خرید می‌پردازیم. لازم به ذکر است، سایت مذکور باید درگاه پرداخت مورد نظر کارت و یا کیف پول بین المللی شما را دارا باشد.

 

قوانین سایت‌ها درباره ارسال به ایران

 

بررسی قوانین سایت جهت ارسال کالا به ایران

بر طبق تحریم‌های قوانین ایالات متحده آمریکا برخی از سایت‌های خارجی از ارسال کالاهای خود به ایران ممانعت می‌کنند. قبل از خرید قوانین سایت منتخب جهت ارسال به ایران را مورد توجه قرار دهید. البته در صورتی که لازم باشد می‌توانید کالای مورد نظر را به آدرس یکی از دوستان خود در خارج از کشور ارسال کنید و آن‌ها از طریق روش‌های گوناگون مانند ارسال با مسافر و یا… کالای مورد نظر را به دست شما برسانند.

 

بررسی قوانین کشور در خصوص ورود کالای مورد نظر

پس از بررسی قوانین سایت باید قوانین گمرک کشور را نیز مورد توجه قرار دهید. برخی کالاها اجازه ورود به کشور را ندارند و برخی دیگر مشمول مالیات بسیار بالایی می‌شوند. با بررسی قوانین گمرک قبل از ورود کالا به کشور از شرایط و قوانین تحویل آن مطلع خواهید شد.

 

انتخاب بهترین روش پرداخت هزینه خرید کالا از سایت های خارجی

 

انتخاب بهترین روش پرداخت هزینه خرید کالا از سایت های خارجی

پرداخت هزینه خرید از سایت های خارجی به روش‌های متنوعی ممکن است. شما می‌توانید از کارت اعتباری استفاده کنید و یا هزینه خرید را با کیف پول‌های الکترونیک پرداخت نمایید. حتی برخی از سایت‌های اینترنتی امکان پرداخت هزینه خرید خارجی با ارزهای دیجیتال را فراهم آورده و خرید را تسهیل می‌کنند.
اینکه کدام روش پرداخت هزینه خرید از سایت های خارجی مناسب‌تر است را با تعیین قیمت تمام شده خرید کالا به ریال محاسبه کنید. سفیرپیمنت با شعار سفیر خدمات ارزی شما در امور بین الملل آماده ارائه مشاوره به کاربران گرامی است. با دریافت مشاوره رایگان از پشتیبانی فنی حرفه‌ای تیم سفیرپیمنت از پرداخت هزینه‌های اضافی خلاص خواهید شد.

 

تکمیل خرید و دریافت کالا در ایران

در مرحله آخر با توجه به سیاست‌های سایت مذکور و روش‌های پرداخت در آن اقدام به خرید نموده و کالای فیزیکی مورد نظر را در ایران تحویل بگیرید.

 

انتخاب بهترین روش پرداخت هزینه خرید کالا از سایت های خارجی

 

کالای خارجی را از کدام کشورها بخریم؟

بهترین سایت‌های خارجی برای خرید کالاهای فیزیکی به ترتیب آمریکا، کانادا، چین و… هستند. استفاده از سایت‌های مذکور به ترتیب ذکر شده برای کاربران ایرانی درست نیست. سایت‌های امریکایی و کانادایی امکان ارسال مستقیم کالا به ایران را ندارند. با توجه به روابط سیاسی ایران با سایر کشورهای جهان بهترین سایت‌های خارجی برای خرید از ایران چین، هنگ کنگ و سایت‌های کشورهای همجوار ایران مانند امارات و ترکیه هستند.
البته سایت‌های اینترنتی فروش کالای فیزیکی در چین و سایر کشورهای آسیای شرقی با اضافه نمودن روش‌های پرداخت متنوع و ارائه قیمت مناسب رقیب جدی سایت‌های امریکایی تلقی می‌شوند.

 

خرید از سایت های تحریم کننده ایران

 

چگونه از سایت‌هایی که ایران را در لیست تحریم خود گذاشتند، خرید کنیم؟

در بالا برخی کشورهایی که ایران را در لیست تحریم خود قرار دادند معرفی کردیم. جدای از این کشورها برخی برندهای جهانی و سایت‌های اینترنتی بزرگ که متعلق به این کشورها هستند از ارائه خدمات به کاربران ایرانی اجتناب می‌کنند. سایت های بزرگی مانند آمازون، ای بی و… بهترین مثال برای این تحریم هستند.
آسان‌ترین راه‌حل ارائه آدرس یکی از دوستان و آشنایان در کشوری که مورد تحریم نباشد است. در این روش شما با کارت اعتباری اقدام به خرید محصول با آدرس شخص ثانی در کشوری که مورد تحریم نیست می‌کنید و شخص مورد نظر کالا را به آدرس شما پست می‌نماید. به این نکته توجه داشته باشید جدیدا ارسال کالا توسط اشخاص از مبدا آمریکا به ایران با مشکلات زیادی رو به رو است؛ بنابراین دوستانی در کشور دیگری غیر از آمریکا را انتخاب کنید تا با مشکل رو به رو نشوید.
در خرید از سایت‌های خارجی بهتر است پرداخت‌های خود را توسط کارت‌های اعتباری انجام دهید، حواله پول به خارج از کشور در خریدهای با مبلغ پایین و خریدهایی که مستمر نیستند بسیار پر هزینه‌تر از استفاده از کارت‌های اعتباری خواهد بود. سفیرپیمنت آماده ارائه خدمات ارزی بین المللی با بهترین نرخ بازار جهت پرداخت هزینه خرید کالا فیزیکی از خارج کشور است.

 

چه محصولاتی در لیست تحریم‌های ایران قرار دارند؟

علاوه بر کشورهایی که ارائه خدمات به کاربران ایرانی را در لیست تحریم خود قرار داده‌اند، برخی کالاها نیز در لیست تحریم برای ایران قرار دارند. اگر قصد خرید کالا یا خدمات در حوزه‌های نفت، پتروشیمی، علوم نانو، هوا و فضا و… که در لیست تحریم‌های ایران آمده است،قصد خرید کالا فیزیکی دارید؛ بهتر است با شخصی که تجربه کافی در این حوزه را دارد مشورت کنید. تحریم محصولات با تحریم وب‌سایت‌های اینترنتی متفاوت است. این یعنی ممکن است، سایتی که ارائه خدمات به کاربران ایرانی را متوقف نکرده از ارسال محصولات گروه تحریم به ایران خودداری نماید.

 

روش عملکرد سایت واسطه خرید از آمازون چیست؟

 

سایت‌های واسط خرید از آمازون چگونه عمل می‌کنند؟

با توجه به مشکلات فوق الذکر در سایت آمازون و یا سایر سایت‌های معروف دیگر که امکان خرید برای کاربران ایرانی را دشوار نموده است، سایت‌های واسط وظیفه دور زدن تحریم‌ها و پرداخت هزینه‌های مربوط به خرید کالای فیزیکی و ارسال آن به ایران را برعهده می‌گیرند.
در این روش قیمت کالا در سایت خارجی توسط این سایت‌ها استخراج شده و بعد از تبدیل آن به ریال و اضافه شدن هزینه‌های ارسال آمازون به علاوه هزینه گمرک یک مبلغ نهایی به ریال برای کاربران نمایش داده می‌شود. کاربران بعد از پرداخت هزینه و سپری شدن مدت زمان مدنظر کالا مربوطه را در ایران تحویل می‌گیرند.
این سایت‌های واسط با توجه به افزایش روزشمار خرید از سایت آمازون می‌توانند محصولات را با تخفیف از این سایت خریداری نموده و با سود بیشتری به فروش برسانند.
در استفاده از سایت‌های واسط خرید از آمازون و یا سایر سایت‌های خارجی به اعتبار سایت مورد نظر و امنیت خرید از آن توجه کنید. این در حالی است که استفاده از خدمات پرداخت ارزی بین المللی و انتخاب سایت‌هایی که امکان ارسال به ایران را فراهم می‌کنند، می‌توانید خرید را بدون دردسر و شخصا انجام دهید.

 

خرید از سایت خارجی با کارت بانکی ایران

 

خرید از سایت فروشگاهی خارجی با کمک کارت بانکی عضو شتاب

برای خرید از سایت های خارجی و پرداخت هزینه خرید کالاهای فیزیکی از سایت های خارجی با کارت بانکی عضو شبکه شتاب دو راه‌حل دارید. راه‌حل اول استفاده از سایت های واسط پرداخت است که در بالا به آن اشاره شد.
راه‌حل دوم استفاده از سایت‌های خارجی با امکان ارسال کالا به ایران خواهد بود و پرداخت هزینه خرید کالا فیزیکی از این سایت‌ها توسط سفیرپیمنت به عنوان سفیر خدمات ارزی شما توسط کارت‌های اعتباری خارج انجام می‌گردد. در روش دوم شما مبلغ ریالی خرید را به حساب سفیرپیمنت واریز کرده و اقدام به خرید امن و آسان خواهید کرد.

 

چگونه سایت های خارجی معتبر را برای خرید تشخیص دهیم؟

 

چگونه به سایت‌های خارجی برای خرید اعتماد کنیم؟

در خرید از سایت‌های خارجی خبری از نماد اعتماد و یا فرایندهای اعتماد سازی داخلی نیست. بنابراین باید از روش‌های دیگری برای کسب اعتماد خرید از سایت‌هایی که زیاد شناخته شده نیستند، بهره‌گیری کنیم.
در خرید از سایت‌های خارجی حتما به امن بودن تمامی مراحل پرداخت هزینه خرید اشراف پیدا کنید. قبل از انجام خرید یک بار درگاه‌های پرداخت سایت مورد نظر را مورد بررسی کامل قرار دهید.
از سایت‌هایی خرید کنید که کاربران دیگر از خرید آن‌ها تجربه مثبتی دارند. استفاده از پیشنهاد دیگران می‌تواند به پایین آوردن ریسک خرید کالای فیزیکی از سایت های خارجی کمک کند. برای این منظور کامنت‌های موجود در خود سایت را هم مورد بررسی قرار دهید.
در مورد محصول و مشخصات کامل آن از پشتیبانی سایت مورد نظر سوالات تخصصی بپرسید. با این روش مطمئن شوید که ارائه دهنده کالا مورد نظر اطلاعات کافی در خصوص محصول و موضوعات پیرامون آن دارد. مزیت دیگر این روش پی بردن به سطح پشتیبانی مشتریان و همچنین پشتیبانی فنی سایت مورد ذکر است.
از سایت‌هایی که فقط یک درگاه پرداخت دارد خرید نکنید. ترجیح خود را به خرید از سایت‌هایی بگذارید که تعداد بیشتری از درگاه‌های پرداخت امن را پوشش می‌دهند. از سایت‌هایی که تنها یک روش پرداخت دارند و آن هم استفاده از درگاه پرداخت غیر قابل پیگیری است، خرید نکنید.
پرداخت هزینه خرید کالای فیزیکی را در سایت‌هایی تکمیل کنید که قیمت معقول و منصفانه دارند. قیمت کالا فیزیکی نمی‌تواند از مبلغ تعیین شده توسط کارخانه و به فروش رسیده در کشورهای مختلف زیاد تجاوز کند. به سایت‌هایی که قیمت‌های نامتعارف دارند، اعتماد نکنید.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *