خدمات پرداخت شرکت‌های هاستینگ

شاید بهتر باشد قبل از هر چیز در خصوص خدمات پرداخت شرکت‌های هاستینگ اطلاعاتی را به دست آوردید. بیشتر شرکت‌های فروشنده هاست و دامنه در دنیا خدمات خود را از طریق پی پال به خریداران و مشتریان خود عرضه میکنند. اما با توجه به مشکلات تحریمی باعث شده استفاده از این خدمات نیز با محدودیت مواجه شود. اما در زمینه پرداخت هزینه خرید هاست و سرور خارجی خبر خوبی که وجود دارد آن است که شرکت‌های واسطه‌ای قادر هستند به کاربران در این زمینه کمک کنند تا از خدمات این شرکت‌ها استفاده کنند.

خدمات ویژه سفیرپیمنت برای شرکت‌های هاستینگ ایرانی

همان‌طور که گفته شد، امروزه مجموعه‌هایی تشکیل شده‌اند که قادرند پرداخت هزینه خرید هاست و سرور خارجی را برای کاربران خصوصا کاربران تحت تحیرم سهولت بخشند. یکی از این مجموعه‌ها سفیرپیمنت می‌باشد که با ارئه خدمات خود اتفاقات خوبی را در این زمینه رقم خواهد زد. از آنجایی که اکثر خدمات هاستینگ فوریت زمانی دارند، سفیرپیمنت مفتخر است تا تمامی سفارشات مرتبط با هاستینگ را در کوتاه‌ترین زمان برای شما انجام دهد. همچنین با استفاده از خدمات این مجموعه َشما دیگر بابت پرداخت هزینه خرید هاست و سرور خارجی نکرانی نخواهید داشت و به سرعت و سهولت می‌توانید کار خود را پیش ببرید.

سایت‌های مشهور خرید هاست و دامنه

HETZNER.com
soyoustart.com
ovh.ie
inmotionhosting.com
namecheap.com
bluehost.com
hostgator.com
godaddy.com
ionos.com

سوالات متداول

آیا در خرید هاست و سرور خارجی برای ایرانیان محدودیتی وجود دارد؟
در حال حاضر برای کاربران ایراین محدودیتی در زمینه خرید هاست وجود ندارد. در حالت کلی کاربران ایرانی می‌توانند خدمات متنوعی از ارائه دهندگان هاستینگ دریافت کنند ولی نیاز است تا برای استفاده از برخه از خدمات شرکت‌ها مطرح در این زمینه، از مجموعه‌های واسطه کمک گیرند. همچنین کاربران ایرانی باید توجه داشته باشند که علاوه بر این در هر صورت برای لاگین در اکانت و پرداخت در سایت‌های از آی پی غیر از ایران استفاده کنند.
ایا شرکت‌های هاستینگ به وب‌سایت‌های ایرانی با دومین ir خدمات می‌دهند؟
برای دانستن این موضوع لازم است شرکت‌ها بررسی شوند. چراکه برخی شرکت‌ها این خدمات را ارائه می‌دهد و برخی دیگر نه.
در صورت اتمام حجم دوره‌‌ای هاست، چکار باید کرد؟
چنانچه حجم دوره‌ هاست به پایان رسید شما می‌توانید از طرح‌های افزایش حجم هاست استفاده کنید. برای ایم کار لازم است از داخل اکانت کاربری خود درخواست افزایش حجم یا سرور مجازی خود را ثبت کنید.
چه مدت طول می‌کشد تا سفارش انجام شود؟
اگر از خدمات مجموعه سفیرپیمنت استفاده کنید تمامی سفارشات شما در کمتر از نیم ساعت انجام خواهد شد.
کارمزد پرداخت چقدر است؟
سفیرپیمنت برای اغلب خدمات خود کارمزدی تعیین کرده است. از این‌رو لازم است برای اطلاع از میزان کارمزد این مجموعه در این زمینه با تیم مشاوران آن در ارتباط باشید.
ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds