پرداخت اشتراک و نقد کردن درآمد گیمرها

پرداخت هزینه خرید بازی

پرداخت / نقد کردن درآمد از بازی

شاید برای شما هم سؤال باشد که پرداخت در سایت‌های خارجی گیم و یا خرید بازی‌های خارجی چگونه امکان‌پذیر است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت با وجود سفیرپیمنت این فرایند بسیار ساده شده است. برای انجام این کار کافی است به پنل سفیرپیمنت با استفاده از لینک زیر مراجعه کنید و پس از ثبت اطلاعات و پرداخت ریالی مبلغ مورد نظر، هزینه شما پرداخت خواهد شد. سفیرپیمنت پرداخت‌های شما را با بهترین نرخ بازار و بدون کارمزد انجام خواهد داد.

مراحل ثبت سفارش نقد کردن درآمد بازی

ثبت نام در پنل کاربران سفیرپیمنت ثبت نام کنید.
احراز هویت اجازه دسترسی به خدمات سایت را با احراز هویت به‌دست آورید.
ثبت سفارش نقد کردن درآمد بازی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش نقد کردن درآمد بازی را ارائه دهید.
تکمیل سفارش و واریز پس از ثبت اطلاعات منتظر تکمیل عملیات و واریز معادل ریالی به حساب بانکی خود باشید.
۵.۰۰ (۲) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

نقد کردن درآمد بازی از سایت های خارجی با سفیرپیمنت

در چند سال اخیر شاهد کسب درآمد از بازی بوده‌ایم تا حدی که این شیوه درآمدی بسیار فراگیر و بسترهای مختلف و مناسبی نیز برای این کار شکل گرفته‌اند. تنها چالش گیمرهای ایرانی نقد کردن درآمد بازی است. به عبارتی چون تحریم‌ها اجازه دسترسی کاربران ایرانی را به سرویس‌های ارزی محدود کرده‌اند، شما برای نقد کردن درآمد از بازی چالش‌هایی خواهید داشت. تیم سفیرپیمنت این چالش‌ها را به خوبی برای شما برطرف نمودده است.

شما می‌توانید تمام امور ارزی خود از جمله نقد کردن درآمد بازی را به تیم سفیرپیمنت بسپارید. این تیم به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی درآمدی که کسب نموده‌اید را بدون دریافت کارمزد و در سریعترین زمان برای شما نقد خواهد کرد. در واقع شما می‌توانید با اطمینان خاطر به کسب درآمد از بازی بپردازید و با کمک سفیرپیمنت آن را به صورت ریالی در ایران دریافت کنید.

 

خرید از سایت های خارجی بازی با سفیرپیمنت

اگر به عنوان یک گیمر در سایت‌های خارجی فعالیت می‌کنید، فارغ از اینکه کسب درآمد از بازی خواهید داشت و نیاز به نقد کردن درآمد بازی نیز دارید، احتمالا در برخی از موارد نیازمند پرداخت ارزی هم خواهید بود. به عبارتی ممکن است شما نیز از بسترهای مختلف قصد خرید اشتراک یک سایت، خرید تجهیزات بازی و… را داشته باشید. برای انجام این کار نیز سفیرپیمنت در کنار شما خواهد بود. پرداخت هزینه خرید بازی از سایت های خارجی را نیز به ما بسپارید.

 

مزایا استفاده از خدمات سفیرپیمنت برای نقد کردن درآمد بازی

 

مزایا نقد کردن و یا پرداخت از سایت های Game با سفیرپیمنت

همانطور که گفتیم شما به دلیل تحریم‌ها برای استفاده از خدمات ارزی در ایران باید از یک واسطه کمک بگیرید. برای اینکه بتوانید با اطمینان خدمات ارزی دریافت کنید، باید واسطه شما قابل اطمینان و معتبر باشد. سفیرپیمنت با سابقه‌ای چندین ساله در این حوزه می‌تواند واسطه منتخب و معتبر شما باشد. مزایا نقد کردن درآمد بازی یا پرداخت در سایت‌های خارجی این حوزه با سفیرپیمنت عبارت است از:

  • صرف کمترین زمان: شما برای پرداخت هزینه خرید بازی از سایت های خارجی یا نقد کردن درآمد بازی خود با سفیرپیمنت کمترین زمان را صرف خواهید کرد. سرعت در ارائه خدمات سفیرپیمنت بسیار می‌تواند به شما کمک نماید.
  • کاهش هزینه‌ها: شما با دریافت خدمات از سفیرپیمنت گامی موثر در کاهش هزینه‌های خود برمی‌دارید. به عبارتی تیم ما همواره کمترین نرخ ارز را به شما پیشنهاد می‌دهد. از طرفی خدمات سفیرپیمنت بدون کارمزد است و شما هزینه اضافه‌ای را نخواهید پرداخت. با این توضیحات مشخص است که هزینه‌هایتان کاهش می‌یابند.
  • همراهی دائمی: پشتیبانی سفیرپیمنت به صورت 24 ساعته به صورت تخصصی شما را همراهی می‌نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل در مسیر دریافت خدمات ارزی می‌توانید با پشتیبانی ما ارتباط بگیرید.
  • پشتیبانی از سایت‌های مختلف: خدمات تیم ما به صورت گسترده در این حوزه ارائه می‌شود. شما جهت نقد کردن درآمد بازی و یا پرداخت هزینه خرید بازی از سایت های خارجی مختلفی می‌توانید روی همراهی ما حساب کنید.

 

بهترین سایت های خرید یا کسب درآمد از بازی

اگر در جستجوی بهترین گیم‌ها از منبعی معتبر هستید، بهترین گزینه خرید دلاری بازی‌های خارجی از سایت‌های اختصاصی است. این سایت‌ها امکان دسترسی به نسخه اصلی بازی‌ها را بدون هیچگونه واسط به شما می‌دهند و شما را در برابر بسیاری از حملات سایبری محافظت خواهند کرد. همچنین استفاده از نسخه اصلی بازی‌ها امکانات بی‌نظیر دیگری را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد. در ادامه ابتدا سایت‌های مناسب خرید و سپس سایت‌های ویژه کسب درآمد از بازی را معرفی می‌کنیم.

 

بهترین سایت ها برای درآمدزایی از بازی

 

سایت‌های خرید در حوزه بازی

سایت‌های بسیاری هستند که می‌توانید در حوزه بازی از آن‌ها خرید داشته باشید. در ادامه لیستی از این بازی‌های را مشاهده می‌نمایید. لازم به ذکر است سفیرپیمنت خرید دلاری بازی‌های خارجی معرفی شده را با بهترین قیمت برای شما انجام خواهد داد. جهت ثبت سفارش کافی است به پشتیبانی سفیرپیمنت در تلگرام مراجعه نمایید. سایت‌هایی که می‌توانید برای خرید به آن‌ها مراجعه نمایید عبارتند از:

Epic Games

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی آفلاین و آنلاین است. فروشگاه این پلتفرم امکان خرید دلاری بازی‌های خارجی مختص به این شرکت را به شما خواهد داد. Epic Games از بزرگ‌ترین وب سایت‌های خرید بازی است که می‌توانید پرداخت خود را به وسیله سفیرپیمنت در آن انجام دهید. این سایت از اعتبار کافی برخوردار بوده و مخاطبان زیادی در سراسر دنیا دارد.

 

Chess.com

Chess بزرگ‌ترین سایت آنلاین در زمینه شطرنج است. شما در این سایت افزون بر رقابت با افراد حرفه‌ای می‌توانید از آموزش‌ها و معماهای جذاب نیز لذت ببرید. اگر در حوزه شطرنج فعالیت دارید می‌توانید به خوبی از این سایت علاوه بر یادگیری، خرید نیز داشته باشید. مانند دیگر سایت‌ها نیز خدمات پرداختی خود را به تیم سفیرپیمنت بسپارید تا با چالشی مواجه نشوید.

 

WTFast

اگر به بازی‌های آنلاین هیجان‌انگیز و حساس علاقه دارید این سایت برای شما بسیار کارآمد است. پینگ کمتر از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند به برد و یا باخت شما در بازی کمک کند. با استفاده از این سایت می‌توانید پینگ خود را در بهترین حالت قرار دهید و رقابتی بدون تأخیر زمانی را تجربه کنید. این سایت نیز در میان سایت‌های معتبر دنیا قرار دارد.

 

ExitLag

این پلتفرم نیز در زمینه کاهش پینگ فعالیت می‌کند. این سایت با ارائه سرویس‌های متنوع می‌تواند مشکل لگ در بازی‌های شما را برطرف کند و شما بدون اضطراب در زمینه تأخیر، می‌توانید به انجام بازی‌های آنلاین بپردازید. پرداخت هزینه خرید بازی از سایت های خارجی با سفیرپیمنت قابل انجام است که برای این سایت نیز در کمترین زمان برایتان انجام خواهد شد.

 

کسب درامد از بازی از رویا تا واقعیت

 

OffGamers

یکی از وب سایت‌های خرید جم و امتیاز بازی است. در این پلتفرم شما قادر خواهید بود گیفت کارت، کارت‌های بازی و یا کدهای بازی‌های رایانه‌ای را تهیه نمایید. به عبارتی موارد مختلفی در این سایت قابل خریداری خواهد بود. شما پس از بررسی کامل این سایت و ثبت سفارش، قادر خواهید بود هزینه مورد نظر را توسط سفیرپیمنت در سریع‌ترین زمان و بدون کارمزد پرداخت نمایید.

 

Hero Wars

این پلتفرم در دسته وب سایت‌های خرید بازی قرار نمی‌گیرد؛ بلکه با ارائه یک بازی آنلاین، ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد. در این بازی فانتزی آنلاین، شما می‌توانید در نبردهای حماسی با ارتش شیطانی مبارزه کنید و در طول مسیر خود را قوی‌تر سازید. این بازی در طول مسیر جوایزی را نیز برای شما در نظر گرفته است که جذابیت آن را بالاتر می‌برد.

 

Twitch

این سایت یکی از زیرمجموعه‌های آمازون است و با پخش لایو گیمرها در سراسر جهان، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. شما می‌توانید با دنبال کردن افراد مورد علاقه خود در این سایت به آن‌ها در مسیر موفق شدن کمک کنید. پرداخت در این سایت از طریق لینک‌های ارائه شده انجام می‌شود. شما می‌توانید پرداخت خود را با بهترین نرخ به سفیرپیمنت بسپارید.

 

Steam

از بزرگ‌ترین و شناخته شده‌ترین گیم استورهای جهان است که علاوه بر خرید دلاری بازی‌های خارجی، امکان خرید جم و امتیاز بازی را نیز به شما می‌دهد. استیم یک پلتفرم کامل است که مخاطبان زیادی را در سال‌های اخیر به سمت خود جذب کرده است. شما می‌توانید پرداخت هزینه بازی‌های خارجی در این سایت را به سفیرپیمنت بسپارید و از تجربه داشتن آن‌ها لذت ببرید.

 

وب سایت های کسب درآمد از بازی

 

وب سایت‌های کسب درآمد از بازی

اگر به عنوان یک فریلنسر گیم فعالیت می‌کنید و هدف شما از بازی کسب درآمد ارزی است، سایت‌هایی هستند که این بستر را برای شما فراهم می‌کنند. نقد کردن درآمد بازی در این سایت‌ها را نیز می‌توانید با خیال راحت به سفیرپیمنت بسپارید. معروف‌ترین سایت‌هایی که در این حوزه می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید و کسب درآمد از بازی داشته باشید، عبارتند از:

G2G و G2A

از  برترین مارکت پلیس‌های جهان است که افراد زیادی به عنوان فریلنسر گیم در آن فعال هستند. این سایت به شما اجازه می‌دهد با فروش اکانت، آیتم، جم و… به کسب دلاری دلاری از بازی بپردازید. اگر به دنبال یک پلتفرم بی‌همتا در زمینه وب سایت‌های کسب درآمد از بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم استفاده از این پلتفرم را از دست ندهید. G2A نیز فعالیتی مطابق با سایت G2G دارد. گیمرها می‌توانند در G2A با فروش اکانت و یا خدمات مرتبط به کسب درآمد دلاری از بازی بپردازند.

 

Z2U

Z2U یک پلتفرم تجارت آنلاین در زمینه بازی و موارد مرتبط با آن است. مهم‌ترین هدف این سایت ایجاد اعتماد برای یک تبادل بدون دغدغه میان گیمرها است. با توجه به این موضوع شما قادر خواهید بود بدون نگرانی جهت از دست رفتن هزینه و پول خود به عنوان فریلنسر گیم در این سایت مشغول به فعالیت شوید و به کسب در آمد دلاری از بازی بپردازید.

 

Igvault

از دیگر وب سایت‌های کسب درآمد از بازی igvault نام دارد. از سال ۲۰۰۶ در آلمان و فرانسه شروع به کار کرد و در نهایت امروز توانسته است جایگاه مناسبی در عرصه جهانی کسب کند. تعداد زیادی از ایرانیان به عنوان فریلنسر گیم مشغول به فعالیت در این سایت هستند و مبالغ قابل توجهی را از آن کسب می‌کنند. سفیرپیمنت قادر است تمام موجودی شما در این سایت را بدون محدودیت نقد و آن را به ریال برای شما واریز نماید.

 

Eldorado

الدورادو نیز یک سایت جامع برای خرید و فروش موارد مربوط به بازی است. شما می‌توانید به عنوان خریدار، فروشنده و یا گیمر از خدمات این سایت استفاده کنید. این سایت خدمات بسیار جامعی را با کیفیت و قیمت مناسب به افراد ارائه می‌کند. اگر به عنوان فریلنسر گیم قصد فعالیت در این سایت را دارید، نگران نقد کردن درآمد بازی خود نباشید.

 

Playerauctions

این سایت نیز با دارا بودن بیش از یک میلیون کاربر فعال در زمینه معاملات بازی و موارد مرتبط با آن فعالیت می‌کند. شما می‌توانید اکانت انواع بازی‌ها و سکه‌های مربوط به آنها را با بهترین قیمت در این پلتفرم بیابید. Playerauctions برای ثبت نام به عنوان خریدار یا فروشنده هیچ‌گونه حق عضویتی دریافت نمی‌کند و به همین دلیل یکی از بهترین سایت‌ها برای کسب درآمد دلاری از بازی به عنوان یک فریلنسر گیم است.

 

Unreal Engine

یکی از برترین موتورهای بازی سازی در جهان است که پشتیبانی از چند پلتفرم را در خود جای داده است. این سایت با ارائه موتور Blueprint که قابلیت Visual Scripting را ارائه می‌دهد، کاربر را بی‌نیاز از برنامه‌نویسی خواهد کرد. بسیاری از بازی‌های ایرانی همچون  Dark Pantom، توسط این موتور ارائه شده‌اند. اگر قصد دارید به عنوان یک فریلنسر گیم در حوزه بازی سازی فعالیت کنید، این سایت برای شما بسیار مناسب است.

 

MMOGA

یکی از اولین واسط‌های حرفه‌ای خدمات بازی در اروپا با بیش از ۱۵ سال تجربه است. این پلتفرم طیف گسترده‌ای از محصولات فروشگاهی در زمینه بازی‌های آنلاین، ارزهای مجازی، کارت‌های بازی و دیگر موارد را ارائه می‌دهد. بزرگ‌ترین نقطه قوت این سایت سرعت در انجام فرایندها و قیمت‌گذاری مناسب است. در حال حاضر  MMOGA یکی از برترین وب سایت‌های کسب در آمد از بازی شناخته می‌شود. شما پس از کسب درآمد در این سایت می‌توانید نقد کردن درآمد بازی را به وسیله‌ی سفیرپیمنت با بهترین نرخ موجود در ایران انجام دهید.

 

FIFA Coin

این سایت در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد و در حال حاضر به اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین آسیا ارائه خدمات می‌کند. هدف اصلی FIFA Coin تبدیل شدن به پلتفرم تجارت جهانی بازی‌های فیفا است. شما می‌توانید خدمات مختلفی همچون سکه‌های FUT و بازیکنان و خوجه‌ها را از این پلتفرم تهیه نمایید. اگر به شکل تخصصی در بازی‌های فیفا مشغول هستید و فریلنسر گیم بودن در این زمینه را ترجیح می‌دهید حتماً از این سایت استفاده کنید.

 

انواع بازی های قابل استفاده برای درآمدزایی

 

U7buy

U7buy یک ارائه دهنده خدمات بازی حرفه‌ای با هدف بهبود تجربه بازی کاربران است، در طول دهه گذشته، این سایت با ارائه خدمات دقیق و محصولات باکیفیت در دسترس میلیون‌ها بازیکن و فریلنسر گیم قرار گرفته است. برای نقد کردن درآمد بازی خود در این سایت نیز می‌توانید روی همراهی تیم ما حساب کنید تا در اسرع وقت درآمدتان را به صورت ریالی دریافت نمایید.

 

Mydgn

یکی از بزرگ‌ترین و امن‌ترین پلتفرم‌های تبادل کوین‌های فیفا، Mydgn است. با استفاده از این سایت می‌توانید در هر لحظه و بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی به خرید و فروش این ارزها بپردازید. قابل ذکر است این سایت از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند و افراد می‌توانند بدون در نظر گرفتن مهارت زبان انگلیسی به فعالیت در آن بپردازند.

 

Kinguin

این سایت تیم خود را با ۲۰۰ نفر در لهستان و بلغارستان تشکیل داده است و در زمینه خرید و فروش بازی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای پرداخت هزینه باز‌های خارجی و خرید آن‌ها از این سایت از خدمات سفیرپیمنت استفاده کنید؛ همچنین اگر به صورت فریلنسر گیم مشغول به فعالیت هستید، سفیرپیمنت نقد کردن درآمد دلاری از بازی شما را نیز انجام خواهد داد.

 

سوالات متداول؛ نقد کردن درآمد بازی

برای تبدیل درآمد دلاری بازی به ریال کافی است در سایت سفیرپیمنت ثبت‌نام نموده و درخواست خود را در تلگرام ثبت کنید.

پاسخ این سوال بیشتر بسته به سایت و پلتفرمی است که از آن استفاده می‌کنید. بیشتر سایت‌ها از پی پال به‌عنوان روشی برای نقد کردن پشتیبانی می‌کنند.

در حال حاضر سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزدی بابت نقد کردن درآمد بازی دریافت نمی‌کند.

پس از تکمیل فرایند ثبت سفارش، نقد کردن درآمد بین المللی از بازی توسط سفیرپیمنت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به اولویت ثبت سفارش روی تلگرام سفیرپیمنت انجام خواهد شد.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *