پرداخت هزینه سفارت بدون کارمزد با سفیرپیمنت

پرداخت هزینه سفارت

پرداخت هزینه سفارت

تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا از مهم‌ترین مراحل مهاجرت و سفر به خارج از کشور است. این فرایند جهت تحویل مدارک، انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری صورت می‌گیرد. پرداخت هزینه کنسولگری معمولاً از طریق ویزا کارت صورت می‌پذیرد که متأسفانه هم‌وطنان عزیز امکان دسترسی و استفاده از آن را ندارند؛ به همین دلیل، سفیرپیمنت پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت را برای شما در اسرع وقت و با بهترین نرخ انجام خواهد داد. دقت کنید برای استفاده از خدمات سفیر از جمله پرداخت هزینه کنسولگری کارمزدی از شما دریافت نخواهد شد.

مراحل پرداخت هزینه سفارت

ایجاد حساب کاربری در کمتر از ۱ دقیقه ثبت نام کنید!
احراز هویت کاربری برای انجام ادامه مراحل پرداخت احراز هویت کنید.
ثبت اطلاعات درخواست شده اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت هزینه سفارت را بارگذاری نمایید.
وایز واریز معادل ریالی را انجام دهید. در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه کارمزد اضافی پرداخت انجام خواهد شد.
۴.۵۶ (۲۳۲) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

پرداخت هزینه سفارت با سفیرپیمنت

بسیاری از افراد به دلایل مختلف تحصیلی، سفر و گردش، مهاجرت دائمی، کار و… نیاز به ویزای کشور مقصد دارند. برای دریافت ویزا مراجعه به سفارت و ارائه مدارک لازم است. در این میان هزینه‌هایی وجود دارد که باید آن‌ها را پرداخت کنید. برای مثال برای تعیین وقت سفارت لازم به پرداخت هزینه است. پرداخت هزینه سفارت با شیوه‌ای که کشور مقصد تعیین می‌کند باید انجام شود. این روش‌ها معمولا نیاز به استفاده از سرویس‌های نقل و انتقال ارزی دارند. با توجه به تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، دسترسی به این سرویس‌ها برای ایرانیان امکان‌پذیر نیست.

در این شرایط برای اینکه بتوانید پرداخت هزینه ویزای توریستی یا همان هزینه سفارت را انجام دهید، چالش خواهید داشت. تیم سفیرپیمنت با تجربه و تخصص خود در زمینه انواع خدمات ارزی همراه شما برای پرداخت هزینه سفارت نیز خواهد بود. شما می‌توانید همه هزینه‌های مربوط به دریافت ویزای توریستی یا اقامتی خود را با کمک سفیرپیمنت با بهترین نرخ و بدون کارمزد بپردازید. جهت دریافت راهنمایی و مشاوره نیز می‌توانید همین حالا با پشتیبانی سفیرپیمنت ارتباط بگیرید.

 

پرداخت هزینه های مربوط به سفارت توسط سفیرپیمنت

 

مزایا واریز هزینه کنسولگری با سفیرپیمنت

برای اینکه بتوانید هزینه سفارت را واریز کنید، روش‌های مخلتفی وجود دارد؛ از این‌رو شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا باید این کار را به سفیرپیمنت بسپارید؟ در پاسخ باید بگوییم که پرداخت هزینه سفارت با سفیرپیمنت می‌تواند برای شما مزایایی داشته باشد. در واقع شما به کمک سفیرپیمنت، فارغ از اینکه هزینه سفارت خود را پرداخت می‌کنید، از مزیت‌های دیگری نیز بهره‌مند می‌شوید. اصلی‌ترین این مزیت‌ها را می‌توان موارد زیر معرفی نمود:

 • کارمزد صفر و هزینه کمتر: چنانچه پرداخت هزینه ویزای توریستی یا به طور کلی هزینه سفارت خود را به سفیرپیمنت بسپارید، نیاز به پرداخت کارمزد اضافه نخواهید داشت. ضمن اینکه نرخ ارزی که سفیرپیمنت به شما پیشنهاد می‌دهد نیز در پایین‌ترین حالت خود قرار دارد. نتیجه این موارد، پرداخت هزینه کمتر را برای شما رقم خواهد زد.
 • جامعیت خدمات: تیم ما خدمات متنوعی را در حوزه پرداخت‌های ارزی انجام می‌دهد. بعضی از افراد بعد اخذ ویزا نیاز به تهیه بلیط هواپیما، رزرو هتل و… نیز خواهند داشت. شما همه این موارد را می‌توانید به صورت یکجا از سفیرپیمنت درخواست نموده تا با کمترین قیمت و زمان برای شما ارائه کند.
 • پشتیبانی دائمی و رایگان: از جمله مزیت‌هایی که پرداخت هزینه سفارت با سفیرپیمنت برای شما دارد، دریافت پشتیبانی رایگان است. از آنجایی که انجام امور پرداختی ارزی در این مسیر نیازمند دریافت راهنمایی است و هر کسی از جزئیات این مسیر آگاهی ندارد، دریافت پشتیبانی دائمی مزیت مهمی به شمار می‌رود.
 • پشتیبانی از روش‌های مختلف: روش‌های پرداختی مختلفی برای پرداخت هزینه سفارت وجود دارد. به عبارتی کشورهای مختلف ممکن است روش‌های پرداختی متفاوتی را در نظر بگیرند. برای اینکه بتوانید هزینه سفارت مدنظر خود را پرداخت کنید، سفیرپیمنت از روش‌های مختلفی پشتیبانی و نیاز شما را برطرف می‌نماید.

 

مزایا سفیرپیمنت برای پرداخت هزینه های سفارت

 

کشورهای مهم برای پرداخت هزینه سفارت یا ویزا توریستی

در میان کشورهای دنیا تعدادی از آن‌ها میان شهروندان ایرانی، متقاضی بیشتری دارند. به عبارتی برخی از کشورها هستند که برای دریافت ویزای آن‌ها متقاضی بیشتری وجود دارد. در ادامه با این کشورها بیشتر آشنا می‌شوید. ضمنا همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، برای پرداخت هزینه سفارت این کشورها می‌توانید بدون چالش از خدمات تیم سفیرپیمنت بهره‌مند شوید. این کشورها عبارتند از:

 

پرداخت هزینه سفارت استرالیا

به مرحله ارزیابی مدارک مهاجرتی برای این کشور، لاج (Lodge) گفته می‌شود. تمام مراحل مورد نیاز جهت تعیین وقت و اخذ ویزای استرالیا از طریق سایت ImmiAccount قابل انجام است. شما پس از ثبت‌نام و آپلود مدارک می‌توانید هزینه سفارت را با بهترین نرخ از طریق سفیرپیمنت پرداخت کنید. به عبارتی در هر بخش از مسیر اخذ ویزای استرالیا که نیاز به پرداخت هزینه باشد، سفیرپیمنت همراه شما خواهد بود.

 

پرداخت هزینه سفارت استرالیا

 

واریز هزینه کنسولگری آمریکا

یکی از مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا برای سفرهای توریستی یا تحصیلی، پرداخت هزینه ویزا یا MRV fee است. همچنین، سویس فی (SEVIS Fee) به عنوان هزینه‌ای برای اخذ ویزای توریستی (j) یا ویزای غیر مهاجرتی (M یا F) پرداخت می‌شود. این هزینه باید حداکثر چهار روز  قبل از رسیدن زمان مصاحبه از طریق حساب یا کارت‌های اعتباری بین‌المللی پرداخت و رسید آن به سفارت تحویل داده شود. امکان پرداخت هزینه کنسولگری آمریکا با بهترین نرخ و بدون کارمزد از طریق سفیرپیمنت وجود دارد.

 

فورفلایت چیست؟ معرفی foreflight

 

پرداخت هزینه سفارت کانادا

تعیین وقت برای سفارت کانادا جهت انگشت‌نگاری، ثبت هویت و اطلاعات شما است و مصاحبه‌ای صورت نخواهد گرفت. در ارائه مدارک خود حساسیت زیادی به خرج دهید و سعی کنید کاملاً بی‌نقص باشند؛ زیرا تنها معیار برای پذیرفته شدن شما، مدارک خواهد بود. لازم به ذکر است کانادا در ایران سفارتخانه ندارد و باید به یکی از کشورهای همسایه مانند امارات یا ترکیه سفر کنید.

 

پرداخت هزینه سفارت انگلیس با سفیرپیمنت

 

واریز هزینه کنسولگری انگلیس

تعیین وقت و پرداخت هزینه کنسولگری جهت انجام مصاحبه از طریق سیستم آنلاین Visa4UK انجام می‌شود. پس از ثبت‌نام، تکمیل فرم و آپلود مدارک در این سایت، باید پرداخت هزینه کنسولگری را به صورت آنلاین توسط سفیرپیمنت انجام دهید. دقت کنید رسید آن را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید. به عبارتی قبل از حضور در مصاحبه نیاز به پرداخت هزینه دارید که تیم ما آن را برای شما انجام خواهد داد.

 

بهترین وب‌سایت‌های رزرو پرواز با ارزان ترین قیمت (خارجی)

 

پرداخت هزینه برای سایر کشورها

پرداخت هزینه سفارت سایر کشورها همچون سوئد، دانمارک، آذربایجان و… نیز از طریق سفیرپیمنت قابل انجام است. برای انجام این کار تنها کافی است در پنل پس از ثبت اطلاعات سایت سفارت و مبلغ مورد نیاز برای پرداخت، نسبت به واریز هزینه ریالی از طریق درگاه اقدام نمایید. پس از آن کارشناسان ما در اسرع وقت هزینه خدمات کنسولگری را برای شما پرداخت خواهند کرد.

 

پرداخت هزینه کنسولگری با سفیرپیمنت

 

مراحل دریافت و پرداخت هزینه کنسولگری توسط سفیرپیمنت

برای پرداخت هزینه سفارت، پس از ثبت‌نام یا ورود به پنل کاربری سفیرپیمنت از قسمت پرداخت اینترنتی، آدرس وب‌سایت مذکور، اطلاعات لاگین و توضیحات سفارش را ثبت نمایید. در صورت نیاز، دستورالعمل برای پرداخت یا پر کردن فرم‌ها را نیز ارسال کنید. پس از انجام این مراحل، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت را وارد و نسبت به پرداخت ریالی آن اقدام نمایید. سایر موارد از سمت کارشناسان سفیرپیمنت انجام خواهد شد. سفیرپیمنت در صورت نیاز برای هماهنگی بیشتر با کاربر ارتباط خواهد گرفت.

 

۱۰ سایت برتر خرید بلیط هواپیما (داخلی)

 

نکات مهم در زمینه پرداخت هزینه خدمات کنسولگری

چنانچه قصد اقدام برای پرداخت هزینه سفارت را دارید حتما باید مواردی را مدنظر قرار دهید. درواقع نکاتی وجود دارند که حتما باید به هنگام پرداخت هزیه ویزای توریستی یا همان هزینه کنسولگری در نظر بگیرید. توجه به این نکات کمک می‌کند تا در ادامه با مشکلاتی مواجه نشوید یا در زمان تصمیم‌گیری مطمئن‌تر عمل کنید. این نکات مهم عبارتند از:

 • هزینه‌ای که برای سفارت واریز می‌کنید، در صورت عدم صدور ویزا غیر قابل استرداد است.
 • در صورت ریجکت شدن، شما ملزم به واریز دوباره هزینه کنسولگری خواهید بود. درواقع هزینه پرداخت شده تنها برای یک‌بار مصاحبه استفاده می‌شود.
 • امکان فروش و یا انتقال هزینه پرداخت شده به شخص ثالث وجود ندارد.
 • دقت داشته باشید که پاسپورت، ویزا و تمام اسناد ارائه شده تنها در سفارت و در زمان مراجعه به شما تحویل داده خواهد شد. این موضوع را برای مراجعه به سفارت کانادا و آمریکا که خارج از ایران قرار دارند، مدنظر قرار دهید.
 • مدارک تنها به شخص متقاضی و با ارائه مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی یا گواهینامه عکس‌دار تحویل داده می‌شود.
 • دقت کنید مصاحبه کننده در اکثر مواقع، تا یک روز قبل فرارسیدن زمان مصاحبه می‌تواند مکان مصاحبه را تغییر دهد و پس از آن زمان تحویل مدارک حداقل ۳ روز کاری از سمت سفارت خواهد بود.
 • دقت کنید طبق قوانین سفارت‌ها تمام مدارکی که حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز دریافت نشوند به بخش کنسولی اولیه بازگردانده خواهند شد.

 

کارمزد پرداخت هزینه های کنسول‌گری با سفیرپیمنت

 

کارمزد پرداخت هزینه کنسولگری در سفیرپیمنت

پرداخت هزینه خدمات کنسولگری هرگز مشمول کارمزد نخواهد بود. برخی از افراد و شرکت‌های سودجو برای انجام این فرایند کارمزدی را از شما به عنوان خدمات‌دهی دریافت می‌کنند و حتماً باید به این موضوع توجه نمایید. سفیرپیمنت از معدودترین صرافی‌های آنلاین است که هیچ‌گونه کارمزدی جهت ارائه خدمات از جمله پرداخت هزینه سفارت فوری از شما دریافت نخواهد کرد. در واقع با تیم ما می‌توانید کمترین هزینه را برای انجام امور خود پرداخت نمایید.

سوالات متداول؛ پرداخت هزینه سفارت

در حال حاضر سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزدی برای پرداخت هزینه سفارت دریافت نمی‌کند.

پرداخت‌های ارزی هزینه سفارت و کنسول‌گری در سفیرپیمنت به‌صورت فوری و بر اساس ترتیب درخواست‌ها انجام می‌شود.

برای اطمینان از صحت مبلغ هزینه سفارت، بهتر است به وبسایت رسمی سفارت یا سفارتخانه مراجعه کنید و اطلاعات آخرین تغییرات را از منابع رسمی دریافت کنید. همچنین، ممکن است با تماس تلفنی یا ایمیل با سفارت یا مراکز مرتبط تاییدیه دریافت کنید.

مبالغ هزینه سفارت ممکن است به دلیل تغییرات در سیاست‌ها یا شرایط اقتصادی تغییر کند. بهتر است پیش از هر اقدامی، آخرین اطلاعات مرتبط با هزینه سفارت را از منابع رسمی مانند وبسایت سفارت یا مراجع مشخص دریافت کنید.

روش‌های پرداخت هزینه سفارت ممکن است متنوع باشند و شامل واریز به حساب بانکی، پرداخت آنلاین از طریق وبسایت سفارت یا سیستم‌های پرداخت الکترونیکی باشد. همچنین در پرداخت‌های بین‌الملی می‌توانید از خدمات سفیرپیمنت برای انجام تراکنش‌ها استفاده نمایید.

 

پس از پرداخت هزینه سفارت، معمولاً باید مستندات مرتبط با پرداخت را به سفارت ارسال کنید. بهتر است دقیقاً مطابق با دستورالعمل‌ها و لیست مستندات مورد نیاز سفارت عمل کنید. اطمینان حاصل کنید که همه اطلاعات درست و کامل است تا احتمال هر گونه تاخیر یا مشکل در پردازش اسناد از بین برود.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *