پرداخت هزینه سفارت

پرداخت هزینه سفارت

تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا از مهم‌ترین مراحل مهاجرت و سفر به خارج از کشور است. این فرایند جهت تحویل مدارک، انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری صورت می‌گیرد. پرداخت هزینه کنسولگری معمولاً از طریق ویزا کارت صورت می‌پذیرد که متأسفانه هم‌وطنان عزیز امکان دسترسی و استفاده از آن را ندارند؛ به همین دلیل، سفیرپیمنت پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت را برای شما در اسرع وقت و با بهترین نرخ انجام خواهد داد. دقت کنید برای استفاده از خدمات سفیر از جمله پرداخت هزینه کنسولگری کارمزدی از شما دریافت نخواهد شد.
۴.۵۵ (۲۳۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

پرداخت هزینه سفارت استرالیا

به مرحله ارزیابی مدارک مهاجرتی برای این کشور، لاج (Lodge) گفته می‌شود. تمام مراحل مورد نیاز جهت تعیین وقت و اخذ ویزای استرالیا از طریق سایت ImmiAccount قابل انجام است. شما پس ثبت‌نام و آپلود مدارک می‌توانید هزینه سفارت را با بهترین نرخ از طریق سفیرپیمنت پرداخت کنید.

 

پرداخت هزینه سفارت آمریکا

یکی از مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا برای سفرهای توریستی یا تحصیلی، پرداخت هزینه ویزا یا  (MRV fee)است؛ همچنین، سویس فی (SEVIS Fee) به عنوان هزینه‌ای برای اخذ ویزای توریستی (j) یا ویزای غیر مهاجرتی (M یا F) پرداخت می‌شود. این هزینه باید حداکثر چهار روز  قبل از رسیدن زمان مصاحبه از طریق حساب یا کارت‌های اعتباری بین‌المللی پرداخت و رسید آن به سفارت تحویل داده شود. شما پرداخت هزینه سفارت آمریکا را با بهترین نرخ و بدون کارمزد از طریق سفیرپیمنت انجام دهید.

 

پرداخت هزینه سفارت کانادا

تعیین وقت برای سفارت کانادا جهت انگشت‌نگاری و ثبت هویت و اطلاعات شما است و مصاحبه‌ای صورت نخواهد گرفت. در ارائه مدارک خود حساسیت زیادی به خرج دهید و سعی کنید کاملاً بی‌نقص باشند؛ زیرا تنها فاکتور برای اکسپت شدن شما مدارک خواهد بود. لازم به ذکر است کانادا در ایران سفارتخانه ندارد و باید به یکی از کشورهای همسایه مانند امارات یا ترکیه سفر کنید.

 

پرداخت هزینه سفارت انگلیس

تعیین وقت و پرداخت هزینه سفارت جهت انجام مصاحبه از طریق سیستم آنلاین Visa4UK انجام می‌شود. پس از ثبت‌نام، تکمیل فرم و آپلود مدارک در این سایت، باید پرداخت هزینه کنسولگری را به صورت آنلاین توسط سفیرپیمنت انجام دهید. دقت کنید رسید آن را در روز مصاحبه همراه خود داشته باشید.

 

پرداخت هزینه سفارت سایر کشورها

پرداخت هزینه سفارت سایر کشورها همچون سوئد، دانمارک، آذربایجان و… نیز از طریق سفیرپیمنت قابل انجام است. برای انجام این کار تنها کافی است در پنل پس از ثبت اطلاعات سایت سفارت و مبلغ مورد نیاز برای پرداخت، نسبت به واریز هزینه ریالی از طریق درگاه اقدام نمایید. پس از آن کارشناسان ما در اسرع وقت هزینه خدمات کنسولگری را برای شما پرداخت خواهند کرد.

 

هزینه گرفتن وقت سفارت

 

آیا گرفتن وقت سفارت هزینه‌ای دارد؟

تهیه ویزا و طی کردن روند قانونی بودن آن کاملاً از سمت سفارت کشور مورد انجام خواهد شد. با توجه به موارد ذکر شده سفارت کشور مورد نظر هزینه‌ای را از شما دریافت خواهد کرد. دقت کنید ثبت‌نام و پرداخت هزینه به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد و نیاز به مراجعه حضوری نخواهید داشت.

 

پرداخت هزینه وقت سفارت

 

نحوه پرداخت هزینه سفارت

نحوه پرداخت هزینه سفارت به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد. این روند بسته به کشور مورد نظر در سایت‌های مختلف و تنها از طریق حساب‌ها و کارت‌های اعتباری بین‌المللی قابل انجام است. بهترین گزینه برای پرداخت، استفاده از ویزاکارت است که متأسفانه هم‌وطنان عزیز امکان استفاده از آن را ندارند. با توجه به موارد ذکر شده به نظر شما برای پرداخت هزینه سفارت چه باید کرد؟ در ادامه به ارائه راهکار برای این مسئله می‌پردازیم.

 

مراحل دریافت و پرداخت هزینه سفارت توسط سفیرپیمنت

برای پرداخت هزینه سفارت پس از ثبت‌نام یا ورود به پنل از قسمت پرداخت اینترنتی، آدرس وب‌سایت مذکور، اطلاعات لاگین و توضیحات سفارش را ثبت نمایید. در صورت نیاز، دستورالعمل برای پرداخت یا پر کردن فرم‌ها رو هم ارسال کنید. پس از انجام این مراحل مبلغ مورد نیاز برای پرداخت را وارد و نسبت به پرداخت ریالی آن اقدام نمایید. سایر موارد از سمت کارشناسان سفیرپیمنت انجام و در صورت نیاز برای هماهنگی بیشتر با کاربر ارتباط برقرار خواهد شد.

 

مزایای پرداخت هزینه سفارت با ویزا کارت

 

مزایای پرداخت هزینه سفارت با ویزا کارت

ویزاکارت از گزینه‌هایی است که امکان پرداخت در سایر کشورها را نیز فراهم می‌کند؛ برای مثال، امکان تعیین وقت سفارت آمریکا و کانادا در ایران میسر نیست و برای تعیین زمان مصاحبه باید به یکی از کشورهای همسایه مانند دبی یا ترکیه مراجعه شود؛ اما با استفاده از این روش می‌توان برای اخذ ویزای غیرمهاجرتی، ثبت‌نام را از طریق سایت انجام داد و پرداخت را در اسرع وقت کامل نمود. با توجه به موارد ذکر شده سفیرپیمنت از بهترین گزینه‌هایی است که افراد می‌توانند پرداخت هزینه سفارت برای ویزای تحصیلی، کار، توریستی و… را با استفاده از ویزاکارت به آن بسپارند.

 

کارمزد پرداخت هزینه سفارت

پرداخت هزینه خدمات کنسولگری هرگز مشمول کارمزد نخواهد بود. برخی از افراد و شرکت‌های سودجو برای انجام این فرایند کارمزدی را از شما به عنوان خدمات‌دهی دریافت می‌کنند و حتماً باید به این موضوع توجه نمایید. سفیرپیمنت از معدودترین صرافی‌های آنلاین است که هیچ‌گونه کارمزدی جهت ارائه خدمات از جمله پرداخت هزینه سفارت فوری از شما دریافت نخواهد کرد.

 

نکات مهم در زمینه پرداخت هزینه خدمات کنسولگری

  • هزینه پرداخت شده در صورت عدم صدور ویزا غیر قابل استرداد است.
  • در صورت ریجکت شدن شما ملزم به پرداخت دوباره هزینه سفارت خواهید بود؛ در واقع هزینه پرداخت شده تنها برای یک‌بار مصاحبه استفاده می‌شود.
  • امکان فروش و یا انتقال هزینه پرداخت شده به شخص ثالث وجود ندارد.

 

دریافت ویزا پس از تعیین وقت سفارت

  • پاسپورت، ویزا و تمام اسناد ارائه شده تنها در سفارت مراجعه شده به شما تحویل داده خواهد شد. این موضوع را برای استفاده از سفارت کانادا و آمریکا که خارج از ایران قرار دارند، مدنظر قرار دهید.
  • مدارک تنها به شخص متقاضی و با ارائه مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی یا گواهینامه عکس‌دار تحویل داده می‌شود.
  • دقت کنید مصاحبه کننده در اکثر مواقع، تا یک روز قبل فرارسیدن زمان مصاحبه می‌تواند مکان مصاحبه را تغییر دهد و پس از آن زمان تحویل مدارک حداقل ۳ روز کاری از سمت سفارت خواهد بود.
  • دقت کنید طبق قوانین سفارت‌ها تمام مدارکی که حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز دریافت نشوند به بخش کنسولی اولیه بازگردانده خواهند شد.

 

جمع‌بندی

از مهم‌ترین مراحل مهاجرت به هر کشور تعیین وقت و پرداخت هزینه سفارت فوری است. این پرداخت در سایت‌ هر سفارت و تنها از طریق حساب یا کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا قابل انجام است که متأسفانه مردم عزیز کشورمان ایران امکان دسترسی و استفاده از آن‌ها را ندارند. سفیرپیمنت به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین صرافی‌های آنلاین در ایران پرداخت هزینه سفارت فوری را برای شما را با بهترین نرخ و بدون هیچ‌گونه کارمزد اضافی انجام خواهد داد.

 

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *