خرید آموزش از سایت های خارجی

خرید آموزش از سایت های خارجی

پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی

آموزش یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه امروز بشری است. در دنیای امروز که همه‌چیز به سمت استفاده به‌صورت آنلاین کشیده می‌شود، آموزش نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به آمار و به دلیل وجود مشکلاتی مانند اپیدمی کرونا ویروس، استفاده از آموزش آنلاین در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. سایت‌های آموزش آنلاین سالیان زیادی است که در حال فعالیت هستند؛ برخی از این سایت‌ها خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می‌دهند ولیکن عموما دسترسی به آموزش‌های ارزشمند با پرداخت هزینه امکان‌پذیر بوده است. سایت‌های داخلی و خارجی بسیار زیادی در زمینه آموزش آنلاین وجود دارد. پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی برای کاربران ایرانی این سایت‌ها همواره با چالش رو به رو خواهد بود. سفیرپیمنت به عنوان سفیر کاربران خود در سایت‌های خارجی کار خرید آموزش خارجی را برای همه آسان نموده است.

مراحل ثبت سفارش خرید آموزش از سایت‌های خارجی

ثبت‌نام در پنل کاربران سفیرپیمنت در کوتاه‌ترین زمان در پنل کاربران سفیرپیمنت ثبت نام و لاگین کنید.
احراز هویت برای دریافت خدمات تخصصی هویت کاربری خود را تایید نمایید.
ارسال درخواست پرداخت هزینه آموزش اطلاعات سایت و دوره آموزشی مد نظر خود را از طریق تلگرام ارسال کنید.
پرداخت نهایی و دریافت دوره آموزشی پس از تایید کارشناسان و پرداخت معادل ریالی منتظر دریافت دوره آموزشی بمانید.
۵.۰۰ (۲) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

خرید آموزش از سایت های خارجی

در سال‌های اخیر آموزش مجازی و در بستر اینترنت از جمله روش‌های یادگیری است که طرفداران زیادی نیز دارد. این دوره‌ها به دو صورت آنلاین و آفلاین در بازار وجود دارد. شیوه آنلاین معمولا برای دوره‌های کوتاه مدت استفاده می‌شود و اکثر دوره‌های طولانی‌مدت و جامع به صورت آفلاین عرضه می‌شوند. شما با خرید آموزش از سایت های خارجی به صورت آفلاین به محتوای کاملی دست خواهید یافت که پس از مشاهده انتظار می‌رود به مهارت مورد نظر رسیده باشید.

به عبارتی شما برای یادگیری مهارتی خاص دیگر محدودیتی نخواهید داشت و به راحتی با خرید دوره آموزشی از سایت های خارجی می‌توانید به بهترین دوره‌های حال حاضر دنیا دسترسی داشته باشید. برای خرید آموزش از سایت های خارجی در گام اول از کیفیت دوره مطمئن شوید و سپس اعتبار سایت را بررسی کنید. در صورتی که هم دوره با کیفیت بود و هم سایت معتبر، برای خرید آن چالشی وجود نخواهد داشت. تیم سفیرپیمنت مانند همیشه در کنار شما برای پرداخت هزینه خرید از سایت‌های خارجی خواهد بود. تنها کافی است که درخواست‌تان را در تلگرام ثبت کنید.

 

مزایا خرید دوره آموزشی از سایت های خارجی با سفیرپیمنت

برای خرید آموزش از سایت های خارجی شیوه‌های مختلفی وجود دارد و ما به شما استفاده از خدمات سفیرپیمنت را پیشنهاد می‌دهیم. چنانچه شما از خدمات تیم ما برای خرید دوره آموزشی از سایت های خارجی استفاده کنید، علاوه بر ویژگی‌هایی که دوره‌های خارجی دارند، از مزیت‌های دیگری نیز بهره‌مند خواهید شد. به عبارتی استفاده از خدمات سفیرپیمنت برای شما مزایایی را به همراه خواهد داشت که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت است از:

  • کاهش هزینه‌ها: با توجه به اینکه پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی به صورت ارزی است، بعضی از واسطه‌ها با دریافت کارمزد اضافه، هزینه نهایی را برای شما بیشتر می‌کنند. این در حالی است که سفیرپیمنت با ارائه کمترین نرخ و کارمزد صفر خدمات، هزینه نهایی شما را کاهش خواهد داد.
  • پشتیبانی خدمات: از آنجایی که حوزه پرداخت‌های ارزی برای اکثر کاربران شناخته شده نیست، وجود پشتیبانی تخصصی می‌تواند همواره چالش‌های شما را برطرف نماید.
  • سرعت در خدمات‌دهی: چنانچه درخواست پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی خود را به سفیرپیمنت ارجاع دهید، در کمترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد.
  • پوشش‌دهی سایت‌های مختلف: شما می‌توانید به کمک سفیرپیمنت از سایت‌های مختلفی دوره آموزشی خریداری کنید و نگران پوشش‌دهی آن نباشید.

 

روش های پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی

خرید آموزش خارجی فارغ از اینکه در چه زمینه‌ای باشد و یا از چه وب‌سایتی خریداری شود، نیاز به انجام پرداخت اینترنتی بین المللی دارد. در اکثر نقاط دنیا درخواست کنندگان خرید آموزش خارجی، امکان انجام پرداخت‌ها توسط کارت‌های اعتباری و یا سایر سیستم‌های پرداختی همچون پی پال را دارند. با این وجود در برخی از کشور‌ها نظیر ایران به دلیل عدم اتصال شبکه بانکی به بانک‌های بین المللی این امکان وجود ندارد و برای خرید آموزش از سایت های خارجی با چالش مواجه خواهید شد.

سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی، شما را در خرید دوره آموزشی از سایت های خارجی همراهی می‌کند. شما برای استفاده از آموزش‌های خارجی اصلا نگران پرداخت هزینه نخواهید بود و صرفا کافی است دوره مدنظر را انتخاب کنید. بهترین و راحت‌ترین روش پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی، بهره‌گیری از خدمات پرداخت ارزی سفیرپیمنت خواهید بود. در این رابطه کافی است درخواست خود را در تلگرام ثبت نمایید.

 

مزایا خرید آموزش خارجی چیست؟

دسترسی به اینترنت کار دریافت آموزش از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی را برای همه‌ی مردم جهان آسان نموده است. با وجود مزیت‌هایی که آموزش‌های خارجی می‌توانند به همراه داشته باشند، دسترس‌پذیری ساده آن‌ها نیز بیش از قبل افراد را تشویق به استفاده می‌نماید. به طور کلی خرید آموزش از سایت های خارجی مزایایی را به همراه دارد که اصلی‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • اعتبار بالا: آموزش‌های معتبر خارجی که با استفاده از برترین متدهای روز دنیا برنامه‌ریزی و توسط اساتید بین المللی تدریس می‌شوند، اعتبار بالایی دارند.
  • مدرک معتبر: داشتن مدرک معتبر آموزشی از سایت‌های خارجی سبب تقویت رزومه برای دست‌یابی به شغل مناسب خواهد شد.
  • به‌روز بودن اطلاعات: شرکت در دوره‌های آموزشی روز دنیا، اطلاعات شما را به‌روز خواهد کرد.
  • عدم محدودیت زمانی: با خرید دوره آموزشی از سایت های خارجی به کل محتوا آموزشی دسترسی دارید و محدود به زمان نخواهید بود.
  • استفاده از انجمن‌ها: از مزایا شرکت در دوره‌های آنلاین استفاده از چت انجمن‌های مربوط به آن دوره و رفع اشکالات و ابهامات به وجود آمده در مورد آموزش، خواهد بود.

 

بهترین سایت های خرید آموزش خارجی

 

معرفی بهترین سایت های خرید آموزش خارجی

در بین سایت‌های آموزشی خارجی، برخی از آن‌ها اعتبار بیشتری دارند و مخاطبان بیشتری نیز جذب آن‌ها شده‌اند. برای مثال خرید دوره آموزشی از سایت‌های Udemy، Lynda، Coursera، edx و… بسیار پرطرفدار است. این سایت‌ها هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند که کاربران براساس نیازشان به آن‌ها مراجعه می‌نمایند. در ادامه برخی از سایت‌های معتبر و مناسب برای خرید آموزش را به تفکیک موضوعی که دارند معرفی می‌کنیم.

 

خرید آموزش برنامه نویسی از سایت های خارجی

 

خرید آموزش برنامه نویسی از سایت های خارجی

برنامه‌نویسان و دوست‌داران حوزه برنامه‌نویسی از اصلی‌ترین درخواست‌کنندگان خرید آموزش خارجی هستند. خرید آموزش برنامه نویسی از سایت های خارجی باعث می‌شود برنامه‌نویس، برترین زبان‌های برنامه نویسی روز دنیا و آخرین تغییرات روند نگارش برنامه‌ها را به درستی فرا گیرد. در این میان سایت‌های خارجی زیر برای خرید آموزش برنامه‌نویسی مناسب هستند. اگر شما نیز قصد خرید آموزش از سایت های خارجی برای برنامه‌نویسی را دارید، می‌توانید به سایت‌های زیر مراجعه نمایید:

اموزش برنامه نویسی خارجی از coursera.org

Coursera یک سایت معروف و معتبر متعلق به یک شرکت بزرگ آموزش برنامه نویسی به صورت آنلاین است. غالب دوره‌های کورسرا به صورت آنلاین برگزار می‌شود که در آن‌ها از برجسته‌ترین اساتید دانشگاه‌های بزرگ دنیا استفاده خواهد شد. برای گذراندن دوره‌های این وب سایت قبل از هر چیز نیاز به خرید دوره آموزشی از سایت  coursera دارید. پس از تکمیل فرایند خرید آموزش برنامه نویسی خارجی به راحتی به تمامی سر فصل‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید هر زمان که علاقه داشتید و با سرعت مدنظر خود، سورس‌های آموزشی را بگذرانید.

سایت آموزش برنامه نویسی تخصصی udacity.com

Udacity انتخاب مناسبی جهت گذراندن کورس‌های آموزشی برای همه علاقمندان به برنامه‌نویسی نیست ولی در زمینه آموزش‌های تخصصی یکی از بهترین گزینه‌های موجود است. اساتید برتر دانشگاه‌های جهان و حتی برخی از کارمندان اصلی شرکت گوگل مدرسین دوره‌های یوداسیتی هستند. استفاده از این اساتید برجسته، خرید دوره آموزش تخصصی برنامه نویسی از سایت udacity را ارزشمند و معتبر نموده است.

سایت آموزش برنامه نویسی codeschool.com

سایت Codeschool یک سایت معتبر در آموزش سر فصل‌های برنامه نویسی از پایه و در اغلب موارد رایگان است. بسیاری از حوزه‌های برنامه نویسی در کد اسکول به صورت رایگان آموزش داده شده است ولی برخی دوره‌های تخصصی آموزش برنامه نویسی این سایت نیاز به پرداخت شهریه دارند. شما می‌توانید برای خرید آموزش برنامه‌نویسی از سایت Codeschool روی همراهی تیم سفیرپیمنت حساب کنید. 

 

خرید آموزش گرافیک از سایت های خارجی

 

خرید آموزش گرافیک از سایت های خارجی

گرافیک یکی از رشته‌های بسیار پر کاربرد و در عین حال جذاب برای علاقمندان به هنر طلقی می‌شود. طراحی وب، صفحه آرایی، طراحی لوگو، طراحی مدل دو بعدی و سه بعدی، طراحی بنر، پوسترها و… از جمله زیرشاخه‌های پولساز رشته گرافیک و مستعد برای خرید آموزش گرافیک از سایت‌های خارجی هستند؛ زیرا به‌روز بودن دانش طراحان گرافیک با افزایش درآمد آن‌ها رابطه مستقیم دارد. در ادامه به معرفی برخی از سایت‌های اصلی برای خرید آموزش گرافیک از سایت های خارجی می‌پردازیم.

سایت آموزش گرافیک Udemy           

سایت Udemy یک منبع بسیار بزرگ برای آموزش‌های رایگان و پولی در همه زمینه‌ها است. سورس‌های آموزشی رایگان و پولی در زمینه گرافیک نیز در این سایت معتبر به وفور یافت می‌شود. خرید دوره آموزش گرافیک از سایت یودمی یکی از پرتکرارترین فرایندهای آن است. مشاهده دوره‌های Udemy محدود به زمان خاصی نیست و در اکثر آموزش‌ها پس از پایان یک بخش از دوره آزمون‌هایی به منظور سنجش سطح توانایی شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود.

سایت آموزش فتوشاپ Phlearn                                                         

سایت Phlearn یک منبع بسیار معتبر و در اکثر موارد رایگان برای آموزش فتوشاپ است. اگر قصد گذراندن دوره‌های آموزش فتوشاپ به صورت حرفه‌ای را دارید، خرید اشتراک آموزش فتوشاپ از Phlearn بسیار با ارزش خواهد بود. با تهیه اشتراک این سایت به تمامی منابع آموزشی آن به صورت نامحدود دسترسی خواهید داشت. با توجه به اینکه دوره‌های رایگان زیادی نیز در این سایت وجود دارند، می‌توانید با هزینه کمتر به آموزش بپردازید.

 

خرید آموزش زبان از سایت های خارجی

 

سایت‌های خارجی آموزش زبان

خرید آموزش زبان از سایت های خارجی به شما کمک می‌کند تا با استفاده از بهترین متد‌های آموزشی و تدریس اساتید برجسته و بومی زبان مورد نظر، بهترین نتیجه را دریافت نمایید. پرکاربردترین زبان‌های خارجی برای یادگیری را می‌توان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و… دانست. در ادامه به معرفی برخی از بهترین و معتبرترین وب‌سایت‌های خرید آموزش زبان خارجی اشاره می‌کنیم.

سایت آموزش زبان Duolingo

Duolingo یک منبع رایگان برای آموزش زبان انگلیسی است. سایت دولینگو در ابتدا کاربران خود را تعیین سطح می‌کند و سپس با توجه به سطح شخص، سورس‌های آموزشی را در اختیار او قرار می‌دهد. نکته بسیار مهم درباره Duolingo امکان استفاده از مدرک پایان دوره ارائه شده توسط آن برای پذیرش دانشگاه‌ها و یا تعیین وقت سفارت‌ها خواهد بود. هر چند تمامی خدمات دولینگو رایگان نیست ولی می‌توان از اکثر آموزش‌های این سایت به صورت رایگان استفاده نمود.

آموزش زبان انگلیسی از طریق سایت BBC Learning English

سایت BBC Learning English یک منبع بزرگ و تقریبا رایگان از آموزش‌های زبان انگلیسی است. در این سایت منابع بسیار بزرگی از آموزش‌ها، ویدئوها، دستور زبان، واژگان و… خواهید یافت. BBC Learning English آموزش‌های خود را به سه دسته بزرگسالان، نوجوانان و کودکان تقسیم‌بندی می‌کند. برای دسترسی به برخی از سورس‌های آموزشی BBC Learning English نیاز به پرداخت هزینه وجود دارد.

سایت رایگان Lang

اگر قصد فراگیری نگارش زبان دارید، سایت  Lang یک منبع معتبر و رایگان برای شما است. در سایت Lang شما مقالات خود در زمینه‌های مختلف را نگارش می‌کنید و سپس افراد مسلط و بومی به زبان مورد نظرتان، اصلاحات مقاله شما را گوشزد می‌کنند؛ به این ترتیب شما با نحوه نگارش متون به صورت تخصصی آشنا خواهید شد و می‌توانید از مهارت‌تان استفاده نموده و لذت ببرید.

 

برای خرید آموزش از سایت های خارجی و پرداخت هزینه آن، تنها کافی است درخواست خود را در تلگرام سفیرپیمنت ثبت نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط می‌گیرند و پرداخت مورد نظر برای شما انجام خواهد شد. چنانچه سوالی در رابطه با پرداخت ارزی و خرید دوره آموزشی از سایت های خارجی دارید می‌توانید در بخش پشتیبانی نیز مطرح نمایید.

سوالات متداول؛ خرید آموزش از سایت های خارجی

بله، درصورتی که دریافت مدرک پایان دوره آموزشی مشمول پرداخت هزینه باشد؛ تیم فنی سفیرپیمنت آماده ارائه خدمات پرداخت در این خصوص هستند.

خیر، دوره‌های آموزشی ارائه‌شده در سایت‌های معتبر در برخی موارد با تخفیف‌های بسیار زیاد به فروش می‌رسد. این نکته را در نظر بگیرید که برخی از این دوره‌های تخفیف‌هایی برای اقشار خاص دارند. همچنین امکان دریافت مدرک معتبر بین‌المللی و استفاده از آموزش‌های اساتید برجسته دانشگاه‌های معتبر خارجی از دیگر مزیت‌های شرکت در دوره‌های آموزشی خارجی است.

امکان استفاده از آموزش‌های خارجی برای همه رشته‌های درسی امکان‌پذیر است.

جهت ثبت درخواست خرید دوره آموزشی از سایت‌های مختلف از قسمت بالای همین برگه در تلگرام سفیرپیمنت اقدام کنید. کارشناسان فنی تیم پشتیبانی سفیرپیمنت در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

در حال حاضر پرداخت هزینه خرید دوره آموزشی از سفیرپیمنت هیچ‌گونه هزینه اضافی ندارد.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *