خرید آموزش از سایت های خارجی

پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی

آموزش یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه امروز بشری است. در دنیای امروز که همه‌چیز به سمت استفاده به‌صورت آنلاین کشیده می‌شود، آموزش نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به آمار و به دلیل وجود مشکلاتی مانند اپیدمی کرونا ویروس، استفاده از آموزش آنلاین در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. سایت‌های آموزش آنلاین سالیان زیادی است که در حال فعالیت هستند؛ برخی از این سایت‌ها خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می‌دهند ولیکن عموما دسترسی به آموزش‌های ارزشمند با پرداخت هزینه امکان‌پذیر بوده است. سایت‌های داخلی و خارجی بسیار زیادی در زمینه آموزش آنلاین وجود دارد. پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی برای کاربران ایرانی این سایت‌ها همواره با چالش رو به رو خواهد بود. سفیرپیمنت به عنوان سفیر کاربران خود در سایت‌های خارجی کار خرید آموزش خارجی را برای همه آسان نموده است.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

آموزش از سایت های خارجی

دسترسی به اینترنت کار دریافت آموزش از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی را برای همه‌ی مردم جهان آسان نموده است. آموزش‌های معتبر خارجی که با استفاده از برترین متدهای روز دنیا برنامه‌ریزی و توسط اساتید بین المللی تدریس می‌شوند، اعتبار بالایی دارند. داشتن مدرک معتبر آموزشی سبب تقویت رزومه برای دست‌یابی به شغل مناسب و همچنین شرکت در دوره‌های آموزشی روز دنیا باعث بروز شدن دانسته‌ها خواهد شد.

در نقطه مقابل آموزش از سایت های خارجی، شرکت در دوره‌های آموزشی با پرداخت هزینه های گزاف رو به رو است و گذراندن دوره‌های آموزش از سایت های خارجی بسیار کم هزینه است. در آموزش از سایت های خارجی به کل محتوا آموزشی دسترسی دارید و محدود به زمان نخواهید بود. از دیگر مزایا شرکت در دوره‌های آنلاین استفاده از چت انجمن‌های مربوط به آن دوره و رفع اشکالات و ابهامات به وجود آمده در مورد آموزش، خواهد بود.

 

خرید آموزش خارجی

خرید آموزش خارجی فارغ از اینکه در چه زمینه‌ای باشد و یا از چه وب‌سایتی خریداری شود، نیاز به انجام پرداخت اینترنتی بین المللی دارد. در اکثر نقاط دنیا درخواست کنندگان خرید آموزش خارجی، امکان انجام پرداخت‌ها توسط کارت‌های عتباری و یا سایر سیستم‌های پرداختی را دارند ولی در برخی از کشور‌ها نظیر ایران به دلیل عدم اتصال شبکه بانکی به بانک‌های بین المللی این امکان وجود ندارد.

سفیرپیمنت به عنوان سفیر کاربران خود در انجام خدمات ارزی بین المللی در این زمینه خدمت رسانی می‌کند. خرید آموزش خارجی فارغ از سایت و سیستم پرداخت آن توسط تیم فنی و حرفه‌ای ما انجام خواهد شد. پس از تکمیل پرداخت کاربران امکان دسترسی به محتوا آموزشی به صورت کامل را خواهند داشت و مطابق با قوانین سایت امکان دریافت مدرک پایان دوره آموزشی برای آن‌ها وجود دارد.

 

بهترین سایت های خرید آموزش خارجی

 

بهترین سایت های خرید آموزش خارجی

در بین سایت‌های آموزشی خارجی خرید از Udemy، خرید از Lynda، خرید از Coursera، خرید از edx و… بسیار پرطرفدار است ولی خدمات سفیرپیمنت در حوزه پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی محدود به این سایت‌ها نمی‌شود؛ ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین سایت های خرید آموزش خارجی را به کاربران معرفی کنیم. در این راستا تیم فنی سفیرپیمنت، متدهای پرداخت در سایت‌های خرید آموزش خارجی را به نحوی که کاربران ایرانی برای استفاده از محصول آموزشی محدودیتی نداشته باشند، طرح ریزی می‌کند.

 

خرید آموزش برنامه نویسی از سایت های خارجی

 

خرید آموزش برنامه نویسی از سایت های خارجی

برنامه‌نویسان و دوست‌داران حوزه برنامه‌نویسی از اصلی‌ترین درخواست‌کنندگان خرید آموزش خارجی هستند. خرید آموزش برنامه نویسی از سایت های خارجی باعث می‌شود، برنامه‌نویس برترین زبان‌های برنامه نویسی روز دنیا و آخرین تغییرات روند نگارش برنامه‌ها را به درستی فرا گیرد. در ادامه به معرفی چندی از معتبرترین سایت های خارجی خرید آموزش برنامه نویسی می‌پردازیم.

 

اموزش برنامه نویسی خارجی از coursera.org

Coursera یک سایت معروف و معتبر متعلق به یک شرکت بزرگ آموزش برنامه نویسی به صورت آنلاین است. غالب دوره‌های کورسرا به صورت آنلاین برگزار می‌شود که در آن‌ها از برجسته‌ترین اساتید دانشگاه‌های بزرگ دنیا استفاده خواهد شد. برای گذراندن دوره‌های این وب سایت قبل از هر چیز نیاز به خرید دوره آموزشی از سایت  coursera دارید. پس از تکمیل فرایند خرید آموزش برنامه نویسی خارجی به راحتی به تمامی سر فصل‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید هر زمان که علاقه داشتید و با سرعت مدنظر خود سورس‌های آموزشی را بگذرانید. کورسرا تمرین‌هایی را در پایان هر پارت آموزشی به منظور سنجش سطح فراگیران تعبیه نموده است.

 

سایت آموزش برنامه نویسی تخصصی udacity.com

Udacity انتخاب مناسبی جهت گذراندن کورس‌های آموزشی برای همه علاقمندان به برنامه‌نویسی نیست ولی در زمینه آموزش‌های تخصصی یکی از بهترین گزینه‌های موجود است. اساتید برتر دانشگاه‌های جهان و حتی برخی از کارمندان اصلی شرکت گوگل مدرسین دوره‌های یوداسیتی هستند؛ استفاده از این اساتید برجسته خرید دوره آموزش تخصصی برنامه نویسی از سایت udacity را ارزشمند نموده است.

 

سایت آموزش برنامه نویسی codeschool.com

بعد از معرفی سایت‌های آموزش برنامه نویسی تخصصی نیاز به سایت پایه برای آموزش مفاهیم ابتدایی برنامه‌نویسی احساس می‌شود. Codeschool یک سایت معتبر در آموزش سر فصل‌های برنامه نویسی از پایه و در اغلب موارد رایگان است. بسیاری از حوزه‌های برنامه نویسی در کد اسکول به صورت رایگان آموزش داده شده است ولی برخی دوره‌های تخصصی آموزش برنامه نویسی codeschool نیاز به پرداخت شهریه دارند.

 

خرید آموزش گرافیک از سایت های خارجی

 

خرید آموزش گرافیک از سایت های خارجی

گرافیک یکی از رشته‌های بسیار پر کاربرد و در عین حال جذاب برای علاقمندان به هنر طلقی می‌شود. اگر قصد معرفی شاخه‌های این رشته را داشته باشیم نیاز به صرف ساعت‌ها زمان خواهد بود. طراحی وب، صفحه آرایی، طراحی لوگو، طراحی مدل دو بعدی و سه بعدی، طراحی بنر، پوسترها و… از جمله زیرشاخه‌های پولساز رشته گرافیک و مستعد برای خرید آموزش گرافیک از سایت‌های خارجی هستند؛ زیرا به‌روز بودن دانش طراحان گرافیک با افزایش درآمد آن‌ها رابطه مستقیم دارد. در ادامه به معرفی برخی از سایت‌های اصلی برای خرید آموزش گرافیک از سایت های خارجی می‌پردازیم.

 

سایت آموزش گرافیک Udemy           

سایت Udemy یک منبع بسیار بزرگ برای آموزش‌های رایگان و پولی در همه زمینه‌ها است. سورس‌های آموزشی رایگان و پولی در زمینه گرافیک نیز در این سایت معتبر به وفور یافت می‌شود. خرید دوره آموزش گرافیک از سایت یودمی یکی از پرتکرارترین فرایندهای آن است. مشاهده دوره‌های Udemy محدود به زمان خاصی نیست و در اکثر آموزش‌ها پس از پایان یک بخش از دوره آزمون‌هایی به منظور سنجش سطح توانایی شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود.

 

سایت آموزش فتوشاپ Phlearn                                                         

سایت Phlearn یک منبع بسیار معتبر و در اکثر موارد رایگان برای آموزش فتوشاپ است. اگر قصد گذراندن دوره‌های آموزش فتوشاپ به صورت حرفه‌ای را دارید خرید اشتراک آموزش فتوشاپ از Phlearn بسیار با ارزش خواهد بود. با تهیه اشتراک این سایت به تمامی منابع آموزشی آن به صورت نامحدود دسترسی خواهید داشت.

 

خرید آموزش زبان از سایت های خارجی

 

خرید آموزش زبان از سایت های خارجی

یادگیری زبان با وجود خیل گسترده سایت‌های آموزش زبان برای همه آسان شده است. سایت‌های بسیار زیادی چه در وب فارسی و چه انگلیسی به آموزش زبان‌های خارجی با کیفیت بالا اقدام نموده‌اند. هر چند که وب‌سایت‌های زیادی آموزش‌های زبان را به طور رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند ولیکن باید به این حقیقت اعتراف کرد که آموزش‌های رایگان تنها بخشی از یک کل هستند و نه همه آن چیزی که وجود دارد. خرید آموزش زبان از سایت های خارجی به شما کمک می‌کند تا با استفاده از بهترین متد‌های آموزشی و تدریس اساتید برجسته و بومی زبان مورد نظر بهترین نتیجه را دریافت نمایید. پرکاربردترین زبان‌های خارجی برای یادگیری را می‌توان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و… دانست. در ادامه به معرفی برخی از بهترین وب‌سایت‌های خرید آموزش زبان خارجی اشاره می‌کنیم.

 

سایت آموزش زبان Duolingo

Duolingo یک منبع رایگان برای آموزش زبان انگلیسی است. سایت دولینگو در ابتدا کاربران خود را تعیین سطح می‌کند و سپس با توجه به سطح شخص سورس‌های آموزشی را در اختیار او قرار می‌دهد. نکته بسیار مهم درباره Duolingo امکان استفاده از مدرک پایان دوره ارائه شده توسط آن برای پذیرش دانشگاه‌ها و یا تعیین وقت سفارت‌ها خواهد بود. هر چند تمامی خدمات دولینگو رایگان نیست ولی می‌توان از اکثر آموزش‌های این سایت به صورت رایگان استفاده نمود.

 

آموزش زبان انگلیسی از طریق سایت BBC Learning English

سایت BBC Learning English یک منبع بزرگ و تقریبا رایگان از آموزش‌های زبان انگلیسی است. در این سایت منابع بسیار بزرگی از آموزش‌ها، ویدئوها، دستور زبان، واژگان و… خواهید یافت. BBC Learning English آموزش‌های خود را به سه دسته بزرگسالان، نوجوانان و کودکان تقسیم‌بندی می‌کند. برای دسترسی به برخی از سورس‌های آموزشی BBC Learning English نیاز به پرداخت هزینه وجود دارد.

 

سایت رایگان Lang

اگر قصد فراگیری نگارش زبان دارید، سایت  Lang یک منبع معتبر و رایگان برای شما است. در سایت Lang شما مقالات خود در زمینه‌های مختلف را نگارش می‌کنید و سپس افراد مسلط و بومی زبان مورد نظر اصلاحات مقاله شما را گوشزد می‌کنند؛ به این ترتیب شما با نحوه نگارش متون به صورت تخصصی آشنا خواهید شد.

 

پرداخت خرید آموزش از سایت های خارجی با سفیرپیمنت

تا اینجا به اهمیت استفاده از آموزش سایت‌های خارجی پی بردیم. بسیاری از سایت‌های داخلی نیز منابع آموزشی معتبری ارائه می‌دهند ولی در برخی از موارد استفاده از سایت‌های خارجی اطلاعات بیشتری به ما می‌دهد. البته همیشه استفاده از سورس‌های آموزشی خارجی به دلیل کامل بودن منابع آن‌ها و یا اساتید برجسته نیست؛ مدارک پایان دوره ارائه شده از برخی سایت‌ها رزومه را ارتقا می‌دهد و برای افرادی که قصد مهاجرت به منظور کار یا تحصیل دارند بسیار پر اهمیت است.

در شرایطی که امکان پرداخت هزینه آموزش‌های خارجی از ایران ممکن نیست. همچنین حتی تکمیل ثبت‌نام در برخی از سایت‌های آموزشی برای کاربران ایرانی دشوار است. سفیرپیمنت با شعار سفیر خدمات ارزی شما در فضای بین الملل ایفای نقش می‌کند. تکمیل فرایند ثبت‌نام و پرداخت هزینه خرید آموزش از سایت های خارجی بخشی از خدماتی است که ما به منظور راه‌گشایی از مشکلات کاربرانمان در امور بین الملل انجام می‌دهیم.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *