سقف تراکنش پی پال

محدودیت‌ها و سقف تراکنش پی پال به چه صورت است؟

۲۵ مرداد, ۱۴۰۱
0 دیدگاه

پی پال یک ابزار فوق‌العاده مفید و برندی است که در سراسر جهان مورد اعتماد قرار گرفته است؛ بااین‌حال، حداقل و حداکثر محدودیت‌های پی پال در تراکنش می‌تواند برای کسب‌وکار شما گیج‌کننده و ناخوشایند باشد. فقط بدانید، این محدودیت‌ها به دلایلی وجود دارد. سقف انتقال پی پال و محدودیت‌های آن نقش ارزشمندی در حفاظت از امنیت کاربران و هر حساب بانکی مرتبط ایفا می‌کند.

در ادامه، اطلاعات مختصری در مورد محدودیت‌های انتقال، میزان محدودیت‌ها و نحوه افزایش میزان انتقال پول در یک تراکنش مشاهده خواهید کرد.

نکات کلیدی در خصوص سقف تراکنش پی پال

 • پی پال محدودیت‌هایی برای انتقال پول دارد که به عواملی مانند روش پرداخت و حساب تأیید شده بستگی دارد.
 • سقف انتقال 10000 دلار در یک تراکنش بلافاصله پس از افتتاح حساب پی پال یا حداکثر 60000 دلار در هر تراکنش با ارائه حساب بانکی یا سایر مدارک شناسایی است.
 • یک حساب پی پال می‌تواند با درخواست اعتبار پی پال نیز تأیید شود.
 • نقل و انتقالات فوری، شامل سقف انتقال پی پال متفاوتی است که به نحوه اتصال حساب شما بستگی دارد.

محدودیت انتقال چیست؟

همان‌طور که مشخص است، محدودیت‌های پی پال، محدودیتی است برای تعیین اینکه چه مبلغی را می‌توانید از طریق PayPal در یک تراکنش ارسال کنید. میزان این محدودیت‌ها، اطلاعات مهمی برای افراد است، به‌خصوص اگر یک کسب‌وکار آنلاین داشته باشند. همچنین دانستن حداقل و حداکثر مبلغ در صورت پرداخت در سراسر مرزها برای کارمندان آنلاین مفید است. برخلاف چک‌های سنتی، هزینه‌ها و سقف انتقال پی پال می‌تواند بر میزان دریافتی کارکنان شما تأثیر بگذارد.

چرا تراکنش‌های پی پال محدودیت دارد؟

محدودیت های پی پال

بر خلاف بسیاری از پردازشگرهای پرداخت و کیف پول‌های الکترونیکی، پی پال محدودیت‌های انتقالی را برای محافظت از کاربران در نظر گرفته است. این محدودیت‌های پی پال می‌تواند به موارد زیر کمک کند:

 • از صاحبان مشاغل بخواهد هویت خود را از طریق چندین مرحله تأیید کنند تا اطمینان حاصل شود
 • از ارسال پول بیش از حد کاربران به دلیل اشتباه تایپی جلوگیری کند
 • شخصی را از ارسال پول بیش از حد در یک تراکنش غیرمجاز نگه دارد

اگرچه محدودیت‌های انتقال می‌تواند آزاردهنده باشد (مخصوصاً برای یک حساب تجاری)، راه‌هایی برای برداشتن آن‌ها و جلوگیری از تأثیرگذاری بر جریان نقدی شما وجود دارد.

با تأیید هویت شما با PayPal، پیوند دادن یک حساب بانکی و موارد دیگر می‌توان سقف تراکنش پی پال را به‌راحتی برطرف کرد. بیایید بررسی کنیم که این حداکثر و حداقل محدودیت‌های PayPal چیست و چگونه می‌توان از تأثیر آن‌ها بر تجارت خود جلوگیری کرد.

حداکثر محدودیت انتقال در پی پال چقدر است؟

برای یک عضو معمولی PayPal، بدون توجه به موجودی و خرید پی پال شما، حداکثر محدودیت انتقال 10000 دلار در هر تراکنش است. اگر به انتقال پول برای مبلغ بیشتر نیاز دارید، با پرداخت‌های متعدد می‌توانید کار را انجام دهید. همچنین می‌توانید ماهیانه حداکثر 500 دلار از حساب بانکی برداشت کنید. این محدودیت برای حساب‌های تأیید نشده است و ممکن است هزینه‌های اضافی PayPal اعمال شود.

شما می‌توانید این محدودیت‌‌های پی پال را با تأیید حساب خود برطرف کنید. هنگامی که حساب خود را با پی پال تأیید می‌کنید، اطلاعات بیشتری را در مورد هویت خود به پلتفرم ارائه می‌دهید که خطرات امنیتی را از بین می‌برد.

پس از تأیید حساب، می‌توانید تا 60000 دلار در هر تراکنش ارسال کنید؛ همچنین محدودیتی برای میزان پولی که می‌توانید از حساب خود ارسال کنید، نخواهید داشت.

صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرها باید حساب‌های خود را در اسرع وقت تأیید کنند. داشتن سقف تراکنش پی پال و یا محدودیت‌های پی پال برای تراکنش‌ها به شما امکان می‌دهد تا از PayPal به‌عنوان روش پرداخت مطمئن‌تر استفاده کنید. علاوه بر این، فریلنسرها در صورت تأیید می‌توانند پرداخت‌ها را سریع‌تر بپذیرند.

حداقل محدودیت انتقال در پی پال چقدر است؟

حساب‌های پی پال حداقل مبلغ تراکنش 0.01 دلار دارند. این اساساً به این معنی است که برای ارسال حواله با این سرویس مالی به مقدار کمی پول احتیاج است.

آموزش برداشتن سقف تراکنش پی پال

وقتی به پی پال اعتماد داشته باشید، پی پال بهتر کار می‌کند. بهترین راه برای دورزدن محدودیت‌‌های پی پال، تبدیل‌شدن به یک کاربر تأیید شده از پلتفرم پرداخت آنلاین است. با تأیید حساب شما می‌توانید در هر تراکنش به میزان 60000 دلار منتقل کنید که مبلغ قابل توجهی است.

شما نمی‌توانید سقف انتقال پی پال و حداکثر محدودیت‌های تراکنش را برای ویژگی انتقال فوری PayPal لغو کنید. پی پال این محدودیت‌ها را به دلیل ماهیت فوری تراکنش‌ها حفظ می‌کند. این محدودیت‌‌ها برای محافظت از صاحبان مشاغل در از دست دادن پول بیش از حد در صورت کلاهبرداری یا سرقت است.

بااین‌حال، صاحبان مشاغل می‌توانند هنگام استفاده از یک حساب بانکی مرتبط، به هر تعدادی که تمایل دارند، انتقالات فوری انجام دهند و محدودیت‌های پی پال در انتقال‌های فوری در مبلغ هر تراکنش است نه تعداد تراکنش‌ها.
برای برداشتن سقف تراکنش پی پال باید حساب پی پال خود را وریفای کنید. تأیید حساب پی پال را می‌توانید از دو طریق انجام دهید.

برداشتن محدودیت پی پال با درخواست و تأیید پی پال کردیت

محدودیت های پی پال

تأیید کردیت پی پال به معنای برآورده کردن حداقل نیازهای پی پال و درخواست آنلاین است. امتیاز اعتباری قوی شانس تأیید شما را افزایش می‌دهد
اگر یک حساب پی پال دارید، می‌توانید به‌صورت آنلاین درخواست دهید.

برداشتن محدودیت پی پال با پیوند دادن یک حساب بانکی، کارت نقدی یا کارت اعتباری

برای بسیاری از صاحبان مشاغل، پیوند دادن یک حساب بانکی هم مفید و هم ساده‌ترین راه برای تأیید است. برای پیوند یک حساب بانکی به کیف پول PayPal و تأیید هویت:

 • پروفایل PayPal خود را وارد کنید.
 • روی «summary» کلیک کنید و اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، آدرس ایمیل و یا شماره‌تلفن خود را تأیید کنید.
 • روی “Wallet” و “Link a Bank” در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.
 • هنگام پیوند یک حساب بانکی، به شماره‌حساب بانکی، مکان و شماره مسیریابی بانک خود نیاز دارید. سیستم همچنین از شما می‌خواهد که یک آدرس ایمیل و یا شماره‌تلفن را تأیید کنید. به یاد داشته باشید، هرچه اطلاعات بیشتری ارائه دهید، محافظت از حساب شما برای PayPal آسان‌تر است.
  پس از ارائه این اطلاعات، پی پال دو واریز کوچک از پی پال شما به حساب بانکی شما انجام می‌دهد. پس از واریز وجه در چند روز کاری، یک ایمیل تأیید ارسال خواهد شد.
 • دو پرداخت پی پال را شناسایی کنید (معمولاً هرکدام فقط چند سنت) و مبالغ سپرده را در حساب پی پال خود وارد کنید.
 • سپس PayPal به شما وضعیت “تأیید شده” را می‌دهد و محدودیت تراکنش شما افزایش پیدا می‌کند.

سقف انتقال پی پال

سقف تراکنش پی پال در انتقال فوری

محدودیت های پی پال برای اکثر تراکنش‌ها یکسان عمل می‌کنند اما قوانین متفاوتی برای انتقال فوری وجود دارد. سرویس انتقال فوری به شما امکان می‌دهد در عرض 30 دقیقه پرداخت‌های PayPal را به بانک یا کارت نقدی واجد شرایط انتقال داده یا دریافت کنید. به دلیل سرعت، معمولاً 1.5٪ کارمزد ثابتی وجود دارد که همراه با انتقال است. میزان محدودیت‌های انتقال فوری PayPal نیز به نحوه اتصال حساب شما بستگی دارد. در اینجا محدودیت‌های هر دو راه وجود دارد:

سقف حساب پی پال برای خدمات انتقال فوری با استفاده از دبیت کارت

محدودیت های پی پال برای پرداخت کارت نقدی عبارت‌اند از:
حداقل مبلغ انتقال 1.00 دلار
حداکثر مبلغ انتقال 5000 دلار در هر تراکنش
حداکثر مبلغ انتقال 5000 دلار در روز
حداکثر مبلغ انتقال 5000 دلار در هفته
حداکثر مبلغ انتقال 15000 دلار در ماه

سقف تراکنش پی پال برای انتقال فوری در حساب‌های بانکی مرتبط

محدودیت انتقال فوری PayPal برای بانک‌ها ساده است: حداکثر 25000 دلار برای هر تراکنش. این مقدار به طور قابل توجهی بالاتر از سقف تراکنش پی پال برای کارت‌های نقدی است. زیرا کاربران برای استفاده از این قابلیت باید حساب بانکی خود را به PayPal مرتبط کنند؛ بنابراین، هویت آنها قبلاً تأیید شده است.

خدمات سفیرپیمنت

پی پال یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات انتقال پول به صورت آنلاین است. متاسفانه این شرکت ایران را تحریم کرده و استفاده از خدمات آن در کشور ما به‌صورت رسمی و قانونی میسر نیست. با گسترش دنیای ارتباطات و رشد مشاغل آنلاین، تمایل برای انتقال پول و استفاده از خدمات شرکت‌های مشابه با پی پال افزایش پیدا کرده است.

سفیرپیمنت افتخار دارد بااستفاده از نیروی متخصص و تجربه‌ای که در این حوزه دارد برای افتتاح حساب و وریفای پی پال در خدمت هم‌وطنان باشد و با دانش کافی در جهت رفع این مشکلات و محدودیت‌ها گام بردارد.

جمع‌بندی

سقف تراکنش پی پال و حداقل و حداکثر محدودیت‌های پی پال می‌تواند ناامیدکننده و ناخوشایند باشد اما این محدودیت‌ها نقش ارزشمندی در تضمین امنیت کاربران PayPal و هر حساب بانکی مرتبط دارند. این برند می‌داند که امن‌ترین داده‌های مالی به آن‌ها سپرده شده است و بنابراین، مکانیسم‌های زیادی را برای محافظت از اطلاعات حساس در نظر گرفته است. برداشتن این محدودیت‌ها به اندازه کافی آسان است و صاحبان مشاغل باید هویت خود را تأیید کنند تا تراکنش‌ها سریع‌تر انجام شود.

اگر محدودیت‌های PayPal همچنان بر جریان نقدی کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارد، تراکنش واحد را به یک دسته تقسیم کنید. این یک راه حل ساده برای حفظ گردش کار ثابت از طریق پلتفرم است.

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *