حساب بانکی گوگل ادسنس

4 روش پرداختی گوگل ادسنس را بشناسید!

آخرین بروز رسانی:  ۲۳ مرداد, ۱۴۰۲
0 دیدگاه
زمان مطالعه:  7 دقیقه

هنگامی که شما ناشر  google AdSense می‌شوید، هدف شما افزایش درآمدزایی از وب‌سایت‌های خود از هزینه هر کلیک و برنامه‌های جستجوی AdSense خواهد شد. در واقع هر بار که بازدیدکننده‌ای از وب‌سایت خود بر روی یکی از تبلیغاتی که قرار است میزبان آن باشید، کلیک کند، شما درآمد کسب خواهید کرد. اگر مطابق با خط مشی‌های مربوطه گوگل ادسنس باشید و در حساب AdSense شما هیچ گونه ابهامی وجود نداشته باشد، در آمد گوگل ادسنس شما به سقف معین رسیده و پرداخت خواهد شد. اما روش‌های دریافت این درآمد متنوع است که در این مقاله قصد داریم در خصوص این روش‌ها و حساب بانکی گوگل ادسنس برای شما توضیحاتی بیان کنیم.

روش های پرداخت GOOGLE ADSENSE چیست؟

همان‌طور که گفته شد، قبل از انتخاب روش پرداخت، درآمد AdSense شما باید به سقف پرداختی رسیده باشد. سپس با ویرایش جزئیات پرداخت در صفحه تنظیمات حساب، می‌توانید گزینه‌های پرداخت AdSense خود را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید از بین 4 روش مختلف پرداخت یکی از گزینه‌هایی که متناسب با نیاز شما است را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که هر یک از این گزینه‌های پرداخت، مزایا و معایب دارد و ممکن است بسته به شرایط و موقعیت شما و نوع حسابتان متغیر باشد. از این‌رو توصیه می‌شود قبل از نهایی کردن روش‌های پرداخت، راهنمای پرداخت و روند پرداخت هر پنج مرحله را برای تنظیم حساب خود و اطلاعات اساسی مانند پرداخت مالیات بر درآمد AdSense، بررسی کنید.

 

حساب بانکی گوگل ادسنس

 

۴ روش پرداخت GOOGLE ADSENSE

۱- نرخ ارز محلی

هنگامی که این نوع روش پرداخت حساب بانکی گوگل ادسنس را انتخاب می‌کنید، این فرصت را خواهید داشت که بودجه یا ارز مربوط به کشور خود را دریافت کنید. در این روش چک‌ها از سیتی بانک کشیده می‌شوند که از تاریخ صدور به مدت یک سال معتبر می‌باشد. با این حال، اگر چک‌های ارزی محلی را به عنوان روش پرداختی خود انتخاب می‌کنید، برای اطمینان هر چه بیشتر از مشارکت لازم است لیست کشورهای واجد شرایط را نیز مرور کنید.

شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که موسسه مالی شما چک‌های Citibank را برای مذاکره می‌پذیرد یا خیر؟ چرا که این نکته مهمی است. اکثر کاربرانی که از این چک لیست‌ها استفاده می‌کنند مبلغ خود را حدود 2 تا 4 هفته پس از تاریخ ارسال و گاهی اوقات در زمان بیشتری دریافت می‌کنند. اما شما می‌توانید با انتخاب گزینه «Secured Express Delivery» سریع‌تر و ایمن‌تر و البته بین 5 تا 7 روز آن را دریافت کنید.

اگر تصمیم بگیرید که چک را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب کنید، باید در نظر داشته باشید که برای خدمات پیک نیز باید هزینه پرداخت کنید.

 

 

معایب این نوع روش پرداخت

  • تأخیر در زمان
  • مشکل در هزینه
  • مشکلات موجود در جمع آوری و پردازش چک‌ها
  • احتمال از دست دادن چک و درخواست مجدد چک

 

۲- صندوق الکترونیکی (EFT)

پرداخت EFT به عنوان یکی از روش‌های پرداخت Google AdSense یک سرویس الکترونیکی است که درآمد AdSense شما را مستقیماً به حساب بانکی و ارز محلی شما واریز می‌کند. EFT در دسترس ناشرانی است که آدرس آن‌ها در کشورهای پشتیبانی شده ذکر شده است. این روش پرداخت یکی از بهترین، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش آنلاین در بین گزینه‌های موجود است. اگرچه این نوع روش داشتن حساب بانکی از سوی شما را الزامی می‌داند، اما این مزیت را دارد که برای گرفتن وجوه یا مذاکره در مورد چک دیگر مجبور نیستید سفر کنید.

برای اطمینان از عملکرد این روش پرداخت آنلاین، مقداری آزمایشی پردازش می‌شود تا اطمینان حاصل شود که این واریز به طور دقیق به حساب شما صورت گرفته است.این سرویس برای همه سطوح دارندگان حساب AdSense در دسترس است. همچنین به دلایل مالیاتی و امنیتی شما نمی‌توانید از حساب بانکی در کشور دیگری استفاده کنید، مگر اینکه در آدرس پرداخت خود کشور را تغییر دهید.

 

حساب بانکی گوگل ادسنس

 

۳- وسترن یونیون

Western Union یک سرویس انتقال پول معتبر در سراسر جهان است که می‌توانید از ان به عنوان روشی برای پرداخت انتخاب کنید. اما قبل از انتخاب این تنظیم پرداخت AdSense، باید اطمینان حاصل کنید که Western Union در کشور شما در دسترس است و خدمات Quick Cash را ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید پول نقد خود را از قبل پرداخت کنید، بهترین روش پرداخت سریع برای شما Western Union Quick Cash است. با استفاده از این روش شما مجاز به دریافت درآمد AdSense خود به صورت نقدی هستید.

برای تحویل چک لازم نیست منتظر نامه‌های پستی یا خدمات پیک باشید. چراکه در این روش هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود و شما هیچ مشکلی برای معامله با یک بانک برای سپرده‌گذاری و انتظار برای تسویه حساب این وجوه ندارید. یکی دیگر از مزایای استفاده از این روش آن است که پرداخت گوگل ادسنس به دلار آمریکا است اما اکثر Western Unionها به شما این امکان را می‌دهند که این وجوه را با نرخ تبدیل موجود در آن روز به ارز محلی مبادله کنید.

 

حساب بانکی گوگل ادسنس

 

۴- RAPIDA

راپیدا یکی دیگر از روش پرداخت در حساب بانکی گوگل ادسنس است. که به کاربران اجازه می‌دهد درآمد AdSense خود را به صورت نقدی دریافت کنند. با این حال، این سرویس در حال حاضر فقط در روسیه در دسترس است و شما باید یک شعبه پست محلی پیدا کنید که این سرویس را ارائه دهد. همچنین در استفاده از این روش، لازم نیست نگران هزینه‌های بانکی و مهلت تسویه حساب طولانی مربوط به واریز چک‌ها باشید.

پرداخت از طریق این روش به دلار آمریکا صورت می گیرد و پرداخت از تاریخی که در صفحه “جزئیات پرداخت” نشان داده شده است، به طور کلی سه روز تأخیر دارد.

 

خدمات سفیرپیمنت در این حوزه

سفیرپیمنت به عنوان مجموعه‌ای تخصصی در حوزه پرداخت‌های ارزی کنار شماست تا تمامی کارهای ارزی شما را در مدت زمانی کم و به سهولت انجام دهد. همچنین این مجموعه به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه دریافت و پرداخت حساب‌های گوگل ادسنس راحت‌تر عمل کنید. سفیرپیمنت می‌‌تواند به محض دسترسی به پرداخت‌های AdSense، وجوه را مستقیماً به حساب شما ارسال کند.

 

نتیجه

امروزه مطمئن‌ترین روش پرداخت، روش پرداخت آنلاین است که به عنوان انتقال الکترونیکی شناخته می‌شود. در این مقاله در خصوص حساب بانکی گوگل ادسنس و چهار روش پرداخت صحبت کردیم. امیدواریم استفاده از این مقاله شما را برای دریافت و پرداختی‌های گوگل ادسنس یاری کند.

سوالات متداول

۱- کدام بانک برای پرداخت AdSense بهترین است؟

یافتن بهترین بانک برای پرداخت ادسنس به موقعیت مکانی شما و عوامل مختلف دیگر بستگی دارد.

 

۲- چگونه می توانم از AdSense پرداختی دریافت کنم؟

گزینه‌های پرداختی در دسترس شم، به موقعیت کشور و عوامل مختلف دیگر بستگی دارد. معمولاً شما می‌توانید از طریق چک، انتقال الکترونیکی وجوه (EFT) و موارد دیگر حقوق را دریافت کنید.

 

۳- روش اصلی پرداخت در AdSense چیست؟

شما می‌توانید از طریق چک، EFT ،Rapida ،Western Union یا Transfer Wire پرداخت خود را انجام دهید؛ اما این شرایط بسته به موقعیت مکانی شما می‌تواند متفاوت باشد.

 

۴- آستانه پرداخت برای Google AdSense چیست؟

آستانه پرداخت برای شما زمانی است که درآمد تبلیغات شما به 100 دلار می‌رسد. در این صورت شما واجد شرایط پرداخت خواهید بود.

 

۵- آیا AdSense از پی‌پال پشتیبانی می‌کند؟

خیر، AdSense از پی‌پال به عنوان روش پرداخت پشتیبانی نمی‌کند.

دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *