خرید اکانت پریمیوم یوتوب | نقد کردن درآمد YouTube

خرید اکانت یوتوب

خرید اشتراک یوتوب

خرید اشتراک پریمیوم یوتوب و استفاده از خدمات ویژه آن مانند: امکان پخش آفلاین ویدئو‌ها، حذف تبلیغات YouTube، امکان دانلود ویدئوها، محتوا اختصاصی و... با سفیرپیمنت. خرید اکانت یوتوب پریمیوم با قابلیت دریافت روی ایمیل شخصی، تمدید مجدد همان اکانت و... . قابلیت تمدید اشتراک ماهانه ویا بیشتر.
نقد کردن درآمد یوتوب با بهترین نرخ ممکن و فوری. سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزد اضافه بابت ارائه خدمات در حوزه خرید اشتراک و یا نقد کردن درآمد YouTube دریافت نمی‌کند.

مراحل ثبت سفارش خرید اشتراک YouTube

ثبت‌نام در پنل کاربران سفیرپیمنت به‌صورت فوری و بدون پیچیدگی در سایت سفیرپیمنت ثبت‌نام کنید.
احراز هویت کاربری برای دریافت دسترسی به خدمات ارزی سفیرپیمنت هویت کاربری خود را احراز نمایید.
ثبت درخواست خرید اکانت یوتوب یا نقد کردن درآمد در پنل کاربران سفیرپیمنت خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید و اطلاعات درخواستی را ارائه دهید.
تکمیل درخواست و تحویل پس از تکمیل پرداخت اطلاعات حساب را دریافت کنید. بدون کارمزد اضافی درآمد خود را نقد نمایید.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

خرید اشتراک یوتوب از سفیرپیمنت

یوتوب به عنوان یک بستر معتبر و پرطرفدار در سراسر دنیا برای انتشار فایل‌های ویدیویی شناخته می‌شود. امکان کسب درآمد ارزی با این پلتفرم توجه مخاطبان را بیش از پیش به آن جلب کرده است. برای اینکه بتوانید با یوتوب به درآمد دلاری برسید، لازم است یک حساب کاربری فعال در این بستر داشته باشید تا بتوانید به اهدافتان برسید. با توجه به تحریم‌هایی که وجود دارد، سفیرپیمنت مانند همیشه همراه شما در این قسمت نیز خواهد بود. شما می‌توانید خرید اشتراک یوتوب برای استفاده بهتر یا کسب درآمد ارزی را از سفیرپیمنت به راحتی انجام دهید.

به طور کلی سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی در استفاده از یوتوب همواره در کنار شما خواهد بود. شما می‌توانید از خرید اشتراک یوتوب تا نقد کردن درآمد یوتوب را به سفیرپیمنت بسپارید. خرید اشتراک بدون دغدغه و نقد کردن درآمد با بهترین نرخ، تجربه‌ای است که سفیرپیمنت می‌تواند برای شما رقم بزند. تنها کافی است درخواست خود را در تلگرام سفیرپیمنت ثبت نمایید. ضمنا در بخش پشتیبانی آمادگی پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه را داریم.

 

خرید اکانت youtube

 

نقد کردن درآمد یوتوب با سفیرپیمنت

همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم، برای نقد کردن درآمد یوتوب نیز تیم سفیرپیمنت شما را همراهی خواهد کرد. با توجه به اینکه شما دسترسی به سرویس‌های ارزی برای دریافت درآمد خودتان ندارید، می‌توانید برای نقد کردن درآمد یوتیوب خود از طریق تیم ما اقدام به افتتاح حساب در یکی از سرویس‌های ارزی نمایید. معمولا برای یوتیوب از پی پال استفاده می‌شود که قابلیت افتتاح حساب پی پال برای شما در سفیرپیمنت فراهم است. ضمنا تبدیل دلار پی پال به ریال یا همان نقد کردن را نیز در سفیرپیمنت به راحتی می‌توانید انجام دهید.

 

مزایا خرید اشتراک یوتوب سفیرپیمنت

برای اینکه بدانید چرا باید خرید اشتراک یوتوب را از سفیرپیمنت انجام دهید، برخی از مزایای آن را مطرح می‌کنیم. به عبارتی خرید اشتراک یوتیوب از بسترهای مختلفی امکان‌پذیر است اما چرا سفیرپیمنت بهترین آن‌ها است؟ برای پاسخ به این سوالات باید مزایا خدمات سفیرپیمنت را بشناسید. شما برای دریافت اشتراک یوتیوب نیاز به یک حساب کاربری فعال و وریفای شده خواهید داشت. از طرفی باید این حساب براساس قوانین یوتوب مناسب فعالیت باشد و بتوانید یک حساب ارزی را نیز به آن برای نقد کردن اضافه نمایید. در همه این موارد سفیرپیمنت همراه شما خواهد بود.

به عبارت دیگر شما می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات سفیرپیمنت یک حساب بدون نقص و مطمئن را دریافت نمایید. این حساب هیچگونه مشکلی برای استفاده نخواهد داشت و به صورت وریفای شده و آماده به شما تحویل داده می‌شود. ضمن اینکه هزینه خرید اشتراک یوتوب از سفیرپیمنت نسبت به دیگر رقبا کمتر است و از این نظر نیز مزیت بزرگی نصیب شما خواهد شد. از طرفی همه خدمات افتتاح حساب ارزی و نقد کردن درآمد نیز در سفیرپیمنت ارائه می‌شود. این جامعیت و گستردگی خدمات نیز به شما کمک می‌کند که امور خود را به صورت یکجا مدیریت نمایید.

در کنار همه این موارد نقش پشتیبانی سفیرپیمنت را نیز در نظر داشته باشید. پشتیبانی تخصصی سفیرپیمنت به صورت دائمی و 24 ساعته همواره به شما در برطرف نمودن چالش‌های پرداخت‌های ارزی کمک خواهد نمود. درواقع شما هنگام خرید اشتراک بوتبوب از سفیرپیمنت می‌توانید به خوبی از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید. این پشتیبانی در همه خدمات ما همراه مناسبی برای مخاطبان سفیرپیمنت است.

 

مزایا نقد کردن درآمد یوتوب

 

مزایا نقد کردن درآمد یوتوب با سفیرپیمنت

پس از خرید اشتراک یوتیوب بعضی افراد تلاش می‌کنند تا با این بستر به درآمد دلاری نیز برسند. دغدغه اصلی افراد برای کسب درآمد ارزی در ایران نقد کردن آن است. نقد کردن درآمد یوتوب با توجه به حساسیت‌های این سرویس چالش بزرگی است که تیم سفیرپیمنت برای شما برطرف می‌نماید. برای نقد کردن درآمد یوتیوب تنها کافی است درخواست دریافت خدمات را در تلگرام سفیرپیمنت ثبت نمایید. در این حالت به راحتی می‌توانید درآمد دلاری خود را به ریال دریافت نمایید.

کارمزد صفر خدمات سفیرپیمنت و ارائه نرخ مناسب می‌تواند از لحاظ اقتصادی برای شما بسیار به‌صرفه باشد. از طرفی سرعت در ارائه خدمات نیز کاری است که سفیرپیمنت برای جلب رضایت شما مخاطبان انجام می‌دهد. پشتیبانی سفیرپیمنت نیز همواره در کنار شما برای پاسخگویی به سوالاتتان خواهد بود. می‌توانید با بهره‌مندی از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهترین شیوه را برای نقد کردن درآمد یوتوب خود انتخاب کنید.

 

اشتراک یوتوب چه کاربردهایی دارد؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که اصلا چه نیازی به خرید اشتراک یوتوب وجود دارد؟ به عبارتی چرا باید برای استفاده از یوتوب هزینه کنیم و اشتراک بخریم؟ برای پاسخ به این سوال ضمن معرفی چیستی اشتراک یوتوب از کاربردهای آن نیز در ادامه صحبت می‌کنیم. برای اینکه با اطمینان خاطر خرید اشتراک یوتیوب را انجام دهید، لازم است با این موارد به خوبی آشنا شوید:

 

کارایی اشتراک یوتوب

 

اشتراک یوتیوب چیست؟

اگر عاشق تماشای محتوا در YouTube هستید اما با تماشای تبلیغات مشکل دارید یا اینکه از ویدئوهای YouTube با باز کردن برنامه دیگر در هنگام مشاهده فیلم آزرده خاطر هستید، اشتراک “YouTube Premium” ممکن است برای شما مناسب باشد. این اشتراک بدون پخش هیچ‌گونه تبلیغات مزاحمی در زمان پخش ویدئوی موردنظر شما، امکان تماشای بدون وقفه ویدئوهای یوتیوب را برایتان امکان‌پذیر می‌کند.

تصور کنید که تلویزیون سریال یا فیلم مورد علاقه شما را پخش کرده است و در زمان مشاهده فیلم تبلیغ مزاحمی پخش شود. به احتمال زیاد بیننده کمی ناراحت و در نهایت تمایلی به ادامه دیدن فیلم  ندارد اما اگر فیلم‌ها و سریال‌ها بدون هیچ‌گونه تبلیغاتی به کاربران نمایش داده شوند، بسیاری از مردم تمایل به دیدن آنها را خواهند داشت. حال با خرید اشتراک یوتیوب شما بدون وقفه فیلم و سریال تماشا کنید.

 

بخش‌های مختلف YouTube Premium

شما با خرید اشتراک یوتوب از موارد مختلفی می‌توانید بهره‌مند شوید که هر کدام مزیت‌های خاص خود را دارند. به عبارتی زمانی که خرید اشتراک یوتیوب را انجام می‌دهید، به بخش‌های مختلفی از این پلتفرم دسترسی خواهید داشت که در حالت عادی دسترسی نداشته‌اید. این موارد را در ادامه با جزئیات و قابلیت‌های هر کدام مشاهده می‌نمایید. بخش مختلف YouTube Premium عبارتند از:

YouTube

  • ویدئوهای بدون آگهی: تماشای بدون آگهی میلیون‌ها ویدئو
  • بارگیری ویدئو برای تماشای آفلاین: ویدئوها و فهرست‌های پخش را در دستگاه همراه ذخیره کرده و به‌صورت آفلاین پخش کنید.
  • پخش در پس‌زمینه: هنگامی که از برنامه‌های دیگر استفاده می‌کنید یا صفحه‌‌نمایشتان خاموش است، پخش ویدئو ادامه پیدا می‌کند.

سرویس YouTube Music

  • کاوش در دنیای موسیقی: با برنامه جدید و تقویت‌شده “YouTube Music”، دنیای موسیقی را به‌راحتی کاوش کنید.
  • موسیقی بدون آگهی: به میلیون‌ها آهنگ بدون آگهی گوش دهید.
  • بارگیری موسیقی برای گوش دادن در حالت آفلاین: موسیقی و فهرست‌های پخش را در برنامه “YouTube Music “ذخیره کنید و به‌صورت آفلاین گوش دهید.
  • پخش در پس‌زمینه: هنگامی که از برنامه‌های دیگر استفاده می‌کنید یا صفحه‌‌نمایشتان خاموش است، پخش موسیقی ادامه پیدا می‌کند.

 

YouTube Kids و YouTube TV

پخش بدون‌ آگهی و آفلاین در برنامه “YouTube Kids” از مزیت‌های این بخش است. از طرفی “YouTube TV” یک سرویس پخش اشتراکی است که به شما امکان می‌دهد تلویزیون زنده را از پخش عمده و شبکه‌های کابلی محبوب تماشا کنید. از ورزش‌های زنده محلی و ملی، اخبار فوری و نمایش‌هایی که باید در لحظه پخش آن‌ها ببینید، لذت ببرید. بنابراین می‌توانید موارد دلخواه خود را ضبط کنید و هر کجا که می‌روید آن‌ها را پخش کنید. شما همچنین 6 حساب در هر خانواده دریافت می‌کنید؛ بنابراین می‌توانید آنها را با اعضای خانواده یا هم‌اتاقی‌های خود به اشتراک بگذارید.

“YouTube TV” به شما امکان می‌دهد ورزش‌ها، اخبار، برنامه‌های پخش زنده و محلی را از بیش از ۸۵ کانال از جمله CBS، FOX، NBC، HGTV، TNT و غیره پخش کنید. برنامه‌های محلی و منطقه‌ای نیز با YouTube TV ارائه می‌شود که پوشش کامل شبکه محلی را در تلویزیون بیش از 98 درصد از خانواده‌های ایالات متحده ارائه می‌کند. شما می‌توانید با دستگاه‌های مختلفی از جمله تلفن همراه، رایانه، تلویزیون‌های هوشمند، کنسول‌های بازی و… از یوتیوب تی وی استفاده نمایید.

برای استفاده تنها کافی است کد پستی 5 رقمی خود را در بخش “کانال‌ها” وارد کنید تا لیست کاملی از کانال‌های منطقه خود را مشاهده کنید. فیلم‌ها و بسیاری از نمایش‌های اخیر نیز توسط شبکه‌ها به صورت درخواستی ارائه می‌شوند. شبکه‌های افزودنی ممتاز نیز با هزینه ماهانه اضافی از جمله Fox Soccer Plus، SHOWTIME، STARZ و موارد دیگر در دسترس هستند.

 

هزینه اشتراک یوتوب چقدر است؟

 

هزینه اشتراک یوتیوب

YouTube یک ماه آزمایشی اکانت رایگان Premium ارائه می‌دهد و پس از آن 11.99 دلار در ماه هزینه دارد. صورت‌حساب تکراری است و در هر زمانی قابل لغو است. خرید یک حساب سالانه 119.99 دلار هزینه دارد و کمی بیش از 20 دلار برای شما صرفه‌جویی می‌کند. هزینه طرح خانواده 17.99 دلار در ماه است و به شما امکان می‌دهد تا پنج عضو خانواده (سن 13 سال به بالا) را در لیست خود اضافه کنید. طرح دانشجویی 6.99 دلار در ماه هزینه داشته و نیاز به تمدید سالانه دارد.

 

شرایط لازم برای کسب درآمد دلاری از یوتوب (قوانین یوتوب)

کسب درآمد از این سرویس بر اساس بازدیدهای شما است. این سرویس اشتراک ویدئو قوانین خاصی برای درآمدزایی دارد. مهم‌ترین قوانین آن داشتن 1000 دنبال‌کننده و 4000 ساعت تماشا از کل ویدئوهای شما است. پس از تأیید شدن کانال شما برای درآمد به‌ازای هر بازدید از ویدئوهای شما مبلغی در حدود 2 دلار برای شما محاسبه می‌شود. برای برداشت درآمد از یوتیوب باید حساب پی پال وریفای شده داشته باشید. با توجه به حساسیت‌های پی پال و یوتوب به هنگام نقد کردن درآمد یوتوب حتما از یک مشاور کمک بگیرید.

سفیرپیمنت به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی همواره شما را برای نقد کردن درآمد یوتوب و یا خرید اشتراک یوتوب همراهی می‌نماید. چنانچه در این مسیر نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، می‌توانید با پشتیبانی سفیرپیمنت ارتباط بگیرید تا راهنمایی‌های تخصصی را دریافت کنید. جهت دریافت خدمات مختلف ارزی نیز تنها کافی است درخواست خود را در تلگرام سفیرپیمنت ثبت نمایید.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *