ثبت نام تافل

Toefl خلاصه‌شده جمله انگلیسی Test Of English as a Foreign Language ، به معنای “ آزمون انگلیسی برای یک خارجی زبان” می‌باشد. با نظارت ETS، تافل تقریبا هر هفته در ایران برگزار می‌شود. گواهی گرفته شده از تافل تا دو سال اعتبار دارد و بعد از دو سال، شما مجدداً باید در آزمون تافل شرکت کنید. هزینه ثبت نام آزمون تافل در ایران 245 دلار آمریکا است و آزمون به صورت اینترنتی یا Toefl iBT برگزار می‌شود.

بخش های آزمون تافل

آزمون تافل از 4 بخش Listening، Reading، Speaking و Writing تشکیل شده که هر قسمت نزدیک به 30 نمره را به خود اختصاص داده است و کل نمره قابل کسب در این آزمون 120 نمره محاسبه می‌شود.
1) Listening: مهارت شنیداری شما در این آزمون توسط چند مکالمه و فایل صوتی که حدود 50 سوال است، در فرصتی نزدیک به 90 دقیقه سنجیده می‌شود. نکته قابل توجه اینجا است که احتمال وجود لحجه‌های مختلف در مکالمه‌ها وجود دارد و شما در تشخیص مفهوم مکالمه دچار مشکل شوید.
2) Reading: در این قسمت شما حدود 60-80 دقیقه فرصت دارید تا اینکه به 36-54 سوال از سه یا چهار متن پاسخ دهید و نمره قابل قبول را کسب کنید.
3) Writing: این مهارت توسط دو سوال سنجیده می‌شود. در سوال اول شما باید بتوانید ابتدا مواردی که استاد امتحان، به صورت فایل صوتی برای موضوع توضیح داده و نظری درباره آن بیان می‌کند را به‌خوبی متوجه شوید. بعد موارد گفته شده را بسط دهید و در متن خود بنویسید. سوال دوم هم در مورد یک موضوعی است که شما باید در حدود 300 کلمه انشا بنویسید.
4) Speaking: شما در حدود 20 دقیقه باید به 6 سوال پاسخ دهید تا اینکه بتوانید نمره این بخش را کسب کنید.

نحوه ثبت نام تافل

در ابتدا نیاز است که شما برای خود در بخش تافل وب‌سایت ETS یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید و بعد هزینه آزمون انتخابی را بپردازید. برای پرداخت هزینه آزمون، شما باید از مستر کارت و ویزا کارت استفاده کنید. در صورت تمایل برای پرداخت نزد مجموعه کاشان‌پی، نیاز است تا نام کاربری و رمز عبور به ETS را تحت اختیار همکاران ما قرار دهید. (بدون شک اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند) بعد از پرداخت هزینه ریالی آزمون، ثبت نام شما در آزمون انجام و تاییدیه آن برایتان ارسال خواهد شد.

نحوه برگزاری آزمون تافل iBT

آزمون تافل در اکثر نقاط جهان، از جمله ایران به صورت آنلاین انجام می‌شود؛ ولی همچنان در بعضی از مراکز، آزمون به‌صورت حضور در محل به همراه مجموعه سوالات چاپی برگزار می‌شود. در شهرهای تهران-اصفهان-تبریز-شیراز-آمل-ارومیه-زنجان-کرمان آزمون تافل برگزار می‌شود. مراکزی که در شهر تهران آزمون تافل را برگزار می‌کنند: سازمان سنجش کشور، دانشکده علوم پزشکی، موسسه امیربهادر، موسسه فرهنگی علامه سخن، زبان نگار و معرفت. با این حال این مراکز صرفا محل برگزاری آزمون هستند و ثبت نام آزمون بر عهده خودتان است.

سوالات متداول

تاریخ برگزاری آزمون تافل چه زمانیست؟
آزمون تافل در ایران حداقل هفته‌ای یک مرتبه و اکثراً در تهران برگزار می‌شود؛ ولی شهرهای دیگر هم مقتضی با ظرفیت هر شهر و اعتبار آموزشگاه، تقریبا ماهی یکبار برگزار می‌گردد.
هزینه آزمون تافل اینترنتی Toefl iBT چقدر است؟
هزینه ثبت نام در آزمون تافل حدود 245 دلار است. در صورتی که ثبت نام شما در یک هفته پایانی انجام شود، مبلغی حدود 40 دلار جریمه خواهید شد و مبلغ 285 دلار را باید پرداخت کنید.
خرید ووچر تافل با ثبت نام توسط کاشان پی چه تفاوتی دارد؟
امکان بازگشت وجه در صورت کنسل کردن آزمون برای ووچر وجود ندارد؛ ولی زمانی‌که توسط کردیت کارت‌های کاشان‌پی ثبت‌نام شوید، در صورت انصراف از آزمون نصف مبلغ آزمون بازگشت داده می‌شود.
مراکز مجاز تافل در ایران چه سنترهایی است؟
معروف ترین مرکز برگزاری آزمون تافل در تهران: دانشگاه خاتم، سازمان سنجش، موسسه امیربهادر و زبان نگار. قطعا مراکز دیگری مانند علامه سخن، مرکز زبان ایران، معرفت و دانشگاه شهید بهشتی نیز آزمون تافل را در ایران به صورت کاملا رسمی برگزار می کنند
ثبت نام تافل اینترنتی توسط سفیرپیمنت چقدر زمان می برد؟
مراحل ثبت نام آزمون تافل اینترنتی چیست؟
در مرحله اول در وب‌سایت ets.com ثبت‌نام کنید بعد آزمون تافل و محل برگزاری آزمون را انتخاب کرده و سفارش خود را در کاشان‌پی ثبت کنید تااینکه هزینه آزمون را به صورت ریالی پرداخت کنیدم
آیا محدودیتی برای تعداد ثبت نام تافل وجود دارد؟
بله، حداقل فاصله زمانی میان دو امتحان تافل باید 14 روز باشد.
ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds