وایز چیست؟ ارائه جامع خدمات مربوط به wise‌

افتتاح حساب وریفای شده پرسونال wise

افتتاح حساب وریفای شده پرسونال wise

افرادی که می‌خواهند از این سرویس بین‌المللی استفاده کرده و به راحتی در سراسر دنیا پول جابه‌جا کنند نیاز به یک حساب وایز پرسونال خواهند داشت. جهت افتتاح حساب پرسونال وریفای شده وایز بدون هیچگونه چالشی از بابت تحریم‌ها می‌توانید همین حالا از سفیرپیمنت درخواست کنید تا در اسرع وقت به شما تحویل داده شود.

افتتاح حساب وریفای شده وایز بیزینس

برای اینکه یک حساب کاربری از نوع تجاری در وایز داشته باشید نیاز به ارائه مدارک خاصی دارید که در دسترس هر کسی نیست. همچنین به دلیل تحریم‌ها باید نکاتی را مدنظر داشته باشید؛ از این‌رو برای برطرف کردن این موانع و چالش‌ها می‌توانید همین حالا از سفیرپیمنت یک حساب وریفای شده وایز بیزینس درخواست کنید و در اسرع وقت بدون دغدغه آن را تحویل بگیرید.
افتتاح حساب وریفای شده بیزینس وایز

مراحل ثبت سفارش وایز

ایجاد حساب کاربری در کمتر از ۱ دقیقه ثبت نام کنید!
احراز هویت کاربری مدارک خود را صرفا برای یک‌بار ارسال کنید و نامحدود خرید کنید.
شارژ حساب و نقد کردن به راحتی و نامحدود خرید و فروش دلار، یورو و پوند وایز را انجام بدید.
وایز بدون کارمزد و با نرخ عالی، خرید و فروش ارز وایز را با سفیرپیمنت انجام بدید.
۴.۸۱ (۸۷۸) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

حساب وایز Wise

وایز که قبلا با نام ترنسفر وایز فعالیت می‌کرد یک سرویس فعال در حوزه پرداخت‌های ارزی است که کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد. این سرویس بستری را فراهم کرده است که شما می‌توانید به راحتی در سایت‌های خارجی خرید کنید یا اینکه پولی را از یک کشور به کشور دیگر انتقال دهید. همچنین امکان خرج کردن پول به صورت نقدی به کمک کارت وایز در خارج از کشور نیز وجود دارد. در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل پاسخ سوال وایز چیست را مطرح کرده و نکاتی را در رابطه با این سیستم بیان کنیم؛ پس اگر شما نیز به دنبال شناختن سرویس wise و پیدا کردن پاسخ سوال وایز چگونه کار می کند؟ هستید همراه ما تا انتهای این مقاله باشید.

 

حساب وایز چیست؟ wise

 

حساب وایز چیست؟

شرکت وایز از سال 2011 در لندن کار خود را شروع کرده و در این سال‌ها توانسته سرویس خود را گسترش دهد. هم‌اکنون این مجموعه دفاتر زیادی در کشورهای مختلف دارد. منظور از حساب وایز داشتن حساب کاربری در این سرویس بین‌المللی است که بتوانید برای انتقال پول از آن استفاده نمایید. به بیان دیگر حساب wise یک حساب آنلاین است که به شما امکان جابه‌جایی پول در بین کشورهای مختلف را می‌دهد. شما با استفاده از حساب وایز و اتصال آن به یک حساب بانکی می‌توانید به راحتی به حساب شخص دیگری در کشور متفاوتی پول واریز نمایید. برای انجام این کار نیز اقدام خاصی نیاز نخواهد بود و صرفا باید حساب وایز شما به یک حساب بانکی متصل باشد. در این حالت صرفا با داشتن اطلاعات حساب شخص گیرنده کار شما انجام خواهد شد. در ادامه در خصوص این که وایز چگونه کار می کند؟ صحبت خواهیم کرد.

 

حساب وایز چگونه کار می‌کند؟ توضیحاتی در مورد کار با پنل بانکی حساب وایز

به نظر شما وایز چگونه کار می کند؟ نحوه کار کردن وایز به این صورت است که شما ابتدا حساب بانکی خود را به حساب این سرویس متصل می‌نمایید. سپس در صورت نیاز به انتقال پول برای کشور دیگری درخواستتان را در این سرویس ثبت می‌کنید تا این پول جابه‌جا شود. در ظاهر شما احساس می‌کنید که پول از حساب بانکی‌تان مستقیما به حساب فرد مورد نظر ارسال شده اما در اصل این چنین نیست. پولی که شما قصد ارسال آن را دارید ابتدا با همان ارز محلی به حساب شرکت وایز در همان کشور مبدا واریز می‌شود. سپس مجموعه وایز از حساب خودش در کشور مقصد پول را با ارز محلی همانجا به حساب شخص مورد نظر شما واریز می‌کند.

به عنوان مثال فرض کنید شما پولتان به صورت دلار است و می‌خواهید در کشور مقصدی به یورو پول واریز نمایید. ابتدا میزان مشخصی که قصد ارسال آن را دارید به صورت دلار به حساب شرکت وایز واریز خواهد شد. سپس این مجموعه در کشور مقصد معادل پول شما را به صورت یورو به حساب شخص مورد نظر واریز می‌کند. در این شرایط شما هم پولتان را تبدیل و هم به کشور دیگری ارسال کرده‌اید. این مجموعه بابت این جابه‌جایی از شما کارمزد دریافت می‌کند و درآمدش از همین طریق است. میزان کارمزد وایز را می‌توانید قبل از هر اقدامی مشاهده کنید و سپس اقدام به انتقال پول نمایید. امیدواریم با استفاده از این مطالب دریافته باشید که وایز چگونه کار می کند؟ و کار با پنل بانکی حساب وایز را فرا گرفته باشید.

 

تفاوت بین وایز و ترنسفر وایز

 

تفاوت وایز و ترنسفروایز

مجموعه وایز در ابتدای شروع فعالیت خود با نام ترنسفر وایز شهرت یافت و اخیرا نام خود را به وایز تغییر داده است. در واقع تفاوت خاصی بین این دو نام وجود ندارد و هر دو معرفی کننده یک مجموعه خدمات مالی آنلاین هستند. برخی از افراد نیز ترنسفر وایز را معرف خدمتی می‌دانند که مجموعه وایز ارائه می‌دهد اما در حالت کلی ترنسفر وایز نام قبلی مجموعه وایز بوده است.

 

شارژ وایز با دلار یورو و پوند

 

شارژ حساب وایز (خرید دلار وایز، خرید یورو وایز، خرید پوند وایز)

برای انجام هرگونه تراکنش مالی با استفاده از حساب وایز نیاز دارید که حسابتان شارژ داشته باشد. از آنجایی که وایز یک حساب چند ارزی است، این کار را می‌توانید با هر نوع ارزی انجام دهید. معمولا بیشترین نوع ارزهایی که با آن شارژ حساب wise را انجام می‌دهند، دلار، یورو و پوند هستند. برای شارژ حساب wise خود نیاز دارید تا از یک حساب ارزی و کارت‌های اعتباری استفاده نمایید. همچنین می‌توانید از فرد دیگری درخواست کنید تا پولی را به حساب شما واریز نماید. هر کدام از این کارها با شرایطی که نگهداری حساب وایز در ایران دارد با چالش‌هایی مواجه هستند.

مجموعه سفیرپیمنت هر گونه خدمات در حوزه حساب وایز از جمله شارژ حساب wise را انجام می‌دهد. شما می‌توانید خرید دلار wise، خرید یورو wise و یا خرید پوند وایز را از قسمتی که در بالای صفحه مشخص شده است، انجام دهید. در واقع تنها کافی است درخواست انجام این کار را به تیم ما بسپارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام شود.

 

نقد کردن درآمد وایز (فروش دلار وایز، فروش یورو wise، فروش پوند وایز)

کسب درآمد ارزی از جمله روش‌هایی است که افراد برای بالا بردن درآمد خود انتخاب می‌کنند. اینگونه افراد سعی می‌کنند با افراد و مجموعه‌های خارجی ارتباط بگیرند و از تخصصشان درآمد دلاری کسب نمایند. روش دریافت درآمد دلاری با استفاده از حساب‌های ارزی است که کاربران ایرانی از داشتن آن محروم هستند. اگر شما نیز درآمد دلاری دارید و با کمک یکی از حساب‌های ارزی آن را از کارفرما دریافت کرده‌اید، اکنون نیاز به نقد کردن آن خواهید داشت. در واقع ممکن است شما از قبل حساب ارزی داشته باشید اما نقد کردن آن برایتان چالش باشد.

مجموعه ما امکان نقد کردن درآمد ارزی را برای شما فراهم کرده است و می‌توانید مبلغ حساب ارزی خودتان را به صورت ریالی دریافت کنید. اگر حساب wise همان حساب ارزی شما است تنها کافی است برای فروش دلار وایز، خرید دلار wise، فروش یورو wise و فروش پوند وایز درخواست خودتان را به سفیرپیمنت داده تا درآمدتان به حساب بانکی ایرانی شما واریز شود. در بالای صفحه امکان ثبت این درخواست و نقد کردن درآمد wise برای شما فراهم شده است.

به عبارت دیگر قابلیت نقد کردن درآمد wise در همین صفحه برای شما فراهم شده و می‌توانید درخواست خود را به پشتیبانی سفیرپیمنت ارجاع دهید. از آنجایی که نقد کردن درآمد wise در ایران با چالش‌های متعددی وجود دارد، تیم ما این کار را برای شما به راحتی و سرعت انجام داده و نقد کردن درآمد wise را بدون چالش تجربه خواهید کرد. همچنین پاسخ سوالات خود در رابطه با نقد کردن درآمد wise را می‌توانید از قسمت پشتیبانی ما دریافت نمایید.

 

اپلیکیشن موبایل و کامپیوتر

از جمله قابلیت‌هایی که سرویس وایز برای کاربران خود فراهم کرده است، نرم‌افزارهای ویژه موبایل و رایانه است که به شما در مدیریت حساب و تراکنش‌های مالی کمک می‌نماید. با کمک این نرم‌افزارها به راحتی می‌توانید تراکنش مالی انجام دهید، پیگیری تراکنش خود را انجام دهید، موجودی حسابتان را مدیریت کنید و… که از مزیت‌های سرویس wise  و خدمات wise محسوب می‌شود. در واقع خرید دلار wise، فروش دلار wise و هر گونه خدمات wise را می‌توانید از با کمک این نرم‌افزارها انجام دهید.

 

تاریخچه و داستان حساب Wise

تاسیس وایز به سال 2011 باز می‌گردد و موسس آن تاوت هنریکوس اولین کارمند اسکایپ با کمک کریستو کارمن به عنوان یک مشاوره مالی است. تراکنش‌هایی که در سال اول این مجموعه انجام شد در حدود مبلغ 10 میلیون یورو گزارش شد. سال 2012 در روزنامه گواردین برند ترنسفروایز جزو 20 شرکت برتر در حوزه فناوری در ناحیه شرق لندن معرفی شد. در آوریل سال 2013 از سوی بانک‌ها به وایز فشار زیادی وارد شد تا جایی که قابلیت خرید بیت کوین از خدمات وایز حذف شد. همچنین سایت مونیتو به عنوان یک رسانه مستقل در میان راه‌های انتقال پول در سطح بین‌المللی، استفاده از وایز را 83 درصد ارزان‌تر از چهار بانک معتبر انگلیسی اعلام کرد.

میزان هزینه‌های انتقال پول با وایز به اندازه‌ای کم بود که سال 2017 یکی از بانک‌های انگلیسی با نام سانتاندر اعلام کرد که هزینه‌های دریافتی اگر به اندازه سرویس وایز کم شود، 84 درصد درآمد سالانه خود را از دست خواهد داد. در ادمه محبوبیت وایز روز به روز بیشتر شد تا جایی که مخاطبانی از سراسر دنیا به این سرویس اضافه می‌شدند. میزان جابه‌جایی پول با کمک این سرویس به صورت ماهانه مبلغ یک میلیارد یورو اعلام شد و بعد از 6 سال فعالیت این مجموعه توانست به سودآوری برسد.

طبق چیزی که اسکای نیوز در سال 2021 به تاریخ 21 ژانویه اعلام کرد، وایز با گلدمن ساکس و موگان استنلی را برای هماهنگی‌های لازم به هنگام عرضه اولیه عمومی منصوب کرده است؛ از این‌رو پس از گذشت یک ماه این شرکت از ترنسفروایز به وایز تغییر نام داد و آدرس اینترنتی آن نیز تغییر کرد. با این کار حساب wise نشان داد که خدمات آن قرار است فراتر از یک سرویس انتقال وجه در سطح بین‌المللی باشد.

 

کشورها و ارزهایی که حساب Wise پشتیبانی می‌کند

در حال حاضر سرویس وایز از 54 نوع ارز مختلف پشتیبانی می‌کند و می‌توانید با همه این ارزها خرید و فروش انجام دهید. امکان تبادل پول با حدودا 80 کشور در سرویس وایز وجود دارد که یکی از آن‌ها ایالات متحده است. دقت کنید که کشورهای خدمات‌دهی شده با وایز ممکن است تغییراتی داشته باشند؛ یعنی بعضا کشوری از لیست خدمات حذف می‌شود و یا کشوری به مجموع کشورهای دیگر اضافه می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین لیست کشورها و ارزهای پشتیبانی شده بهتر است به سایت اصلی وایز مراجعه نمایید. با توجه به تقاضای خرید دلار wise و یا خرید یورو wise، پرکاربردترین ارزهای این سرویس دلار و یورو هستند.

 

تیم پشتیبانی وایز و پاسخگویی به کاربران

یکی از مزیت‌هایی که سرویس وایز دارد، تیم پشتیبانی قدرتمند آن است که به خوبی به کاربران پاسخ می‌دهد. به هنگام استفاده از این سرویس شما می‌توانید پشتیبانی تیم وایز را همراه خود داشته باشید و چالش‌هایتان را برطرف کنید. در سایت اصلی وایز نیز قسمت سوالات متداول وجود دارد که به خوبی سوالات شما را پاسخ می‌دهد. همچنین شما می‌توانید همه سوالات خود را از تیم پشتیبانی سفیرپیمنت جویا شوید. در واقع شما به عنوان یک کاربر ایرانی با چالش‌ها و موانعی مواجه هستید که در پشتیبانی وایز پاسخی برای آن‌ها وجود ندارد؛ از این‌رو تیم ما به عنوان یک همراه دائمی می‌تواند پاسخگوی سوالات خاص شما برای استفاده از این سرویس باشد.

 

دریافت هدیه و جایزه از وایز بابت دعوت دیگران

سیستم وایز برای تشویق افراد به استفاده کردن از این سرویس و افزایش تعداد مخاطبان خود، هدیه‌ای را در نظر گرفته است. این مسئله باعث شده است تا افراد خودشان این سرویس را بین یکدیگر تبلیغ کنند و به مخاطبان این سرویس افزوده شود. این هدیه به صورت اعتبار و شارژ حساب  wiseما افزوده می‌شود که می‌توانید به کمک آن در سایت‌های خارجی خرید انجام دهید و یا اعتبار آن را برای شخص دیگری جابه‌جا نمایید. میزان این هدیه در سایت اصلی وایز مشخص شده است.

 

خدمات سفیرپیمنت در حوزه وایز (ترنسفروایز)

مجموعه سفیرپیمنت سال‌ها است به عنوان سفیر شما در خدمات ارزی به هنگام انجام انواع پرداخت‌های ارزی آنلاین همراه شما بوده است. برای استفاده از سرویس وایز نیز می‌توانید روی همراهی تیم سفیرپیمنت حساب کنید. این مجموعه خدمات مختلفی از جمله شارژ و نقد کردن وایز، افتتاح حساب wise، درخواست انجام تراکنش به کمک وایز، خرید و فروش دلار و یورو وایز و… را ارائه می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت این خدمات با پشتیبانی سفیرپیمنت ارتباط گرفته و درخواست خود را به این تیم ارجاع دهید. مطمئن باشید که در اسرع وقت خدمت مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

به طور کلی هر گونه خدمات در حوزه پرداخت‌های ارزی آنلاین را می‌توانید از تیم سفیرپیمنت بخواهید. با توجه به وجود تحریم‌هایی که علیه ایران وضع شده است، بسیاری از خدمات پرداخت ارزی مانند شارژ حساب wise از دسترس کاربران ایرانی خارج شده و برای استفاده از آن‌ها موانعی وجود دارد. شما می‌توانید به کمک تیم ما این موانع را برداشته و به راحتی از این سرویس‌ها استفاده نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای استفاده از خدمات wise و شارژ حساب wise نیز می‌توانید روی کمک کارشناسان خبره سفیرپیمنت حساب باز کنید. برای دریافت هر نوع خدمتی کافی است تا با پشتیبانی ما ارتباط برقرار نمایید.

سوالات متداول؛ خدمات وایز

پس از ورود به پنل کاربری و قسمت مربوطه، تمام نرخ‌ها برای کاربران قابل مشاهده هستند. لازم به ذکر است که نرخ ارز به صورت لحظه‌ای در سیستم قیمت‌دهی سفیرپیمت بروزرسانی می‌شود.

تمام تسویه‌های ریالی سفیرپیمنت به صورت آنی و در کمتر از ۱۲ ساعت انجام می‌شوند.

بله؛ این امکان وجود دارد و شما می‌توانید با کارشناسان سفیرپیمنت ارتباط گرفته و حساب را جهت ارسال به کارفرما دریافت کنید.

بله؛ این امکان وجود دارد.

شارژ حساب وایز در سفیرپیمنت تنها از مبدا وایز انجام گرفته و به صورت آنی به حساب مقصد واریز خواهد شد.

در ساعات اداری، شارژ حساب وایز به صورت آنی انجام می‌شود و در سایر ساعات، در کمتر از ۱۲ ساعت سفارش مشتریان انجام خواهد شد.

مقالات مرتبط
جایگزین wise بهترین جایگزین برای وایز
مهم ترین جایگزین Wise وایز در بازار نقل و انتقالات جهانی
۲۸ مرداد, ۱۴۰۲
0 دیدگاه
مقایسه وایز رولوت جامع و کاربردی
مقایسه جامع حسابهای وایز و رولوت (Revolut & Wise)
۱۸ مرداد, ۱۴۰۲
3 دیدگاه
همه چیز درباره اپلیکیشن wise
آموزش استفاده و معرفی اپلیکیشن وایز Wise
۱۱ مرداد, ۱۴۰۲
2 دیدگاه
تفاوت حساب شخصی و بیزینسی وایز
تفاوت حساب‌های شخصی و بیزینسی وایز Wise
۱۱ تیر, ۱۴۰۲
0 دیدگاه
روش های انتقال پول در وایز
روش های انتقال پول در وایز Wise
۸ تیر, ۱۴۰۲
0 دیدگاه
مقایسه وایز و پی پال به طور کامل
مقایسه وایز و پی پال PayPal vs Wise به طور کامل
۱۹ خرداد, ۱۴۰۲
0 دیدگاه
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   
محسن خانی کاربر سایت ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

پشتیبانی و نرخ خیلی خوبی دارید
ممنون

   
احسان مهاجری کاربر سایت ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

قیمت عالی و سرعت عالی ترین

   
محسن قائمی کاربر سایت ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

اینکه بابت یورویی که میزنند کارمزد دیگه ای نمیگیرند (برخلاف سایر سایت ها) خیلی عالیه و امیدوارم همینطور ادامه بدند.

   
نادر پریزاد کاربر سایت ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

نرخ و پاسخ دهی ۲۰
توی وایز در ایران ۱ هستید واقعا
ممنون از سفیرپی

   
محسن طاها کاربر سایت ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

نرخ
پاسخگویی
مدت زمان واریز
کارمزد صفر
همه عالی ❤️❤️❤️❤️