بزرگترین هتل جهان

بزرگترین هتل جهان کجاست؟

۹ شهریور, ۱۴۰۰
0 دیدگاه

این هتل را می‌توان لاس وگاس آسیا دانست. این هتل بزرگترین هتل جهان با 7351 اتاق در دو برج رنگارنگ است که در ارتفاعات Genting در کوه‌های Titiwangsa در نزدیکی جنگل‌های بارانی گرمسیری و دور از شهر واقع شده است.

هتل First World در پهنگ مالزی، بزرگترین هتل جهان

ورودی هتل یک حیاط به سبک اسپانیایی است و این سایت دارای 50،000 فوت مربع پلازا، مراکز خرید بزرگ، کازینوها، کافه‌ها و لابی با تم جنگل است؛ بنابراین می‌توانید در تعطیلات خودتان را بسیار سرگرم کنید. استخرهای زیادی از سرسره‌ها و استخر Watersplash کودکان تا استخر بزرگسالان در این هتل وجود دارد. پارک موضوعی و اولین شبیه ساز سقوط آزاد آسیا را در این هتل امتحان کنید.

زمین گلف، زمین تنیس، سینما و سالن بدنسازی وجود دارد. هر هفته نمایش‌های جادویی و اجرای موسیقی در تئاتر یا میدان اصلی تایم که کپی مجسمه آزادی و مجسمه اسکار در آن قرار دارد، برگزار می‌شود.

بزرگترین هتل دنیا

بزرگترین هتل دنیا

بزرگترین هتل دنیا

پارک بازی سرپوشیده Genting

بزرگترین هتل دنیا

بزرگترین هتل های جهان

بزرگترین هتل

سقوط آزاد

بزرگترین هتل

بزرگترین هتل های جهان

تله کابین

بزرگترین هتل های جهان

خدمات سفیرپیمنت در حوزه هتل

برای رزرو خدمات و هتل در کشورهای خارجی نیاز به استفاده از کارت‌های پرداخت بین‌المللی دارید. سفیرپیمنت به شما کمک می‌کند به راحتی پرداخت‌های بین‌المللی خود را انجام داده و بتوانید از خدمات این هتل‌ها استفاده کنید.

نتیجه

هتل فرست ورد در مالزی بزرگترین هتل دنیا بوده که با امکانات گسترده‌ای نظیر شهربازی، استخر، رستوران، مرکز خرید و… همه ساله گردشگران بسیاری را به سوی خود می‌کشد. این هتل را لاس وگاس آسیا می‌دانند.

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *