لیست کامل صرافی های ساری

لیست کامل صرافی های ساری + آدرس و تلفن

۲ مهر, ۱۳۹۹
0 دیدگاه

صرافی های مجاز به خرید و فروش ارز در کشور از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارزیابی می‌شوند و اسامی و مشخصات عمومی آنها از قبیل آدرس، شماره تماس، تاریخ دریافت مجوز و …. در وب سایت رسمی این بانک معرفی می‌شود. در دستورالعمل اجرایی تأسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی ها که با 48 ماده و 13 تبصره در هزار و صد و هشتاد و سومین جلسه شورای پول و اعتبار مورخ 1393/5/28 به تصویب رسید، صرافی ها بر حسب توان و ظرفیت خود نسبت به خرید و فروش ارزهای بین المللی و انجام عملیات مربوط به حواله های ارزی اقدام می نمایند. در این راستا صرافی های ساری مرکز استان مازندران به‌صورت متمرکز، خدماتی همچون خرید و فروش نقدی ارز و ارسال حواله های دلاری را به عموم مردم و گردشگران محترم ارائه می دهند. در لیست زیر اسامی صرافی ‌های ساری (واقع در استان مازندران) با مجوز رسمی بانک مرکزی به همراه آدرس و شماره تلفن آن‌ها هر یک بصورت جداگانه بیان شده است.

لیست صرافی ‌های ساری

نام صرافی آدرس
شماره تلفن
آرمان سنگسري وشرکا
ساري-خيابان فرهنگ ، جنب بانک ملي شهرداري ، پلاک ۱
۲۲۲۴۲۳۰
بخشي و شرکا
ساري -خيابان فرهنگ ، ابتداي کوي پيوندي ، ساختمان امرالهي طبقه اول
۳۲۶۸۴۵۸
رسولي و شرکا
ساري-خيابان ۱۵ خرداد ، روبروي شيريني سراي بانو، نبش بن بست معبودي ، ساختمان آپادانا واحد ۳
۳۴۰۸۸۸۱
جاهد و شرکا
ساري-خ ۱۵ خرداد، خ وليعصر، خ ميرجاني مقابل فروشگاه مارال، واد تجاري يک
۳۴۰۶۶۷۸

 

برای شناخت دیگر صرافی های مجاز ایران به تفکیک شهر و استان مربوط به آن، به صفحه مربوط به ان سر بزنید.

صرافی های اصفهان

صرافی های تهران

صرافی های تبریز

صرافی های مشهد

صرافی های قم

صرافی های کرمان

صرافی های ساری

صرافی های ارومیه

صرافی های اهواز

صرافی های کیش

لازم به ذکر است که اگر شما قصدخرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشید، لیست بالا برای شما ناکارآمد است و بایستی از صرافی‌های اینترنتی استفاده کنید. صرافی سفیرپیمنت یکی از سامانه های پر سرعت برای انجام هرگونه مبادله ارز های دیجیتال و الکترونیک است. همچنین اگر که نیاز به دنبال کردن اخبار پی پال تلگرام یا صرافی ارز دیجیتال دارید، کلیک نمایید. در پایان اگر دوست دارید تا کانال تلگرام صرافی ها برای رصد سریع‌تر قیمت دنبال کنید، کلیک نمایید.

چکیده کلی و سخن پایانی

در این مقاله لیست کامل صرافی های ساری را برای شما عزیزان به ترتیب اولویت مطرح کردیم. اما قبل از انجام هرگونه معامله و مراجعه به این صرافی‌ها حتما در مورد مجوز آنها استعلام بگیرید و یا اینکه از معتبر بودن انها مطمئن شوید. تمامی صرافی‌ها در ایران زیر نظر بانک مرکزی درحال فعالیت هستند و نظارت کاملی توسط پلیس فتا روی انها اعمال میشود. امیدواریم که با مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی را کسب کرده باشید، هرگونه سوال، نظر و یا پیشنهادی را دارید برای ما در قسمت نظرات ارسال کنید. سفیر پیمنت آماده خدمت رسانی به عموم مشتریان در سراسر جهان است.

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *