ثبت نام آزمون گوته

۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

آزمون گوته چیست؟

به شرکت در آزمون آلمانی گوته فکر می‌کنید؛ اما وقتی مردم از شما می‌پرسند آلمانی شما چقدر خوب است، تردید می‌کنید. اگر هنوز اولین رمان خود را به پایان نرسانده‌‌اید آیا واقعاً به این زبان «مسلط» هستید؟ اگر چند سال از آخرین کلاس شما گذشته باشد، آیا هنوز باید خود را «مبتدی» خطاب کنید؟ چه چیزی در رزومه خود قرار می‌دهید؟ سطح «متوسط» عملاً می‌تواند به معنای هر چیزی باشد! شما چیزی ملموس برای نشان دادن سطح زبان آلمانی خود می‌خواهید و برای آلمانی، بهترین چیز آزمون گوته است که توسط موسسه گوته ارائه شده است. آزمون گوته یک آزمون زبان آلمانی با شش سطح از مبتدی تا پیشرفته است. گذراندن آزمون Goethe-Zertifikat می‌تواند پاداش واقعی و ملموسی برای زندگی و حرفه شما به دنبال داشته باشد.

 

آزمون گوته در ایران

در ایران، انستیتو گوته در سال ۱۹۵۸ در تهران افتتاح شد، اما در سال ۱۹۸۱ در یک مناقشه دیپلماتیک بین ایران و آلمان مجبور به تعطیلی شد. این موسسه تحت نظر سفارت آلمان در تهران به عنوان “نقطه ای برای گفتگو” بازگشایی شد. امروزه این آزمون توسط موسسه گوته در ایران نیز برگزار می‌شود.

 

در این آزمون چه مواردی سنجیده می‌شوند؟

موسسه گوته در مجموع هشت امتحان ارائه می‌دهد. دو مورد از آنها، TestDAF و Goethe-Test PRO به طور معمول مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و کمی جایگاه ویژه‌تری دارند. آزمون‌های دیگر به شش سطح از توانایی زبان تقسیم می‌شوند. فرمت آزمون خود گوته تقریباً برای همه سطوح یکسان است (اگرچه آزمون‌های پیشرفته بیشتر طول می‌کشد). خوشبختانه، انستیتوی گوته مواد تمرینی مفید زیادی را مستقیماً در وب سایت خود ارائه می‌دهد. ویدئو‌هایی در این سایت قرار دارند که به بهبود سطح زبان آلمانی شما کمک می‌کنند. ویدیوها بر اساس ژانر و سطح سازماندهی شده‌‌اند، بنابراین یافتن بهترین‌ها برای شما آسان است. می‌توانید برای تعریف، اطلاعات دستوری و تلفظ بومی، روی هر کلمه‌‌ای در زیرنویس‌های تعاملی کلیک کنید. این سایت همچنین ویدیوهای دیگری را به شما نشان می‌دهد که دارای این کلمه هستند تا بتوانید نحوه استفاده از آن را در هر زمینه‌‌ای بشنوید.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *