ثبت نام آزمون گوته

ثبت نام آزمون گوته

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون گوته

آزمون گوته معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین راه سنجش سطح زبان آلمانی جهان است. نتایج این آزمون مورد تایید معتبرترین دانشگاه‌ها و همچنین شرکت‌های آلمانی برای ارائه ویزا تحصیلی و شغلی است. دولت آلمان نیز نتایج این آزمون را مورد تایید خود می‌داند.
ثبت‌نام و پرداخت هزینه آزمون گوته با سفیرپیمنت در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزد اضافی برای ارائه خدمات در این خصوص دریافت نخواهد کرد.

مراحل ثبت سفارش پرداخت هزینه آزمون گوته

ثبت نام در سایت در کوتاه‌ترین زمان ممکن در سایت ثبت‌نام کنید.
احراز هویت کاربری در پنل سفیرپیمنت هویت کاربری خود را تایید نمایید.
ثبت سفارش پرداخت هزینه آزمون گوته اطلاعات درخواستی برای ثبت سفارش پرداخت هزینه آزمون گوته را وارد کنید
واریز و تکمیل نهایی معادل ریالی مشخص شده را بپردازید و منتظر تکمیل سفارش پرداخت هزینه آزمون گوته بمانید.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

پرداخت هزینه آزمون گوته با سفیرپیمنت

آزمون گوته یک آزمون زبان آلمانی با شش سطح از مبتدی تا پیشرفته است. افرادی که به هر دلیلی نیازمند اثبات میزان تسلط خود به زبان آلمانی هستند، با ثبت نام آزمون گوته به این هدف خواهند رسید. چالش اصلی کاربران ایرانی برای ثبت نام در آزمون گوته پرداخت هزینه آن است. به عبارتی شما برای پرداخت هزینه آزمون گوته ملزم به استفاده از سرویس‌های پرداخت ارزی هستید. با توجه به تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، دسترسی به این سرویس‌ها برای کاربران با موانع زیادی روبه‌رو است. با این شرایط پس راه چاره چیست؟

سفیرپیمنت ارائه‌دهنده انواع خدمات ارزی، بهترین راه حل برای شما در پرداخت هزینه آزمون گوته است. شما می‌توانید برای ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون گوته روی همراهی تیم ما حساب کنید. با توجه به تخصصی که سفیرپیمنت در پرداخت‌های ارزی دارد، به راحتی می‌توانید تمام چالش‌های این حوزه را برطرف نمایید. برای پرداخت ارزی هزینه آزمون همین حالا سفارش خود را در پنل کاربری ثبت نمایید.

 

آموزش ثبت نام تست گوته

 

آموزش ثبت نام آزمون گوته تا مرحله پرداخت

برای ثبت نام آزمون گوته در ایران شما می‌توانید به دو روش اقدام کنید. روش اول آن است که به سایت اصلی گوته مراجعه نمایید و مراحل ثبت نام را در آنجا پیش ببرید. روش دوم نیز مراجعه به سایت‌های واسط برگزار کننده آزمون است. ما در اینجا نحوه ثبت نام آزمون گوته در سایت اصلی این موسسه را توضیح می‌دهیم. برای ثبت نام در این آزمون مطابق مراحل زیر پیش بروید:

 

مراجعه به سایت گوته و بخش ثبت نام

اولین مرحله ورود به سایت گوته است. پس از ورود در همان صفحه اصلی سایت روی گزینه Mein Goethe.de در بالای صفحه کلیک نمایید. از لیستی که برایتان باز می‌شود گزینه Meine Kurse und Prüfungen را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که در همان ابتدای کار می‌توانید زبان سایت را روی انگلیسی تنظیم نمایید. با توجه به اینکه انتظار می‌رود برای شرکت در آزمون گوته تسلط نسبی روی زبان آلمانی دارید، ما این آموزش را با همان زبان آلمانی سایت ادامه می‌دهیم.

ورود به سایت گوته برای ثبت نام در آزمون

 

ایجاد حساب کاربری در سایت

با عبور از مرحله قبل وارد صفحه ورود می‌شوید. در صورتی که قبلا حساب کاربری در این سایت داشته‌اید می‌توانید با ورود اطلاعات لازم به صفحه کاربری خود بروید. چنانچه قبلا حساب کاربری ایجاد نکرده‌اید، باید روی گزینه REGISTRIEREN کلیک نمایید. پس از کلیک صفحه‌ای را مشاهده می‌نمایید که اطلاعات کاربری را از شما می‌خواهد. با ورود اطلاعات لازم در نهایت گزینه REGISTRIEREN را انتخاب کنید.

 

ورود به قسمت ثبت نام در سایت گوته تکمیل اطلاعات کاربری گوته

 

تایید حساب و ایمیل

پس از اینکه اطلاعات کاربری خود را وارد و روی گزینه REGISTRIEREN کلیک نمودید، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد. موضوع ایمیل aktivieren Zugang / de.Goethe Mein است. در این ایمیل لینکی وجود دارد که شما برای تایید باید روی لینک کلیک کنید. با این لینک مجددا به سایت اصلی گوته بازخواهید گشت. روی گزینه almenden کلیک نموده و با ورود اطلاعات خود وارد ناحیه کاربری سایت شوید.

ایمیل دریافتی از گوته

 

تکمیل اطلاعات کاربری برای ثبت نام آزمون گوته

اکنون شما یک حساب کاربری در سایت دارید و باید اطلاعات آن را تکمیل نمایید. در واقع باید اطلاعات شما تکمیل باشد تا بتوانید در آزمون گوته ثبت نام کنید. برای انجام این کار در صفحه کاربری خود روی آدرس ایمیل‌تان کلیک نمایید تا به صفحه دیگری وارد شوید. سپس گزینه Goethe Mein را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود روی گزینه Mein Profil کلیک نمایید.

ناحیه کاربری گوته

 

اکنون باید روی گزینه Persönliche Angaben کلیک کنید تا صفحه ورود اطلاعات برای شما باز شود. وارد کردن نام و نام خانوادگی الزامی است اما بقیه موارد به دلخواه شما می‌توانند تکمیل شوند یا همانطور خالی بمانند. در هر صورت پس از تکمیل این اطلاعات می‌توانید به قسمت بعد برای ثبت نام آزمون گوته مراجعه نمایید. در ورود اطلاعات نیز دقت داشته باشید تا بدون غلط املایی آن‌ها را وارد کنید.

تکمیل اطلاعات کاربری گوته

 

ثبت نام آزمون گوته

پس از اینکه اطلاعات مورد نیاز در حساب کاربری‌تان را تکمیل کردید، می‌توانید با کلیک روی گزینه Mein Kurse لیست آزمون‌های فعال را مشاهده نمایید. هر آزمون کد مخصوص به خودش را دارد. برای اینکه ثبت نام خود را نهایی کنید باید ابتدا به صفحه Registrierungscode وارد شوید و سپس کد ثبت نام آزمون مدنظر را در ناحیه مربوطه وارد نمایید.

ثبت نام در آزمون گوته

 

پرداخت هزینه آزمون گوته

آخرین مرحله از ثبت نام به پرداخت هزینه خواهید رسید. پرداخت هزینه آزمون گوته نیازمند استفاده از سرویس‌های بین‌المللی نقل و انتقال پول است. همانطور که در ابتدا نیز توضیح دادیم، شما می‌توانید برای پرداخت هزینه این آزمون از تیم سفیرپیمنت خدمات لازم را دریافت نمایید. با این کار دیگر هیچگونه چالشی برای پرداخت هزینه گوته نخواهید داشت و ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.

 

مزایا پرداخت هزینه آزمون گوته با سفیرپیمنت

با وجود اینکه می‌توان واسطه‌های زیادی را برای پرداخت هزینه آزمون گوته پیدا کرد، چرا باید این کار را به سفیرپیمنت بسپاریم؟ در پاسخ باید گفت که سپردن پرداخت‌های ارزی به هر واسطه‌ای امکان‌پذیر نیست و نمی‌توانید به هر واسطه‌ای اعتماد نمایید. این در حالی است که سفیرپیمنت سال‌ها در این زمینه فعالیت داشته و سابقه‌ای درخشان در پرداخت‌های ارزی دارد. ضمنا پرداخت هزینه آزمون گوته با سفیرپیمنت برای شما مزایای دیگری نیز دارد که عبارت است از:

  • دریافت خدمات بدون کارمزد و کاهش هزینه‌ها
  • سرعت در پرداخت
  • پشتیبانی تخصصی و همیشگی
  • جامعیت خدمات ارزی
  • و…

 

اطلاعات تکمیلی درباره برگزاری آزمون گوته در ایران

در ایران انستیتو گوته در سال ۱۹۵۸ در تهران افتتاح اما در سال ۱۹۸۱ در یک مناقشه دیپلماتیک بین ایران و آلمان مجبور به تعطیلی شد. پس از مدتی این موسسه تحت نظر سفارت آلمان در تهران به عنوان “نقطه ای برای گفتگو” بازگشایی شد. امروزه این آزمون توسط موسسه گوته در ایران نیز برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آزمون گوته پیشنهاد می‌دهیم مقاله آزمون گوته چیست را مطالعه نمایید. ضمنا در بخش پشتیبانی سفیرپیمنت آمادگی پاسخگویی به سوالات شما درباره پرداخت هزینه آزمون گوته هستیم.

سوالات متداول؛ پرداخت هزینه آزمون گوته

بله، تمامی فرایند ثبت‌نام و پرداخت هزینه آزمون گوته با اطلاعات هویتی شما توسط تیم فنی سفیرپیمنت انجام خواهد شد.

در حال حاضر سفیرپیمنت هیچ‌گونه کارمزدی برای پرداخت هزینه آزمون گوته دریافت نمی‌کند.

ثبت نام آزمون گوته توسط کادر فنی سفیرپیمنت به صورت فوری و با اولویت ثبت سفارش روی تلگرام سفیرپیمنت انجام می‌شود.

مقالات مرتبط
نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *