پرداخت ارزی در سایت‌های گرافیک و طراحی

طراح و گرافیست

پرداخت ارزی در سایت‌های گرافیک و طراحی

امروزه استفاده از عکس، ویدئو، وکتور، موکاپ و... بسیار گسترده است. متأسفانه سایت‌های داخلی طرح‌های متنوعی برای این موارد در اختیار طراحان قرار نمی‌دهند. خرید طرح‌های گرافیکی یا سایر موارد مشابه از سایت‌های خارجی مناسب‌ترین گزینه برای رفع این مورد است. سایت‌های زیادی در بستر اینترنت مشغول به ارائه این خدمات به کاربران هستند که در بخش توضیحات مطرح‌ترین آن‌ها را به شما معرفی کرده‌ایم. بسیاری از این سایت‌ها امکان فعالیت به عنوان فریلنسر طراحی و یا فریلنسر گرافیک را نیز به شما می‌دهند که در ادامه به آن بیشتر می‌پردازیم. سفیرپیمنت مفتخر است اعلام کند که پرداخت هزینه خرید طراحی یا پرداخت ارزی گرافیکی شما را در سایت‌های خارجی بدون کارمزد و با بهترین نرخ پرداخت خواهد کرد.
۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

چرا باید از سایت‌های خارجی برای خرید طرح‌های گرافیکی اقدام کنیم؟

حتماً با عباراتی همچون خرید پک طرح‌های گرافیکی در ایران بسیار مواجه شده‌اید. این فایل‌ها اصولاً بی‌کیفیت هستند و حق کپی‌رایت در آن‌ها رعایت نشده است؛ به همین دلیل قطعاً در استفاده از آن‌ها دچار مشکل خواهید شد. در نقطه مقابل راهکاری وجود دارد که شما با پرداخت همان مبلغ می‌توانید طرح‌ها و فایل‌های مربوط به تولید محتوا را با بهترین کیفیت و در تنوع بالا خریداری کنید. اگر قصد خرید از این سایت‌ها را داشته‌اید و در فرایند پرداخت با مشکل مواجه گردیده‌اید نگران نباشید؛ زیرا از این پس سفیرپیمنت پرداخت ارزی گرافیک، پرداخت هزینه مدل سه بعدی یا دو بعدی و پرداخت در سایت‌های ارائه‌دهنده پروژه‌های آماده ویدئویی شما را در این سایت‌ها بدون کارمزد و با بهترین نرخ انجام خواهد داد.

 

خرید طرح های گرافیکی سایت های خارجی

 

خرید طرح‌های گرافیکی و فایل‌های ویدئویی از سایت‌های خارجی

 

سایت‌های بسیار زیادی در زمینه ارائه و فروش طرح‌های گرافیک فعالیت  در دنیا می‌کنند. برخی از این سایت‌ها به شدت معروف و زبانزد طراحان و تدوینگران بسیاری هستند. با توجه به درخواست کاربران در ادامه به معرفی کامل هر یک از این سایت‌ها پرداخته‌ایم. شما می‌توانید متناسب با حوزه کاری خود سایت مورد نظر را انتخاب و سپس خرید طراحی گرافیک یا تدوین خود را انجام دهید. پس از ثبت سفارش پنل سفیرپیمنت و پرداخت هزینه به ریال در کمترین زمان اکانت و یا طرح خود را از این سایت‌ها تحویل خواهید گرفت.

 

چرا باید برای فروش طرح‌های گرافیکی در سایت‌های خارجی اقدام کنیم؟

 

اگر فریلنسری باتجربه در زمینه طراحی یا گرافیک باشید حتماً می‌دانید کسب درآمد از طراحی گرافیک و فروش طراحی گرافیک در سایت‌‌های خارجی بسیار سودآورتر از فعالیت در سایت‌های داخلی است؛ به همین دلیل بسیاری از افراد با کسب مهارت زبان انگلیسی شروع به فعالیت در این پلتفرم‌ها می‌کنند. اگر به عنوان یک فریلنسر طراحی مشغول به فعالیت هستید، پیشنهاد می‌کنیم پس از بررسی سایت‌های ارائه شده در زیر و کسب مهارت‌های لازم فعالیت خود را آغاز نمایید.

 

فروش طرح های گرافیکی در سایت های خارجی

 

فروش طرح‌های گرافیکی در سایت‌های خارجی

برای فروش طرح‌های گرافیکی در سایت‌های خارجی تنها مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید، نقد کردن درآمد دلاری به دست آمده از فروش است. سفیرپیمنت امکان نقد کردن درآمد دلاری طراحی شما را نیز با بهترین نرخ فراهم کرده است. با این وجود شما قادر خواهید بود بدون دغدغه کسب درآمد ارزی به عنوان یک فریلنسر طراحی، مشغول به فعالیت شوید.

 

در ادامه به معرفی بهترین سایت‌ها برای خرید طراحی گرافیک و همچنین معرفی بهترین آن‌ها در زمینه فروش طراحی گرافیک برای فریلنسرهای طراحی می‌پردازیم.

 

بهترین سایت‌ها برای طراحی گرافیک یا ویدئو

 

بهترین سایت‌ها برای طراحی گرافیک یا ویدئو

در ادامه قصد داریم مطرح‌ترین پلتفرم‌ها موجود برای فریلنسری طراحی و یا خرید طرح‌های گرافیکی، ویدیوهای خام، پروژه‌های آماده ویدئویی، خرید مدل دو بعدی و سه بعدی و… را خدمت شما معرفی کنیم. پیشنهاد می‌کنیم پس از بررسی کامل این سایت‌ها اقدام به پرداخت هزینه خرید طراحی گرافیکی کنید.

 

فریپیک

 

Freepick

یکی از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین موتورهای جستجو و خرید عکس، وکتور و فایل‌های لایه باز فتوشاپ و ایلوستریتور است. این سایت با ارائه طرح‌های قوی و حرفه‌ای نساز شما را در زمینه عکس کاملاً برآورده می‌کند. اگر فریلنسر طراحی یا فریلنسر گرافیک باشید، امکان کسب درآمد نیز برای شما در این سایت فراهم شده است. فری پیک نسبت به سایر پلتفرم‌های مشابه هزینه مناسب‌تری را برای ارائه طرح‌ در یافت می‌کند. سفیرپیمنت امکان خریدی ارزی طره‌های گرافیکی این سایت را برای شما فراهم کرده است و پرداخت ارزی گرافیک شما را در کمترین زمان و با بهترین نرخ انجام خواهد داد. لازم به ذکر است درآمد دلاری طراحی در این سایت نیز توسط سفیرپیمنت قابل نقد شدن در ایران است.

Flaticon

یکی برترین سایت‌های گرافیکی برای طراحان و برنامه‌نویسان وب، Flaticon است. این پلتفرم با ارائه و فروش آیکون‌های مختلف و باکیفیت فرایند کاری شما را بسیار ساده می‌سازد. امکان کسب درآمد از طراحی گرافیک نیز در این سایت فراهم شده است و می‌توانید مجموعه آیکون‌هایی که طراحی کرده‌اید را برای فروش و کسب درآمد ارزی از طراحی مدل سه بعدی در این پلتفرم قرار دهید. سفیرپیمنت امکان پرداخت هزینه خرید طراحی در این سایت را پس از ثبت نام، بدون کارمزد برای شما انجام می‌دهد. در ضمن اگر فریلنسر طراحی هستید باید بدانید امکان نقد کردن درآمد سایت Flaticon نیز از طریق سفیرپیمنت امکان‌پذیر است.

Canva

اگر قصد فعالیت در حوزه طراحی بدون هیچ‌گونه مهارت ابتدایی را دارید Canva  برای شما توسعه داده شده است. این سایت برخی طرح‌های گرافیکی خود را در به صورت رایگان نیز در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. این برنامه یک ابزار جادویی برای تمام افرادی است که به خصوص قصد فعالیت در شبکه‌های مجازی را دارند. با پرداخت در سایت Canva  به دنیایی از طرح‌های بی‌بدیل دست خواهید یافت. اگر قصد پرداخت هزینه خرید طراحی با بهترین نرخ و بدون کارمزد در این سایت را دارید سفیرپیمنت آن را در کمترین زمان برای شما انجام خواهد داد.

 

3dsky

 

Patreon

­­طراحان و افراد هنرمند می‌توانند از طریق استعداد و هنر خود در این سایت به کسب درآمد بپردازند؛ در مقابل شما می‌توانید از استعداد و یا طرح‌های آن‌ها استفاده کنید. این سایت شرایط را هم برای فریلنسر طراحی و هم برای افرادی که قصد کسب درآمد از طراحی مدل دو بعدی یا سه بعدی، وکتور، موکاپ، تصویر و… دارند را مهیا کرده است. افراد حاذق در مجموعه امکان پرداخت هزینه خرید طراحی و یا نقد کردن را برای شما فراهم کرده‌اند تا بتوانید به عنوان یک فریلنسر طراحی به کسب درآمد دلاری گرافیک در ایران بپردازید.

Adobe Stock

این سایت یکی از زیرمجموعه‌های ادوبی است که موارد گرافیکی مختلفی همچون تصاویر لایه باز، وکتور، موکاپ، کاتالوگ، قالب، عکس‌های استودیویی، عکس‌های طراحی شده با فتوشاپ، ویدئوهای فوتیج و… را در اختیار شما قرار می‌دهد. قیمت‌های ارائه شده در این سایت بسیار مناسب‌تر از سایر موارد مشابه است. پرداخت ارزی گرافیک در این سایت نیز توسط سفیرپیمنت با بهترین نرخ موجود است. قابل ذکر است پرداخت ارزی هزینه خرید طرح‌های گرافیکی در این سایت به دو صورت مجزا امکان‌پذیر است. دو مدل اول شما برای هر طرح مبلغی را خواهید پرداخت در مقابل شما می‌توانید حساب خود را به صورت ماهانه یا سالانه نیز شارژ و از آن برای خرید اقدام نمایید.

3dsky

اگر در جستجوی مدل‌های سه بعدی در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی هستید، حتماً از این سایت و محصولات آن استفاده کنید. 3Dsky در زمینه خرید و فروش مدل‌های سه بعدی فعالیت می‌کند و تا کنون بسیار موفق بوده است. امکان پرداخت هزینه خرید مدل سه بعدی در این سایت به راحتی و در کمترین زمان توسط سفیرپیمنت امکان‌پذیر است و می‌توانید با بهترین نرخ مدل‌ها را دریافت کنید. این سایت امکان فعالیت به عنوان فریلنسر طراحی را نیز به شما می‌دهد و می‌توانید به راحتی با فروش طراحی گرافیکی و نقد کردن از طریق مجموعه به درآمد دلاری برسید.

 

 

Pngtree

این سایت همان‌طور که از نام آن مشخص است اکثر فعالیت و کارهای خود را در به صورت Png برای تسریع روند طراحی در اختیار شما قرار می‌دهد؛ اما مواردی همچون وکتور و فایل‌های PSD نیز به فروش می‌رساند. فعالیت و ثبت نام در این سایت بسیار ساده است و پس از آن می‌توانید با پرداخت هزینه خرید طراحی خود را کامل کنید.

Renderforest

این شرکت در سال ۲۰۱۹ در لیست ۱۰۰ سایت برتر جهان قرار گرفت و یکی از موفق‌ترین سایت‌ها در حوزه رندرگیری بدون نیاز به نرم‌افزارهای مختلف مانند افتر افکت یا فتوشاپ است. در این سایت خدمات ساخت ویدئو، ساخت لوگو، استفاده از موکاپ و خدمات ساخت وب سایت ارائه می‌شود. پرداخت در Renderforest به راحتی از طریق سفیرپیمنت امکان‌پذیر است و می‌توانید از هزاران طرح گرافیکی آماده این سایت استفاده کنید. شما با استفاده از این سایت می‌توانید علاوه بر فعالیت فریلنسر گرافیک در این پلتفرم به عنوان یک فریلنسر طراحی و ویدئویی، داخل کشور نیز مشغول به کار شوید.

Graphicriver

یکی از برترین بازارهای دیجیتال برای طراحان Graphicriver است. این سایت با ارائه محصولات مختلف گرافیکی همچون موکاپ‌ها، فونت، پلاگین‌های گرافیکی، قالب ارائه سمینار و… طرف‌داران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. امکان فعالیت به عنوان فریلنسر گرافیک نیز در این سایت میسر است و شما می‌توانید از فروش طرح‌های گرافیکی نیز کسب درآمد دلاری داشته باشید. شما می‌توانید در زمینه فروش یا خرید طرح‌های گرافیکی در این سایت از سفیرپیمنت کمک بگیرید.

 

Picsart

 

Picsart

Picsart یکی از معروف‌ترین و کارآمدترین نرم‌افزارها در زمینه ادیت عکس با موبایل است. این نرم‌افزار برای هر دو پلتفرم اندروید و آی‌اواس در دسترس است و جهت ویرایش تصاویر ابزارهای متنوعی در اختیار شما قرار خواهد داد. امکان ساخت عکس کلاژ، ساخت استیکر، دسترسی به افکت‌های مختلف و امکان کشیدن نقاشی از مهم‌ترین ویژگی‌های این پلتفرم است.

شما پس از پرداخت هزینه اکانت این سایت به مجموعه عظیمی از امکانات و ابزارهای ویرایش تصویر دست خواهید یافت.

Artstation

این سایت با فراهم آوردن شرایط خرید و فروش آثار هنری دیجیتالی فرصتی شگرف را برای شما فراهم کرده است. این پلتفرم امکان اختصاص یک سایت به شما را نیز خواهد داشت که افراد می‌توانند به صورت مجزا نیز از آن خرید نمایند. شما می‌توانید آثار دیجیتالی یا چاپی خود را در این سایت به بهترین شکل خرید و فروش کنید. سفیرپیمنت نیز امکان خرید ارزی طرح‌های گرافیکی و همچنین تبدیل به ریال درآمد دلاری گرافیک شما را فراهم کرده است تا بدون دغدغه در این سایت فعالیت کنید.

Storyblocks

Storyblocks یکی از برترین سایت‌های فروش فوتیج استوک (ویدئوهای خام و از پیش آماده شده) می‌باشد. با وجود اینکه این سایت به صورت تخصصی در زمینه ویدئو فعالیت دارد؛ اما امکان تهیه آهنگ‌های زمینه متناسب با هر ویدئو و دانلود تصاویر وکتوری نیز در آن برای شما مهیا شده است. امکان پرداخت ارزی در این سایت برای دانلود هر یک از موارد ذکر شده، در سفیرپیمنت وجود دارد و می‌توانید برای آن درخواست دهید.

Shutterstock

شاتر استوک از بزرگ‌ترین کتابخانه‌های عکس‌ها و تصاویر گرافیکی با کیفیت است. این سایت تصاویر را با پرداخت هزینه اندک به شما ارائه می‌دهد. این سایت افزون بر ارائه محتوای باکیفیت امکان کسب درآمد دلاری با استفاده از به اشتراک گذاشتن عکس را نیز برای شما فراهم می‌کند. اگر به دنبال تصاویر باکیفیت و جذاب هستید یا در مقابل به عنوان یک فریلنسر طراحی یا عکاسی کار می‌کنید، تجربه استفاده از این پلتفرم را از دست ندهید.

Motion Array

این سایت با ارائه خدمات متنوع همچون پروژه‌های آماده پریمیر و افترافکت، فوتیج استوک، موسیقی و افکت صدا، پاورپوینت و…. توانسته است مخاطبان زیادی را مجذوب خود کند. شما با خرید یک اکانت پریمیوم می‌توانید تمام امکانات را در دسترس داشته باشید. امکان پرداخت هزینه ارزی در این سایت توسط سفیرپیمنت با بهترین نرخ و بدون کارمزد انجام خواهد شد.

 

جمع‌بندی

حال که با مزایای خرید طراحی گرافیک و کسب درآمد از طراحی گرافیک در سایت‌های خارجی آگاه شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم بدون فوت وقت برای آن اقدام کنید. فعالیت در این سایت‌ها افزون بر اینکه رزومه شما را قو‌ی‌تر خواهد کرد دایره کسترده‌ای از تنوع را نیز به شما ارائه می‌دهد. سفیرپیمنت نیز در این راه تمام تلاش خود را در پیش گرفته است تا شما بتوانید بدون نگرانی بع فعالیت به عنوان فریلنسر گرافیک یا فریلنسر طراحی و تدوین بپردازید

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *