ثبت نام آزمون تومر

۵.۰۰ (۱) رای
چه امتیازی به این خدمات می‌دهید؟

پرداخت هزینه آزمون تومر با سفیرپیمنت

برای تکمیل ثبت نام آزمون تومر لازم است تا هزینه آن را نیز پرداخت نمایید. نحوه پرداخت هزینه آزمون تومر به صورت ارزی و با استفاده از سرویس‌های بین‌المللی است که در دسترس کاربران ایرانی نیست. برای رفع این مشکل، تیم ما هزینه ثبت نام این آزمون را نیز مانند دیگر آزمون‌های بین‌المللی پرداخت خواهد کرد. به عبارتی شما می‌توانید هزینه ثبت نام آزمون تومر را صرفا به صورت ریالی پرداخت نمایید و پرداخت ارزی آن را به تیم سفیرپیمنت بسپارید. برای هماهنگی‌های لازم و دریافت خدمات، همین حالا درخواست خود را در پنل کاربری ثبت کنید.

 

مزایا پرداخت هزینه آزمون تومر با سفیرپیمنت

چرا باید پرداخت هزینه آزمون تومر را به سفیرپیمنت بسپارم؟ این سوالی است که شاید برای شما نیز به وجود آمده باشد. در واقع با توجه به اینکه امکان پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام آزمون تومر به کمک واسطه‌های مختلفی وجود دارد، چرا باید انجام آن را به سفیرپیمنت واگذار کنید؟ پاسخ اینگونه سوالات در مزایایی است که دریافت خدمات از سفیرپیمنت برای شما به دنبال خواهد داشت. اصلی‌ترین این مزایا عبارت است از:

  • کارمزد صفر: تیم ما هیچگونه کارمزد اضافه‌ای بابت ارائه خدمات از شما دریافت نخواهد کرد.
  • پایین‌ترین نرخ: نرخ ارائه شده در سفیرپیمنت برای پرداخت هزینه‌های ارزی در پایین‌ترین نرخ خود خواهد بود.
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته: در تمام مراحل به صورت رایگان و ۲۴ ساعته تیم پشتیبانی ما پاسخگوی شما هستند.
  • سرعت در خدمات‌رسانی: خدمت مورد نیازتان را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.
  • جامعیت خدمات: علاوه بر پرداخت هزینه آزمون تومر، همه خدمات مورد نیازتان در قبل و بعد را نیز می‌توانید به صورت یکجا در سفیرپیمنت دریافت کنید.

 

آموزش ثبت نام آزمون تومر

برای اینکه بتوانید در این آزمون ثبت نام کنید، نیاز به مدارک زیادی نخواهید داشت. صرفا با داشتن دو قطعه عکس پرسنلی و پاسپورت می‌توانید ثبت نام آزمون تومر را انجام دهید. در صورتی که پاسپورت نیز نداشتید، با کمک ترجمه ترکی شناسنامه خود نیز ثبت نام قابل انجام خواهد بود. شیوه ثبت نام نیز بسیار ساده است. تنها کافی است به سایت رسمی تومر وارد شوید، اطلاعات هویتی خود را تکمیل نمایید، نوع مدرک مورد نیازتان را تعیین کنید و در نهایت پرداخت هزینه آزمون تومر را انجام دهید. با انجام این مراحل، ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.

 

زمان و مکان برگزاری و نمونه سوالات آزمون

آزمون تومر به صورت هفتگی در ترکیه برگزار می‌شود و شما می‌توانید با حضور در این کشور، در  آزمون خود شرکت کنید. البته امکان شرکت در ایران نیز وجود دارد که باید طبق زمان مشخص شده به هنگام ثبت نام، به محل مورد نظر مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اخیرا این آزمون به صورت اینترنتی نیز برگزار می‌شود که محدودیت مکانی را برطرف می‌نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آزمون تومر، پیشنهاد می‌کنیم مقاله صفر تا صد آزمون تومر را مطالعه نمایید. همچنین اطلاعات زمان‌بندی این آزمون را می‌توانید در مقاله زمان‌بندی آزمون تومر مشاهده کنید.

بدیهی است که جهت موفق شدن در آزمون مطالعه منابع و نمونه سوالات می‌تواند گام موثری باشد. برای راحتی شما داخل مقاله نمونه سوالات آزمون تومر، منابع مورد نیاز و سوالات این آزمون را گردآوری کرده‌ایم. با بررسی این نمونه سوالات از سطح سختی آزمون نیز مطلع خواهید شد و بهتر می‌توانید خود را برای آزمون آماده نمایید. همچنین می‌توانید توانایی خود و میزان تسلط‌تان را نیز بسنجید.

 

میزان هزینه آزمون تومر چقدر است؟

میزان هزینه بستگی به این دارد که شما چه نوع مدرکی را نیاز دارید. اگر با هدف کسب مدرک سرتیفیکا در آزمون تومر شرکت می‌کنید، مبلغ ۱۰۰ یورو باید بپردازید. در صورتی هم که می‌خواهید مدرک دیپلما دریافت کنید، هزینه ۱۵۰ یورویی آن را باید پرداخت کنید. در هر دو نوع شما می‌توانید مبلغ را به صورت ریالی پرداخت کرده و بقیه مراحل پرداخت را به سفیرپیمنت بسپارید.

نظرات مشتریان
دیدگاه خود را بنویسید;
نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *