شارژ حساب وب مانی

چنانچه شما دارای حساب وب مانی می‌باشید و قصد دارید وجهی را به حساب وبمانی شخصی دیگر ارسال کنید و یا مایل هستید خرید و فروش را به وسیله حساب خود انجام دهید و یا... لازم است که عملیات شارژ وب مانی خود را انجام دهید. برای این کار لازم است کیف پول وب مانی خود را از منابع مالی مطمئن شارژ کنید و پس از آن از طریق سایت‌های مختلف اقدام به خرید webmoney یا انتقال وجه نمایید. سفیرپیمنت یکی از مجموعه‌های تخصصی است که به شما کمک خواهد کرد تا به سهولت شارژ کیف وب مانی خود را پیش ببرید. با استفاده از خدمات این مجموعه، شارژ وبمانی را با پرداخت کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان انجام دهید.

خرید و فروش وب مانی

شما می‌توانید برای انجام پرداخت‌های خود از وب مانی استفاده کنید. سعی کنید با آگاهی از قیمت وب مانی برای خرید و فروش اقدام کنید. برای مثال لازم است شما هنگام خرید دلار وبمانی، قیمت روز دلار وب مانی را بدانید. برای آگاهی از قیمت‌های به روز وب مانی کافی است قیمت وب مانی امروز و یا قیمت دلار وب مانی امروز را در اینترنت و یا وب سایت رسمی این سرویس جستجو کنید. آگاهی یافتن از قیمت دلار وب مانی به شما کمک خواهد کرد تا در زمان خوبی و به عبارتی با اطلاع از بهترین قیمت وبمانی، برای خرید اقدام کنید.

در نظر داشته باشید که امروزه صرافی‌های آنلاین زیادی پدید آمده‌اند که از طریق آن‌ها می‌توانید برای خرید فروش وب مانی و یا خرید وب مانی انلاین اقدام کنید. همچنین شما می‌توانید برای خرید و فروش وب مانی خصوصا خرید وب مانی ارزان از سایت سفیرپیمنت نیز کمک بگیرید.

مزایا و معایب وب مانی

یکی از معایب برجسته این سرویس، میزان نرخ کارمزدی که برای خرید و فروش وب مانی از سمت فرستنده دریافت می‌شود. اگرچه این نرخ کارمزد بسیار ناچیز است؛ اما در مقابل پرفکت مانی نرخ زیادی است. اما این سیستم دارای مزایای زیادی است که تا حدی این عیب را می‌پوشاند. در این سرویس امکان شارژ حساب‌های اینترنتی وجود دارد. همچنین خرید و یا شارژ گیفت کارت بازی‌، خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، خرید از سایت‌های اینترنتی خارجی و... از دیگر مزایا این سرویس است.

همچنین این سرویس با بی‌توجهی به تحریم‌های موجود علیه ایران باعث شده تا کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از خدمات این سرویس استفاده کنند. این ویژگی خود بزرگ‌ترین مزیت برای ایرانیان است. به علاوه این سرویس با دارا بودن ویژگی خرید اتوماتیک وب مانی پرداخت‌هایی مثل فارکس را که نیاز به پرداخت آنی دارند، سهولت می‌بخشد.

سوالات متداول

تبدیل دلار وب مانی چقدر زمان می‌برد؟
خرید و فروش دلار وب مانی نیز یکی دیگر از خدماتی است که در این سرویس انجام می‌شود. در سایت سفیرپیمنت خرید دلار وب مانی و فروش دلار وب مانی به صورت مکانیزه و از طریق درگاه انجام می‌شود و تسویه‌ها بعد از ۲۴ ساعت از زمان واریز توسط واحد مالی انجام خواهد شد.
کارمزد ارسال وب مانی چقدر است؟
کارمزد ارسال وب مانی حدود ۰.۸ درصد است.
نرخ فروش وب مانی به سفیرپیمنت و تسویه سفیرپیمنت چگونه است؟
شما می‌توانید قیمت وب مانی و یا به عبارتی نرخ فروش وب مانی را به صورت بروز از داخل پنل سایت سفیرپیمنت مشاهده فرمایید.
آیا امکان افتتاح حساب وب مانی در سفیرپیمنت وجود دارد؟
بله؛ افتتاح حساب‌های فول‌وریفای وب‌ مانی از جمله خدماتی است که فروشگاه سفیرپیمنت در اختیار شما قرار می‌دهد.
آیا وب مانی ایرانیان را تحریم کرده است؟
وب مانی خدمات خود را برای کشور ایران تحریم نکرده است و این یکی از مزیت‌های استفاده از این سرویس برای ایرانیان است.
ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds