افتتاح حساب اسکریل

حساب اسکریل هم مانند پی پال دو مدل پرسنال و بیزینسی به کاربران ارائه می‌دهد. هر زمان که اقدام به افتتاح حساب اسکریل کردید در گام اول باید مدارکتان را به جهت احراز هویت ارسال کنید چنانچه این مدارک تأیید نشوند حساب شما وریفای نخواهد شد. برای افتتاح این حساب از سه روش زیر باید وارد شوید: از طریق یک اکانت پی پال آمریکا که توسط دلار کار می‌کند و کارت مجازی هم می‌پذیرد. • ثبت‌نام از کشورهای اروپایی که عضو اتحادیه اروپا هستند و واحد پولی آنها یورو و پوند است و به کاربران این حساب‌ها ویرچوال کارت ارائه می‌کند. • افتتاح حساب از کشورهای آسیایی که تنها تفاوت آنها داشتن بالانس اسکریل است و دارای کارت مجازی نیستند.

خرید و نقدکردن اسکریل

نقد کردن و شارژ حساب اسکریل توسط مجموعه سفیرپیمنت امکان‌پذیر است. با داشتن این حساب به‌راحتی حساب افراد دیگر را شارژ کنید؛ اما این ویژگی در پی پال امکان‌پذیر نیست و زمانی شما می‌توانید خرید خودتان را انجام دهید که از یک حساب اسکریل به‌حساب خودتان انتقال وجه انجام دهید. اسکریل کارت‌هایی به جهت وریفای کردن حساب کاربران ندارد. پشتیبانی محدود و یا نامحدود آن به دلیل ارسال مدارک در گام اول شاید مشکلی خاصی برای شما ایجاد نکند؛ اما درصورتی‌که کارت استیت منت و یا آدرس معتبری را درخواست کند توسط مجموعه سفیرپیمنت قابل‌ارائه است.

سوالات متداول

آیا پرداخت با اسکریل بی خطر است؟
اسکریل، همانند پی پال، یکی از روشهای پرداخت ایمن و معتبر است. از این رو هیچگونه خطری در تراکنش ها متوجه افراد نیست چرا که حسابها از قبل احراز هویت شده اند و پرداخت از طریق درگاه یا اکانت صورت می پذیرد.
آیا اسکریل ایمن تر از پی پال است؟
اسکریل و پی پال هر دو به افراد حقیقی خدمات ارائه می دهند و در صورتی که افراد برخلاف قوانین داخلی یا مالی عمل کنند، حساب آنها را مسدود می کند. تفاوت این دو سیستم کیف پول در این است که اسکریل در ابتدا از افراد احراز هویت می خواهد، اما پی پال در صورتی که سقف تراکنشها به حد معینی برسد، احراز هویت می خواهد.
آیا استفاده از اسکریل رایگان است؟
اگر به مدت 6 ماه از اکانت اسکریل خودتان استفاده نکنید و در آن پول نگه دارید، ماهانه 5 یورو (یا معادل ارز اصلی حساب) به عنوان هزینه خدمات از بالانس حساب کسر می گردد. برای جلوگیری از این امر باید وارد اکانت شوید یا با آن تراکنش انجام دهید.
چگونه می توانم با استفاده از اسکریل پول دریافت کنم؟
اسکریل از نظر شیوه دریافت وجه شبیه به پی پال است. یعنی هم میتوان حساب بانکی را به آن متصل کرد و آن را شارژ کرد و یا اینکه از فرد دیگری که دارای اکانت اسکریل است، پول دریافت کنیم. برخی از سایتها نیز برای پرداخت به افراد از طریق اسکریل وجوه را پرداخت می کنند که میتوان از این شیوه هم استفاده کرد.
آیا اسکریل کارمزدی بابت دریافت وجه اخذ می‌ کند؟
برخلاف پی پال، دریافت وجه از طریق اسکریل کارمزدی برای گیرنده در بر ندارد و صرفا فرستنده کارمزد پرداخت می کند.
آیا می توانم پرداخت های دوره ای را با اسکریل تنظیم کنم؟
از آنجا که اکانت اسکریل اروپا و آمریکا دارای کارت مجازی است، امکان پرداخت های دوره ای با استفاده از اسکریل وجود دارد.
آیا می شود بیش از یک حساب اسکریل داشت؟
از آنجا که اسکریل به افراد حقیقی خدمات ارائه می دهد، امکان داشتن بیش از دو حساب با هویت و آدرس یکسان وجود ندارد.

وریفای باهویت فرد دیگر یا کارت جعلی

وریفای این حساب‌ها با هویت مشتری امکان‌پذیر نیست و بر مانند پی پال پاسپورت که هویت ایرانیان را تأیید نمی‌کند و درصورتی‌که متوجه این موضوع شود حساب شما سریعاً مسدود خواهد شد. برای ساخت این حساب باید از هویت فرد دیگر وارد شوید و یا از کارت‌های جعلی معتبر استفاده کنید.

پشتیبانی و مشاوره تخصصی

چنانچه هرگونه سؤال و یا ابهامی در رابطه با حساب اسکریل، طریقه کارکردن و نحوه استفاده، کاربرد کلی و شیوه خرید آن دارید درخواست پشتیبانی خودتان را ثبت کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی سؤالات شما هستند و تمامی آنچه مدنظرتان هست را در قالب 30 دقیقه مشاوره رایگان سفیرپیمنت به شما ارائه خواهیم داد. در 7 روز هفته آماده خدمت‌رسانی هستیم.

مقایسه اسکریل با پی پال

یک حساب اسکریل کارکرده و یا تازه وریفای شده تفاوت بسیار زیادی به یکدیگر دارند، مثلاً اگر شما با حسابتان کار کنید یک سطح مشخصی برایتان ایجاد می‌کند و درصورتی‌که تراکنش شما از حدی بیشتر شود میزان کارمزد کمتری به‌منظور انتقال وجه پرداخت خواهید کرد. این حساب مانند پی پال طرف‌داران زیادی ندارد و بیشترین کاربردش برای وب‌سایت‌های بازی مانند:G2G، G2A، شرط‌بندی اسب و بروکرهای فارکس افتتاح شده است. دفتر اصلی اسکریل در شهر لندن انگلیس قرار دارد و تمامی فروشگاه‌های وابسته به این حساب هم تقریباً انگلیسی هستند. به همین جهت حساب کارکرده اسکریل مناسب همه افراد نیست؛ اما مزایای نسبتاً بیشتری در مقایسه با حساب تازه افتتاح شده دارد. حساب SKIRL امنیت بسیار بالایی دارد به همین دلیل افراد بسیاری زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این درگاه هوش مصنوعی پیشرفته‌ای برای احراز هویت کاربران پیاده کرده است درصورتی‌که بخواهید از هر طریقی اسکریل را دور بزنید حساب شما بسته خواهد شد.

شارژ حساب اسکریل چگونه صورت می‌گیرد؟

برای شارژ این حساب بسته به نوع حسابتان می‌توانید به قسمت پشتیبانی وب‌سایت ما مراجعه کنید و درخواست ثبت برای شارژ حساب اسکریل بدهید. در اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم و با بهترین کارمزد بازار حساب اسکریل شما را شارژ می‌کنیم. با توجه ‌به نوسانات قیمت دلار میزان تراکنش‌های انجام شده برای خدمات صرافی سفیرپیمنت متغیر است. شارژ تمامی حساب‌های معتبر با خرید یک شارژ همراه اول و یا کارت مترو بسیار تفاوت دارد و این فرایند به دلیل تحریم بودن این حساب‌های برای ایرانیان با مدت زمانی بین 16 تا 24 ساعت امکان‌پذیر است.

هزینه کارمزد انتقال با اسکریل چقدر است؟

هزینه تغییر هر ارز به‌منظور انتقال نزدیک به 1.9 درصد کل پرداخت است. این هزینه در زمان انتقال وجه به‌حساب موردنظر شما کسر می‌گردد و مابقی مبلغ موردنظر به‌حساب شخص می‌نشیند. پس در نظر داشته باشید اگر شما بخواهید مبلغ 1000 دلار را انتقال دهید باید نزدیک به 20 دلار بیشتر در حسابتان موجودی داشته باشید.

موقعیت مکانی برای افتتاح حساب

برای ثبت موقعیت مکانی همان‌طور که در پاراگراف‌های بالا توضیح دادیم باید شما از کشورهایی ثبت‌نام این حساب را انجام دهید که در لیست تحریم‌های این شرکت قرار ندارند. درصورتی‌که موقعیت مکانی کشور آلمان را انتخاب می‌کنید باید پاسپورت همان کشور را ارائه دهید.
توجه: درصورتی‌که در زمان ثبت‌نام بخواهید از هویت غیرمعتبر و یا هر روشی به‌منزلهٔ دورزدن این حساب استفاده کنید سریعاً حسابتان مسدود خواهد شد. وریفای و ثبت‌نام حساب اسکریل نیازمند تخصص و تجربه است. چنانچه این مهارت و تجربه را ندارید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

مزایا و معایب اسکریل

با داشتن این حساب انتقال وجه به‌راحتی صورت می‌گیرد
امکان استفاده از اسکریل در بسیاری از کشورها وجود دارد.
مانند حساب پی پال محدودیتی در انتقال مبالغ بالا وجود ندارد.
یکی از معایب اسکریل بالا بودن کارمزد تبدیل ارز است.

چرا حساب اسکریل و پی پال به‌راحتی وریفای نمی‌شود؟

تمامی حساب‌های معتبر جهان به دلیل سیاست‌گذاری دولت‌ها برای مبارزه با پول‌شویی و فساد دارای شرایط و ضوابطی هستند که برای تأیید شدن آنها باید گام‌به‌گام این قوانین توسط کاربر انجام شود. افرادی در جهان هستند که مبالغ بسیار زیادی از طریق قاچاق مواد مخدر و آدم‌ربایی به دست می‌آورند و اغلب این افراد در کشورهای آمریکای لاتین یا خاورمیانه زندگی می‌کنند. این اشخاص همیشه به دنبال راهی برای بازکردن حساب و انتقال پول به سایر کشورها هستند؛ لذا به دستور پلیس اینترپل تمامی بانک‌ها و حساب‌های اعتباری موظف به گرفتن مدارک معتبر از اشخاص برای افتتاح حساب هستند. در سال 2010 تمامی کشورهایی که در لیست تحریم‌های بین المللی ایالات متحده قرار دارند مجاز به استفاده از این حساب‌ها نمی‌باشند.

ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds