افتتاح حساب های پرسونال و بیزینس پی پال

به دلیل پیروی کامل پی پال از قوانین ایالات متحده آمریکا، استفاده از خدمات این کمپانی به صورت مستقیم و با اطلاعات شخص ایرانی ممکن نیست؛ ولی شما می‌توانید حساب‌های وریفای شده‌ای که توسط مجموعه سفیرپیمنت تهیه شده‌ را خریداری کنید. شما می‌توانید سفارش حساب خود را از طریق راه‌های ارتباطی به همکاران ما اطلاع دهید. البته ناگفته نماند که اگر تنها قصد خرید و یا پرداخت معدودی در سایت‌های خارجی را دارید، نیاز به افتتاح حساب نیست و شما می‌توانید انجام چنین کارهایی را به ما بسپارید و سفارش خود را ثبت کنید.

مزیت‌های افتتاح حساب پی پال

پی پال یکی از امن‌ترین سیستم‌های پرداخت آنلاین در سطح بین‌المللی است. این کمپانی اکنون بیش‌از 200 میلیون کاربر فعال در 190 فروشگاه آنلاین جهانی دارد. خیلی از افراد به دلیل فراگیر بودن پی پال از آن استفاده می‌کنند. پی پل برای افتتاح حساب و وریفای مجدد حساب، از شما مبلغی دریافت نمی‌کند؛ همچنین تخفیف‌هایی را برای خرید از بعضی‌از وب‌سایت‌ها نظیر نایک، اچ پی و... برای مشتریان خود در نظر گرفته است. بعضی سایت‌های فروشگاهی نیز وجود دارند که از درگاه پی پال استفاده کرده و امکان ارسال کالا به ایران را نیز دارند. وب‌سایت‌هایی مانند tinydeal.com، gearbest.com، banggood.com و...

مزایای افتتاح حساب پی پال در سفیرپیمنت

همانطور که می‌دانید افتتاح حساب پی پال و حتی استفاده از آن مشکلات خاص خود را دارد؛ به همین دلیل سعی کرده تا با اقداماتی از این مشکلات بکاهیم.
1- وریفای شده و مطمئن
2- پشتیبانی پس از خرید
3- نقد کردن درآمد ارزی
4- آموزش برای استفاده درست از حساب

فروش انواع حساب های وریفای شده پی پال

زمان لازم برای ساخت حساب پرسونال پی پال بین 7 الی 10 روز کاری است و برای حساب‌های بیزینس باید به دلیل مشخص کردن بعضی از موارد با تیم پشتیبانی ارتباط بگیرید. درواقع ما دو نوع حساب پی پال که در جدول زیر آورده شده است را به شما ارائه می‌دهیم.

خرید و فروش حساب های قدیمی و کارکرده پی پال

پی پال به دلیل امنیت بالایی که برای حساب‌های خود در نظر گرفته است؛ حساسیت بالایی بر روی تراکنش‌های حساب‌ها دارد. معمولا حساب‌هایی که تازه افتتاح شده‌اند بهتر است تراکنش‌ با مبالغ بالا را انجام ندهند و کم کم قدرت حساب خود را از لحاظ تراکنش ارتقا دهند. افزایش قدرت حساب پی پال نیازمند زمان و گاها رفع چند لیمیت مختلف پی پال است. برای کسانی که می‌خواهند تراکنش با مبالغ بالا (چندین هزار دلار) را در همان ابتدا انجام دهند، بهتر است که از حساب‌های کارکرده پی پال استفاده کنند. شما می‌توانید از طریق سفیرپیمنت حساب‌های کارکرده پی پال را خریداری کنید و یا حتی حساب‌های کارکرده خود را نیز به فروش برسانید.

ارائه درگاه اختصاصی پی پال

حساب‌های بیزینس پی پال قابلیت‌های منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است که یکی از آنها توانایی ایجاد درگاه بر روی این حساب است. در صورتی که کسب و کار شما نیاز به درگاه پی پال داشته باشد شما می‌توانید با افتتاح حساب بیزینس پی پال این درگاه را ایجاد کنید و یا به صورت آماده این درگاه را از سفیرپیمنت تهیه بفرماید.

سوالات متداول

پی پال چیست؟
پی پال یا پی پل درواقع شرکتی است که خدمات آنلاین مالی را به صورت گسترده معرفی کرد. این شرکت در سال 1999 راه‌اندازی شد و بعد از پشت سر گذاشتن چالش‌های مختلف و فروختن سهام خود به ebay توانست به صورت گسترده‌تر شناخته شود. این شرکت تمام فرآیند‌های خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهد و شما بعد از افتتاح حساب پی پال و وریفای آن خواهید توانست از امکانات منحصر به فرد این شرکت استفاده کنید.
آیا می شود بیش از یک حساب PayPal داشت؟
بله، شما با داشتن حساب های بانکی متعدد، قادر خواهید بود که به تعداد معلومی در پی پل حساب داشته باشید. فقط کافی است اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می کنید، درست و حقیقی باشد. سقف تراکنش برای هر استفاده از PayPal چقدر است؟ برای حساب‌های آمریکایی، حداکثر مبلغ تراکنش مجاز 10 هزار دلار آمریکا است و برای ارزهای مختلف این مقدار متفاوت خواهد بود. ناگفته نماند که مقدار ذکر شده بستگی به آن حساب نیز دارد.
افتتاح حساب پی پل کاربران سفیرپیمنت از کدام کشور خواهد بود؟
بسته به نوع درخواست شما، نوع حسابتان متفاوت خواهد بود. سفیرپیمنت حساب‌های آمریکا، فیلیپین، امارات، مالزی، انگلیس و آلمان را برای کاربران خود ارائه می‌دهد.
چه مواردی پس از ساخت اکانت به من ارائه خواهد شد؟
اطلاعات دسترسی به حساب + پاسپورت + مشخصات کارت مجازی پس از ساخت حساب پی پال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
ممکن است پس از افتتاح حساب PayPal و شروع به کار حساب اکانت لیمیت شود؟
ممکن است حساب شما به دلیل تراکنش‌های غیرمنطقی و استفاده نادرست لیمیت شود. سفیرپیمنت با ارائه راهکارها و مشاوره‌های تخصصی، شما را در رفع لیمیت حساب یاری خواهد کرد و با توجه به سیاست‌های این شرکت تضمینی برای رفع لیمیت وجود ندارد.
ورود / ثبت نام