ساخت حساب پرفکت مانی

آموزش وریفای حساب پرفکت مانی

۱۶ مهر, ۱۴۰۰
8 دیدگاه

آیا در مورد پرفکت مانی چیزی شنیده اید؟ با آن چه کاری میتوانید بکنید؟ و چرا بسیاری از مردم آن را می‌خرند؟

Perfect Money به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیرنقدی در اینترنت ایجاد شد. این شبکه در سال 2007 تاسیس شد. از نظر قانونی، شرکت پرفکت مانی در پاناما ثبت شده است. این سیستم در ابتدا به عنوان یک ابزار پرداخت برای تسویه حساب های فوری و ایمن در محیط تجاری و بین کاربران خصوصی ایجاد شد. برای استفاده از اکانت‌های احراز هویت شده لازم است تا اکانت خود را وریفای کنید. اما وریفای حساب پرفکت مانی به چه معناست؟ در این مطلب به بررسی جامع آموزش وریفای حساب پرفکت مانی میپردازیم.

پرفکت مانی چیست؟

Perfect Money یک سرویس مالی پیشرو است که به کاربران امکان می‌دهد پرداخت‌های فوری انجام دهند و انتقال پول را با خیال راحت در سراسر اینترنت انجام دهند و فرصت‌های منحصر به فردی را برای کاربران اینترنت و صاحبان مشاغل اینترنتی ایجاد کند. هدف Perfect Money این است که معاملات در اینترنت را به سطح ایده آل برساند!

انواع حساب پرفکت مانی

ثبت نام در پرفکت مانی به دو دسته‌ی حساب شخصی یا personal و حساب کاری یا business تقسیم می‌شوند. حساب‌های شخصی مخصوص یک فرد حقیقی بوده و حساب‌های کاری نیز مخصوص یک شرکت یا نهاد و یا فرد حقوقی هستند. دارندگان حساب‌های کاری می‌توانند از یک حساب کاری برای گروه خود استفاده کرده و از آن برای کسب‌وکار خود بهره ببرند. در نهایت هر کاربر پرفکت مانی یکی از 3 حالت زیر را خواهد داشت:

برای سهولت انجام معاملات برای هر دو طرف، Perfect Money کاربران خود را بر اساس سه وضعیتی که پس از اتمام ثبت نام توسط مشتریان سیستم به دست آمده تقسیم می‌کند:

نرمال

افتتاح حساب پرفکت مانی اختصاص داده شده به همه مشتریان جدید ثبت شده بدون هیچ گونه محدودیتی در استفاده از سیستم.

پرمیوم

افتتاح حساب پرفکت مانی اختصاص داده شده به مشتری فعال برای بیش از 1 سال یا با ارزش قطعی گردش مالی. برای ارتقاء حساب معمولی، یک مشتری باید درخواست جداگانه ای را به خدمات مشتریان ارسال کند. وضعیت پرمیوم شرایطی ایجاد می‌کند که تعدادی از هزینه های کمیسیون کمتر از مشتریانی نرمال شود.

پارتنر

با توجه به صلاحدید Perfect Money Administration به شرکا اختصاص داده شده است تا پرداختهای B2B شرکت‌هایی را که مشاغل خود را از طریق اینترنت اداره می‌کنند بهینه سازی کند.

افتتاح حساب پرفکت مانی

تفاوت حساب احراز هویت شده و احراز هویت نشده چیست؟

ساختن یک حساب کاربری در پرفکت مانی بسیار ساده و تنها نیازمند یک سری اطلاعات و یک آدرس ایمیل است. پس از ساخت حساب کاربری شما می‌توانید فعالیتتان را در برنامه پرفکت مانی شروع کنید، بدون آن که نیاز به احراز هویت کردن حساب خود داشته باشید؛ اما با این کار متحمل هزینه‌ی بالای تراکنش و کارمزد می‌شوید. عموما هزینه‌ی تراکنش برای حساب‌های احراز هویت نشده نزدیک به دو درصد است، در حالی که حساب‌های احراز هویت شده چیزی نزدیک به 0.5 درصد از هزینه‌ی تراکنششان را به عنوان تراکنش پرداخت می‌کنند. همچنین، حساب‌های احراز هویت شده خدمات جانبی دیگری نیز برای کاربران فراهم می‌کنند.

بررسی پرفکت مانی

امنیت

۳ راه اصلی وجود دارد که شبکه برای استفاده ایمن از این سیستم استفاده می‌کند. همه این موارد برای جلوگیری از هک شدن و سرقت اطلاعات شخصی و پول شما انجام می‌شود.

توجه: مدیریت تمام تنظیمات امنیتی از حساب کاربری انجام می‌شود.

 • احراز هویت کاربر

در این مرحله یک ایمیل با تایید پین برای شما ارسال می‌شود.

 • مجوز پیامک

این سرویس به اتصال حساب کاربر به شماره تلفن همراه او کمک می‌کند. پرفکت مانی یک کد تایید برای شما ارسال می‌کند. به این ترتیب از نفوذ غیرقانونی به حساب شخصی و هک کردن شما جلوگیری می‌کند.

 • کارت کد

تصویر گرافیکی کد روی کارت در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای تایید تراکنش، سیستم درخواستی برای شما ارسال می‌کند تا این کد را از کارت وارد کنید.

اطلاعات تکمیلی در مورد پرفکت مانی

 • کاربر می‌تواند تا ۶ حساب اضافی (کیف پول) در حساب خود برای منابع مختلف پول ایجاد کند.
 • کاربر می‌تواند با لاگین و رمز عبور دیگر حساب‌های فرعی ایجاد کند. یک حساب فرعی، عملکرد محدود شده‌ای دارد و از آن فقط می‌توانید پول الکترونیکی را انتقال داده و دریافت کنید.
 • شما می‌توانید کوپن الکترونیکی خود را به صورت معادل نقدی ایجاد کنید. پس از فعال سازی، امکان انتقال وجه وجود دارد. داده‌های کوپن الکترونیکی را می‌توان به هر روشی راحت منتقل کرد.

امکانات پرفکت مانی

 • انتقال پول بین کاربران
 • دریافت پرداخت در سایت شما
 • پرداخت برای کالاها و خدمات در اینترنت
 • خرید بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو
 • صدور و دریافت وام درون سیستمی
 • دریافت درآمد اضافی با شرکت در برنامه مشارکت

انواع حساب ها

 • معادل دلار آمریکا
 • معادل یورو
 • معادل طلا
 • معادل بیت کوین

امیدواریم اکنون متوجه شده باشید که پرفکت مانی چگونه کار می‌کند و بتوانید خودتان تصمیم بگیرید که آیا سودآور است یا خیر؟ فقط به یاد داشته باشید که مراقب بازی‌های خنده‌دار باشید و همیشه از حساب‌های خود محافظت کنید.

آموزش تصویری احراز هویت پرفکت مانی

وریفای حساب پرفکت مانی برای کسانی که می‌خواهند حساب پرفکت مانی خود را تأیید کنند مورد نیاز است زیرا در صورت عدم تأیید حساب شما، برای هر تراکنش ارسال یا دریافت 1.9 درصد دلار کسر می‌شود. اگر حساب Perfect Money شما تأیید شود، هنوز این مبلغ کسر می‌شود اما با مبلغ کمتر فقط 0.5 درصد. بنابراین، حساب Perfect Money شما باید تأیید شود تا از هزینه بیشتر تراکنش شما جلوگیری شود.

پیشنهاد مطالعه: نحوه شارژ حساب پرفکت مانی

برای وریفای پرفکت مانی مطابق مراحل زیر پیش بروید:

وارد حساب Perfect Money خود شوید، به تنظیمات بروید، در صورت وجود مشکل، مشخصات داده شده خود را به روز کنید، زیرا داده های آن باید با سندی که برای فرایند تأیید بارگذاری می شود یکسان باشد.

آموزش تصویری ساخت حساب پرفکت مانی
سپس روی مدیریت تأیید کلیک کنید، 3 نکته وجود دارد که باید اعتبار آنها را تأیید کنید.

ثبت نام پرفکت مانی

اعتبار نام: در این بخش فقط تصویر اسکن کارت ملی، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را بارگذاری کنید. اگر نمی‌توانید آن را اسکن کنید، می‌توانید از آن موارد عکس بگیرید، اما مطمئن شوید که واضح به نظر می‌رسد، زیرا اگر واضح نباشد، احتمال دارد که مراحل تأیید شما را رد کنند.

آموزش باز كردن حساب پرفکت مانی

اعتبار آدرس: لطفاً تصویر اسکن صورتحساب تلفن / گاز / برق را بارگذاری کنید. آدرس واقعاً برای این کار مهم است زیرا این کار یک روش است تا حساب Perfect Money شما تأیید شود. اطمینان حاصل کنید که آدرس کارت شناسایی/ گواهینامه رانندگی شما باید با آدرس فایلی که بارگذاری می‌کنید مطابقت داشته باشد. پس از بارگذاری، فقط منتظر بمانید تا حساب Perfect Money شما تأیید شود.

آموزش ساخت پرفکت مانی

افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده

اعتبار سنجی تلفن: اعتبار صوتی از طریق تلفن، این آخرین مرحله پس از 2 امتیاز بالا برای تأیید است. بنابراین اگر 2 نکته بالا انجام نشده است یا وضعیت هنوز ادامه دارد، منوی اعتبار سنجی تلفن را نمی‌توان اجرا کرد. اگر می‌بینید که اعتبار نام و اعتبار آدرس به طور قطع تأیید شده است، می‌توانید برای تأیید تلفن ادامه دهید، لطفاً روی دکمه موجود کلیک کنید،
اگر نکات سوم تأیید شده است، به طور خودکار حساب شما تأیید می‌شود.

به یاد داشته باشید که تغییر مشخصات داده در حساب تأیید شده شما باعث می‌شود وضعیت مجدداً تأیید نشود، بنابراین اگر می‌خواهید حساب Perfect Money خود را تأیید کنید ، مطمئن شوید که مشخصات داده را به درستی پر کرده اید. سپس پس از تأیید مشخصات، مشخصات داده شده خود را تغییر ندهید.

نکات مهم در مورد وریفای کردن حساب پرفکت مانی

 • مدارکی که در این سایت بارگزاری می‌کنید باید ترجمه شده باشند و به صورت فارسی قابل قبول نیستند.
 • مدارک باید کاملا با اطلاعاتی که در پروفایلتان وارد کرده‌اید همخوانی داشته باشند.

خدمات سفیر پیمنت در حوزه پرفکت مانی

سفیرپیمنت با یک تیم متخصص در زمینه‌ پرداخت‌های ارزی به شما کمک می‌کند به سادگی خرید حساب وریفای شده پرفکت مانی خود را انجام داده و از خدمات پرفکت مانی استفاده کنید. همچنین برای نقد کردن درآمد ارزی خود، فروش پرفکت مانی و یا نقد کردن ووچر می‌توانید از تیم ما کمک بگیرید. خرید اکانت وریفای شده پرفکت مانی، فروش پرفکت مانی و… از جمله خدمات دیگر سفیرپیمنت در حوزه پرفکت مانی است.

نتیجه

وریفای حساب پرفکت مانی به شما کمک می‌کند تا هزینه کارمزد پرفکت مانی کمتری را در تراکنش‌هایتان پرداخت کنید. برای این منظور کافی است که حساب خود را مطابق روشی که در بالا گفته شد، احراز هویت کنید.

سوالات متداول

وریفای حساب پرفکت مانی تعهد خاصی برای من ایجاد می کند؟

خیر. شما با ارسال مدارک خود تنها صحت اطلاعات وارده در حسابتان را تایید می‌کنید و این موضوع تعهدی برای شما در پی نخواهد داشت.

وریفای حساب پرفکت مانی چقدر زمان نیاز دارد؟

ارسال مدارک برای این کار زمان کوتاهی از شما می‌گیرد؛ اما برای تایید شدن آن توسط پرفکت مانی باید یک تا دو روز کاری منتظر بمانید.

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران(8)
milad
۰۶ شهریور ۱۴۰۱

سلام
وقت بخیر
واسه وریفای نشانی قبض فارسی قبول نمیکنه
چطور ترجمش کنم؟؟

  تیم پشتیبانی
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

  سلام و احترام
  می‌تونید از سایت‌های ترجمه و دارالترجمه‌‌ها استفاده کنید.

  همچنین سفیرپیمنت هم می‌تونه وریفای قبض و سایر قسمت‌های حساب شما را انجام دهد.
  https://panel.safirpayment.com/sell-account/Perfect-Money

مهدی
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام و وقت بخیر
برای وریفای کامل در پرفکت مانی مراحل رو پیش رفتم و تاییدیه آدرس هم انجام شده
برای مرحله بعدی که تلفن هست چندین بار روش کلیک کردم(قالب بین المللی رو هم رعایت کردم) ولی هیچ تماسی گرفته نشده
ایراد کجاست؟؟

  تیم پشتیبانی
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام و احترام
  برای وریفای پرفکت مانی باید از شماره ای به جز شماره تلفن ایران استفاده کنید. متاسفانه امکان وریفای کردن اکانت با تلفن ایران وجود نداره

SAEED
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام وعرض ادب ببخشید سوالی داشتم چگونه حساب پرفکت مانی رو شارژ کنم

  تیم پشتیبانی
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  با سلام و عرض ادب
  شما می‌توانید با پشتیبانی ارتباط بگیرید و سفیرپیمنت می‌تونه شارژ حساب پرفکت را براتون انجام بده

فرهاد
۱۶ دی ۱۴۰۰

با سلام و عرض احترام ⚘?

امکان داره منو راهنمایی کنین ؟
من جهت تایید تماس صوتی ، شماره مجازی گوگل ویس رو دادم ، تماس هم میگیرن ولی تلفن گویا مستقیما کد رو نمیخونه
اعلام میکنه عدد 1 رو وارد یا عدد 2 جهت ادامه مکالمه …
هرکدوم میزنی قطع میشه کدوم عدد وارد کنم

  تیم پشتیبانی
  ۰۸ فروردین ۱۴۰۱

  سلام، وقت بخیر
  بله در خدمت شما هستیم

  گوگل ویس درست کار میده فعلا و فقط عددی را موقع خواندن، یکم تند قرائت می‌کنه
  برای اینکه قطع نشه، شما تا صدای اپراتور را شنیدید و حتی قبل‌ترش که هنوز صحبتی نکرده، عدد ۱۱ را وارد کنید (دو بار عدد ۱ را وارد کنید)