نحوه ثبت نام و وریفای پنل OVH برای ایرانیان

0 تا 100 نحوه ثبت نام و وریفای اکانت OVH برای ایرانیان (تصویری)

۸ آذر, ۱۴۰۱
0 دیدگاه

او وی اچ یکی از برترین دیتاسنترها و هاستنیگ‌های موجود در سطح جهان است. استفاده از این پلتفرم در وهله اول شما را ملزم به یادگیری نحوه ثبت نام در ovh و آموزش وریفای اکانت ovh خواهد کرد؛ به همین دلیل در این مقاله پس از بررسی موارد ذکر شده به بررسی مسائل پیرامون این موارد نیز خواهیم پرداخت. پیشنهاد می‌کنیم جهت جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل احتمالی در حساب پس از ثبت نام، حتماً تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

آموزش تصویری افتتاح حساب OVH

برای آگاهی از نحوه ثبت نام در OVH کافی است مراحل زیر را انجام دهید. لازم به ذکر است طی کردن آموزش ثبت نام اکانت OVH بسیار ساده است و نیاز به مورد خاصی نخواهد داشت.
دقت کنید پیش از انجام مراحل زیر با آی‌پی ایران وارد سایت او وی اچ نشده باشید.

مرحله اول نحوه ثبت نام ovh: وارد بخش My Account در سایت OVH، بالا بخش راست شوید.

آموزش وریفای اکانت ovh

مرحله دوم نحوه ثبت نام ovh: در بخش “Im new to OVHcloud US” مشخصات خود را به ترتیب زیر وارد کنید:

  • نام
  • نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • رمز عبور: رمز انتخاب شده باید شامل حروف کوچک و بزرگ و همچنین عدد یا نماد باشد.

در نهایت با مطالعه شرایط و ضوابط استفاده و تیک زدن گزینه موجود بر روی “Create an account” کلیک نمایید.

Ovh

مرحله سوم نحوه ثبت نام ovh: در این مرحله از سمت OVH یک ایمیل حاوی کد تعیین هویت برای شما ارسال می‌گردد و باید آن را در بخش مربوط به خود وارد کنید و عبارت “Submit” را بزنید.

او وی اچ

مرحله چهارم نحوه ثبت نام ovh: در این قسمت باید نوع اکانت و اطلاعات مربوط به شماره تلفن یا آدرس خود را مشخص نمایید و در نهایت بر روی گزینه “Create an account” کلیک کنید. دقت کنید که در این قسمت هیچ‌گونه اشاره‌ای به کشور ایران نداشته باشید و ترجیحاً از مدارک سایر کشورها استفاده نمایید.

آموزش ثبت نام ovh

مرحله پنجم نحوه ثبت نام ovh: در این قسمت نام شرکت و شماره ثبت و معرفی آن را وارد کنید و با زدن عبارت “Create an account” حساب شما ساخته خواهد شد.

آموزش ثبت نام ovh اکانت
حال که با مراحل نحوه ثبت نام Ovh آشنا شده‌اید، آموزش وریفای اکانت ovh را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

آموزش تصویری وریفای حساب OVH

در اولین قدم از آموزش وریفای اکانت ovh باید بدانید با اتصال یک حساب پی پال یا کردیت کارت به او وی اچ حساب شما به صورت کامل وریفای می‌گردد. اما چگونه؟
نکته مهم در لینک کردن حساب پی پال یا کارت این است که تمام اطلاعاتی را که برای ثبت نام اکانت OVH به کار برده‌اید باید با مشخصات پی پال شما یکسان باشد در غیر این صورت امکان وریفای حساب او وی اچ وجود ندارد.
تمام عملیات شارژ و یا پرداخت شما تنها با همین حساب پی پال یا کارت امکان‌پذیر است و در صورت عدم لینک کردن هرگز توانایی استفاده از حساب را نخواهد داشت.

برای از آموزش وریفای اکانت ovh و لینک کردن پی پال مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

پس از ورود به حساب از سمت راست تصویر عبارت “Payment method” را انتخاب نمایید.

آموزش ثبت نام اکانت ovh

در این قسمت از آموزش وریفای اکانت ovh باید بر روی عبارت “Add a payment method” کلیک کنید.

آموزش تصویری افتتاح حساب او وی اچ

در صفحه باز شده از بین روش‌های پرداخت عبارت پی پال را انتخاب کنید و پس از فعال کردن تیک گزینه موجود روی عبارت “Paypal” در پایین صفحه بزنید.

آموزش تصویری وریفای اکانت او وی اچ

داخل این قسمت اطلاعات ورود به حساب پی پال از شما گرفته می‌شود و پس از وارد شدن به حساب پی پال و لینک کردن آن وریفای اکانت ovh شما به صورت کامل انجام خواهد شد.

آموزش جامع وریفای اکانت او وی اچ

نکته: هرگز برای تصحیح یا تغییر اطلاعات خود پس از وریفای اکانت او وی اچ اقدام نکنید. این موضوع باعث از بین رفتن احراز هویت شما خواهد شد؛ همچنین همواره سعی کنید از یک آی‌پی خاص برای ورود و استفاده از حساب بهره ببرید. پیشنهاد سفیرپیمنت در این زمینه خرید و استفاده از VPS است.

خدمات سفیرپیمنت برای OVH

با توجه به موارد ذکر شده در زمینه نحوه ثبت نام در OVH و وریفای آن حتماً متوجه شده‌اید این فرایند بسیار حساس و زمان‌بر خواهد بود. سفیرپیمنت به عنوان یکی از برترین ارائه‌دهنگان اکانت هاستینگ‌ها، حساب OVh وریفای شده را در اختیار شما قرار خواهد داد. دقت کند که امکان پرداخت فاکتورها نیز از طریق سفیرپیمنت امکان‌پذیر است.

جمع‌بندی

استفاده صحیح از او وی اچ نکات ویژه‌ای دارد که برای جلوگیری از ایجاد مشکل برای حساب حتماً باید به آن‌ها توجه کرد. پس از فراگیری نحوه ثبت نام و آموزش وریفای اکانت ovh دقت کنید که هرگز اطلاعت خود را تغییر ندهید؛ زیرا این مورد می‌تواند برای حساب شما بسیار دردسرساز باشد. در متن مقاله به صورت کامل نحوه ثبت نام ovh و وریفای آن را مورد بررسی قرار داده‌ایم. در پایان پس از مطالعه اگر سؤالی همچنان برای شما باقی است کارشناسان ما به صورت رایگان راهنمای شما خواهند بود. از اینکه وقت خود را جهت مطالعه این مقاله سپری کردید بسیار سپاس‌گزاریم.

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *