تأیید شماره تلفن در پرفکت مانی

تأیید شماره تلفن در پرفکت مانی

۱۶ خرداد, ۱۴۰۱
6 دیدگاه

پرفکت مانی یکی از شناخته شده‌ترین سیستم‌های پرداخت جهانی می‌باشد که با وجود عدم اجازه برای ورود با IP ایران، ایرانیان را در استفاده از خدمات خود تحریم نکرده است. ثبت‌نام در این سیستم بسیار ساده است و شما با دنبال کردن آموزش ساخت حساب پرفکت مانی به راحتی می‌توانید یک حساب برای خود ایجاد کنید. مهم‌ترین مسئله در ایران برای این سیستم، مشکل تأیید تلفن در پرفکت مانی است؛ به همین دلیل، پیشنهاد می‌شود حتماً بعد از خرید پرفکت مانی این مسئله را مدنظر داشته باشید. در این مقاله پس از بررسی مراحل احراز هویت پرفکت مانی، به ارائه راه‌حل‌هایی برای رفع مشکل شماره تلفن پرفکت مانی می‌پردازیم. اگر شما هم با این چالش روبرو هستید حتماً تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت جهانی است. دفتر رسمی این شرکت در کشور پاناما قرار دارد که خدمات واریز، دریافت و پرداخت پول برای کاربران و کسب و کارها را از طریق اینترنت در سراسر دنیا فراهم می‌کند. این شرکت از معتبرترین شرکت‌های خدمات پرداخت مانند پی پال، وب مانی، اسکریل و سایر پلتفرم‌های پرداخت است که ده‌ها میلیون کاربر فعال از سراسر دنیا دارد. این سرویس همچنین قابلیت ذخیره ارز بر روی حساب الکترونیکی و تبدیل آن به دارایی‌های دیگر همچون بیت‌کوین را به شما می‌دهد.

شما از طریق این سیستم قادر خواهید بود از یک وب‌سایت خارجی خدمات و کالای خود را خریداری کنید یا مقدار زیادی پول را به هر نقطه دلخواه جهان منتقل نمایید؛ به عبارت دیگر اگر قصد خرید از یک سایت برون‌مرزی را دارید که پرفکت مانی را می‌پذیرد، به راحتی می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید و با آن خرید خود را از سایت مورد نظر انجام دهید.

کاربردهای اصلی پرفکت مانی را می‌توان به صورت زیر بیان کرد:
• انتقال ارز بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی به صورت آنلاین
• خرید بیت‌کوین، دلار، یورو و… همچنین امکان تبدیل کردن آن‌ها
• ذخیره امن ارزها بر روی حساب‌های پرفکت مانی و دریافت سود ماهانه
• دریافت ارز به صورت واحدهای مختلف مانند دلار، یورو و…
• خرید خدمات یا کالا از سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی

انواع حساب‌های پرفکت مانی

به طور کلی در پرفکت مانی سه نوع حساب کاربری Normal، Premium و Partner وجود دارد، هر یک از این حساب‌ها متناسب با شرایط کاربران به آن‌ها اختصاص داده می‌شود و میزان دسترسی‌های مختلف درون شبکه بستگی به این حساب‌ها دارد.

حساب Normal پرفکت مانی:

شما با انتخاب و افتتاح حساب پرسونال و بیزینس در هنگام ثبت‌نام به یک حساب نرمال دسترسی خواهید داشت. حساب نرمال برای کلیه کاربران جدیدی که در این پرفکت مانی ثبت‌نام می‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران دارای این حساب حتی بدون احراز هویت و وارد کردن شماره تلفن پرفکت مانی هم محدودیت خاصی در استفاده از خدمات این شرکت ندارند.

حساب Premium پرفکت مانی:

افرادی که مبالغ معینی گردش مالی در حساب خود داشته یا بیش از یک سال در آن مشغول فعالیت هستند، می‌توانند درخواست خود را به بخش خدمات مشتریان ارسال کنند و در صورت تأیید، حساب نرمال خود را به Premium ارتقا دهند. کاربران حساب‌ پریمیوم در برخی از تراکنش‌های مالی، کارمزدهای کمتری نسبت به حساب‌های Normal پرداخت می‌کنند.

حساب Partner پرفکت مانی:

این حساب‌ برای همه افراد قابل دسترسی نیست و مخصوص افرادی است که خدمات یا کالای مرتبط به کسب ‌و کار خود را از طریق اینترنت ارائه می‌دهند (مانند صرافی‌ها و نمایندگان شبکه‌های پرداخت).

چرا پرفکت مانی نیاز به احراز هویت دارد؟

برای استفاده از امکانات حساب پرفکت مانی احراز هویت ضرورتی ندارد؛ در واقع شما قادر خواهید بود بدون انجام احراز هویت تبادلات مالی خود را در بستر اینترنت انجام دهید؛ اما این شرکت برای حساب‌هایی که احراز هویت انجام نداده‌اند برای هر تراکنش کارمزد ۲ درصدی تعیین کرده است. قابل ذکر است در صورت انجام احراز هویت پرفکت مانی کارمزد تراکنش‌های شما از ۲ درصد به ۰.۵ درصد کاهش خواهد یافت و مواردی همچون امکان دریافت وام و… در پرفکت مانی برای شما مهیا می‌شود. سخت‌ترین مرحله برای انجام احراز هویت در ایران یافتن یک شماره تلفن پرفکت مانی است که در ادامه پس از توضیح روند احراز هویت راهکارهایی برای حل این مشکل بیان خواهیم کرد.

مراحل وریفای اکانت پرفکت مانی

برای انجام احراز هویت در حساب کاربری خود کافی است در سایت پرفکت مانی به صورت زیر عمل نمایید:

۱- از صفحه اصلی پنل کاربری خود در پرفکت مانی وارد بخش تنظیمات (Setting) شوید.
شماره تلفن پرفکت مانی

۲- در بخش تنظیمات حساب کاربری بر روی گزینۀ “Verification management” کلیک نمایید.
احراز هویت پرفکت مانی

 

در قسمت احراز هویت، کافی است تصویر مدرک شناسایی خود (پاسپورت یا گواهی‌نامه رانندگی) به همراه یک قبض خدماتی (مثل قبض تلفن، قبض موبایل یا برق) را به صورت فایل برای پرفکت مانی ارسال کنید.

دقت کنید که تمام این مدارک باید به ترتیب وارد سایت شود؛ به عبارت دیگر شما با ارسال مدرک شناسایی باید منتظر تایید آن باشید و سپس در مرحله بعدی قبض خدماتی خود را بارگذاری کنید و در نهایت وریفای شماره تلفن پرفکت مانی برای شما فعال خواهد شد.

Name Validation: ارسال تصویر پاسپورت یا گواهینامه رانندگی در این قسمت انجام می‌شود.
Address Validation: پس از ارسال تصویر مدرک شناسایی، این قسمت برای ارسال قبض خدماتی ترجمه شده باز می‌شود.
Phone Validation: ارائه شماره تلفن پرفکت مانی و وریفای آن از این قسمت انجام خواهد شد.

مشکل تأیید تلفن در پرفکت مانی

 

نکته: قبل از انجام احراز هویت، از بخش تنظیمات در حساب کاربری خود، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. در قسمت آدرس، آدرس موجود در قبض ارائه شده را به زبان انگلیسی وارد کنید؛ همچنین دقت کنید قبض حتما باید به اسم خود شما باشد.

در مرحله آخر نیز احراز هویت به وسیلۀ تماس با شماره تلفن پرفکت مانی انجام می‌شود. با رسیدن به مرحله نهایی وریفای حساب پرفکت مانی، از سوی این شرکت با شما تماس حاصل شده و یک کد به صورت سیستمی برایتان خوانده می شود که باید آن را در قسمت مورد نظر وارد نمایید تا در نهایت وضعیت اکانت شما به حالت “Verified” تغییر پیدا کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در روند احراز هویت، پشتیبانی پرفکت مانی پاسخگوی شما برای برطرف کردن آن خواهد بود.

تأیید شماره تلفن پرفکت مانی

بزرگ‌ترین مشکل افراد ساکن در ایران، تأیید شماره تلفن پرفکت مانی است. در حال حاضر از سوی پرفکت مانی با شماره تلفن‌های ایران، تماسی برقرار نمی‌شود و کاربران این سرویس برای تکمیل احراز هویت، دو راه پیش روی خود خواهند داشت:

۱- ارائه شماره تلفن پرفکت مانی بین‌المللی که برای اکثر کاربران ایرانی قابل دسترسی نیست.

۲- ارائه شماره تلفن پرفکت مانی مجازی، پیشنهاد ما استفاده از شماره مجازی آمریکا است.

نکات استفاده از شماره مجازی آمریکا

در استفاده از شماره مجازی باید به نکات زیر توجه نمایید:
• پرفکت مانی در هر 24 ساعت تنها 3 بار امکان ارائه کد به شما را می‌دهد و در صورت عدم موفقیت برای وریفای باید روز بعد دوباره تلاش نمایید.
• دقت کنید در هنگام وریفای فیلترشکن دستگاهی که با آن وارد شماره مجازی می‌شوید و پرفکت مانی با آن تماس می‌گیرد باید فعال باشد.
• پس از تماس باید سریعا عدد 1 را فشار دهید و کد ارائه شده را وارد کنید.
• این کد در هر بار تماس فقط یک‌بار برای شما خوانده می‌شود.

خدمات سفیرپیمنت برای تأیید شماره تلفن پرفکت مانی

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که قصد دارید به صورت شخصی احراز هویت پرفکت مانی را انجام دهید، بهترین راه حل برای شما خرید شماره مجازی از طریق سفیرپیمنت است. شما با تهیه شماره مجازی از ما قابلیت دریافت تماس و پیام را نیز بر روی آن خواهید داشت و در صورت فراموش کردن رمز عبور دیگر نگران از دست رفتن حساب خود نخواهید بود؛ از طرفی شما می‌توانید برای خرید اکانت وریفای شده پرفکت مانی از طریق سفیرپیمنت نیز اقدام نمایید. با این روش تنها با پرداخت هزینه اندک، دردسرهای وریفای کردن حساب را نخواهید داشت. مجموعه ما امکان وریفای کردن حساب افتتاح شده توسط شما را نیز فراهم کرده است و شما میتوانید با هویت خود درخواست وریفای را با پشتیبانان ما مطرح کنید، در غیر این صورت کارشناسان ما احراز هویت را با مدارک معتبر افراد دیگر برای شما انجام خواهند داد.

دیدگاه خودرا بنویسید;

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران(6)
iman
۲۶ شهریور ۱۴۰۱

سلام
من با مشکل وریفای شماره تماس رو به رو هستم، آیا در حال حاضر امکان وریفای با شماره های ایران وجود داره؟ (همراه اول، ایرانسل، رایتل، خطوط ثابت و …)
اگر امکان وریفای با شماره ایران وجود نداره، برای خرید شماره مجازی آمریکا راهنمایی کنید.

  تیم پشتیبانی
  ۰۶ مهر ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب. متاسفانه با خطوط ایران امکان تایید شماره تلفن در پرفکت مانی وجود نداره اما میتونید با تهیه شماره مجازی آمریکا (گوگل ویس) اقدام به وریفای کردن شماره تلفن کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید.

رضا زمانی
۲۵ خرداد ۱۴۰۱

سلام
می‌تونید از شماره ثابت برای تایید شماره تلفن استفاده کنید که به راحتی تماس برقرار میشه.

  payam
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱

  سلام میشه بگین چجوری تایید کردین؟

   تیم پشتیبانی
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱

   با سلام و احترام
   در کامنت‌های قبلی بررسی بفرمایید قابل مشاهده‌ست

   Mohammad
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

   من با ۶۰۰ هزارتومن فعال کردم حدود ۲۰۰ هزارتومن ترجمه رسمی قبض و ۴۰۰ هزار تومن هم صرافی انلاین گرفت باهمین شماره هایی که گفتند در متن تایید کردند و کارمزدم به یک چهارم تقلیل یافت