SAFIR PAYMENT

مجموعه سفیرپیمنت با هدف ارائه خدمات ارزی در سایه امنیت و کیفیت بالا به عنوان سفیر پرداخت‌های ارزی تاسیس شد. ایجاد حس آرامش‌خاطر برای شما عزیزان در هنگام انجام تراکنش‌های ارزی، از افتخارات ماست و بدون تردید از هیچ تلاشی برای ایجاد چنین حس دل‌نشینی دریغ نخواهیم کرد. در ادامه به توضیح تاریخچه، اهداف و خدمات مجموعه می‌پردازیم:

تاریخچه سفیرپیمنت

ایده تاسیس این مجموعه در زمستان ۱۳۹۶ شکل گرفت و بعد از تصمیم‌گیری برای اجرای ایده توسط بنیان‌گذار آن، در سال ۱۳۹۷ مستند‌سازی‌های لازم انجام شد. در نهایت با فضل خدای متعال، فاز اجرایی پروژه در مهر ماه ۱۳۹۸ ابتدا با نام کاشان‌پی شروع شد. افزایش تقاضا و اعتماد مشتریان به مجموعه ما، باعث شد تا انگیزه برای گسترش و ادامه پروژه دو چندان گردد. سرانجام در سال ۱۴۰۰ در سالروز شروع فعالیت این مجموعه، نام این مجموعه به سفیرپیمنت تغییر داده شد تا به عنوان سفارت شما در سراسر دنیا فعالیت نماید.

هدف از تاسیس

با توجه به تحریم‎‌های ظالمانه‎‌ای که نسبت به کشور عزیزمان ایران صورت گرفته است، بر آن شدیم تا با ایجاد بستری امن این محدودیت‎‌ها را به حداقل رسانیم. ما در سفیرپیمنت قصد داریم با ایجاد گستردگی در خدمات و کمک به افراد متخصص، قیمت گذاری مناسب و نزدیک به واقعیت جهت از بین بردن نرخ‎‌های غیر واقعی و مشاوره تخصصی و رایگان برای خدمات ارزی ارائه شده از سمت سفیرپیمنت، دغدغه‌‎های ارزی افراد متخصص در حوزه‎‌های مختلف را بر طرف کنیم.

خدمات سفیرپیمنت

پرداخت‌های ارزی در خریدهای اینترنتی و بین‌المللی با پی‌پال، دلار ویزا/مسترکارت، حواله بانکی، وب‌مانی و پرفکت‌مانی از مهم‌ترین خدمات سفیرپیمنت است.
به طور گسترده‎‌تر خدمات سفیرپیمنت شامل موارد زیر است:
1- خدمات فریلنسینگ
2- خدمات هاستینگ
3- خدمات توسعه دهندگان
4- خدمات گیمینگ
5- خدمات بورس جهانی و فارکس
6- خدمات آزمون‎‌های بین‌‎المللی
7 پرداخت هزینه سفارت و هزینه‎‌های دانشگاهی
8 صدور ویزاکارت و مسترکارت
9- خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل
10- نقد کردن درآمدهای ارزی

یک خط برای ما بنویسید

  ورود / ثبت نام

  تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

  شماره تماس :
  ۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
  ایمیل:
  safirpayment@gmail.com
  تلگرام :

  https://t.me/KashanPay_support

  واتساپ :

  https://wa.me/989109616168

  This will close in 30 seconds