[ld_tabs style=”s6″][ld_tab_section title=”پرداخت” tab_id=”1618515354843-e0f1b4e5-0f01″]
آیا می توان پرداخت PayPal را لغو کرد؟

اگر پرداخت قبلاً تمام شده باشد

اگر وضعیت پرداخت شما در قسمت فعالیت ها به شکل Completed در آمده باشد، دیگر نمی‌توانید پرداختی را که ارسال کرده اید، لغو کنید. با این حال، می توانید ظرف مدت 180 روز از زمان پرداخت خود با گیرنده/فروشنده تماس بگیرید و درخواست بازپرداخت کنید.

اگر شما این پرداخت را انجام نداده اید، لطفاً سریعا این تراکنش نامعتبر را به ما گزارش کنید. اگر مشکلات دیگری در این پرداخت وجود داشته باشد، از جمله اینکه اقلام یا خدماتی را که برای آن‌ها هزینه پرداخت کرده اید، دریافت نکرده اید یا حراج eBay مربوطه لغو شده است، می توانید در مرکز حل اختلاف یک شکایت تنظیم کنید و مستقیماً با فروشنده ارتباط برقرار کنید.

اگر پرداخت مطالبه نشده یا هنوز معلق است

در بخش فعالیت های خود، فقط می توانید پرداخت معلقی را که در کنار آن کلمه‌ی cancel درج شده، لغو کنید. اگر گیرنده پرداخت را دریافت یا قبول نکرده باشد در کنار آن عبارت Unclaimed درج شده است. نمی توانید پرداخت معلقی را که پیوند cancel ندارد، لغو کنید. در این حالت، بهتر است سعی کنید با گیرنده / فروشنده تماس بگیرید تا سایر تنظیمات را انجام دهد.

اگر پرداختی که ارسال کرده اید به مدت 30 روز معلق باشد، به طور خودکار لغو می شود و به روش پرداختی که استفاده کرده اید مسترد می شود. اگر پرداختی را که از بانک خود ارسال کرده اید لغو کنید، 3-5 روز کاری صبر کنید تا پول در حساب بانکی شما قابل دسترسی  شود.

نحوه لغو پرداخت معلق یا مطالبه نشده عبارت است از:

 1. در صفحه فعالیت، پرداخت معلق را بیابید.
 2. روی Cancel کلیک کنید.
 3. در صفحه بعدی، روی لغو پرداخت کلیک کنید.
چگونه پول ارسال می شود؟

با PayPal می توانید به هر کسی با آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه پول ارسال کنید یا پرداختی انجام دهید.

نحوه ارسال پول از طریق رایانه در ادامه آمده است:

 1. روی ارسال و درخواست در بالای صفحه کلیک کنید.
 2. نام گیرنده، نام کاربری PayPal، آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه را وارد کنید و روی Next کلیک کنید.
 3. مبلغ را وارد کنید، ارز را انتخاب کنید ، یک یادداشت اضافه کنید (در صورت لزوم) و ادامه را کلیک کنید.
 4. “پرداخت هزینه برای یک کالا یا خدمات” یا “ارسال به یک دوست” را انتخاب کنید.

5- نحوه پرداخت خود را انتخاب کرده و گزینه Next را کلیک کنید.

 1. اطلاعات را مرور کرده و روی ارسال پرداخت کلیک کنید.

 

از طریق برنامه PayPal ، نحوه ارسال پول به این صورت است:

 1. دکمه ارسال در پایین صفحه را انتخاب کنید.
 2. نام گیرنده، نام کاربری PayPal، ایمیل یا شماره تلفن همراه را وارد کنید.
 3. مبلغ را وارد کنید ، ارز را انتخاب کنید ، یک یادداشت اضافه کنید (در صورت لزوم) و روی Next ضربه بزنید.
 4. “دوستان و خانواده” یا “کالاها و خدمات” را انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید.

5- نحوه پرداخت خود را انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید.

 1. اطلاعات را مرور کرده و روی ارسال ضربه بزنید.

ما برای گیرنده ایمیلی ارسال خواهیم کرد تا به او اطلاع دهد که شما برایش پول ارسال کرده اید. اگر او حساب PayPal نداشته باشد، نحوه ثبت نام در یک حساب را به او توضیح خواهیم داد.

یادداشت ها

 • پس از ارسال پول ، دیگر قادر به لغو یا معلق کردن معامله نیستید. لطفاً قبل از پرداخت، جزئیات معامله را به دقت بررسی کنید.
 • اگر چیزی را خریداری می کنید، “پرداخت هزینه یک کالا یا خدمات” یا “کالاها و خدمات” را انتخاب کنید.
 • اگر برای یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود پول می فرستید ، “ارسال به یک دوست” یا “دوستان و خانواده” را انتخاب کنید. اگر از حساب بانکی خود استفاده کنید، می توانید پرداخت شخصی را به صورت رایگان به هر کس در ایالات متحده انجام دهید. اگر از کارت اعتباری استفاده می کنید، برای پرداخت شما هزینه کمی در نظر گرفته می شود.
 • در صورت اشتباه، از جمله ارسال مبلغ اشتباه یا انتخاب نوع پرداخت اشتباه (“ارسال به دوست” در مقابل “پرداخت برای یک کالا یا خدمات”)، برای درخواست بازپرداخت باید با گیرنده تماس بگیرید. لطفا توجه داشته باشید که گیرنده فقط می تواند با استفاده از وب سایت PayPal بازپرداخت کند. اگر “پرداخت برای یک کالا یا خدمات” را انتخاب کرده اید اما در حال ارسال پول به دوست یا یکی از اعضای خانواده خود هستید ، باید قبل از دریافت گیرنده، دریافت کالا را تأیید کنید تا بتوان پول را بازپرداخت کرد.
از چه روش های پرداختی می توان با PayPal استفاده کرد؟

با PayPal می توانید از یکی از روش های پرداخت زیر استفاده کنید:

 • حساب بانکی
 • کارت ویزا، MasterCard ، Discover یا American Express
 • اگر حساب PayPal Cash یا PayPal Cash Plus دارید، می توانید از موجودی خود نیز استفاده کنید.

هر زمان که بخواهید می توانید روش پرداخت آنلاین خود را انتخاب کرده و تغییر دهید. نحوه کار:

 1. روی Wallet کلیک کنید.
 2. در بخش روش های پرداخت، روی روش پرداختی که می خواهید، کلیک کنید.
 3. روی Set as preferred کلیک کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که قبل از اینکه بتوانید کارت را به عنوان روش پرداخت مناسب انتخاب کنید، باید کارت را پیوند دهید یا بانکی را به حساب خود متصل کنید.

تغییر روش پرداخت ترجیحی شما تاثیری در توافق نامه های صورتحساب، اشتراک ها یا پرداخت های دوره ای نخواهد داشت. در هر زمان از حساب خود می توانید اولویت پرداخت خود را در توافق نامه های صورتحساب، اشتراک ها یا پرداخت های دوره ای به روز کنید.

چه چیزی در فاکتور صورتحساب قابل مشاهده است؟

در فاکتور صورتحساب خود، 4 بخش خواهید دید:

خلاصه حساب

این بخش فعالیت صورتحساب و پرداخت شما را از ماه قبل خلاصه می کند و شامل 8 ردیف است:

 1. مانده قبلی: مبلغی که از فاکتورهای پرداخت نشده قبلی مانده است.
 2. هزینه های جدید: کلیه فعالیت های صورتحساب برای ماه جاری.
 3. هزینه های دیگر: هزینه های پیش پرداخت یا هزینه های یک بار مصرف. جزئیات در بخش “سایر فعالیتهای حساب” نمایش داده می شود.
 4. اعتبارات: اعتبارات اعمال شده در طول دوره صورتحساب فعلی. جزئیات در بخش “سایر فعالیتهای حساب” نمایش داده می شود.
 5. پرداخت ها: پرداخت هایی که در طول دوره صورتحساب فعلی اعمال می شود. جزئیات در بخش “سایر فعالیتهای حساب” نمایش داده می شود.
 6. جمع کل: مجموع تمام هزینه های قبل از مالیات برای 5 دسته فوق
 7. مالیات: اگر مالیات قابل اجرا باشد، در این بخش نمایش داده می شود.
 8. قبض کلی: مقدار موجودی قبلی، هزینه های جدید ، سایر هزینه ها ، اعتبارات و پرداخت ها را نمایش می دهد.

شارژهای جدید

این بخش جزئیات هزینه های ماه جاری شما، شامل تجزیه و تحلیل محصولات برای هر کاربر در حساب را نمایش می دهد. هزینه اشتراک هر ماه یک بار دریافت می شود.

سایر فعالیتهای حساب

در این بخش، تمام فعالیت های پرداختی و اعتباری خود را پیدا خواهید کرد.

پیام ها

این بخش دارای اطلاعات مهم صورتحساب در مورد حساب شما است، مانند روش های پرداخت و تاریخ های خاص پرداخت از حساب شما. اطلاعیه ها و اطلاعات ویژه در مورد سیاست های مقرر گذشته ما نیز در اینجا ذکر شده است.

پیشنهادات فروشگاه چه هستند و چگونه کار می کنند؟

پیشنهادات فروشگاه (که قبلاً به عنوان فروشگاه نقدی شناخته می شد) تخفیف خودکار فروشگاه اینترنتی است که پرداخت های PayPal را می پذیرد. پیشنهادات فروشگاه از مزایای انحصاری مشتریان PayPal است که برای راحت تر و مفیدتر کردن خرید آنلاین شما طراحی شده است.

چگونه می توانم پیشنهادات فروشگاه را دریافت کنم؟

پیشنهادات فروشگاه موجود را می توانید در بخش معاملات در صفحه خرید خود مشاهده کنید. برای ذخیره پیشنهاد فروشگاه در کیف پول خود ، کافیست گزینه Get Deal را کلیک کنید.

برخی از پیشنهادات فروشگاه به طور خودکار توسط فروشگاه های آنلاین به مشتریان PayPal ارائه می شود. وقتی پیشنهادات فروشگاه به شما پیشنهاد شود، ایمیل یا پیام متنی دریافت خواهید کرد. برای اطمینان از دریافت این پیام ها ، به تنظیمات اعلانات خود بروید و اعلان های “خرید” را روشن کنید.

پیشنهادات فروشگاه خود را از کجا می توان پیدا کرد؟

اگر پیشنهاد فروشگاه دریافت کرده اید ، با ورود به حساب PayPal خود یک اعلان دریافت خواهید کرد و این پیشنهاد در کیف پول شما لیست می شود. ممکن است برچسب “پیشنهاد انحصاری” باشد. از برنامه PayPal خود، روی «بیشتر» در صفحه اصلی کلیک کرده و «خرید هوشمند» را انتخاب کنید.

 

چگونه پیشنهادات فروشگاه را استفاده کنم؟

هنگامی که پیشنهاد فروشگاه خود را از یک فروشگاه آنلاین دریافت می کنید ، هنگام پرداخت با PayPal ، به طور خودکار این پیشنهادات برای خرید بعدی شما در آن فروشگاه اعمال می شود. می توانید پیشنهادات فروشگاه را با سایر کدهای تبلیغاتی یا کوپنی ترکیب کنید.

تخفیف پیشنهاد فروشگاه شما در رسید ایمیل ارسال شده از PayPal و در جزئیات معامله در صفحه فعالیت شما منعکس خواهد شد. ممکن است در رسید خرید فروشگاه یا در مراحل پرداخت نتوانید آن را مشاهده کنید.

آیا حداقل خرید برای پیشنهادات فروشگاه اعمال می شود؟

در اکثر موارد ، حداقل هزینه خریداری شده برای استفاده از پیشنهاد فروشگاه لازم نیست. برخی از پیشنهادات فروشگاه به حداقل خرید نیاز دارند؛ بنابراین حتماً جزئیات پیشنهاد خود را بررسی کنید.

 

چه زمانی پیشنهادات فروشگاه منقضی می شود؟

تاریخ انقضا متفاوت خواهد بود. برخی از پیشنهادات فروشگاه 7 روز پس از صدور منقضی می شوند، بنابراین حتما تاریخ انقضا را در پیشنهاد خود بررسی کنید. اگر خرید شما از مبلغ پیشنهاد فروشگاه شما بیشتر نباشد، مانده موجودی برای خرید دیگر از فروشگاه آنلاین تا تاریخ انقضا موجود است.

اگر کالای خریداری شده خود را پس بدهم آیا پیشنهاد فروشگاه خود را پس می گیرم؟

مبلغ پیشنهادی Store از خرید برگشت خورده شما تا تاریخ انقضا در دسترس خواهد بود.

چه اطلاعاتی در مورد من با فروشگاه های آنلاین به اشتراک می گذارید؟

هنگام انتخاب پیشنهاد فروشگاهی که فکر می کنیم مورد پسند شما قرار می گیرد ، اطلاعات شخصی شما را با فروشگاه های آنلاین به اشتراک نمی گذاریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برخورد با اطلاعات شما و محافظت از حریم خصوصی شما ، بیانیه حریم خصوصی ما را مشاهده کنید.

کجا می توان از PayPal با Google Pay استفاده کرد؟

شما می توانید از حساب PayPal خود با Google pay به 3 طریق بهره ببرید: در هر خرید داخل فروشگاهی که از پرداخت به کمک مستر کارت پشتیبانی می‌کند، هنگام خریدهای درون برنامه ای یا هنگامی که از مرورگر وب موبایل Chrome برای پرداخت استفاده می کنید.

در فروشگاه: هنگام خرید در فروشگاه یا از طریق برنامه، می توانید از Google Pay با حساب PayPal Cash یا PayPal Cash Plus استفاده کنید. وقتی از Google Pay برای پرداخت درون فروشگاهی استفاده می کنید، PayPal از موجودی حساب شما برای تأمین هزینه تراکنش استفاده می کند. اگر در زمان خرید، پول کافی در موجودی PayPal Cash یا PayPal Cash Plus ندارید، پی پال به طور خودکار از کارت بانکی یا کارت نقدی شما استفاده خواهد کرد تا ابتدا برای پوشش خرید، مبلغ 10 دلار به موجودی شما اضافه کند.

مرورگر وب موبایل Chrome: اگر از مرورگر تلفن همراه Chrome استفاده می کنید و با استفاده از PayPal با Google Pay قصد پرداخت دارید، از شما می پرسند که آیا می خواهید با PayPal پرداخت خود را انجام دهید یا خیر. در صورت انجام این کار، انگشت خود را بر روی اسکنر اثر انگشت تلفن خود قرار دهید تا خرید کامل شود. دیگر نیازی به ورود با نام کاربری و گذرواژه خود ندارید. با استفاده از بیومتریک احراز هویت می شوید و سپس با هر روش پرداخت موجود می توانید هزینه ها را پرداخت کنید.

بصورت آنلاین یا درون برنامه: هر کجا دکمه Google Pay را مشاهده می کنید می توانید PayPal را از کیف پول Google Pay انتخاب کنید. اگر PayPal را به کیف پول Google Pay خود اضافه نکرده اید، پیوند حساب PayPal به Google Pay را انجام بدهید.

وضعیت پرداخت در حساب PayPal به چه معناست؟

در اینجا چند تعریف برای کمک به شما در درک وضعیت پرداختتان آورده شده است:

 • درانتظار: ما در حال بررسی معامله هستیم. پس از تأیید منبع پرداخت، پرداخت شما را به گیرنده ارسال خواهیم کرد. اگر وضعیت سفارش شما معلق است یا پرداختی که ارسال کرده اید معلق است؛ اما می خواهید آن را لغو کنید، مقالات اضافی مرکز راهنمایی ما را مرور کنید.
 • در حالت انتظار: ما پول را به طور موقت در دست داریم؛ زیرا یا شما اختلافی ایجاد کرده اید یا در حال بررسی معامله هستیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این معامله منتظر ایمیل ما باشید.
 • نگهداشته شده: ما در حال بررسی معامله هستیم و بنابراین پرداخت شما متوقف شده است. برای اطلاعات بیشتر باید مرکز قطعنامه را بررسی کنید.
 • نگهداری موقت: پول حاصل از حساب شما در طی مراحل مجوز به طور موقت نگهداری می شود. گیرنده تا زمان تکمیل مجوز قادر به استفاده یا برداشت از این پول نیست.
 • بازپرداخت شده: گیرنده پرداخت شما را پس داده است. اگر از کارت اعتباری برای پرداخت خود استفاده کرده اید، پول به کارت اعتباری شما بازگردانده می شود. زمان بازپرداخت ممکن است 30 روز طول بکشد.
 • برگشت خورده: پول به حساب شما بازگردانده شده؛ زیرا گیرنده ظرف 30 روز پرداخت شما را مطالبه نکرده است. اعضای PayPal می توانند قبل از برگشت 30 روزه خودکار، پرداخت های بی ادعا را به صورت دستی معکوس کنند.
 • انکار کرده: گیرنده پرداخت شما را قبول نکرده و پول به حساب شما برگشت داده شده است. جزئیات معامله را ببینید تا دلیل رد پرداخت را ببینید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیرنده تماس بگیرید.
 • بی ادعا: گیرنده پرداخت شما را قبول یا دریافت نکرده است. معاملات بی ادعا پس از 30 روز به طور خودکار لغو می شوند.
 • تکمیل شده: معامله موفقیت آمیز بود و پول به حساب گیرنده رسیده است.

چگونه می توان روش پرداخت خود را هنگام تسویه حساب تغییر داد؟

هنگامی که با PayPal به صورت آنلاین خرید می کنید، اگر روش ترجیحی شما کارت نقدی یا اعتباری است که به طور کامل توسط سیستم PayPal ما مجاز نیست، لازم است هنگام پرداخت، روش پرداخت خود را تغییر دهید. اگر این اتفاق بیفتد، یک پیام پاپ آپ از طرف PayPal مشاهده خواهید کرد که از شما می خواهد روش پرداخت را به روز یا دوباره امتحان کنید.

با مراجعه به کیف پول خود می توانید تنظیمات برگزیده پرداخت خود را برای پرداخت آنلاین مدیریت کنید. روش پرداخت دلخواه خود را انتخاب کرده و سپس آن را تنظیم کنید.

در اینجا نحوه تغییر تنظیمات برگزیده پرداخت برای پرداخت در فروشگاه های PayPal آورده شده است:

 1. روی نماد تنظیمات در کنار “خروج از سیستم” کلیک کنید.
 2. روی تب Payments در بالای صفحه کلیک کنید.
 3. روی تغییر در بخش “خریدهای داخل فروشگاه” کلیک کنید و روش پرداخت ترجیحی خود را انتخاب کنید.
چگونه می توان پرداخت انبوه ارسال کرد؟

این اطلاعات برای حساب های تجاری اعمال می شود.

قبل از ارسال پرداخت انبوه، فایل پرداخت را ایجاد کرده و در حساب PayPal خود بارگذاری کنید. این پرونده باید شامل نام و اطلاعات پرداختی برای گیرندگان شما باشد.

مواردی که باید در پرونده خود بگنجانید:

ستون 1: آدرس های ایمیل گیرندگان

ستون 2: مبلغ پرداختی

ستون 3: کد ارز 3 حرفی

 

در اینجا نحوه ارسال هزینه انبوه آورده شده است:

 1. در بالای صفحه روی برگه پرداخت کلیک کنید.
 2. در بخش “انجام پرداخت”، روی ارسال پول کلیک کنید.
 3. روی انجام پرداخت گسترده کلیک کنید.
 4. روشی را برای شناسایی گیرندگان خود در بخش “گیرندگان پرداخت توسط …. شناسایی می شوند” انتخاب کنید و روی بارگذاری کلیک کنید.
 5. بر روی Review کلیک کنید.
 6. روی ارسال پول کلیک کنید.

چند نکته برای یادآوری:

 • فقط می توانید از موجودی PayPal خود برای ارسال یک پرداخت انبوه استفاده کنید.
 • موجودی ناکافی در حساب PayPal شما باعث می شود که پرداخت انبوه از کار بیفتد.
 • پول بی ادعا پس از 30 روز به حساب شما بازگردانده می شود.
 • پرداخت های فردی نمی تواند بیش از 60،000.00 دلار USD باشد.
[/ld_tab_section][ld_tab_section title=”تب ۲” tab_id=”1618515354864-923220a5-4ed8″]
Click to toggle

محتوای تاگل در این قسمت قرار میگیرد ، بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن تغییر کنید

Click to toggle

محتوای تاگل در این قسمت قرار میگیرد ، بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن تغییر کنید

Click to toggle

محتوای تاگل در این قسمت قرار میگیرد ، بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن تغییر کنید

[/ld_tab_section][ld_tab_section title=”تب” tab_id=”1618515449685-04ac1c4f-132b”]
Click to toggle

محتوای تاگل در این قسمت قرار میگیرد ، بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن تغییر کنید

[/ld_tab_section][/ld_tabs]
ورود / ثبت نام

تماس با پشتیبانی و فروش از ۷ تا ۲۴

شماره تماس :
۰۹۱۰۹۶۱۶۱۶۸
ایمیل:
safirpayment@gmail.com
تلگرام :

https://t.me/KashanPay_support

واتساپ :

https://wa.me/989109616168

This will close in 30 seconds